• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@tasmailla1 u nás 3000kč měla ji švagrová s tím že už před porodem ji můžeš zavolat kdykoliv budeš něco potřebovat pak při porodu přijela vezla ji do porodnice a po porodu u nich byla ještě 3x a prý ještě dostali nějaký dárečky.no říkala že když si spočítali co projela a co jim dala tak že ji toho až tak moc nezůstalo.
20. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o je co, ten Yal :slight_smile:
@pavlluska4 No práve tohle je pro ne potešením a vědet že v šestonedelí nic nebude,to musí bejt pro ne ukrutná predstava...ale tak nejak si budou muset pomoct i samy,ruce maj přeci zdraví... :grinning: :grinning: :grinning:
to je malinká lahvinka,která se dá do konečníku,vystříkne se obsah a mela bys jít na stolici,je to jako klistýr ale je tam toho omnoho mín a je to rychlejší a šetrnejší ke střevum
20. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se nám nikomu nic takovýho nestane :slight_smile: mně se stalo při tlačení, teda já to nevěděla, řekl mi to tatin, už jsem byla taková mimo trošku :slight_smile: tak jsem doktroku počůrala :sweat_smile: ona prý, jestli jsem byla čůrat a on že jo, protože před tou poslední dobou už nesmíte níc pít a být vyčůraný :grinning: ale já čůrat byla :grinning: tak tam asi něco zůstalo :slight_smile: jinak pak mi mohl aspoň vlkým ubrouskem utírat rty a čelo :slight_smile: ale vím, že mi to hrozně dělalo zle :slight_smile: už jsem byla protivná :grinning: nic jsem nesnesla
20. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla :slight_smile: dobře já mu to tak řeknu :slight_smile: ale jo, myslím, že když vidí, jak jsi pothaná, tak tě asi nechá zahojit, můj teda už plánuje, jak hned pojedeme na kole na výlet, tak jsem mu řekla, že by mě mohl nechat zahojit, než si sednu na sedátko :slight_smile:
20. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten Yal nezní zase tak děsivě jako klistýr, možná to taky vyzkouším
20. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chcete strašit dál :wink: :grinning: :grinning: :grinning: nebo mám mlčet :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě nevím, kdy jet do porodnice, myslím, že až ucítím první kontrakce budu tak vyděšená, že pojedu hned, ale zase asi bych fakt měla doma počkat, až budou častější.
20. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, říkej, at to taky víme :slight_smile:
@many myslím,že na to naštěstí jsou připraveni.No snad je tam nepohrčím,chodím čůrat pořád :slight_smile:
@pavlluska práve že yal je supr věc......hnedka na kolo?to se zbláznil,ne?řekni mu at odrodí za tebe a že pak pojedete na kolo,by mě zajímalo,jak by na to reagoval :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla, to se neboj, to já mu zase řeknu razantně, at jde s kolem do háje :slight_smile: On si asi neumí představit, jaký to je, když je to první.
20. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám strach z jedinýho...že když to na mě přijde tak budu sma a doma a nepoznám kdy to začíná doopravdy
@many jo tak povídej,at vím toho ješte víc.....
a včera už jsme složili kolíbku, teda můj, já bych to nesložila, ale je to tak krásné, nejdřív jsem si to ani moc neuvědomovala, ale jak doma přibívají ty věci, začínám se fakt moc těšit, až ji uvidím.
20. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
švagrová už přenášela měla jít vyvolávat tak zavolala PA a ta ji poradila nějakej koktej (mlíko,koňak,olej.......a spoustu dalších dobrot)pok měla děsnou sračku a bylo ji zle,ale zabralo to a malej byl i docela rychle venku.a navíc po te srajdě ani klistýr nepotřebovala.Myslím že je to menší zlo než vyvolávat.a říkala že to zatím u každé zabralo
20. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se bojím, že nepoznám, kdy už to začalo pořádně :slight_smile: kdyby to jako přišlo samo :grinning: některé tam jezdí i na 5x třeba a pak je vždy pošlou domů :slight_smile:
@dostyna no jasne to je dobrá otázka,aby tam človek nebyl hodne brzo....a když budu doma sama,tak si zavolám záchranku,ale aby me pak tam nevyhřešili,že jsem přišla brzo
No, toho se taky bojím, nejlepší by bylo, kdyby hned odtekla voda začaly kontrakce a šlo to hned ven :slight_smile: Ale určitě si nějak poradíme, zvládli to všichni
20. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě,sanitku si zavolám,ale co když to bude planej poplach...ty kecy o zmatkování apod
20. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky nevím, jetsli už jste to tu řešily, ale budete plínky kupovat nebo jdete do těch látkových?
20. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u porodu mi ke konci dávali i kyslík na ksicht :confounded: to se mi nelíbilo, ale pak jsem to ani nevnímala, asi kvůli malýmu určo, aby měl dost vzduchu a další den jsem dostala dvě transfůze :confounded: jsem myslela, že mě klepně, to mi dělá dost zle, ale zvládla jsem to a nakone se na to i dívala, oni doktoři jsou potvůrky a kryjí se, mně bylo moc zle, na záchod semnou musela sestra i jídlo mi noslila do postele :confounded: pak přišel doktor a že mi nabídne transfůzi, dal papíry ať si počtu a rozmyslím se, že pak příjde, to mě vyděsilo a pak ty nemoci tam, ...co se může stát , co můžeš chytit,.... např HIV 1: 100 000 žloutenka 1: 150000 , .............................. ale mně bylo fakt zle, tak jsem to podepsala a řeknu vám, ten pocit prvně, že mám v sobě cizí krev :zipper_mouth: nebylo to příjemný a co kdyby,................ ale teď potěch 3 letech jak jsem znovu těhotná a dělali opět testy, tak vím, že jsem zdravá :slight_smile: ale kolikrát jsem to měla v hlavě, co kdybych něco chytla,... :pensive: no a už žádný strašení, jen jsem z toho tlačení dostala hemeroidy :pensive: :pensive: :pensive: to mi nikdo neřekl, až porodní asistentka doma , při kontrole :pensive: a u sexu jsem brečela ještě po roce :pensive: ale teď už dobrý , akorát jednou za čas se stane, že se spolu vyspíme a třeba pak den mě tam bolí, tak trne, takový nepříjemný no :confounded: hodně jsem pak tady četla, bála jsem se, proč tak u toho trpím,... ale bylo nás víc, ale snad už to teď teda nezažiju....
20. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Holky nebojte, mě třeba začaly kontrakce kolem 6hod. ráno, ale strašně nepravidelně, snad po 10ti mintách, a nebylo nijak zle, trvalo to ještě kolem 17hod., tak jsem volala do porodnice, tam mi řekli, ať si dám horkou vanu a pokud to nepřejde, tak ať přijedeme. Vana nepomohla, takže v 18hod. mě přijímali a v 1hod. a 10min. se malá narodila. Navíc jsem měla štěstí fakt na úžasnou PA ta mi doporučila v těch největších bolestech, když jsem myslela, že už to nezvládnu Epidural - já se mu teda bránila zuby nehty, ale nakonec jsem do něj šla a pak už to byla fakt "pohodička". :slight_smile:
20. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám to tady sepsala, měla jsem zaráz a bylo by to na celou stránku co :grinning: tak a můžou psát další maminky, co čekají druhý :wink: :grinning: :grinning: třeba povzbudí super porodem :slight_smile:
holky Ladík dal zabrat, ale stojí to za to a vidíte, šla jsem do toho zase :slight_smile: a to jsem říkala, že už nikdy :slight_smile: to vzládneme
20. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak mně ten epidural ani nenabídli, ale dávala mi nějaký čípky od bolesti :slight_smile: vidíš, já bych nevěděla, když to začne , jak třeba u tebe , kdy prostě jet :grinning: takže když je to po 10min tak se nemusí :wink: a kdyby praskla voda tak jo, že?
20. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Taky jsem rozmejšlela o epidurálu,ale furt me straší,co když se netrefěja a ja pak ochrnu?
20. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak často musej bejt kontrakce?
20. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jé to nevím, ale asi jo. Mě voda taky nepraskla, museli mi ji taky píchat. Když jsem viděla tu velikánskou jehlici, tak jsem byla strachy bez sebe..... :slight_smile: Každopádně já přenášela, taky jsem měla jít za 2dny na vyvolávačku, ale ještě před tím mi udělali v porodnici na kontrole Hamiltnův hmat - něco ti poruší, a může ale taky nemusí to vyvolat porod. U mě to zabralo. :slight_smile:
20. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek