• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 to propíchnutí pěkně bolí co :wink: já myslela, že má ve mně celou ruku :angry:
20. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 hamiltnův hmat- to jsem někde slyšela, ale neznám :wink:
20. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
švagrová měla kontrakce hned od začátku po 1.minutě no a pak se v tom vyznej.začli ji kolem půlnoci a malej byl v 5 na světě.no jo zázračnej koktejl :wink:
20. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik kůůůůůůůrňa, že bysme ho taky pak chlemstaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se Epiduralu taky šíleně bála, navíc když musíš podepsat papíry, že s tím souhlasíš. Jak píšeš, měla jsem šílenej strach v těch hroznejch bolestech si nechat píchnout epidurál, nesmíš se vůbec pohnout, jinak to píchnou špatně a můžeš ochrnout. Jenže já byla fakt ve stavu, že jsem myslela, že bolestí umřu, tak jsem se nechala přesvědčit. Navíc mě PA řekla, že epidural i porod urychlí. Takže jsem do něj šla. Navíc mě museli i cévkovat, ale díky epidurálu jsem už skoro nic necítila.... Takže určitě i teď u porodu si nechám Epidural dát.
20. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně holek na netu psalo že ten Hamiltnův hmat nebolí, ale já teda řvala bolestí. Dr. do mě strčil snad celou ruku - možná to byl jen můj pocit, nevím a řekl, teď budu trochu nepříjemnej a něco tam udělal, odcházela jsem od tam, to byl pátek, celou cestu domů jsem šla v bolestech, taky jsem dost krvácela pak celou noc nespala pořád to trochu bolelo, a v sobotu ráno už začaly ty nepravidelný kontrakce. A v neděli ráno se malá narodila. Taky se uklidňuji, že druhý porod už bude lepší, navíc se říká že i rychlejší.... tak uvidíme. Snad nebude hůř. :wink:
20. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jojky :slight_smile: tak ten hmat nechci :grinning: a taky doufám, že to bude lepší, no jsme ženský a my vydržíme vše a zvládne to každá :slight_smile:
20. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to jsem si říkala kolik toho dnes nepodělám a ještě jsem se nezvedla od PC,ale musím vařit tak moc nepište ať to pak zvládám dočíst :wink:
20. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo jo, musíme to zvládnout. Výsledek ovšem stojí za všechnu tu bolest. Už se těším, až bude mimi na světě. Pak už rodit určitě nebudu ... 2x a dost. :slight_smile: Hlavně ať nemáme žádné komplikace a vše probíhá jak má. Už se těším až za nějaký čas se tu budeme všichni scházet a budeme mít úplně jiné strarosti.
20. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už musím končit, musím ještě uvařit nějakou rychlovku. Sedím tu už od rána do poctivě vás dočítala. Takže mizím a jak bude časík, tak zase juknu.
20. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám navařeno a sedím s noťasem na klíně,což není úplně Ok,ale nic než ležet stejně nemůžu když jsem nemocná :slight_smile:
20. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já naštěstí nic na práci nemám, ale taky jsem si říkala, jak jsem tu pěkně zabrouzdala :slight_smile: Ladík je hodnej, čučí na pohádky, dáme pomalu obídek a půjdeme na prochajdu a na nákup :wink:
@lolla79 taky končíme :grinning: :grinning: :grinning: žádný třetí :grinning: :grinning: :grinning:
tak zatím páááá holky :slight_smile:
20. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak ať jsi brzo fit :wink: co kašel,... :wink:
20. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink:
Ladík je tuhoš :wink: kde jste kdo :wink:
20. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja su tu. No měla bych chvilku schrupnout,ale pořád courám na netu a hledám vše pro mimi....už mi z toho hrabe :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no a psala si, že si marod, tak co tě trápí :wink: krk :wink: nebo rýma :wink: teplota :wink: .........
20. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky jsem tenkrát furt hledala :grinning: tak se moc moc těšíš no :slight_smile: taky to na mě při uspávání šlo, ale odolala jsem a sem vzhůru :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many kašel už je vpoho,ale vlezlo mi to na dutiny a nemohla jsem 3 dny dýchat.Navíc jsem alergická a tak se to propojilo s alergickou rýmou,takže trochu psycho :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no hlavně pořádně nevím co všechno bude potřeba...tak pořád studuju a čtu,a stejně vím prd :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jojky, manžel měl nedávno zánět dutin :frowning2: to je síla, a je dobrý namáčet lokty do vody - co nejteplejší vydržíš :slight_smile: a jinak prd no :confounded: blbá vincentka, která prd pomáhá a nebo mořská sůl ve spreji a nebo sem tam risknout dětský olynth :slight_smile: ten já teda riskovala, protože se to nedalo a četla jsem, že i dost mamin :slight_smile: hledala jsem na netu diskuze :slight_smile: a máš i nějakou knížku péče o dítě :wink: tam si taky počteš :slight_smile:
ta moje se myslím jmenuje Péče o matku a dítě :slight_smile: bych kecala :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás už začíná pěkně chumelit :slight_smile: že by něco konečně napadlo :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já musela kapat i nasivin a muconasal.Prostě se to nedalo a jsem otrokem kapek do nosu.Nemám ty moje protialergický,takže mám nos ucpanej pořád.
20. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ještě by mohl napadnout sníh...mám ho ráda,akorát manžel se beze mě asi nadře při odklízení :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je hnus, to nezávidím, protože to je teda dost nepříjemný :confounded:
@dostyna jo já taky, v zimě má být bílo :grinning: a už kvůli dětem ať se vyřádí trošku na saních,.....
já bych tak brala furt bílo a těch 5 stupňů :grinning: :grinning: :grinning: ideální zima :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na koupání mimču nic kupovat nebudu, naše doktorka předepisovala pořád do koupele takový olej :slight_smile: a v tom sem ho koupala pořád i ve dvou letech :slight_smile: i vlásky tím umývala :slight_smile: teď už se na prohlídky nechodí, tak si to nenechávám napsat :slight_smile: ale jak bude Lukášek, tak zase i Ladíkovi to budu dávat do vody :slight_smile:
jmenuje se to Linola, u nás to teda doktorky předepisují, tak snad všude :wink: co mamky, máte zkušenosti taky s Linolou :wink:
20. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a některá se tu myslím dnes ptala i na plínky, já ozkoušela hodně druhů a prostě nej jsou pampersky, takže pojedeme jedině v nich a ubrouky - to jsem spokojená moc moc s Linteama - Lintea - modrý :slight_smile: v makru jsou dost často jen kolem 30,- :wink: holky ty jsou nej :slight_smile: hugies byly takový suchý a nebo když mokrý, tak se dost trhaly :confounded: no uvidíte, ozkoušíte , já dodnes Ladíkovi utírám i na záchodku těma Lintea ubrousky a ještě jsou dobrý a taky bývají v akci kolem 35,- myslím v tetě, takovej oranžovej obal, mám pocit, že Happy :confounded: už jsem na ně dlouho nenarazila :grinning: a ty jsou taky super :wink:
20. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a blybý je,že jsem alergická na kočičí srst :frowning2: A doma mám kocoura,kterýho ale nemůžu dát pyč,protože je to nejúžasnějši tvor na světě.Zbožňuje mě a mám ho pořád u sebe a nedokázala bych ho dát pryč
20. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many musím najít nějakej seznam,co všechno vlastně miminko v prvních týdnech potřebuje a podle toho nakoupit...zatím mám jen hadříky :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek