Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
20. led 2011
@lolla79 to propíchnutí pěkně bolí co 😉 já myslela, že má ve mně celou ruku ]-(
many
20. led 2011
@lolla79 hamiltnův hmat- to jsem někde slyšela, ale neznám 😉
badik
20. led 2011
švagrová měla kontrakce hned od začátku po 1.minutě no a pak se v tom vyznej.začli ji kolem půlnoci a malej byl v 5 na světě.no jo zázračnej koktejl 😉
many
20. led 2011
@badik kůůůůůůůrňa, že bysme ho taky pak chlemstaly 😃 😃 😃 😃
lolla79
20. led 2011
Já se Epiduralu taky šíleně bála, navíc když musíš podepsat papíry, že s tím souhlasíš. Jak píšeš, měla jsem šílenej strach v těch hroznejch bolestech si nechat píchnout epidurál, nesmíš se vůbec pohnout, jinak to píchnou špatně a můžeš ochrnout. Jenže já byla fakt ve stavu, že jsem myslela, že bolestí umřu, tak jsem se nechala přesvědčit. Navíc mě PA řekla, že epidural i porod urychlí. Takže jsem do něj šla. Navíc mě museli i cévkovat, ale díky epidurálu jsem už skoro nic necítila.... Takže určitě i teď u porodu si nechám Epidural dát.
lolla79
20. led 2011
Hodně holek na netu psalo že ten Hamiltnův hmat nebolí, ale já teda řvala bolestí. Dr. do mě strčil snad celou ruku - možná to byl jen můj pocit, nevím a řekl, teď budu trochu nepříjemnej a něco tam udělal, odcházela jsem od tam, to byl pátek, celou cestu domů jsem šla v bolestech, taky jsem dost krvácela pak celou noc nespala pořád to trochu bolelo, a v sobotu ráno už začaly ty nepravidelný kontrakce. A v neděli ráno se malá narodila. Taky se uklidňuji, že druhý porod už bude lepší, navíc se říká že i rychlejší.... tak uvidíme. Snad nebude hůř. 😉
many
20. led 2011
@lolla79 jojky 🙂 tak ten hmat nechci 😃 a taky doufám, že to bude lepší, no jsme ženský a my vydržíme vše a zvládne to každá 🙂
badik
20. led 2011
teda holky to jsem si říkala kolik toho dnes nepodělám a ještě jsem se nezvedla od PC,ale musím vařit tak moc nepište ať to pak zvládám dočíst 😉
lolla79
20. led 2011
@many jo jo, musíme to zvládnout. Výsledek ovšem stojí za všechnu tu bolest. Už se těším, až bude mimi na světě. Pak už rodit určitě nebudu ... 2x a dost. 🙂 Hlavně ať nemáme žádné komplikace a vše probíhá jak má. Už se těším až za nějaký čas se tu budeme všichni scházet a budeme mít úplně jiné strarosti.
lolla79
20. led 2011
taky už musím končit, musím ještě uvařit nějakou rychlovku. Sedím tu už od rána do poctivě vás dočítala. Takže mizím a jak bude časík, tak zase juknu.
dostyna
20. led 2011
já mám navařeno a sedím s noťasem na klíně,což není úplně Ok,ale nic než ležet stejně nemůžu když jsem nemocná 🙂
many
20. led 2011
@badik já naštěstí nic na práci nemám, ale taky jsem si říkala, jak jsem tu pěkně zabrouzdala 🙂 Ladík je hodnej, čučí na pohádky, dáme pomalu obídek a půjdeme na prochajdu a na nákup 😉
@lolla79 taky končíme 😃 😃 😃 žádný třetí 😃 😃 😃
tak zatím páááá holky 🙂
many
20. led 2011
@dostyna tak ať jsi brzo fit 😉 co kašel,... 😉
many
20. led 2011
😉 😉 😉
Ladík je tuhoš 😉 kde jste kdo 😉
dostyna
20. led 2011
🙂 🙂 🙂 ja su tu. No měla bych chvilku schrupnout,ale pořád courám na netu a hledám vše pro mimi....už mi z toho hrabe 🙂
many
20. led 2011
@dostyna no a psala si, že si marod, tak co tě trápí 😉 krk 😉 nebo rýma 😉 teplota 😉 .........
many
20. led 2011
@dostyna taky jsem tenkrát furt hledala 😃 tak se moc moc těšíš no 🙂 taky to na mě při uspávání šlo, ale odolala jsem a sem vzhůru 🙂
dostyna
20. led 2011
@many kašel už je vpoho,ale vlezlo mi to na dutiny a nemohla jsem 3 dny dýchat.Navíc jsem alergická a tak se to propojilo s alergickou rýmou,takže trochu psycho 🙂
dostyna
20. led 2011
@many no hlavně pořádně nevím co všechno bude potřeba...tak pořád studuju a čtu,a stejně vím prd 🙂
many
20. led 2011
@dostyna jojky, manžel měl nedávno zánět dutin 😞 to je síla, a je dobrý namáčet lokty do vody - co nejteplejší vydržíš 🙂 a jinak prd no :-S blbá vincentka, která prd pomáhá a nebo mořská sůl ve spreji a nebo sem tam risknout dětský olynth 🙂 ten já teda riskovala, protože se to nedalo a četla jsem, že i dost mamin 🙂 hledala jsem na netu diskuze 🙂 a máš i nějakou knížku péče o dítě 😉 tam si taky počteš 🙂
ta moje se myslím jmenuje Péče o matku a dítě 🙂 bych kecala 🙂
many
20. led 2011
jinak u nás už začíná pěkně chumelit 🙂 že by něco konečně napadlo 🙂
dostyna
20. led 2011
@many no já musela kapat i nasivin a muconasal.Prostě se to nedalo a jsem otrokem kapek do nosu.Nemám ty moje protialergický,takže mám nos ucpanej pořád.
dostyna
20. led 2011
@many no ještě by mohl napadnout sníh...mám ho ráda,akorát manžel se beze mě asi nadře při odklízení 🙂
many
20. led 2011
@dostyna 😞 😞 😞 to je hnus, to nezávidím, protože to je teda dost nepříjemný :-S
many
20. led 2011
@dostyna jo já taky, v zimě má být bílo 😃 a už kvůli dětem ať se vyřádí trošku na saních,.....
many
20. led 2011
já bych tak brala furt bílo a těch 5 stupňů 😃 😃 😃 ideální zima 😃 😃 😃
many
20. led 2011
jinak na koupání mimču nic kupovat nebudu, naše doktorka předepisovala pořád do koupele takový olej 🙂 a v tom sem ho koupala pořád i ve dvou letech 🙂 i vlásky tím umývala 🙂 teď už se na prohlídky nechodí, tak si to nenechávám napsat 🙂 ale jak bude Lukášek, tak zase i Ladíkovi to budu dávat do vody 🙂
jmenuje se to Linola, u nás to teda doktorky předepisují, tak snad všude 😉 co mamky, máte zkušenosti taky s Linolou 😉
many
20. led 2011
jéé a některá se tu myslím dnes ptala i na plínky, já ozkoušela hodně druhů a prostě nej jsou pampersky, takže pojedeme jedině v nich a ubrouky - to jsem spokojená moc moc s Linteama - Lintea - modrý 🙂 v makru jsou dost často jen kolem 30,- 😉 holky ty jsou nej 🙂 hugies byly takový suchý a nebo když mokrý, tak se dost trhaly :-S no uvidíte, ozkoušíte , já dodnes Ladíkovi utírám i na záchodku těma Lintea ubrousky a ještě jsou dobrý a taky bývají v akci kolem 35,- myslím v tetě, takovej oranžovej obal, mám pocit, že Happy :-S už jsem na ně dlouho nenarazila 😃 a ty jsou taky super 😉
dostyna
20. led 2011
@many a blybý je,že jsem alergická na kočičí srst 😞 A doma mám kocoura,kterýho ale nemůžu dát pyč,protože je to nejúžasnějši tvor na světě.Zbožňuje mě a mám ho pořád u sebe a nedokázala bych ho dát pryč
dostyna
20. led 2011
@many musím najít nějakej seznam,co všechno vlastně miminko v prvních týdnech potřebuje a podle toho nakoupit...zatím mám jen hadříky 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli