• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna
jéééééé ten je náááááááááááádhernej :slight_smile:
taky ještě nemám věci, ale pomalu bych to taky měla sepsat :slight_smile: ty čtverečky na ouška a pupík,..... teploměr do vody si kup :wink:
20. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo,koukala jsem,že ten pupík se hojí nějakých 10-14 dní....teploměr už si pííííšu :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ladík ho měl naštěstí krásný, z porodnice, nějak za dva dny k nám dorazila sestra i s doktorkou a tak mu ho čístila a pak, jak jsme k ní chodili, tak taky vždycky vyčistila :wink: jinak doktorku si domluv dopředu :wink: :wink: pak jí budeš volat, až dorazíš z porodnice domů :wink: a ona tě navštíví :wink: u nás to teda tak funguje
20. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím, dostávám hlad a jaksi mi tvrdne dost bříško, jdu dát další hořčík a pojest něco :slight_smile: pak se určo pomalu probudí a povalíme ven :slight_smile: zatím pááááááááááá
20. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: nakukuju :wink: nikdo tu není :wink:
jdu teda žehlit a pak se tu možná ještě ukážu :grinning:
20. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějakou dobu jsem tu nebyla. Vidím, že jste toho dost nakecaly :slight_smile: v úterý jsem byla na kardiu,ale mimčo bylo špatně otočené a ikdyž jsem chodila po schodech, tak se proste otočit nechtělo. Takže zítra jdeme zítra znova a snad už to půjde, jinak ani moc nepočítám, že by nám konečně řekli co čekáme když mimčo takto stávkuje :slight_smile: jo a už mi přišla ta sada do postýlky, je super, už se těším až to budu vše čančat :slight_smile:
20. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už enmužu koukat už ani na neta na stránku kojenecké oblečení eu,ty jo tam je tolik nádherných věciček anebo taky soupravy do postýlky,pomalu ale jiste me z toho začína pekne hrabat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi napíšu podruhý ježiškovi,že si ješte přeju další dárky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija a postýlku už máš?
20. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ještě ne,ale máme vyhlídnutou v Ikey, budeme kupovat takovou bílou u které jde sundat bočnice,mají tam dvě, jedna je taková vyřezávanější,ale nakonec budem brát tu obyčejnější, protože ta nemá plné čelo a půjde tam dobře uvázat ten mantinel a kapsář.
20. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak si kupuješ 8-dílnou soupravu,či jenom polšárek,peřinu,mantinel a kapsař?a máš jednu soupravu,či víc objednané?
20. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija si ji objednávala z netu?
20. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tu soupravu jsem si objednala z netu a už ji mám doma. je to 12dílná sada, jsou tam nebesa, držák na nebesa, mašlička, peřinka a polštář, povlečení na peřinku a polštář, mantinel, kapsář, prostěradlo a takový volánek pod matraci. měli to za 1400 Kč, takže to je super cena, levnější jsem nikde neviděla, ještě jich tam pár mají,ale ta moje sada už tam není.
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=274&men1=328
jinak postýlku jsem si vyhlídla na netu,ale už jsme ji viděli i naživo.
20. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak jsem jenom hodila očkem na tu stránku a maj tam teda hezký slevy,ale já s tímhle zatím nespechám,mám čas....ale jako cena,kterou píšeš,je super.....
20. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě, jak jsem tak koukala na netu a i kámoška hledala, tak jsme levnější neviděla, tak jsem si to objednala, taky se dá říct, že mám na nákupy čas,ale zas pak už to nemusí být. no a já měla fakt štěstí jsem si objednala tu svou a hned to pak už bylo nedostupné, takže asi poslední kus, takže fakt štěstí.
20. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija a jakou barvičku sis objednala?
20. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá tady se nakupuje :wink:
20. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala chuť na kávičku :grinning: doufám, že večer nebudu mít problém usnout :grinning:
20. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je to laděné do zelena, taková krémová se zelenou a vzorek je čáp jak nese mimčo myslím, že v těch jiných sadách to ještě je. máme zelenou ložnici tak se to bude hodit a je to i neutrální, takže jak pro holku tak pro kluka :wink:
20. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Jo videla jsem i na jiných stránkach,že mají čapy v zelený barve .........umím si to představit....a přesne človek,když neví pohlaví,tak musí vybírat neutrální barvy a co oblečky,už máš nejaký nakoupený?Chceš vědet,co to bude?
20. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj vědět to chceme,ale nechce to nějak ukázat, v úterý jsem byla na kardiu a bylo špatně otočené,takže se nedalo ani to srdíčko vyšetřit, tak jdu zítra znova a snad mimčo nebude stávkovat. jinak oblečky mám už i po ségře a pár jsme jich koupili,ale fakt pár, něco mám vyfocené v albu, tak se můžeš kouknout.
20. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já už jsme dneska zhřešila a kávičku jsem si taky dala a k tomu pekne sladkej koláček,no nemá se človek dobře?co mu ke štestí chybí?jedine to malý,co je v bříšku...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkně probírejte oblečky :slight_smile: já vás pak dočtu :wink: jdu si dát sprchu :grinning:
20. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no taky začínám trošku hřešit :slight_smile: tak před hoďkou jsem zblajzla skoro celý balíček sušenek - máslovek a potají Ladíčkovi krabičku lentilek :grinning: a pak jsem si na to musela dát ještě jogurt a tu kávu :slight_smile: táák a jsem plná :slight_smile: pak už si dám navečer jen ten nápoj ze sušené syrovátky :slight_smile: jinak ráno jsem měla už další kilčo navíc :angry: :grinning: to je to sladký :grinning: :grinning: takže už 7 kilo :slight_smile: od zítra žádný sladký :grinning: :zipper_mouth:
20. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija No jo občas se ty malý furt vrtej a není ich možno uvidet,co to je...rozkázat mu to nemužeš,stejne si delá,co chce...Ja když jsme byla v 13 týdnu na UZ,tak taky se furt vrtel a doktorka mu nemohla ani zmeřit šiji,tak jsem tam skákala po ambulanci jak koza a stejne prd to bylo platný,tak me poslali do čekárny a tam jsem furt pochodovala...ale pak už se otočilo...ale my nechcem vedet co to bude.......hlavne at je zdravé.....
20. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak zdraví je nejdůležitější, to je jasné. no mě poslali pochodovat po schodech,ale mimčo se prostě ani za boha nechtělo otočit, pak jsem přišla domů a cítili jak tam sebou mrská, no jen to bylo trochu pozdě. tak uvidíme zítra.
20. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many prosím te drž si hezkou linii,když už bude malej na svete...tedka se neomezuj...to se me lehko řekne...ale tak ja zatím nepřibrala..ale to příde..a doufám teda,že to nebude 20 kg navrch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a naco piješ tu syrovátku?na to,že ti tvrdne to břicho,či na co,to piješ???to je dobre mít doma zásoby sladkostí,i když jsou Ládikove..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Od kdy cejríš pohyby?tady spousta holek píše tak kolem 18 i víc tejdnu,já se toho nemužu dočkat,až to budu cejtit,jsem na to strašne zvedavá......to bude sranda..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no ty botičky jsou úžasný...a co kočárek už máte taky???
20. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija žes neudelala taky body miluju mamku
20. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek