• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@tasmailla1 já to pořádně začala cítit až tak ve 20. týdnu, teď už to cítím každý den,ale navenek to cítit nejde. jinak kočáre zatím tak sonduj, možná espiro,ale zatím ještě nejsme rozhodnutí, obejdem obchody a uvidíme co nás zaujme.
20. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 musím končit, tak se loučím, pa
20. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija ono je strašne těžký si vybrat dobrej kočár,taky furt čumím na net,ale už pomalu se pojedu taky kouknout do krámu v našim meste,je tam velkoprodej a maj tam spostu značek,co jsem videla na nete,tak je aspon odskouším a koupím....jinak me z toho už jede hlava kolem....
20. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem tu :slight_smile: vyvoninkaná :slight_smile: ještě pak zoubky a dobrý :grinning: jééé, ale zapomněla jsem se napatlat olejíčkem :grinning: neva, příště :grinning:
20. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija já už taky běžím,paaa
20. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je dobře,ale ja zas pro zmenu jedu tedka do sprchy....pomalu celý odpoledne sedím u pc a už me bolej z toho oči a záda....
20. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no sladkosti :slight_smile: to je něco :grinning: právě a Ladíček je malej, tak když něco od někoho dostane, tak mu musím pomoct to sníst :grinning: aby ho zoubky nebolely,... :grinning: :grinning: :grinning: jinak u Ladíka jsem měla taky 23 kg :frowning2: ale co se dá dělat, naskákaly :slight_smile: ale upřímně :slight_smile: dost jsem jedla a hlavně sladký :slight_smile: teď budu mít radost, když moc nenaberu :grinning: no uvidíme, třeba se na to vyšplhám i tak :confounded: :slight_smile: pak budu kojit o 106 :grinning:
jo ta syrovátka je super :wink: dávala jsem sem i odkaz, já si to koupila teď poprvé, vždy jsem o ní jen slyšela a prý je to vitamínová bomba :grinning: a obsahuje toho moc a i hořčík, já teda musím brát teď 6 a furt tvrdlo a bála jsem se a od té doby co to piju, tak je fakt líp a bříško tvrdne málo :slight_smile: takže doufám, že za 14 dní na kontrole bude děloha OK :slight_smile: výstavní :grinning: najdu ten odkaz na netu a dám sem a počti :wink: koupila jsem jí v tesku za 45,- myslím a 500 g
20. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many i v tomhle tom vidím výhody neschopenky,kdybych chodila do práce,tak netrávim spoustu času na nete jak tedka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija ahojky :slight_smile: a na další kontrole ať mimi pěkně poslouchá a vše ukáže :wink:
20. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak val do sprchy a já zatím pohledám ten odkaz :wink:
20. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a cos mela na deloze?jako že ti hrozil předčasnej porod?
20. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mojetehotenstvi.cz/vitaminova-bombicka-su-ena-syrovatka
jedno počteníčko a ještě najdu to lepší :slight_smile:
jjj už běžím.....
@tasmailla1 prý ji mám podrážděnou a mohla bych se začít otvírat :frowning2: tak říkala zvednou hořčík a hodně klidový režím, že chápe, že mám malýho,.... ale fakt že to chce klidový režim, já nevěděla, že ten hořčík je až tak na to důležitý :confounded: hned jsem tam dostala i hořčík injekčně :slight_smile: au au :grinning: ale moc často mi tvrdlo a teď fakt sem tam :slight_smile: takže doufám, že dobrý , kámoška je zdravotní sestra a říkala, že bych mohla skončit na kapačkách v nemocnici :confounded: já bych se zbláznila bez Laďouška :frowning2: tak se snažím co nejvíc šetřit , ale nepřipadá mi, že bych něco tahala těžkýho,.. ani Ladíka nenosím :confounded: ono asi každý těhu je jiný a pokaždý ty problémy nějaký taky :confounded:
20. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beltina.cz/p3210-susena-syrovatka.html
furt nemůžu najít ten jiný odkaz, ale tady si taky počteš a je tam nějaký jiný balení, no bude toho víc :wink:
20. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many,tak sprcha zdárne za mnou...super pocit......a tos mela i pri Ládikovi takovýdle problemy?A z čeho ji máš jako podráždenou?že už jako čekáš druhý?no jo ,ja se tedka taky musím šetřit a to jsem dnes šurovala celej byt celý dopoledne až do 14 hodin,ale je fakt,že kdybych emla už díte,tak asi odpočinek moc není žádnej...
20. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty jo a jak chutná tá syrovátka a kdo ti ji doporučil pít?
20. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,nebyla jsem tu 3 dny a koukám jak se to tu rozjelo,musím se přiznat že na kočárek jsem koukala jen zběžne na netu a vubec si nedokážu vybrat,asi to vyřeším tak že proste pujdu do krámu ten co mi padne do oka ten koumím a bude,na netu jsou levné,ale raději si ho osahám a taky aby seděl tatínkovi :grinning:
a k porodu ......do minulého týdne jsem byla naprostu v klidu stále jsem si říkala at to bude jak chce je to přirozené nějak to zvladnu,ale.....já chytrák jsem si stahla na youtube porod ruzné porody do vody v opačné poloze nastříhávaní atd. atd jen co jsem to dokoukala jsem volala kamarádce,která má 2 holčičky, brečela jsem jak amina protože ty miminka tam brečala a já nechci aby moje mimi brečelo ,bylo mi uplně jedno,že ta miminka musí rozbrečet aby se spravně rozdýchalo,a že chci rodit cisařem a epidural nekolik dní předem :grinning: :grinning: :grinning: uklidnila a přestala jsem na to myslet až druhý den dnes jsem opět v klidu a směju se tomu.manža chce k porodu,já jsem ráda,ale vím že bude stát u hlavy nedovolím aby viděl víc než hlavu a pak mimi.máme v okolí spousta tatínku co stali u doktora a ješte si to nahravali...to je šílený ten chlap to nemuže do konce života vstřebat co se tam děje..nebo alespon já chci svého manžela od toho uchranit. :wink:
20. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u Ladíka jsem to neměla vůbec, jinak ta syrovátka mě napadla , jak jsem si jí v tesku všimla, že mi kámoška jednou říkala, že se po ní chodí dobře na záchod a já prostě od porodu mám problémy :confounded: a fakt je to lepší a chutná, musíš se jí naučit dobře odhadnout, jak ty dvě lžíce vrchovatý a kolik vody :wink: poprvé jsem to udělala moc sladký, jak sunar to chutnalo a pochvilce kyselý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani tatinovi to nejelo a řekla jsem, tak to pít nebudu a druhý den mi to nedalo a udělala jsem znovu a povedlo se a dobrý, piju jí teplou, dám do konvice vodu a jak se ohřívá, ještě před varem to vypnu a zaliju a fakt dobrý, jinak bych to do sebe nedala :grinning:
20. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy vítej tady.no jo tady se pořád o něčem diskutuje,aspon není nuda,ale přijít sem po 3 dnech,to máš aspon velký počteníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda,že si nemužem vybrat,že by sme chceli cisaře,ja osobne bych ho brala apekne pod plnou narkozou,at se mužu hezky dosýta vyspinkat...protože pak už se človek nevyspí.... :grinning: :grinning: :grinning: A o tom videu me neco říkej,povinne sme to videli na škole a mne z toho pekne přišlo šoufl,když si na to spomenu.....byla jsem bílá jak zeď ,takže i profesorka si to všimla a málem to tam se mnou seklo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo moc dobrá skušenost....hůř to pak bude naživo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak jsem si hledala na netu čtení, jestli se to teda vůbec může v těhu, a našla jsem informace, jaká je to fakt bomba a na co vše dobrý,................. :wink:
20. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím mizet, páááááááááááááááá
20. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many spíš to chutná jako sladký mléko,ne?nebo to i tak bílý vypadá???no já teda nevím,asi bych se po takovýdle blivajzech pozvracela,mne moc takovýdle experimenty nedelaj dobře.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dobrou...... :grinning:
20. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,no já taky mizím,paaa a dobrou......
20. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mě pomahají bílé jogurty,a ted jsem dostalala od mudr magnosolv a to je zaručený jak rychle to vypiju tak rychle jdu :grinning:
20. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jeje já dnes byla v tescu a na ty syrovátky jsem zapomněla :frowning2:
@tasmailla1 teda já osobně bych se císaři chtěla vyhnout pokud by to šlo,jsem asi divná,ale já jsem spíš pro to aby šlo vše přirozeně tak jak to zařídila příroda.No je jasný že když nebude mimi otočený jak má že nebudu nic riskovat,ale dobrovolně bych do toho nešla.třeba moje ségra by za to snad i uplatila doktora jen aby necítila bolest.No já nevím mám v podbřišku jizvu po mimoděložním a když se to hojilo tak jsem si to taky užila,tak nevím proč si myslí že se vyhne bolesti.A to po porodu od bolesti nic moc nedávjí takže nevím nevím.
20. led 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes jsme dovezli konečně komodu tak se přes víkend vrhnu do praní a žehlení a všechno hezky přetřídit a pak už jen čekat na tu naši princezničku.
20. led 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to pokud máš zlou skušenost,tak se ti nedivím,že radši volíš všechno přirozenou cestou....ale já se bojím bolesti,tak proto si myslím,že cisař je sice o bolesti,ale nemyslím se,že ta bolest je věčší,než přirizený porod...jasne přirozene když porodíš,v tu chvíli je bolest tatam a ty už se mužeš za 2 hodky skoro plne věnovat drobečkovi,ale po cisaři jsou bolesti ješte pár dní...břicho pekne bolí...polohu na spaní zaujmout je nad lidský úkol...u přirozený cesty zas pokud te nastřihnou,nemůžeš se ani pořádne posadit..človek si nevybere.....takže já neříkám,že je to bez bolestí,ale radší bych volila todleto.....
21. led 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak v noci mě radostne zazvonila SMS v 1:30,že se kámoške ve 23 hodin narodila holčička,jeee přeju ji,at jsou obe zdraví...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek