Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
21. led 2011
@tasmailla1 je to jako sladký mlíko a jak je to zamíchaný, tak je tam nahoře furt bílá pěna 🙂 ale jinak je to asi šedý, vypadá to tak, ale raději to piju v hrnku, jinak blivajz to fakt není 🙂 to bych já do sebe taky nedostala 🙂 ale fakt se mi to doufám nesprotivý a budu to pít dlouho, když je to tak moc zdravý 🙂
many
21. led 2011
jinak teda přeju všem dobré ránko 🙂 a ještě jdu dočítat 🙂
many
21. led 2011
@janadudy ten název mi něco říká a je to dobrý 😉 jinak taky se snažím hodně cpát jogurty a sem tam si dávám ten lactulozový sirup 🙂 ten je na to taky super a hlavně po porodě,.... no jak jsou problémy, no cpu se raději hodně věcma, protože bych nerada třeba rodila dřív,... 😞 říkala, že vše k tomu může přispívat :-S
many
21. led 2011
@badik nejsi divná a císaře bych taky nechtěla, ani když je to nejlehčí porod 🙂 říkám vždy, že každá má zažít to tlačení,..... 🙂 prostě přirozenej je přirozenej , ikdyž dá teda někdy fest zabrat 🙂 ale my to zvládneme a syrovátku teda kup příště, fakt jsem spokojená 🙂 na pleť si musím zkusit dávat někdy tu masku 😃 ještě jsem nezkoušela, ale když víš, že je to na tak moc věcí dobrý a chutná to chutná, tak je fine to pít 🙂 a snad to pak bude chutnat i Ladíkovi 🙂 je tam pro děti od 3 let 🙂 tak bych mu to určo taky dělala 🙂 lepší jak polykat jiný kapsle vitamínů 🙂
many
21. led 2011
@badik tak je jistá holčička jo 😉 tak si to předělej v pase 😉
many
21. led 2011
@tasmailla1 jojky, ty raději císaře 😉 no tam zase pak bolí třeba to hojení bříška, ... akorát si žena nevytrpí to tlačení .... no 🙂 a nemůže u toho být tatin , jen až je po všem 🙂
many
21. led 2011
@tasmailla1 kamarádce velká gratulace a jak se jmenuje princeznička 🙂 a míry 😉 taky přejeme hodně zdravíčka, to je nej........................
many
21. led 2011
tak jsem se tu rozkecala a zase nikdo nikde co 😉 zítra ráno valíme do Brna, takže se tu ukážu asi až v pondělí 😉 budete mi chybět 🙂
germaine
21. led 2011
@many Nazdár...kampak jedete? Na výlet?
many
21. led 2011
@germaine jo,jo 🙂 k manželove tetě 🙂 budeme tam do neděle 🙂 a kvůli Ladíčkovi jedeme vlakem ať má pořádný zážitek, ještě tak dlouhou cestu vlakem nejel 🙂
many
21. led 2011
pak budeme mít malý mimi a určo tam asi letos už nepojedeme, pak bude muset zase ona přijet k nám 🙂
tasmailla1
21. led 2011
@many kamarádce malá se jmenuje Gábinka a má 3200 g a 48 cm,takový menší drobečekkkk......
many
21. led 2011
@tasmailla1 jéé 🙂 pěkný jméno 🙂 a míry taky 🙂 Ladík měl 3500 g a 49 cm 🙂
tasmailla1
21. led 2011
@many Když já mám hruzu z komplikací a vyvolávání u porodu.....
many
21. led 2011
no nic holky 🙂 mizím od počálu 🙂 budu si s Ladíkem hrát nebo zase vymýšlí pustit i teletubies 🙂 ať si nezvyká na počál a já taky 🙂 je to droga 😃 zatím páááááááááááááá
badik
21. led 2011
No mě by při porodu ani tak nešlo o nějaký tlačení bolesti nebo jizvy.Mě u císaře hodně odrazuje to okolo:že mimčo hned nepřiložím k prsu že jsou pak problémy s kojením a trvá dýl než se udělá mlíko,že se musí dýl ležet v porodnici atd. takže volím spíš přirozenej,ale když nebude zbytí tak se hold nezblázníme,že.
germaine
21. led 2011
@many Jóó jízda vlakem je pro děti zážitek 😉 ale jenom pro děti 😃
many
21. led 2011
@tasmailla1 neboj, budeme se snažit a doufat, ať nás to chytne samo 😃 budeme si držet navzájem pěstičky,.... 😉
many
21. led 2011
@germaine já taky ráda jezdím vláčkem 🙂
many
21. led 2011
@badik tak tak 🙂
tasmailla1
21. led 2011
@badik tohlecto bohužel nejde naplánovat dopředu...škoda.....a jako když malý bude mít novorozeneckou žloutenku,tak taky tam zkejsneš nejakou dobu......hlavne at je všechno v pohode.....
tasmailla1
21. led 2011
@germaine pro mne jízda vlakem je taky zážitkem... 😃 😃 😃
germaine
21. led 2011
@tasmailla1 Myslím, že kdybyste musely jezdit denně, tak vás to rychle přejde 😃 😃 já naštěstí jezdila do práce busem, ale na škole si pamatuju jenom vlak :-N a teda to byly zážitky 😉
badik
21. led 2011
tak já ve vlaku v podstatě vyrostla,taťka i oba dědové dělali na dráze takže váček byl zadara auto nebylo tak se jezdilo všude vlakem.pamatuji si že mě to až tak moc nebavilo a záviděla jsem těm co jezdí autem.Ale když jsem někam jezdila s babičkou to byla jiná,měla v zásobě spoustu her "do vlaku" a taky nám tam dala víc volnosti z čehož asi nebyli nadšeni ostatní cestující,ale mi jo.Navíc ona byla velká cestovatelka a znala už ty trasy dobře takže nám předem ukazovala kde bude na komíně čáp a kde se budou pást srnky atd.no myslím že dneska už by jsme ani jedno neviděli 😞 No jo na cestování s babičkou mám opravdu hezký vzpomínky.
tasmailla1
21. led 2011
já jsem na střední 4 roky každý den dojíždela vlakem,takže me to neva....
badik
21. led 2011
@germaine já taky na střední jezdila 3 měsíce vlakem (ale pak jsem změnila školu),a jelikož jsem byla v plné pubertě tak to taky byli zážitky 😃 Ale asi spíš pro ostatní 😉
germaine
21. led 2011
@badik Já jezdila 4 roky a asi už stárnu, ale teď vlak nesnáším...pokud musím jezdím všude busem, mám k tomu nějakou averzi..ale chápu, že dětem se vláčky líbí 😃 a myslím, že nás to za dva, tři roky taky čeká 😃
tasmailla1
21. led 2011
no tak já bych zvládala blbě jízdu vlakem na slovensko,je to 7 hodin a ješte s přestupem,takže to bylo nekdy,tedka radši autemmm....
badik
21. led 2011
zrovna mě děsně svědí prsa 😞 snad mi neporaskají 😞 zdá se mi že už začínají,ale nejsem si jistá mám tam už nějaký strie z dřívějška tak nevím jestli přibyli nový
tasmailla1
21. led 2011
@badík auu,to musí být nepříjemný....

Začni psát odpověď...

Odešli