• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@tasmailla1 je to jako sladký mlíko a jak je to zamíchaný, tak je tam nahoře furt bílá pěna :slight_smile: ale jinak je to asi šedý, vypadá to tak, ale raději to piju v hrnku, jinak blivajz to fakt není :slight_smile: to bych já do sebe taky nedostala :slight_smile: ale fakt se mi to doufám nesprotivý a budu to pít dlouho, když je to tak moc zdravý :slight_smile:
21. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda přeju všem dobré ránko :slight_smile: a ještě jdu dočítat :slight_smile:
21. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ten název mi něco říká a je to dobrý :wink: jinak taky se snažím hodně cpát jogurty a sem tam si dávám ten lactulozový sirup :slight_smile: ten je na to taky super a hlavně po porodě,.... no jak jsou problémy, no cpu se raději hodně věcma, protože bych nerada třeba rodila dřív,... :frowning2: říkala, že vše k tomu může přispívat :confounded:
21. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nejsi divná a císaře bych taky nechtěla, ani když je to nejlehčí porod :slight_smile: říkám vždy, že každá má zažít to tlačení,..... :slight_smile: prostě přirozenej je přirozenej , ikdyž dá teda někdy fest zabrat :slight_smile: ale my to zvládneme a syrovátku teda kup příště, fakt jsem spokojená :slight_smile: na pleť si musím zkusit dávat někdy tu masku :grinning: ještě jsem nezkoušela, ale když víš, že je to na tak moc věcí dobrý a chutná to chutná, tak je fine to pít :slight_smile: a snad to pak bude chutnat i Ladíkovi :slight_smile: je tam pro děti od 3 let :slight_smile: tak bych mu to určo taky dělala :slight_smile: lepší jak polykat jiný kapsle vitamínů :slight_smile:
21. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak je jistá holčička jo :wink: tak si to předělej v pase :wink:
21. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojky, ty raději císaře :wink: no tam zase pak bolí třeba to hojení bříška, ... akorát si žena nevytrpí to tlačení .... no :slight_smile: a nemůže u toho být tatin , jen až je po všem :slight_smile:
21. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 kamarádce velká gratulace a jak se jmenuje princeznička :slight_smile: a míry :wink: taky přejeme hodně zdravíčka, to je nej........................
21. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se tu rozkecala a zase nikdo nikde co :wink: zítra ráno valíme do Brna, takže se tu ukážu asi až v pondělí :wink: budete mi chybět :slight_smile:
21. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nazdár...kampak jedete? Na výlet?
21. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo,jo :slight_smile: k manželove tetě :slight_smile: budeme tam do neděle :slight_smile: a kvůli Ladíčkovi jedeme vlakem ať má pořádný zážitek, ještě tak dlouhou cestu vlakem nejel :slight_smile:
21. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak budeme mít malý mimi a určo tam asi letos už nepojedeme, pak bude muset zase ona přijet k nám :slight_smile:
21. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many kamarádce malá se jmenuje Gábinka a má 3200 g a 48 cm,takový menší drobečekkkk......
21. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéé :slight_smile: pěkný jméno :slight_smile: a míry taky :slight_smile: Ladík měl 3500 g a 49 cm :slight_smile:
21. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Když já mám hruzu z komplikací a vyvolávání u porodu.....
21. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky :slight_smile: mizím od počálu :slight_smile: budu si s Ladíkem hrát nebo zase vymýšlí pustit i teletubies :slight_smile: ať si nezvyká na počál a já taky :slight_smile: je to droga :grinning: zatím páááááááááááááá
21. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě by při porodu ani tak nešlo o nějaký tlačení bolesti nebo jizvy.Mě u císaře hodně odrazuje to okolo:že mimčo hned nepřiložím k prsu že jsou pak problémy s kojením a trvá dýl než se udělá mlíko,že se musí dýl ležet v porodnici atd. takže volím spíš přirozenej,ale když nebude zbytí tak se hold nezblázníme,že.
21. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jóó jízda vlakem je pro děti zážitek :wink: ale jenom pro děti :grinning:
21. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neboj, budeme se snažit a doufat, ať nás to chytne samo :grinning: budeme si držet navzájem pěstičky,.... :wink:
@germaine já taky ráda jezdím vláčkem :slight_smile:
@badik tak tak :slight_smile:
21. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tohlecto bohužel nejde naplánovat dopředu...škoda.....a jako když malý bude mít novorozeneckou žloutenku,tak taky tam zkejsneš nejakou dobu......hlavne at je všechno v pohode.....
21. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine pro mne jízda vlakem je taky zážitkem... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Myslím, že kdybyste musely jezdit denně, tak vás to rychle přejde :grinning: :grinning: já naštěstí jezdila do práce busem, ale na škole si pamatuju jenom vlak :sweat_smile: a teda to byly zážitky :wink:
21. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ve vlaku v podstatě vyrostla,taťka i oba dědové dělali na dráze takže váček byl zadara auto nebylo tak se jezdilo všude vlakem.pamatuji si že mě to až tak moc nebavilo a záviděla jsem těm co jezdí autem.Ale když jsem někam jezdila s babičkou to byla jiná,měla v zásobě spoustu her "do vlaku" a taky nám tam dala víc volnosti z čehož asi nebyli nadšeni ostatní cestující,ale mi jo.Navíc ona byla velká cestovatelka a znala už ty trasy dobře takže nám předem ukazovala kde bude na komíně čáp a kde se budou pást srnky atd.no myslím že dneska už by jsme ani jedno neviděli :frowning2: No jo na cestování s babičkou mám opravdu hezký vzpomínky.
21. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na střední 4 roky každý den dojíždela vlakem,takže me to neva....
21. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já taky na střední jezdila 3 měsíce vlakem (ale pak jsem změnila školu),a jelikož jsem byla v plné pubertě tak to taky byli zážitky :grinning: Ale asi spíš pro ostatní :wink:
21. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já jezdila 4 roky a asi už stárnu, ale teď vlak nesnáším...pokud musím jezdím všude busem, mám k tomu nějakou averzi..ale chápu, že dětem se vláčky líbí :grinning: a myslím, že nás to za dva, tři roky taky čeká :grinning:
21. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já bych zvládala blbě jízdu vlakem na slovensko,je to 7 hodin a ješte s přestupem,takže to bylo nekdy,tedka radši autemmm....
21. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna mě děsně svědí prsa :frowning2: snad mi neporaskají :frowning2: zdá se mi že už začínají,ale nejsem si jistá mám tam už nějaký strie z dřívějška tak nevím jestli přibyli nový
21. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badík auu,to musí být nepříjemný....
21. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek