• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@germaine no já osobně na vlakách nic zajímavýho nevidím,ale než jet nějakou štreku busem raděj sednu do vlaku je tam víc pohodlí (když není narvanej).Ale vadí mi na nich ta špína :frowning2: a to samý na nádraží je to nechutný.Pamatuju si že když jsme byli malí prodávali se takový jednotlivě balený vlhčený ubrousky(za 0,20halířů :slight_smile: ),babička jich měla sebou vždycky plno a pořád nás tím otírala.a my je milovali.no já nejsem typ co by to přeháněl s hygienou a pomalu drhl vše savem (manžel říká že naše děti budou odolný a budou běhat po dvoře bosky v kuřincích tak jako běhali oni :wink: )ale do vlaku bych je asi celý zabalila do igelitu :wink:
21. led 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik No přesně tak...něco v tomhle smyslu jsem měla na mysli...
21. led 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já předevčírem dostala Detralex na křečový žíly...na jedný noze už mám utržený tmavomodrý metličky, který teda nebolej ale už jsou hodně patrný, včera jsem si vzala první tabletu a dneska ráno po probuzení jsem zjistila, že na druhý noze sice nemám vidět ještě skoro nic, ale bolí jako blázen...to mi to pěkně začíná! :frowning2:
21. led 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 a jak ty ses vůbec dostala do čech?myslím že si psala že tu jsi 10let tos sem přišla brzo.Ale mluvíš (spíš píšeš :wink: )hezky česky.ségřin nastávající je taky ze slovenska,ale česky mluvit odmítá.on je ve všem palice dubová,spíš by ve všem předělával ostatní já říkám že je jak z reklamy na vodafon on se přizpůsobovat nebude :wink: no jo ségra to bude mít tězký co on řekne to platí a ona nemá do ničeho co mluvit (od opravy baráku až po jméno pro dítě) taky se nebude přizpůsobovat z kouřením,bude si kouřit kde chce bez ohledu na ostatní (prohlásil že bude hulit v autě i když bude ségra těhu) no já s ním žít asi by jsme se pozabíjeli.
21. led 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a co ti to dělá?já mám tak od druhýho měsíce takový zvláštní brnění ne vnější straně levýho stehna nejdřív jsem si říkala že to mám oležený z toho jak se pořád válím,ale teď už se tak moc nepovaluju a pořád to mám tak mám strach aby to nebyli nějaký první příznaky křečáků
21. led 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Začalo to křečema ale pouze do levý nohy jakoby zezadu od kolena přes zadek až po kříž...to byla taková bolest, že mě to paralyzovalo tak na dvě tři minuty, jsem stála a tlačila nohou do podlahy, naž to přešlo...no, pak jsem objevila pod pravým kolenem ty natržený žíly a dneska co jsem objevila na tý druhý noze, tak to je bolestivý jenom na dotek...vidět tam nic není, a doktor rozhodla hned pro prášky...jsou na posílení žilní stěny a proti křečím...uvidíme, zabrat by měly až tak za dvě tři neděle :cry: no noha mě bolí asi jako když si uděláš modřinu...
21. led 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu se vrhnout na praní nebo tu zase zkysnu
21. led 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik ahoj,já se mažu jak o život...mazat,mazat a mazat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jé, to brnění ve stehně mám taky, ale v pravém, někdy mě to v noci i vzbudí, spím teda jen na pravém boku, ale mám to i najednou přes den... taky nechápu, co to je, doktor říkal, že mi asi mimouš cosi skřípe a tím odkrvuje sval...
21. led 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak to já mám teď už dva dny takový divný pobolívání v podbřišku, tak snad to nic nebude, včera jsem ráno trochu špinila po vyšetření gynekologem, měla jsem dřív totiž trochu problémy s děložním čípkem :frowning2:
21. led 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@badík No já jsem sem přišla za prací hnedka po škole v 18-letech a už jsem tady i zustala ,i když ze začátku to bylo hodně těžký,ale zvykla jsem si...2 roky jsem vdaná za Čechá,no a tedka se nám konečne vyplnilo přáni a budeme mít dětátko....no česky umím,ale moc psát neumím,spíš mě furt delá problémy i nebo y.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak to se človek naučí,až budu se učit s malým do školy,tak se zároven budu učit taky..... :grinning: :grinning: :grinning: no ale když přijedu domu na slovač,tak zas v pohode mluvím slovensky ,i když naši říkají,že už mám ten český přízvukkkk..... :grinning: :grinning: :grinning: a občas i zapomínám nejaké slovenské slovíčka a pak dlouho přemejšlím,že jak se to řekne slovensky....... :grinning:
21. led 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím běžet něco uvařit,jinak tady budu do odpoledne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna mažu mažu,ale myslím že když k tomu má člověk dispozice neudělá nic,ale určitě se to dá zmírnit
@aajda aha tak to mě ani nenapadlo tak snad má tvůj dr pravdu
@tasmailla1 s tím i-y si hlavu nedělej mně to dělá problémy taky :wink: a to jsem prošla zdejší školy :wink: no vůbec co jsem ze školy tak psaní a počítání celkem je pro mně španělsko :frowning2: no kdybych měla napsat dopis ručně asi by si adresát myslel že to psal nějaký negramotný chovanec ústavu :grinning:
21. led 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte maminky, včerejší kontrola u MUDRA dopadla výborně, dostali jsme sice zase tabletky na zavádění, ale na to jsem zvyklá. Co mě teda nepotěšilo je žádanka na test cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na kterej mám jít za 14 dní. Dostali jsme taky žádanku na velký ultrazvuk ve 30 tt. Mimčo jsem neviděla, ale pan doktor má malej ultrazvuk tak už se mu tam nevejde tak jsem ráda, že můžu chodit na ty velké. Jdu si ohřát papu už máme s mimi docela hlad :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik No já si z toho těžkou hlavu nedelám,spíš se tlemím nad představou,jak to bude jednou vypadat,když se budu učit s dítetem....... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs to je dobře,že to dopadlo v pohode...trošku sladký vodičky neuškodí..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Vodička mi nevadí tolik jako ten odběr krve, to je něco při čem skoro pláču, jsem na tohle děsná cíťa :sunglasses:
21. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs tak si u toho lehni na lehátko s hadrem na čelo........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pak si vypýtej za odměnu nejaký lízátko,jak to dávaj malým dětem,když jsou hodný u doktorky..... :grinning:
21. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no u nás asi bude lepší řešení když s úkolama bude pomáhat tatínek :grinning: ale taky jsem si říkala proč jsem tomu víc ve škole nedala,že se mi to učení stejně nevyhne až budou děti.No třeba si pak na starý kolena ještě dodělám nějakou školu :wink:
21. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no u nás tatínek asi pěkne pohoří s češtinou,to spíš pomuže s matikou,fyzikou,nebo chemií,ale čeština u neho opravdu nehrozí.... :grinning: :grinning: :grinning: jako mě škola nedelala problémy,ale tady to bude jiný..jinej jazyk.....ale tak nejak se s tím poperem..musíme.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs no mně odběry nevadí,ale problém je že nemám žíly takže kolikrát jsem rozpíchaná jak cedník.Je to zvláštní,ale jsou sestry který mě naberou napoprvé a z toho mám třeba i 5 děr.Když jsem byla u bývalýho obvoďáka píchla si i sestra i doktor a nakonec mě poslali do špitálu na internu,ale já jsem šla ke známé co dělá na revmatologii a hned mě nabrala ani jsem nevěděla že už to mám za sebou.
21. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no to se neboj to já si lehnu, ale lízátko to ne, to nemusím, bude snad stačit ta sladká voda :grinning:
@badik No to já mám žíly na odběry i bez pumpování, prostě předpisové, ale nesnáším ty jehly a vůbec já snad nesnáším bílé pláště
21. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik já jsem na tom úplně stejně.Mám jednu jedinou,která se dá píchnout,ale je strašně tenká a jak mi ji jednou roztrhnou,tak jsem víe kde? :slight_smile: Sestřička na gyndě mi to píchá luxusně,ale jak jdu k někomu novýmu,tak se děsím
21. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já si na žíly nemužu stěžovat...mám je tam a docela jsou i videt....že by se i slepý trefil......možná jsem ukázkový typ pro žákynky na zdrávce,aby se to naučili..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to jooo, když jezdíš každý den, tak to pak nebaví :slight_smile: my jedeme tak dvakrát do roka :slight_smile:
@badik čímpak se mažeš :wink: já jsem fakt spokojená s olejíčkem už i za Ladíka :wink:
21. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jojky :frowning2: trápení s křečákama :frowning2: já chodila před pár lety žíly opíchávat, abych měla nožky pěkný a super, sice je to bolestivý :slight_smile: ale žíly vždy úplně zmizely :slight_smile: ale když má někdo velký náběh, tak to je pak horší no :confounded:
@bizonka1 držíme pěsti ať si ty i mimi ok :slight_smile:
@realgs kdypak jdeš na cukr :wink: já v pátek 4.2 :wink:
holky jinak křeče do noh už taky dostávám a to se cpu hořčíkem o 106, přes den v poho, ale v noci mě občas budí
21. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no já chtěla aby Ladík usnul a zase se mu nechce :slight_smile: tak jsem šla za trest na počítač :slight_smile: ať si teda hraje, když nechce spát a já že budu tady :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Ještě nevím kdy, dostala jsem včera ádanku a mám si vybrat kam jít tak se rozhodnu a pak sebrat odvahu abych se tam objednala :unamused:
21. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs aha, tak to mě řekla už měsíc dopředu, kdy mám jít :slight_smile: jinak hned ten den jdu i do poradny :slight_smile: tak aspoň jedna příjemná věc při té hrůze :grinning:
21. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé řešily jste i odběr krve :slight_smile: tak já mám na jedné ruce krásnou žílu :slight_smile: takže z té mi vždy berou :grinning:
21. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek