• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jste pryč, asi odpočíváte co, tak se asi taky natáhnu, ale moc mě to nebaví :slight_smile: kdyby byl aspoň noťásek :grinning: dopoledne jsem furt ležela na gauči u bedny a sledovala detektivky :grinning:
21. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Aspoň se nebudu stresovat tak dlouho dopředu. Snažila jsem se ho přesvědčit že tohle vyšetření není určitě tak důležitý, ale neprošlo mě to.
21. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ty jedna :wink: to je moc důležitý :wink:
21. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi jaksi často tvrdne bříško :confounded: a do toho mě chytly záda :angry: snad to přejde a nebudou bolet pár dní :confounded: je to naprd, jak se prd může polykat :confounded:
21. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska tvrdlo jen jednou tak je to fajn, dneska jdu hrát bowling tak se mooooooc těším, že protáhnu tělo a zítra po dlouhé době na rockovou zábavu, já se táááááááááák těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak to je dobře a bowling :wink: tééda to bych neriskovala :wink: a zábavku, to jo :slight_smile: tam jsem byla naposledy na štěpánské :slight_smile: ale bacha u beden, tam raději moc nee, ať mimčo nešílí pak :wink:
21. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many děkuju moc :wink: snad ano, ale strach mám...malej se od rána ještě nehýbal...snažím se být v klidu, ale bojím se.
Ahoj holky, tak to jsem šíleně zvědavá, jestli i já půjdu na ty testy ohledně těhotenské cukrovky. U prvního dítka mě na to lékař neposlal a ani slovem se nezmínil a teď zatím taky nic neříkal. Ale kdosi mě říkal, že už je to povinný, jinej, že zase povinný to není.... tak já nevím. Je fakt, že nevím jestli bych to ustála..... Hnedka po probuzení se musím jít najíst, protože se mě udělá zle když se nenajím a je mi až na omdlení. Neumím si představit jít na lačno a ještě pak další 2hodiny sedět v čekárně a nemoct se najíst. I když ten blivajz asi trochu zasytí......
taky jsem myslela, že půjdu v únoru, tatin hraje přímo v Uničově, takže to není daleko, ale je to tam menší a bude zakouřený a to mi dělá dost zle, takže tam se asi vůbec neukážu :frowning2: a nebo fakt, že zkusím a kdyžtak to dopadne tak, že se mi udělá zle a povalím taxálem domů :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jééé :frowning2: tak si pěkně lehni a zkoušej ho probudit :wink: a brzo napiš, že je vzhůru :wink: honem
21. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many malé už je zvyklé na to házení koulí a spolupracuje :wink: S tou bednou mě to nenapadlo ale asi je pravda že ten hluk by mu nemusel dělat moc dobře, tak já se budu raději držet u baru :grinning: ................ jasně s něčím nealko
21. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 týýý jo, to hledím, že si nebyla, já i u Ladíka četla, že musí všechny, může to být prý pak nebezpečný, kdyby se na to nepřišlo :confounded: jednou to tu kdesi psala i holčina, která dělá ve zdavotnictvíi a dávala odkaz na nějaký článek, jak to může být nebezpečný :confounded:
21. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no zvyklí může být :slight_smile: ale nikdy nevíš, ta koule není lehká :confounded: dívej, já netahám ani Ladíka a mám teď podrážděnou dělohu, no já nehrála raději ani u Ladíčka :slight_smile: ale je to na tobě a jen tvoje věc :slight_smile: taky bych si zahrála :slight_smile: jééé je :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a co nejíst :wink: od půlnoci nesmíš pít ani vodu :wink:
21. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Dávám pozor, beru si lehčí koule a moc se do toho neopírám, prostě takové těhotenské hraní :sunglasses:
21. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no on můj lékař jaksi takové důležité vyšetření opomíjí. Jako nestěžuji si na něj, asi je dobrej, ale zaráží mě, že nemusím podstupovat vyšetření jako každá jiná mamina u jiného lékaře. Třeba jsem nebyla ani na ultrazvuku vývojových vad. Což mě teda štve úplně. Ale zaplatím si 3D a tam snad kdyby něco tak mi to řeknou. Ani u Lucky jsem na tom nebyla. Takže fakt nevím, jestli je dr. dobrej nebo špatnej. Ale zase si říkám, je to primář, dr. snad s 32lety praxe v oboru gynekologie. Možná vše bere jen z výsledků krve. Tripl testy, jsou ok, tak asi na ultrazvuk kašle. To stejný asi se dá i z moče poznat cukr... No nevím, mám smíšený pocity.
21. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many To se nesmí ani voda ráno? Týrání maminek :angry:
21. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jo chtěla jsem ti napsat, ještě o tom rachotu, já u Ladíka vyrazila s tatinem v Uničově, kousek od baráku na jednu pařbu, už nevím v kolikátým sem byla týdnu , jestli takhle nebo trošku víc, šli jsme hned v 20.00 dokud tam není moc lidí a zakouřený, hráli tam známí, tak aspoň na chvíli a byla to síla, jak začali hrát, Ladík se tam tak točil , vrtěl,.. to byla síla a mně se z toho udělalo moc zle, pak dohráli a byla přestávka a dobrý, tak jmse s něma pokecali a jak začali hrát tak znovu a to byl hnus, museli jsem domů a já myslela, že ani nedojdu, že mě tatin bude muset nést :frowning2: se Ladík určo toho rachotu bál a asi mě pak třeba tlačil nějak na tu žílu :confounded: takže teď na zábavce jsem taky byla teda u kapely nahoře, tam takový rachot není a na parket,.... tam jsem raději nechodila, tak i kvůli lidem, aby mě někdo nepráskl do bříška no
21. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nesmíš ani tu blbou vodu od půlnoci, no je to hnus :confounded: ten sušák v hubě :confounded: takže bacha co budete den předtím jíst, já už tu jednou určo psala, že jsem měla něco s cibulí, jestli ryby :confounded: a další den jsem byla hotová, furt jsem to v té hubě cítila :stuck_out_tongue_closed_eyes: akdyž se nemůže ani žvýkat :confounded: ta žvejka by bodla na žížu a na hlad :grinning:
21. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 moč jo, tu kontrolují sestry každou poradnu , ale to jsou takový testy, že z toho se to moc nepozná asi , proto se na to musí mezi 24-28 týdnem, tak jak u toho screeningu vývojových vad, to se dá taky zjistit jen kolem toho 11-13 t. myslím
21. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 že by to pan doktor neznal :slight_smile: :wink: ale tak to asi ne, asi se mu to nezdá důležitý :confounded:
21. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many brouček se probudil :wink: párkrát mamku kopnul, tak jsem klidnější. Uvidíme jak to bude dál vypadat. :wink:
21. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many sedět budeme naštěstí v nářadovně tak to snad půjde snést. Uvidíme jestli bude spokojené nebo bude protest. Kamrádka mi říkala ohledně té vody na pití, že ji musela vypít během 10 minut tak jsem zvědavá jaký čas na to budu mít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@many no jak jsem psala jsem z něj v rozpacích. Už jsem si na netu hledala, jestli se to dá zjistit na 3D ultrazvuku a budu si volat a objednám se. Pro svůj klid. A třeba na ten test cukrovky mě ještě pošle. Mám za 3týdny poradnu, tak kdyby mě na to přeci jen poslal, tak do toho 28.týdne bych to ještě stíhala. :slight_smile:
Tak už mě ty záda chytají taky, už cítím, že potřebuju pohyb, tohle vysedávání a polehávání není nic pro mě.
Už aby bylo léto a já mohla vyrazit s broučkem na brusle :sunglasses:
21. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 super :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :slight_smile: já snad budu na trní celé těhu, ale to jsem celá jáááá :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs neboj, to se dá vypít :slight_smile: já se snažila hlavně co nejrychleji, ale je to sladký jak cecek no, u nás teda dávaji 0,3 někde prý 0,5l to si myslím, že je asi víc zředěný :wink: já tu třetinku vypila myslím na 3x nebo na 4x :wink:
21. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Taky je můj mrňousek nějak línej..... taky na sebe moc často neupozorňuje. Ale dneska v noci řádil, tak teď snad spinká. Je fakt, že bych si přála, aby až se narodí, tak byl klidný miminko. Protože dcera ta sebou mrskala už v bříšku šílně moc a zůstalo jí to do dneška, je to živý stříbro. :slight_smile: Takže klidnější by se mi hodilo. :grinning:
21. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 toto jsem našla, jak tam psala jedna mamina -http://www.rodina.cz/dotaz73383.htm odpověď je smutná teda
21. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek