• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many taky mě to čeká, nejhorší je asi to čekání tam viď? A kolikrát berou krev?
21. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já půjdu hned na 6, vezmou ti krev, vypiješ to a pak přesně za hodinu, to si musíš sama hlídat, je další odběr a pak zase za další hodinu poslední, takže přes 2 hoďky tam budeš a lepší je moc nechodit,.... raději sedět, tak se ti může dělat ještě víc zle, já měla mobil a sluchátka a poslouchala rádio, časopis mě nebavil, jednu dobu mi bylo dost špatně a pak to přešlo, tak nějak po 20 minutách a trvalo to myslím 15 minut :slight_smile: nebo naopak :slight_smile: tak to mám dodnes v hlavě :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to máme dva lenochody :wink: Malej jak kdy, někdy se vrtí pořád a někdy se ozve až odpo, když přijde taťka :slight_smile: Kdyby byl klidné mimi, tak by mi to vůbec nevadilo :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jinak pak už mi bylo hej :wink: akorát ta žíža a hlad :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many děkuju :wink: tak to se mám na co těšit, já sladký teď v těhu nesnáším...jsem spíš na slaný :grinning: tak abych se jim tam nepoblindila :frowning2:
21. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many děkuji za odkaz. Takže je to jasné, pokud mě tam sám od sebe nepošle, tak si to vydupu. Nenechám se odbýt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a on Tě tam nechce doktor poslat? :frowning2: to je divný ne?
21. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no na to jsem narazila, můžeš si hledat i jiný diskuze, ale já kdybych věděla, že se nemusí a myslím, že i určo jiné, které to už mají jednou za sebou , tak by taky nešly :slight_smile: ale pokud je to tak důležitý, tak to raději jo
@bizonka1 no nebyla by si první, jedna holčina u nás, se poblindila u obou dvou dětí, ale jaksi jí prý stihli vzít aspoň jeden odběr, že teda nemusela znovu :wink: já to nevyhodila, ale měla jsem namále, fakt sedět a ani se nehnout, spolužačka ze střední tenkrát byla pár dní předemnou a ta mi říkala, jak jí pomáhalo zvedat hlavu nahoru :slight_smile: já to teda zkoušela a prd a jednu dobu jsem měla fakt chuť si lehnout na tu studenou zem :slight_smile: nebyla tam totiž zrovna ani noha :slight_smile: jak mě polívalo horko, no uvidíme jak teď, třeba napíšu, že v poho :slight_smile: ale nevěřím tomu, stačí kolikrát, když si dávám ráno s Ladíkem kakao a vypiju ho a je mi těžko a sedím jak lazar :slight_smile: než slehne :slight_smile: ale dát si ho musím, protože ho miluju :slight_smile: tak se snažím nééé moc sladký :slight_smile: jsme se zase rozepsala :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no on ne že nechce, on se o tom ani nezmíní. Ale jdu za 3týdny do poradny, budu nějakej 22.týden, takže pokud sám mě nedá žádanku, tak si o ni řeknu já. Jestli se to dělá až do 28. týdne, tak to v pohodě stíhám.
21. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 No tak s tímhle nesouhlasím...já jsem jedna z mála, která pohyby necítí vůbec žádný a začínáam z toho bejt pěkně vyplesklá...jsme docela velký, navíc jsme už nejspíš starší oproti výpočtu PM a pořád nic :frowning2:
21. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jinak píšeš, že teď v těhu sladké nemusíš a čekáš chlapečka? Ty jo, tak já to sladké taky vůbec nemusím a to si myslím, že čekám holčičku.... Takže teď jsem na vážkách.... co to vlastně bude. Ale je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdravý. :wink:
21. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to je v poho, mě ještě taky nic neřekl a jdu za tři týdny na kontrolu, neboj, on Ti určitě řekne co a jak.U nás to dělá rovnou v ordinaci, nemusím ani do špitálu, za to jsem ráda :wink:
21. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine snad to brzo příjde a už je ucítíš :wink: furt nic , ani ty bublinky, šourání........... :wink: ani když ležíš úplně v klidu,... ?
21. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se cpala sladkým a měla chuť u obou chlapečků :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj to je divný, když ho necítíš skoro vůbec...tak to nevím a co říkal doktor? Já pohyby cítím už od 18.týdne, někdy hodně, někdy malinko, jak kdy....
21. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Vůbec nic :frowning2: ani jeden jedinej malej náznak...mám prý placentu na přední straně, tak jsem se ptala doktorky, zda to nemůže nějak třeba tlumit , ale řekla, že tohle na to nemá vliv...jinak jsme úplně v pohodě, předevčírem mi dělala ozvy a vše v normálu...prej, že je línej se smála, ale je zajímavý, že při UTZ sebou šije jako divej...a já to necítím :cry:
21. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já Ladíka cítila poprvé až ve 21.t do té doby jsem si furt nebyla jistá jestli je to ono nebo ne :wink:
@germaine ale zase jsi psala, že dle ultrazvuku je mimi v pohodě a nic mu nechybí. Takže neboj, ty pohyby přijdou. Třeba je opravdu jen otočený jinak a šťouchá tam, kde to necítíš. Ale uvidíš, že to brzy přijde.
@germaine neboj, tak ucítíš brzo určo už :wink: a hlavně, že je vše ok :wink:
21. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jj je to kluk jako buk :wink: a sladký fujjj :grinning: tak nevím..četla jsem, že u kluků máš chuť na slaný a u holek na sladký a citrusy, ale to jsou povídačky...Ty bys radči holčičku?
@many no vidíš a já vůbec:slight_smile: každá jsme jiná :wink:
21. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vim, že se nemám zbytečně plašit...ale jsme dokonce asi o 9 dní starší, takže bych už měla bejt 23tt a nic...musím holt vydržet to už jsem přistoupila k tomu, že se natáhnu hladím bříško, mluvím na něj ať se pohne a stejně nic! Manžel skoro každej večer taky zkouší na něj ťukat a mluvit a nic.
21. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já si budu muset jít lehnout, se mi to nezdá a dnes mi každou chvíli tvrdne bříško :confounded: a teď pár dní byl klid :confounded: takže jdu dát nohy nahoru, nechte si dařit,pááááááá
21. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Holka nebo kluk? to přece není o chuti na sladké nebo na slané, já na sladké v začátku neměla chuť vůbec a už se konečně vrátila.
21. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine pokud doktorka řekla, že se hýbe, tak ho třeba nevnímáš jen Ty :wink: mě kope dost, je to cítit.Já třeba zas necítím to bublání atd., pouze kopání :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Lukin je starší o 4 dny :slight_smile: tak jsem si to tady i tak nastavila :wink: termín podle měsíčků mám 13.5 a podle ultrazvuku 9.5 :slight_smile: tak a už mizím
holky mějte se a pohlaďte bříška :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak odpočívej, taky se za chvíli půjdu natáhnout,papa :slight_smile: a díky.
21. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To s tou placentou... já teda ze všech stran slyším, že placenta vepředu pohyby tlumí, a většinou když čtu, že měl někdo pohyby později, tak měl i tu placentu vepředu... Takže bych věřila, že je to tou placentou.
21. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 joj, tak pomeranče a mandarinky u mě jedou ve velkým. :slight_smile: Před těhotenstvím jsem milovala kuřecí maso, teď v těhu ho nemůžu ani cítit..... no každej máme nějaké chutě a asi to s pohlavím nesouvisí. Mě je jedno co to bude, jen mám plný skříně oblečků po malé, už to nemám kam pomale dávat, tak jsem si říkala, že kdyby to byla holčička, tak že by to aspoň užila. Pokud to bude chlapec, tak se zase aspoň budu moci kochat nákupem nových oblečků pro něj. Ale musela bych se postupně zbavovat těch holčičích......
21. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek