• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda Jo, díky budu doufat, že to je tak...a že se brzo ohlásí ...
21. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 máš pravdu, je to úplně jedno, hlavně, že je mimi zdravé, o nic jiného nejde. Já mandarinky a pomeranče teď moc nemusím.Já nemusím vlastně pomalu nic :wink: já ani nemám na nic chutě,třeba to ještě přijde.
21. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Jo a jen tak mimochodem, já cítila pohyby až ve 20+3, a to bylo tak jako třeba 5 nejistých pohybů za den, třeba v práci při sezení jsem necítila vůbec nic, víc se to rozjelo až poslední dny... A včera poprvé to viděl i manžel, a to jen poté, co jsem si dala na břicho MP3 a pustila mu hudbu. A podotýkám viděl, nikoliv cítil, protože náš potomek se po přiložení ruky na břicho ani nehne. Tak zkus taky MP3 a sledovat ale nesahat :grinning: A víc se mi hýbe s pokrčenýma nohama, s nataženýma asi nemá už moc místa.
21. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, chci se zeptat plánujete nebo máte odsávačku na mléko? Já si furt říkám, že nevím, zda si jí radši koupit, i když se může stát, že jí třeba vůbec nebudu potřebovat, ale zas na druhou stranu, i když v porodnici mi jí třeba půjčí, tak po návratu domů někam jezdit jí kupovat asi nebude čas tak jedině jí koupí tatík v lékárně...
21. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda no vidíš :wink: a mě se hýbe jen když mám nohy natažené, u každého jinak :wink:
21. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Jo muziku bych mohla zkusit...ta mě nenapadla :wink: uvidíme
21. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 No já ze začátku taky musela natáhnout nohy a trochu ho utěsnit, ale to se jen překulil na volnější místo a zase nic, teď už se mi s nataženýma skoro nehýbe, zato když mu pokrčím, tak řádí... ale to je fakt novinka posledních cca 3 dnů :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine já ji budu kupovat určitě, ale ještě nevím jakou :wink: on je takový výběr. Myslím, že se hodit bude, třeba když budeš chtít jít někam bez mimi, já třeba cvičit, tak nechám taťkovi odsáté mlíčko.
21. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda tak to si musím ještě nějaký týden počkat :wink: ale už se těším až bude řádit ještě víc, je to krásný pocit :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 Asi nejvíc jsem koukala na Philips Avent - taky Chicco nebo Medelu...určitě ale ne balonkouvou, ale pákovou...
21. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Jo a odsávačku koupíme až podle potřeby, máme kolem spoustu obchodů i lékáren, tak manžel v případě potřeby koupí. Stejně jako kojící podprdy nakoupím až po, před jen jednu, schovám krabičku a když bude dobrá i po, tak manžel pojede koupit další, případně větší :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda No tak podprdu budu muset řešit asi za chvíli...bydlím v malým městě a tam nic takovýho neseženu :confounded:
21. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ten philips avent mě docela láká...no uvidíme, ale myslím, že hodit se bude.
21. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Já odsavačku na mlíko mám. Už jen z toho důvodu, že nejvíce mléka se tvoří v noci a každou noc když jsem malou nakojila, tak pak jsem ještě odsávala, aby se mě mlíko tvořilo ještě víc. Takže já za sebe říkám ano. Nemám žádnou super elektrickou, mám mechanickou z Chicca, stála něco kolem tisícovky. Měla jsem i jen tu balonkovou, jak o ní už tady někdo psal, ale s tou jsem neodsála vůbec nic. Buď jsem to neuměla, nebo nevím jestli to bylo tím, že já mám celkem malý prsa.... Ale s tou z Chicca obchodu je to přímo i Chicco odsávačka, s tou mi to šlo a nakonec jsem malou kojila do jejích 27 měsíců...... A tu odsvačku jsem používala skoro půl roku. Odsávala jsem jen v noci.
21. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Jo nejspíš si jí taky koupim dopředu..i kdybych jí třeba nepoužívala, prodat se dá vždycky :slight_smile: si musím koupit ještě tolik věcí pro sebe...košile, podprdy, odsávačku, sběrače mléka, tampony do podprdy, jednorázkalhotky, vložky a Bepanthen...to zas bude peněz :sweat_smile: jsem jediná, kdo si myslí, že se prodejci snažej na těhulích jenom vydělat?
21. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 tak to je super, půjdu do ní :wink: to jsi kojila dlouho, to je dobře, že Ti to tak šlo.Já právě taky nemám moc velký prsa, tak ji určitě zkusím.Díky za tip.
21. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda já těhotenskou podprsenku užila a neuměla jsem si bez ní představit být. Měla jsem tak bolavé prsa a hlavně citlivé bradavky, že jsem byla ráda za ni. Je fakt, že já měla šílený problémy s kojením, měla jsem úplně rozprasakný bradavky, malá cucala a i krev pila, jak to praskalo, fakt jsem doslova brečela při každým kojení. Navíc taky to mlíko se samo spouští, takže těhu podprsenka je fakt na místě. Dáš si do ní prsní vložky pro kojící maminkya ty to mlíko vsáknou. Nevím, jak ostatní, ale já bych se bez ní určitě neobešla.
21. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine já naprosto souhlasím, těhulky jsou asi dobrý byznys, třeba ty kojící polštáře, to je otázka pár korun při výrobě a chtěj za to nehorázný peníze-samozřejmě jak který.Jinak já toho nemám ještě hodně...jsem z toho někdy docela nezvozní :wink:
21. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 Oni ty od Aventu jsou úplně na stejným principu jako mám já od toho Chicca. Je to taky páková na pumpování. Je fakt, že ruce u toho bolí, ale šlo mi to s ní. S tou balonkovou za pár korun jsem odsála jen pár kapek.... takže nic.
21. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 Jo minulý týden mi dorazil kojpolštář, mám ho vyfocenej v albu...je krásnej a s poštovným byl přes 600,- ale hned jak jsem ho viděla, tak jsem se zamilovala. Neboj, já toho taky nemám nijak moc...ale chtěla jsem začít brzo, abych se úplně nevydala z peněz :sweat_smile: a hodně toho pořizuju použitýho...oblečení třeba..zkus mrknout na bazárek.
21. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A dneska holky začala v Tetě akce a koupila jsem Huggies Classic vel. 2 3-6 kg 70 ks, musela jsem vzít dvě balení a jedno vyšlo na 150,- Kč...už doma mám Pamprsky a chci vyzkoušet víc druhů, abych věděla, co nám bude vyhovovat nejvíc.
21. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 To já vůbec nepočítám s tím, že bych byla bez kojo podprdy, jen nevím, jak moc se mi po porodu nalejou prsa, takže koupím předem jen jednu a podle toho, jak bude sedět, pošlu manžela buď pro další stejnou, nebo další větší. A stejně tak tu odsávačku, já mám prostě výhodu té Prahy, že tu máme lékárny na každém rohu a krámů taky mraky.
21. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine já taky chodím na bazárek nebo na mimibazar a aukro :wink: penízků teď moc není a je to předražené.Ten tvůj kojící polštář je úžasný, už jsem na něj koukala, je božííí :wink: něco pro malýho mám, ale většinu zatím ne, třeba mi chybí chůvičky, hrazdička, lehátko, povlečení, peřinky....kočárek, lahvičky, postýlka, vanička....pokračovat už radči nebudu, nebo se zblázním :grinning:
21. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já mizím, musím vařit :frowning2: nechce se mi....ale pak si jdu lehnout :wink:
21. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda jo jo, výhoda velkoměsta, já jsem z Brna, takže taky pohodička. Když jsem si kupovala těhotenské podprsenky před porodem, tak prodavačka říkala, že si mám koupit velikost jako před otěhotněním, mají to stejně číslovaný, akorát počítají s tím nalitím prs, takže jsou vlastně větší. Koupila jsem celkem 3podprsenky, vyzkoušela jsem akorát jestli mi sedí co se týká obvodu pod prsy, aby netlačila a po nalití prsů se do podprdy krásně vešly. :slight_smile: Takže jsem naštěstí nevyhodila peníze jen tak pro nic za nic. Akorát je fakt, že jsem si jednu pořídila s kosticema a tu jsem nevynosila, protože mě trochu tlačila a z toho jsem pak měla ucpanej mlékovod. .... Fakt pokud si budete holky kupovat těhotenský podprsenky, tak bez kostic.
21. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, ještě dotaz, budete si pořizovat monitor dechu? Doporučuji. Hlídá to miminko když spinká, kdyby náhodou přestalo dýchat. Já bych bez něj vůbec nebyla v klidu. I tak jsem pořád chodila hlídat, jestli bliká (malá dýchá). Je to sice drazší záležitost, ale fakt se vyplatí. Jednou mi to sice zablbo a v noci začal houkat alarm, že malá nedýchá, tak celá roztřesená jsem utíkala k ní začala jsem jí budit a ona jen otevřela očička co si to jako dovoluji ji budit. :slight_smile: To byl šok.
21. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Já mám domluveno od přátel, že nám ho půjčí...budou chtít nejspíš druhý, tak si ho chtějí nechat a jejich berunka ho v době mýho porodu už potřebovat nebude, takže ho dostaneme na chvíli mi, jsem ráda, že ho nemusím kupovat!
21. led 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Tak ten už mám, měla jsem spoustu poukázek platných do konce roku a nevěděli jsme, co s tím, a zrovna ten monitor dechu za to šel koupit...
21. led 2011 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to je super, že si to můžeš půjčit. :wink:
21. led 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda tak to je fajn, že to šlo takhle.
21. led 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek