• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik - tak u nás v poho, jen Laďa a Ladík :slight_smile: a Laďovi furt říkám tatine :grinning:
17. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many me je taky porad zle.Vcera jsem si koupila lizatka na nevolnosti,rano jsem si ho vzala a blila jsem i s nim.Ani jsem ho nestihla vytahnout :frowning2:
17. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu....já už bych tu taky zůstala...
Já se učila a pak jsem se do toho tak zabrala, že jsem dřímla....
17. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik - u Ladíka mi žaludek uklidňovali, když jsem trošku cítila nevolnost, ale teď u Lukáška prd :frowning2: tak je vylíže Ladíček :slight_smile: časem
germaine -ok :slight_smile: já tu taky zůstávám , přijaly jste mě :slight_smile: tak vás neopustím :grinning:
tatin se dává do pečení štrůdlu :slight_smile: a já se flákám :slight_smile: mám od segry už nějaký avonek :slight_smile: tak zabalím pár dárečků :slight_smile:
17. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, musím vám říct...já jsem celý těhotenství ták ale ták líná...pořád něco odkládám, a přesvědčuju sama sebe, že není potřeba to dělat, protože je mi špatně apod....pořád mám ňáký výmluvy, ale na druhou stranu se musím přiznat, že pak zas dovedu máknout, když je potřeba...taky to máte taky tak?
many - nedělej mi chutě, dala bych si štrůdlíček mňam :grinning: a chlapa, co ho dělá taky :wink:
17. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to jsme natom uplne stejne,ale od pristiho tydne se pustim do tehu cviceni na balonech a plavani.Ale ty domaci prace za me nikdo neudela :frowning2: Manzela zaprahnout nemuzu,opravujem barak tak se chudak nezastavi takze bohuzel :frowning2: ale vypada to tady fakt desne docela se bojim aby nekdo necekane neprisel na navstevu.
17. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
germaine - už je v troubě :slight_smile: tak snad se mu vydaří :slight_smile: minule mu říkal můj tata nějaký recept, jak ho to napadlo dnes, tak mu volal a dal se do toho, tak snad bude chutnat :slight_smile: jsem mu říkala, prosímtě tolik receptů v kuchařce, stejně je to na stejný brďo, ale on néééé, ten dědův :grinning: jinak u nás peče štrůdle jen tatin :slight_smile: nejvíc teda z listovýho těsta, naučil se to od jeho máti, tak to nechávám dělat ho :slight_smile: jinak peču já :slight_smile: ale je jinak super pomocník a vařit umí taky něco :slight_smile: ať ho nepřechválím :grinning:
badik - taky jsem ze začátku při Ladíkovi cvičila u dvd :slight_smile: co jsme dostali od pojišťovny :slight_smile: ale tak párkrát a konec :slight_smile: nebavilo mě to :slight_smile: ale na baloně skáču dodnes u počálu :grinning:
17. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kde máme zbytek těhulí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mizím se věnovat synkovi :slight_smile: jinak dnes je mi líp opět, ať nezakřiknu :wink: ťuk ťuk :wink:
páááááááá zítra
17. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jojo, ke cvičení jsem se ještě nedostala....mno když chodím do práce, tak přijíždím domů okolo šestý večer a jsem tak stahaná, že se většinou už k ničemu nedostanu....a jinak holky obě jste doma, už nepracujete?
@many Jé chci taky....manža je všechno, jenom ne domácí typ....takže veškerá domácnost je jen a jen na mě....jsem hnedka na začátku ho měla zapřáhnout, teďka už toho moc nezměním :cry:
17. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chci chodit na verejny cviceni i balony i plavani vede jedna mistni porodni asistentka tak je to i s povidanim.Se dozvim neco zajimaveho a vypadnu mezi lidi.

@germaine se ti nedivim ze se ti nechce nic delat kdyz se vracis tak pozde z prace.Ja jsem doma a nic se mi nechce
17. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..když to spočtu i s dopravou, tak jsem skoro dvanáct hodin v kuse pryč, někdy přijedu domů dřív, ale to není moc často....u nás jsou taky kurzy a cvičení pro těhotný, to bych ale nejspíš nestíhala při práci... vážně začínám uvažovat, že bych třeba po novým roce už do práce nešla....no uvidím
17. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
pohlaďte bříška :slight_smile:
germaine - tatin včera u nás zářil :slight_smile: upekl buchtu a udělal nádobí :slight_smile: tak jsem mu moc děkoval, říkám, ty seš hodnej, on ví, že mi nebývá dobře a my nemáme baráček,... takže žádnou práci on doma nemusí dělat a jednou za čas mi pomůže, když potřebuju :slight_smile: a on říkal, že to někde bylo - tak začíná prý předehra :grinning: chlap jde s košem a pak udělá nádobí :slight_smile: a Laďa - no s košem jsem dnes byl, teď to nádobí :grinning: :grinning: :grinning: chudák a já ho tak zanedbábám :frowning2: jak mi bývá zle :frowning2: :slight_smile:
no jinak ta práce - záleží co děláš, a pokud seš v poho a dařít se ti, tak se to dá, ale pokud dojíždíš,....je to moc únavný, tak raději buď doma a odpočívej :slight_smile: já byla furt na netu, cvičit,.... jsem teda nechodila nikam a vše jsem se dozvěděla tady :grinning: jsem tu furt někde na diskuzích plkala :grinning:
badik - u nás je to taky to cvičení, ... taky s porodní asistentkou a příjde ti i domů když chceš a pak samo i po porodě, tě skontrolovat a klidně ti okoupe , když se bojíš,...... já jí teda měla doma jen po, na kontrolu a pro papíry, doktor to má tak zavedený, že mi tam pak jdeme až po 6ti nedělí
18. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvardosek - kdepak si :wink:
18. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak přeju všem krásný den :slight_smile: ať je nám všem dobře :slight_smile:
a myslím, že badik jde na screening,že :wink: jsem hrozná skleroza :grinning:
18. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jí moc moc držíme pěstičky ať je vše ok :slight_smile: a to teda bude :slight_smile:
18. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji krasne odpoledne,ikdyz mrholi :unamused: ja uz mam zatopeno,tchyne navarila vcera,tak me jen ceka vyzehlit manzelovi veci do prace. jinak na screeningu jsem uz byla i na tripl testech....vsechno je v nejlepsim poradku :grinning: ted pujdu ve stredu na dalsi kontrolu,tak snad to bude ok.doufam,ze se mimi pochlapi a ukaze celemu svetu coze to cekam :slight_smile: ja s menama jeste bojuji,zatim se mi libi Adelka,na kluka vubec jeste nevim.Jinak ja uz jsem doma od patku....a docela si to uzivam :grinning: tak se zatim mejte koceny!!
18. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: já mám vyžehleno a uklizeno a synek chrupe :slight_smile: tichoooooooooo :slight_smile:
téda tak to jsi na těch tripplech byla nějak dřív, nás tady posílá až v 17t. a je super, že je vše ok :slight_smile:
Adélka je krásný jméno :slight_smile: jinak Ladík nám pohlaví ukázal až ve 20t. a Lukášek už ve 13.t tak to bylo super :slight_smile:
chtěla jsem prvně překvápko, ale šlo o to, že sestra má teď holčičku a jestli mi má vše schovávat nebo si to
může prodat, tak aspoň si to prodá a já nemusím prodávat vůbec nic :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
many : no je pravda,ze kdyby mi vysla holcicka,tak mam "vyhrano",jelikoz,moje sestra ma taky holcicku,ktera se narodila v kvetnu a svagrova ma taky holcicku,ale nastesti je moje sestra tak chytra,ze tedka za dva tydny ocekava chlapecka :slight_smile: takze budu mit veci i na chlapecka :slight_smile: ja jsem tedy mimi jeste nic nekoupila :unamused: nevim na co cekam?!mozna,ze az budu vedet pohlavi,coz bude tedy doufam brzy,nemuzu se dockat!!!
18. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,tak jsme dnes dopadli dobre.Mame vsechno a ve spravnym poctu :slight_smile: Jen nam prcek nechtel ukazat oblicej :unamused: tak jsem pochodila po chodbe uplatila ho horkou cokoladou a pak uz poslouchal :slight_smile: ale je to hruza kdyz uz tak maly dite musim uplacet :grinning: Pohlavi nevime zatim se asi nechame prekvapit.
18. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
many-svagrova mela tu asistentku u porodu anemohla si to vynachvalit.Jak zacla rodit zavolala ji domu ona prijela a doma se o ni starala.Masirovala ji delala obklady mohla ji dat i doma klistyr atd.Jak uznala za vhodny vyrazili do porodnice a za hodinu odrodila.I svagr rikal ze kdyz prijela tak se mamina hned uklidnila a dalo se s ni lip komunikovat.Ale ja rikam,ze budu mit porod za dve hodiny za sebou tak na co si platit asistentku :grinning:
18. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jé tak to moooc gratuluju, že je všechno v pohodě....
Tak jsem se před hodinou dovalila teprve z práce....sice to nejni nic těžkýho, jsem v kanceláři, ale stejně jsem utahaná jako kotě a navíc mě zítra čekaj poslední tři hodiny v autoškole.....a ve čtvrtek pak zkoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bojim bojim
18. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine uplne ti verim za jsi utahana. a neboj autoskolu das.
ja si tak rikam jestli kdybych byla tehu ve 20ti jestli bych to nesnasela lip :grinning: urcite bych nebyla tak unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ovsem druha vec je ze tehdy jeste nebyl ten spravny partner :unamused:
18. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik - super, že je vše ok :slight_smile:
germaine - tak držíme pěstičky v autoškole :slight_smile: jsi šikovná, zvládneš to :slight_smile: a pak už víc odpočívej
jinak u mě už ta únava mám pocit přestává být :slight_smile: že je to lepší jak dřív :wink: ani s Ladíkem nechodím ve 12 spát, protože pak v noci čumákuju do tmy ,ale večer teda chodívám sním v 20.00 a vstáváme v 7.00 takže pěkně vyspaná :slight_smile:
jinak vás všechny zdravím co sem chodíte a přeji krásný den :slight_smile:
19. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo :wink: synek chrupe a já nemám do čeho píchnout :slight_smile:
19. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ladík ještě chrupká a zachvíli dorazí sestra s dětma :slight_smile: tak bude u nás veselo :grinning: tak si tu pak nechte moc moc dařit a kbybych se tu neukázala o víkendě, tak pěkný víkend a všechny se moc opatrujte :wink:
19. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Dnes jsem byla s kamoskou co je tehotna o mesic driv oslavit nase uspesna tehotenstvi nakupama.Koupila jsem si par latkovych plen,osusku, prebalovaci podlozku a jeden kompletek :slight_smile: jen to jaksi nemam kam davat.Deda nam slibyl vyrobyt komodu,jen mu musim dat rozmery.Kvuli tomu jsem si musela koupit tu podlozku abych vedela jak to chci velky.
19. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: kde jste kdo :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik - super :slight_smile: to jsou dost příjemné nákupy, že :slight_smile: já tenkrát dostala od mojí mamky hodně oblečeníčka na vánoce :slight_smile: kupovala neutrální, takže to nevadilo a udělala mi velkou radost :grinning: no taky to bylo její první očekávané vnoučce, tak s chutí do toho šla :slight_smile: já si teda ve 13.t po screeningu zatím koupila jen dvoje malé ponožečky :slight_smile: takový malušenký :grinning:
22. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak dnes mám za sebou tripple testy, tak mi držte pěsti, ať je vše ok :wink: musí být :slight_smile:
jinak na mě leze nějaký bacil :unamused: zatím trošku rýmuju a cítím krk a dost únavu, tak snad se to nerozjede, už nevylezu ani na krok ať se z toho rychle dostanu :confounded: a budu doufat, že to nechytne i malej :confounded: tatin říkal, že už ho taky bolí v krku
22. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek