• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 Já toho mam vůbec dost půjčenýho, postýlku a přebalovák jsem dostala od ségry po její dceři jako novej z Ikey, a proutěnej koš s kolečkama zase od švagrový...a i něco málo oblečení, není nad to bejt z více dětí :grinning:
21. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Máš to dobře vychytané. :slight_smile: Je fakt, že to mimčo ze všeho strašně rychle vyroste, a pak co s tím, že? Já věděla, že budu chtít druhé, takže jsem všechno nakoupila nové a poschovávala, ale neumím si představit, že bych druhé neměla a všechno co jsme pořídili by bylo za rok k ničemu.... Jo výhoda mít kolem sebe lidičky se staršíma dětičkama a dědit a pak poslat zase dál do oběhu. :slight_smile:
21. led 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu muset končit, už tu sedím s přestávkama od rána, musím jít s malou aspoň na chvíli ven, než bude zase tma. Tak se mějte a jak bude čas, tak vás dočtu.
21. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Moje dvě ségry maj dohromady šest dětí...a u nás se nikdy nic nevyhazovalo, sice jsem si vybrala z hadříků ty lepší kousky :grinning: a zbytek poputuje na půdu, až to zas někdo bude potřebovat...a docela nám to bodne nemuset kupovat všechno nový.
21. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To musíte mít veselo, když se jako rodina všichni sejdete - jen 6dětiček, další na cestě...... Aspoň si dětičky spolu vyhrají. U nás v rodině mám malýho špunta akorát já, dcera od bráchy, ta už je velká holka 12let, takže moje malá si musí vyhrát sama...... Ale brzo přibude sourozenec, tak si časem vyhrají snad spolu. :slight_smile: I když budou od sebe o 3 roky, tak doufám, že to bude ok.
21. led 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 To mi povídej, když jsem na podzim dělala oslavu na svý 30tiny, tak nás bylo i s manžovo rodinou sedmnáct :grinning: vařila a připravovala jsem celej den...jak pro regiment. Nic, taky se zatím loučím mějte se
21. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dnes na kardiu a vše v pořádku, prý máme pěkně souměrné miminko. Ptala jsem se na pohlaví a jako vždy mimčo nechtělo ukázat, bylo natočené zadkem a mělo překřížené nohy, ale pan doktor říkal, že tam nic netrčí, no tak si myslím, že to bude ta holčička, jsem fakt zvědavá. ráda bych to už věděla, je to prostě stydlík :slight_smile: jdu vás dočíst.
21. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teď dožehlila první várku pidi věciček :stuck_out_tongue_closed_eyes: další je na sušáku a ještě dvě čekají na oprání + nějaký plínečky.teda jsem si říkala že jsem se do toho pustila s předstihem,ale podle toho jak jsem ko tak je to asi v pravej čas.
holky kolik si pořizujete látkových plen na ublinkávání a tak?já mám 10 klasických 4 ty větší a 4 obrázkový do kočárku tak si říkám že by to mělo stačit,ale zase na druhou stranu si říkám zapínat pračku kvůli 10plenám se mi zdá blbost a nevím s čím jiným to prát tak asi ještě dokoupím.
21. led 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravim po delsi dobe, nejak nezvladam:frowning2:

@lolla79 ahojky kde jsi prosim te kupovala kojici podprdy? jsem taky z brna a nechci kupovat uplne nejlevnejsi ale spis nejaky ktery budou fakt dobry.
22. led 2011 ve 02:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu preji.Vcera jsem v Tescu nakoupila par drobnosti ve vyprodeji.Uz mam i teplomer do vanicky,diky Many:slight_smile:.No a par dalsich nutnosti.Meli tam i plenky,ale ty nemam odvahu kupovat kdyz nevim co bude Tonikovi vyhovovat
22. led 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,přeju dobré ráno,jeee vy ste se včera pekne rozepsali,jenom si vás počíst mě dalo pěknou námahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem včera odpoledne strávila s kámoškou a segrou v příjemné kavárničke a jelikož sme byly ve velkým obchodním centru tak mě holky nalákali ,že se pujdem podívat po krámech na malé hadříky :grinning: :grinning: :grinning: A to teda bylo,domu jsem teda neodcházela s prázdnou,ješte jsem si dokoupila bodíčka za supr cenu v příjemný zelený barve a tričulko v žltý barve už tak an 6-měsiční mimino a segra me koupila pro malý hezkou domácí soupravičku,tepláčky a mikinku.... :grinning: :grinning: :grinning: bylo to za supr cenu,tak sme neodolali.... :grinning: :grinning: :grinning: už se me nejak ty malý věcičky pomalu ale jiste kupěj ve skříni,až ich bude víc,pak se vrhnu na praní......
@dostyna jeee ja taky budu pak potřebovat peloměr do vaničky...ale pleny jsem už taky koukala ,ale teda ješte do toho nejdu...má to čas a copak si ješte koupila?já jen pro představu,co bych ješte mela taky kupovat,i když na netu je nekolik seznamu,co potřebuje malý mimi...ale lepší se je zeptat i jiných.....
22. led 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadik Taky jsem nad plenama klasickýma přemejšlela a asi bych taky volila tohle cos napsala,si myslím,že když si je dokoupíš,tak se ti nestratej a přeci malé mimi skoro furt ublinkáva,tak je lelší je mít víc...ale teda ešte je nemám koupený,ale chystám se na ně taky.... :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jejda nejak mě přeskočili písmenká v tvým ménu......to je tak,když se človek snaží psát rychlejc.....
:grinning:
22. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahojky, ty kojící podprsenky jsem kupovala na Nám. Svobody, v obchoďáku Omega, v 1.patře. Jmenuje se ten obchod myslím Leny. Mají tam těhotenské oblečení a i kojenecké. Taky tam budu muset časem zajít a nakoupit nové, přeci jen ty po prvním dítěti už nejsou nic moc. :slight_smile:
22. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hele můžu se tě zeptat? Nechodila jsi na základku v Kohoutovicích? Jako by jsi mě byla povědomá. :wink:
22. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jojo chodila do 18 sem tam bydlela:slight_smile: no já v tom obchůdku byla a ta paní co tam byla byla hodně nepříjemná:frowning2:
22. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jé, tak to mě těší, že mám tak dobrou paměť. :slight_smile: Jinak na tu babu jsi měla asi pech. Před těma třema letama, když jsem čekala první, tak tam byla moc příjemná paní. Teď už jsem tam nebyla, takže nevím. Ale oni se tam střídají na směny, takže zkus jiný den a třeba narazíš na nějakou milejší. :slight_smile:
22. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a zname se? z toho obrazku te nepoznavam:astonished:
22. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak já se ze začátku rozhodla nakoupit od každých plen trochu (co bude zrovna v akci) a pak uvidíme co bude vyhovovat.asi budu hodně opatrná s pamperskama jsou hodně zrádný některý maminy si je nemůžou vynachválit a jiný na ně nadávjí a nechtějí je ani vidět (některý říkají,že se jim dítě osypalo a hodně mamin nadává že se jim pročůrávají),ale zkušební balík koupím.Ale ještě jsem neslyšela nic špatnýho na tesco pleny ty všichni chválí.Teda prej mají dva druhy a ty jedny jsou nic moc,ale ty druhý všichni vychvalují,taky jsem slyšela chválu na plenky z billy a v časopise DTest dopadli hodně dobře DMkový.ale myslím že každýmu sedne něco jinýho tak uvidíme co bude vyhovovat Dorince.
22. led 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pěkně vás zdravím :slight_smile: Jsem tu mezi vámi nová, termín mám 2.5.2011 :slight_smile:
23. led 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuska123 vítám tě mezi náma
23. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně se čím dál častěji v noci zdá že tu naši prdelku už máme doma :slight_smile: to je pak probuzení :frowning2: ale musím říct že bývalo hůř,když jsme se 2 roky snažili a v té době se mi zdálo že už máme mimčo to bylo tvrdý probuzení a ta prázdná náruč,přála jsem si zase usnout a už se nevzbudit.Ale teď po takovým snu si říkám klídek holka užij si poslední chvilky klidu,za chvíli příjdou bezesný noci :wink:
23. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no vidis,a brzo se sen stane skutecnosti:slight_smile:A tak to ma byt.Na konci kvetna si napiseme jaka to byla drina toho spuntika privest na svet-rodime ve stejnem terminu:slight_smile:
23. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to máš pravdu,človek musí dohánet sánek tedka,protože pak to už nebude možné... :grinning: :grinning: :grinning: to už nám bude rozkazovat ten malý človíček a bude se domáhat ty nejvěčší pozornosti...... :grinning:
23. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já myslím, že se neznáme, byla jsi mi jen povědomá, takže spíš asi jen od vidění. Ono strávit 8let na základce, je přece jen doba, za kterou si člověk nějaké ty obličeje zapamatuje. :slight_smile: Ale celkem mě to překvapilo, že jsi mě přišla povědomá, já mám totiž nebo teda spíš nemám vůbec paměť na lidi. Někdy se mě vybaví, že toho člověka znám, ale nemůžu si vzpomenout od kud. :slight_smile:
23. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 aha tak to je mozny:slight_smile:

Holky vcera porodila moje kamoska predcasne ve 27 tydnu a chlapecek umrel, je mi z toho uplne nanic:frowning2: vubec si to nedokazu predstavit cim si prochazi:frowning2:
23. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To je hrozný.... chudák holka. :frowning2: Je mi to moc líto.
Bohužel i takové věci se v životě stávájí.... I já mám kamošku, která porodila kolem 32.týdne a mimi do hodiny po porodu zemřelo..... Je to hrozný. Raději na takové neštěstí ani nemyslet. Brr, je mi z toho na nic.
23. led 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ja z toho byla oparena celej vecer, jeste mi navic predtim bylo blbe na zvraceni a omdleni, no mela sem co delat abych to rozdychala
23. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Uplně mě osypala husí kůže :frowning2: je to hrozný neštěstí tak tfuj tfuj ať se to nikoho z nás ani nikoho blízkýho netýká.já sice vím že takový věci mají svůj důvod protože tyto děti většinou mají nějakou zdravotní vadu se kterou by stejně nemohli žít,ale když už toho tvorečka má člověk v sobě takovou dobu mluví na něj a nakupuje je to hrozné :frowning2:
U nás je jedna taková "rodinka" první dítě měli v 18,ale nikdy jsem je neviděla že by šli třeba na procházku nebo tak,když čekali druhý mohla být ta holka tak v 7. měsíci a byla v hospodě totálně na mol.teď mají třetí :angry: ne že bych jim přála něco zlého,ale když už se takové věci dějí proč lidem kteří by pro to dítě udělali cokoliv na světě.
23. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme včera byli v tescu na pečivo,ale stálo nás skoro 500kč.Ale zase si říkám že jsme si toho dost nakoupili za ty prachy :slight_smile: ale na oblečení už fakt nic nekupuju.Myslím že to ani nikdy nevynosíme.Včeara jsem si donesla tašku plnou věcí od sestřenice,jsou tam i látkové pleny tak už nemusím dokupavat.A ještě pár věciček od kámošky.Takže už jsem fakt dost zásobená.
Jinak sušenou syrovátku jsem nikde v tescu nenašla :frowning2:
24. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek