• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Dneska ráno mě vzbudilo takový divný brnění břicha,tak jsem si na něj sáhla a bylo úplně tvrdý :frowning2: Tak doufám že jsem jen nějak blbě ležela a něco si přeležela a že se to nebude opakovat :frowning2:
Teď se dívám na dr. quinovou (nevím jak se to píše :wink: ) a zrovna rodí.Řekla hezkou větu:dopadne to dobře ostatně ženy rodí co svět světem stojí.No tak to taky zvládnem ne? :wink:
24. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě dotaz,jakou kupujete odsávačku na soplíky?moje kamarádky hrozně chválí tu na vysavač,ale nejsem si jistá jestli je vhodná i pro úplně malinký mimčo,tak jestli pro začátek nemám koupit tu ruční.
Jinak nemáte nějakej seznam nákupu co budu potřebovat z lékárny?Dostali jsme v práci dárkový šeky ale nikde se za ně moc nakupovat nedá,ale v lékárně jo tak to asi uplatním tam.
24. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky @badik Jee dr.Quinovou,tu ješte dávaj?to dávali,když jsem byla malá....a hezky si to napsla,že to zvládnem taky.Ty jo,pravdu máš,já bych taky chtela nejakej seznam,co z lékárny...
24. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
konečně to jede a já vás můžu dočíst :slight_smile: a dát pár foteček z výletu :slight_smile:
@badik to ti asi tvrdlo bříško ne :wink: jinak odsávačku jsem používala tu za těch 30,- tu co naše mamky, jsem s ní fakt spokojená :wink: je to na tobě, no u nás si ani nedokážu představit třeba ve 2, ve 3 ráno pouštět vysavač :grinning: by nás sousedi hnali :slight_smile:
24. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak jak ste se meli na výletu?
24. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár foteček :slight_smile:
24. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 bylo tam dobře, ale bylo to krátký, chtělo by to příště na dýl :slight_smile: aby jsme mohli omrknout náměstí,........... :slight_smile: za tu chvilku se dalo prd stihnout :slight_smile: tak aspoň zážitek z vláčku :slight_smile: to je hlavní, vlakem už zase dlouho nepojedeme :slight_smile: byla jsem z toho cestování fakt hotová :grinning:
24. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many aspon ste nekam vypadli,to já se doma pekne nudím,venku je sníh a zima a nic se me nechce.....jinak pekný fotečky.....tak příšte běžte na dýl,já se teším,až po porodu,až to bude věčší,pojedem s manzou a malým k prarodičum,to bude zábava..... :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo,jo to chce jednou za čas někam vypadnout :slight_smile: furt doma nebo tady v okolí :slight_smile: a Brno je pěkný, ale nebavilo by mě každý den jezdit tramvají,...... u nás je klidněji :slight_smile: a naštěstí vše máme kousek :slight_smile:
24. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem se dnes právě radila s kámoškou co porodila, tak i ty vložky teda koupím, co radila do porodnice, ty prsní , ty mám po Ladíkovi :slight_smile: pratelný a do porodnice určo jednorázový a jinak má pro malou kapky do nosu, má teprve 14 dní a už rýmuje chudáček :frowning2: kapky do nosu Otrivin Baby care a prý je to i pro těhotný :wink:
24. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak ty kojící podprdy si nakonec teda taky raději koupím :confounded: a teda dvě no :confounded: kéž bych sehnala nějaký lepší, co budou držet prsa :angry: doufám :angry:
24. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jé vy jste taková sympatická rodinka :slight_smile:
stejně se mi zdá že naše děti už jsou oproti nám hodně ve všem ošizený,my jezdili hodně vlakem dnes má každý auto,my za trest nesměli ven dnes se zakazuje tv a pc děcka musíš nutit ven my lezli po stromech dnes pokud nebydlíš na vesnici musíš stromy hledat,my si mohli v klidu hrát na pískovišti a prolízačkách bez rodičů i v předškolním věku,dnes se dlouho rozmýšlíš pustit samotný děcko i do školy.proto jsem ráda že jsem se nechala přemluvit na vesnici (taková díra na konci světa kde lišky dávají dobrou noc :wink:) a doufám že naše děti budou mít na co vzpomínat.
tak asi máš pravdu koupím jen tu obyč a kdyby jsme trpěli moc na rýmy tak koupíme tu na vysavač.
24. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jste toho nakecaly zase :slight_smile: vás nestíhám dočíst :slight_smile:
24. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pěkně si to napsala :slight_smile:
24. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jinak děkujeme :slight_smile:
24. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuska123 jééé vítáme tě tu :slight_smile: pěkně se rozrůstáme :slight_smile:
24. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuska123 jakpak se tobě daří,................. :wink:
24. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele už nedočítám , je toho fakt moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenomže ono město je taky rozdíl město a město,my bydlíme na okraji města,je tu ticho,skoro jak na vesnici,v sobotu tu človek slyší pily,hluk z aut skoro žádnej,všechno máme po ruce a když chci do mesta,tak nasednu na MHD a jsem tam za 20 minut...hned za barákem les,na procházky jak stvořený,či je zima alebo leto,nádhera....Bydlíme na kopci,takže máme hezkej výhled na město...... :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zbozi.cz/p488025-libenar-pro-deti-15-ampuli-po-5ml/?q=Libenar&sId=W3E5HeQow0R4xRtTNSiu&r=hint&thru=&productName=Libenar%20pro%20d%C4%9Bti%2015%20ampul%C3%AD%20po%205ml
to jsem používala i u Ladíka, to si určo koupím :slight_smile: a dostávaly jsme i vzorky v porodnici, teď třeba nedostaneme :unamused: ale koupím si, na číštění soplíků,... super :slight_smile: nevím jaký mají teda zkušenosti třeba další mamči :wink:
24. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 parádička :wink:
my bydlíme taky v klidným městě :slight_smile: nejsme u cesty, takže žádný ruch od aut a mám to všude kousek, k doktorce, k zubařce, do obchodu i na náměstí,.......... fakt si nemůžu stěžovat a kosek na zahrádku, kde vlétě trávíme hodně času :slight_smile: Ladík už tam má piskoviště a houpačky a k narozkám mu tak chceme pořídit ještě skluzavku:slight_smile:
24. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je fine, když má člověk svoje a nemusí být furt někde na sídlišti na písku s houfem lidí,...... já už se těším až porodím Lukina :slight_smile: Ladík si bude pěkně na zahrádce hrát a já si tak v klidu kojit a vozit :grinning: teda doufám, že vození nebude vyžadovat, ale Ladík chtěl :grinning: tak uvidíme a na zahrádku teda chodíme vždy až odpoledne a třeba do poledne na nákupy nebo za dětma na sídlieště někam na písek, ať si pohraje i s jinýma,... na to jaro už se fakt těším, se děti víc venku vyřídí jak přes zimu doma :confounded:
24. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many,no my často v lete za barákem grilujeme,bez toho si leto neumím představit,už aby tu bylo...hele jak si dala odkaz na ty vložky,kolik ich asi budu potřebovat?tam názory na množství byly ruzne a třeba taky v porodce nám neco daj erární,anebo taky ne,když se ted musí tak všude šetřit...a co třeba kosmetika pro mimčo,taky koupit v lékárně?
24. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak, tak, taky pak v létě furt grilujeme nebo opíkáme :slight_smile: večeřičky jsou tam naše :grinning: no ale my budeme kojit, takže letos nevím ,co si budeme moct dopřát :wink: a takovej hermelínek a alobale s rohlíkem pak :slight_smile: asi to a bez koření :grinning:
24. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já už se taky moc teším na jaro i na leto,sníh už me pekne leze krkem.....ty jo,sednout si nekam na zahrádku na džus s kámoškama a poklábosit a ješte k tomu s velkým pupíkem....... :grinning:
24. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nečetla jsem si to o těch vložkách pořádně, ale já si pamatuju, že u Ladíka jsem měla koupený 3 balíčky a myslím z toho dva sebou a jeden jsem nechala doma stím, že mi ho tatin kdyžtak doveze, pak budeš i na doma potřebovat :wink: a v porodnici, mi po porodě dala sestra do skříňky tak 5 kousků :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many prosím te a proč se nemuže v tehu hermelín,nebo to platí i pak,když budu kojit,se taky nesmí,ty jo a já ho mám tak moc ráda.... :angry: :angry: :angry: :angry:
24. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jasne po porodu je budu doma potřebovat taky,ale třeba taky psali,že doma už pak pužívali alwaisky....to je individuální,jak dlouho budu se očistovat,třeba tak dlouho,že 3 balíčky me budou málo a jakou si mela značku vložek?
Hodne tam vychvalovali ty Samu
24. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jinak s tou kosmetikou je to těžký, já Ladíkovi nakoupila od Nivei a stejně jsem to nepoužívali nebo používali až později, naše doktorka nám předepisovala olej do koupele - Linola a v tom jsem Ladíka koupala i ve dvou letech ještě, teď už se chodí na kontroly po roce, takže už to nemám a používám vše možný pro děti :slight_smile: ta Linola je olej a v tom mimču umyješ i hlavičku :slight_smile: takže nebudu kupovat já vůbec nic, ale můžeš se doktorky zeptat, až si jí půjdeš domluvit, jestli to taky předepisuje nebo ne, je to fine, doplácíš jen za recept 30,- kamarádka má jinou doktorku , nevím o co jí jde a ta to nechce předepisovat a dává za to v lékárně kolem 200,- :-/ sííííla , ta naše to předepisovala, kdykoliv sem jí řekla :slight_smile: bez problémů :slight_smile: a mastila jsem ho olejíčkem, třeba aviril nebo od Nivei,..... to je asi jedno :wink:
24. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek