• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many No ono se hodne popsalo,že je potřeba skoušet,co miminku vyhovuje...takže si neumím představit,jak si udelám zásoby kosmetiky a pak je mužu vyhodit,když to bude naprd,asi skusím neco od nivei a stejne v porodce by me pak poradili,co je dobrý,taky tam používají nejaké přípravky proti opruzeninám,takže uvidím,co bude vyhovovat....doktorku už mám zajednanou,až se to amlé narodía pojedem z porodky domu,tak se u ní objednám.....
24. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no nemají se žádný zrající sýry, paštiky, vnitřnosti - jako játra,..... ale asi kvůli té listerioze :confounded: já u Ladíka taky dávala moc moc bacha, měla jsme strach, ani salátky - mexický, pařížský,.... :frowning2: utrpení :slight_smile: ale u Lukáška už sem tam neodolám a dám si tu nivečku, salátek, jednou za čas a doufám, že dobrý, v létě,.. bych si nedala, to bych se bála víc a při kojení se nemá myslím kvůli tomu, že by neměl obranné látky na antibiotika, nebo já to blbě píšu, nevím jak to napsat :slight_smile: no je to už nějaký měsíc zpátky, možná i půl rok, bych lhala a mluvil v telce myslím nějaký doktor nebo doktorka :slight_smile: bych kecala, už jsem toho viděla moc :grinning:a řešili to kojení - protože já si dávala dost bacha, aby Ladík neměl boleníčka,ekzémy,..... sestřenka - ta vždy držkovala- to já jím vše i v těhu i při kojení a obě děti mají ekzémy,....... :confounded: a otom v telce právě mluvili, že to je ono, ta mamina sní vše, nedává si trošku pozor a to vše má pak na vše vliv,................. :wink: lepší chvilku vydržet a když už, tak risknout jednou ,ale né často,..... jinak paštiku jím třeba teď často :slight_smile:
24. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 koupím si ty vložky, co mi psala dnes kámoška :wink: je sněma spokojená :wink: takže koupím ty :wink:
http://www.svetmaterstvi.eu/cz-detail-296643-batist-flower-porodnicke-vlozky.html
tady jsem našla odkaz, pak ještě juknu jinde na ceny a poptám se i u nás v lékárně, abych nemusela platit třeba poštovný,....
24. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a co kafe?já třeba si tedka udelám slabší kafe,protože mám nan chut,ale při kojení se kafe muže,nebo ne?
24. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na zadeček je dobrý Bepanten i rybylka i krém Sudoku /myslím se to tak píše :slight_smile: / ................. rybylka je levná a dobrá a bepanten je dobrý mít doma i na prsa,.... a když je zadeček náhodou víc zapařený :frowning2: my pak kupovali furt ten jenom a když bylo nejhůř, to se nám stalo jednou, že bylo v létě nějak opruzený,tak imazol :slight_smile: namázli jsme zaseček a hned v poho :slight_smile: to chci mít doma pro jistotu taky vždy :slight_smile: ale koupím prvně rybylku :wink: a v porodnici taky dostaneš vzorky,...
24. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no kafe se prý může i když má někdo nízký tlak, já se ho teď bojím pít, protože káva ubírá hořčík a já teď musím brát dost :confounded: ale třeba ob den a někdy každý den si slabou pokud mám chuť udělám :wink: a já už teda v noci dostávám hodně křeče :confounded: takže kávovat nebudu, to jak kdo a při kojení :wink: já ji nepila a někdo pije a taky si stěžuje pak ,třeba že děťátko nespinká,......takže spíš bych nepila a nebo sem tam,ale to si můžeš někde přečíst, najít nebo holky co chodí do cvičení a na ty kurzy,..... tady taky napíšou :slight_smile: to píšu, co tak vím já :wink:
24. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jeee dík moc za info,já už si to radši píšu,protože bych pak zapomnela názvy a poptám se v lékarně..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne,človek se omezuje v tehotenství,ale při kojení je o ješte věčší omezování,aby náhodou jsem malému neuškodila
24. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si při kojení dávala dost bacha na jídlo a pití, pila jsem jen čaje pro kojící mamky a jablečný džus s vodou , potom se dítě osypat nemůže :wink: a bolení prý taky nemůže mít :wink: a ještě hodně fenyklový čaj od Sunarky - granulovaný- mají ho i v tesku i v rosmanu :slight_smile: pila jsem ho i v těhu sem tam, teď ho koupený zatím nemám :slight_smile: a Ladík neměl vůbec bolení, musím zaťukat :slight_smile: a doufám, že to nezažiju ani u Lukáška :slight_smile: kéž by
24. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jak dlouho ješte ten horčík budeš brát,či do porodu?
24. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se snažím i teď jak u Ladíka jíst často něco s česnekem, bramboráčky,............... :grinning: jsem si říkala, jestli to nemělo vliv, že si malej v tom bříšku třeba zvykl na česnek a pak jiný jídla mu nedělaly problém :confounded: ale né jako, že bych jedla česnek při kojení :grinning: to nééééé :grinning: ale že prostě vůbec neměl boleníčka :confounded: nevím, nemusí to tím vůbec být, to mě jen napadlo :slight_smile:
24. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many když já na čaje nejsem,me to nechutná,takže se bez toho klidne obejdu..... :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak ono ne nadarmo se říká,že česnek je všelék...já ho mám taky moc ráda....
24. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nevím, teď musím brát 6 denně a za 14 dní uvidím co mi řekne, ale to je asi neškodný a když jsou ty křeče v nohách,... tak možná řekne ať to pak polykám furt, ale před porodem ho určo přestanu brát, potají jak u Ladíka, tak měsíc, prý je pak horší porod,.... :confounded: a pije se pak maliníkový čaj :slight_smile: ale já teda pila,.... a porod si stejně užila:grinning:
24. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a když už bylo nejaký bolení,co na to bylo dobrý dávat?
24. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je povinný pít ten čaj,nebo ne?A na co byl dobrej,to aby si rychlejc a skoro bez bolestí porodila?
24. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš nebo jsem zvyklá furt žvýkat větrový žvýkačky :slight_smile: on si v tom bříšku na to možná zvyká,...... :wink: ale po porodě jsem taky nežvýkala větrový, furt ovocný, prý je to taky nadýmá,..... :wink: musím už mizet, zase juknu :slight_smile: sem se rozkecala :slight_smile: zase :grinning:
24. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tys horčík brala i u Ládika?a potají si ho přestala brát?to je dobrý,copak porod by po nem byl hroznej?
24. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no to listí z malinovníku prý nějak uvolňuje svalstvo :slight_smile: neboj, to nejsou hnusný čaje :wink: to bych taky nezvládala :grinning: :wink:
24. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty nebereš hořčík ?
24. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jsem slyšela, že potom hořčíku je to svalstvo nějak tužší nebo co :confounded: to nevím přešně :confounded: já si vše četla na netu a tady v diskuzích :wink:
24. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jasne tak se mej......
24. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ne neberu nic...
24. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/malinikovy-caj/
jukni třeba sem, zatím pááááááááááá
24. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás to předepisuje každý doktor co vím :confounded: u Ladíka jsem taky brala a teď taky, stačí 3 denně,ale teď jak jsem měla podrážděnou dělohu a že mi často tvrdlo bříško, tak mám brát 6 a ještě polykám sem tam i calibrum vitamíny :wink: i u Ladíka jsem to brala
24. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak synek chrupe, to je tichooooooooooooo :wink:
jsem si musela udělat kávičku, mě tak rozčílil :angry: začíná už jaksi zlobit :confounded:
24. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já tu syrovátku kopovala jak je zdravá výživa, u nás to mají hned vedle pečiva :confounded: stříbrný sáček 500g, tak snad seženeš příště
24. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste všechny, co :wink: odpočíváte :slight_smile: taky bych se měla natáhnout :slight_smile: ale jaksi se mi nechce :slight_smile:
24. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many noi já jsem si po obede musela dát menší dáchanec,venku je hnusne,tak jsem odpočívala..... :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojky holky, tak Libenar co uváděla odkaz many tak určitě doporučuji, já si taky nemůžu vynachválit do nosu Sterimar bebe (je to jen slaná voda na čištění a zklidnění sliznice, ale nám teda zabírá). Moc bych toho z lékarny nekupovala, protože miminka se narodí v květnu tak snad nebudou mít rýmečky, možná je dobré mít koupený fenyklový čaj pro mimi (od ukončeného týdne) a taky kapičky proti prdíkům - teď si nemůžu na ten název vzpomenout, všechno ostatní bych kupovala až po poradě s dětským doktorem (aby Vám to zbytečně neprošlo a taky třeba nurofen se může užívat až od 3 měsíců atd..) A z osobních zkušeností můžu doporučit odsávačku na vysavač, malá teda krásně spolupracuje, někdy se opravdu divím co z toho nosíku vytáhnu. Poprvé když jsem odsávala tak jsem strachy a hrůzou nemohla ani dýchat, ale tomu prckovi to opravdu vůbec neubližuje.
24. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek