Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
miste
24. led 2011
Tak my jsme dneska vyrazily s bobečkema na kopec, bylo to teda hodně mokré, ale potkaly jsme dvě kámošky s dětma, takže to byl mazec a pěkná koulovačka, malá skoro teďka spí ve stoje a už ji chystám do pelíšku. 😃
linh
24. led 2011
Tak i já se k Vám přidávám 🙂 Termín máme 14.5. a moc se těšíme 😉
many
25. led 2011
Dobré ránko holky 🙂
many
25. led 2011
@miste myslíš na boleníčko Sabíka , že 😉 ten jsem měla doma a sem tam preventivně dala 😉 najdu odkaz nejsem si jistá jak se to přesně jmenuje 😉 nějak Sab simplex 😉 :-S
many
25. led 2011
@miste myslíš na boleníčko Sabíka , že 😉 ten jsem měla doma a sem tam preventivně dala 😉 najdu odkaz nejsem si jistá jak se to přesně jmenuje 😉 nějak Sab simplex 😉 :-S
http://www.lekarna-vltavinska.cz/eshop/lecive-p... a to je ono 😉
many
25. led 2011
http://www.lekarna-vltavinska.cz/eshop/lecive-p...
many
25. led 2011
jojky 🙂 nějak mi to tu zahaluzilo 😃
many
25. led 2011
@linh vítáme tě tu 😉

@miste tak u nás zatím prd sněhu :-S snad dnes trošku napadne, ať můžeme na kopec 😃
miste
25. led 2011
@many Ahojte těhulky, many přesně ten jsem měla na mysli. No podle dnešní předpovědi to na velké bobování u nás nevypadá, hlásí 2 +, tak ta troška co tu máme asi odtaje.
miste
25. led 2011
@linh taky tě tady u nás vítáme !!!!
many
25. led 2011
no u nás teď trošku padá sníh, jinak nevím kolik vůbec má být 🙂
taky se ti tak seká koník 😉 mně teď poslední dobou hrozně a jiný stránky ne :-S jestli furt něco spravují :-S to je vždy čekání, než se to načte,..... pak mi to tu haluzí a vše je 3x,.............. 😃 ale je to na nervy, to čekání mi vadí 😃
many
25. led 2011
@miste co Laurynka, kouká na pohádky 😉 Ladíkovi jsem to teď přepla na školku a pak ještě včelka Mája a budu si sním hrát 🙂 možná půjdeme i na prochajdu, uvidíme 🙂
miste
25. led 2011
@many Ahojky jo šíleně se to seká a trvá to půl dne než se stránka načte, Laurka už asi půl roku miluje Kouzelnou školku hlavně teda Matýsek a Jája kreslí, museli jsme ji to stáhnout na noťas, u nás ještě frčí Krtek.Tedka tady tančí jak zpívá Jitka s Františkem 😃
miste
25. led 2011
No my teďka půjdeme vyčistit zubky a pak bych chtěla si uklidit komody - přestěhovat Laurčino oblečení do její komody do pokojíčku a nachystat oblečení pro druhou malošku.My půjdeme ven tak kolem jedenácté a zastavíme se rovnou pro oběd.
badik
25. led 2011
ahoj holky tak u nás to z nebe pěkně sype 🙂
a taky se mi to načítá dlouho 😞
tasmailla1
25. led 2011
Ahoj holky,dnes opravdu je ten koník na zabití,strašne mu všechno dlouho trvá,ach jo,to je naprd........u nás taky sneží,ješteže máme službu na baráku,tak zachvíli asi vemu košte a budu to tam odhrnout 😃 ....
aajda
25. led 2011
Ahoj, hlásím, že kontrola je za náma a konečně už víme... čekáme Agátu 🙂 A koník je dneska retard, tak se zase loučím, na to nervy nemám 🙂
badik
25. led 2011
@aajda jéé Agátka je moc krasné jméno tak gratuluju 🙂
aajda
25. led 2011
@badik Dorka je taky krásné, bude přímo Dorka, nebo Dora či Dorota? My chtěli původně Doru, jenže máme příjmení od Ra, tak by to bylo blbé...
badik
25. led 2011
@aajda bude přímo Dorka
badik
25. led 2011
no jo je spoustu krásných jmen,ale buď se nehodí k příjmení (my máme zas dost dlouhý 😞 ) nebo jsem nevěděla jak to jméno říkat zdrobněle.Každopádně jsme chtěli český a ne častý.Tak vyhrála Dorka.Ale už teď ji někteří říkají Dorotka ]-(
tasmailla1
25. led 2011
@aajda taky se připájam a gratuluju.... 🙂
many
25. led 2011
tak jsme si dali hodinovou procházku na čerstvém vzdoušku 🙂 a obídek a teď bych spala 😃 ale asi ho udržím a odpoledne sním půjde zase ven tatin a pak večer snad půjde v 20.00 spát ]-( rarach jeden 🙂
@miste Ladík má rád taky Matýska 🙂 no zítra skočím koupit asi do tety Lovelu tekutou, ozkouším, je teďka v akci , ten persil jsem propásla :-S tak příště 🙂 a měla bych si pořádně sepsat seznámek co budu potřebovat nakoupit a pomalu nachystat do přebalováku 🙂 už se to krátí 🙂 utíká mi to rychle, jak už čekám druhý, u Ladíka se mi to táhlo pak 🙂
@badik taky sněží a sněží, ale zatím to na sáňky není, snad odpoledne už bude 😃 ať si chlapi zařádí a já budu odpočívat 🙂
@tasmailla1 tak se nám to seká všem ]-( já byla ráno z toho na nervy,tak jsem to musela vypnout 😃
@aajda jéé super 🙂 tak další nevěsta na cestě 🙂
many
25. led 2011
dobrou chuť, pokud právě obědváte 😉
tasmailla1
25. led 2011
@many dekuji,už jsem po obede a ledvo dejchám.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
25. led 2011
jako me se to už seká druhej den,nejdřív jsem si myslela,že já mám poruchu,ale ne ne...a nervy na to opravdu nemám....
miste
25. led 2011
Tak unás začalo taky chumelit, ted si dávám do nosa - mame palačinky na O a Laurka je teda úplně sabotovala - opičanda 😞
miste
25. led 2011
Ale koník se nám nějak zrychlil!!!
bizonka1
25. led 2011
Ahoj všichni, chci se zeptat, co už máte nakoupeno, já veškeré oblečení, ale jinak skoro nic, nějak se mi do toho nechce a přijde mi to brzo 😉 vy už kupujete i plínky a kosmetiku?

Začni psát odpověď...

Odešli