• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Tak my jsme dneska vyrazily s bobečkema na kopec, bylo to teda hodně mokré, ale potkaly jsme dvě kámošky s dětma, takže to byl mazec a pěkná koulovačka, malá skoro teďka spí ve stoje a už ji chystám do pelíšku. :grinning:
24. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i já se k Vám přidávám :slight_smile: Termín máme 14.5. a moc se těšíme :wink:
24. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
25. led 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste myslíš na boleníčko Sabíka , že :wink: ten jsem měla doma a sem tam preventivně dala :wink: najdu odkaz nejsem si jistá jak se to přesně jmenuje :wink: nějak Sab simplex :wink: :confounded:
25. led 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste myslíš na boleníčko Sabíka , že :wink: ten jsem měla doma a sem tam preventivně dala :wink: najdu odkaz nejsem si jistá jak se to přesně jmenuje :wink: nějak Sab simplex :wink: :confounded:
http://www.lekarna-vltavinska.cz/eshop/lecive-pripravky/travici-potize/sab-simplex.html a to je ono :wink:
25. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.lekarna-vltavinska.cz/eshop/lecive-pripravky/travici-potize/sab-simplex.html
25. led 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojky :slight_smile: nějak mi to tu zahaluzilo :grinning:
25. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linh vítáme tě tu :wink:

@miste tak u nás zatím prd sněhu :confounded: snad dnes trošku napadne, ať můžeme na kopec :grinning:
25. led 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojte těhulky, many přesně ten jsem měla na mysli. No podle dnešní předpovědi to na velké bobování u nás nevypadá, hlásí 2 +, tak ta troška co tu máme asi odtaje.
25. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linh taky tě tady u nás vítáme !!!!
25. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás teď trošku padá sníh, jinak nevím kolik vůbec má být :slight_smile:
taky se ti tak seká koník :wink: mně teď poslední dobou hrozně a jiný stránky ne :confounded: jestli furt něco spravují :confounded: to je vždy čekání, než se to načte,..... pak mi to tu haluzí a vše je 3x,.............. :grinning: ale je to na nervy, to čekání mi vadí :grinning:
25. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste co Laurynka, kouká na pohádky :wink: Ladíkovi jsem to teď přepla na školku a pak ještě včelka Mája a budu si sním hrát :slight_smile: možná půjdeme i na prochajdu, uvidíme :slight_smile:
25. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojky jo šíleně se to seká a trvá to půl dne než se stránka načte, Laurka už asi půl roku miluje Kouzelnou školku hlavně teda Matýsek a Jája kreslí, museli jsme ji to stáhnout na noťas, u nás ještě frčí Krtek.Tedka tady tančí jak zpívá Jitka s Františkem :grinning:
25. led 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my teďka půjdeme vyčistit zubky a pak bych chtěla si uklidit komody - přestěhovat Laurčino oblečení do její komody do pokojíčku a nachystat oblečení pro druhou malošku.My půjdeme ven tak kolem jedenácté a zastavíme se rovnou pro oběd.
25. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak u nás to z nebe pěkně sype :slight_smile:
a taky se mi to načítá dlouho :frowning2:
25. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes opravdu je ten koník na zabití,strašne mu všechno dlouho trvá,ach jo,to je naprd........u nás taky sneží,ješteže máme službu na baráku,tak zachvíli asi vemu košte a budu to tam odhrnout :grinning: ....
25. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím, že kontrola je za náma a konečně už víme... čekáme Agátu :slight_smile: A koník je dneska retard, tak se zase loučím, na to nervy nemám :slight_smile:
25. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jéé Agátka je moc krasné jméno tak gratuluju :slight_smile:
25. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Dorka je taky krásné, bude přímo Dorka, nebo Dora či Dorota? My chtěli původně Doru, jenže máme příjmení od Ra, tak by to bylo blbé...
25. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda bude přímo Dorka
25. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je spoustu krásných jmen,ale buď se nehodí k příjmení (my máme zas dost dlouhý :frowning2: ) nebo jsem nevěděla jak to jméno říkat zdrobněle.Každopádně jsme chtěli český a ne častý.Tak vyhrála Dorka.Ale už teď ji někteří říkají Dorotka :angry:
25. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda taky se připájam a gratuluju.... :slight_smile:
25. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si dali hodinovou procházku na čerstvém vzdoušku :slight_smile: a obídek a teď bych spala :grinning: ale asi ho udržím a odpoledne sním půjde zase ven tatin a pak večer snad půjde v 20.00 spát :angry: rarach jeden :slight_smile:
@miste Ladík má rád taky Matýska :slight_smile: no zítra skočím koupit asi do tety Lovelu tekutou, ozkouším, je teďka v akci , ten persil jsem propásla :confounded: tak příště :slight_smile: a měla bych si pořádně sepsat seznámek co budu potřebovat nakoupit a pomalu nachystat do přebalováku :slight_smile: už se to krátí :slight_smile: utíká mi to rychle, jak už čekám druhý, u Ladíka se mi to táhlo pak :slight_smile:
@badik taky sněží a sněží, ale zatím to na sáňky není, snad odpoledne už bude :grinning: ať si chlapi zařádí a já budu odpočívat :slight_smile:
@tasmailla1 tak se nám to seká všem :angry: já byla ráno z toho na nervy,tak jsem to musela vypnout :grinning:
@aajda jéé super :slight_smile: tak další nevěsta na cestě :slight_smile:
25. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chuť, pokud právě obědváte :wink:
25. led 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dekuji,už jsem po obede a ledvo dejchám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako me se to už seká druhej den,nejdřív jsem si myslela,že já mám poruchu,ale ne ne...a nervy na to opravdu nemám....
25. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak unás začalo taky chumelit, ted si dávám do nosa - mame palačinky na O a Laurka je teda úplně sabotovala - opičanda :frowning2:
25. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale koník se nám nějak zrychlil!!!
25. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, chci se zeptat, co už máte nakoupeno, já veškeré oblečení, ale jinak skoro nic, nějak se mi do toho nechce a přijde mi to brzo :wink: vy už kupujete i plínky a kosmetiku?
25. led 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek