• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@miste teda ty mi děláš chutě :wink:
25. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak já už mám všechno oblečení,už si říkám že nic nechci :wink: ,začínám pokukovat po plínách jeden balík už mám a taky pár vlhčených ubrousků.Včera jsem se dívala po nosní odsávačce,kartáčku na vlásky,a nůžkách na nehty,ale asi to nechám po výplatě.Příští měsíc chceme jet objednat kočárek,postýlku mám ještě po sobě,ale koupíme novou matraci,deku s polštářem a povlečení.Jinak už mám přebalovák s komodou, houpací sedačku,kolotoč a hrazdičku.Komodu vyrobil děda a to ostatní nám prodali známí.
25. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím co mám za halucinace,ale vypadá to že prší :frowning2:
25. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tý brďo, to toho už máš hodně :wink: to já se pořád nemůžu rozhoupat. Když si představím kolik ještě potřebuju věciček, tak to nemůžu prostě stihnout :grinning: U nás je furt šeredně, je zataženo a trochu chumelí, už aby vysvitlo sluníčko, doma je nuda :wink:
25. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já raděj začala brzo,abych na něco nezapoměla,ale hlavně aby to nebyla taková pálka naráz.
25. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zase chumelí to je jak na apríla
25. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj tý pálky za to se bojím už teď :grinning: :frowning2: Konto bude na nule. A na nemocenskou je to fakt bída...pár korun a velké výdaje. Kočárek koupí tchýně, postýlku naši, věci na koupání babička, ale ostatní budem muset sami :unamused: To je křesílko, pultík, monitor a všechno okolo, ale je to radost :slight_smile: Už aby byl brouček na světě, je to doma dlouhý....
25. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já už peru a při žehlení už se nemůžu dočkat až začnu do těch pidivěciček oblíkat ten náš poklad.před vánocema ten čas docela utíkal,ale leden se mi zdá nějakej dlouhej :frowning2:
25. led 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj leden se hrozně táhne :wink: snad únor uteče rychleji. Já jsem začla taky prát, už jsem to nevydržela, ale ještě mě mají nějaký věcičky dorazit. V čem pereš?
25. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tady už se na mimíse pere,no já dnes vytáhla veškeré oblečky po synovy včetně přebalováků zavynovaček a pod,je toho plná místnost :confounded: :confounded: a nevím jak mám začít,to by člověk neřekl co se za 2 roky nastřádá oblečení na dítě,potřebuju z toho zatím vybrat mini věci tak do půl roku a nachystat to na praní,to nechávám až tan 30tt musím ještě sehnat komodu,jaksi už máme skříně zaplněné tak Jasmínka bude mít svoje :wink:
25. led 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik leden se táhne hrozně,bojím se že i ten únor se bude táhnou jak potvora,už aby to bylo za náma,pak už to povalí,snad,těším se na to naše malé,ale docela se děsím jak to bude když budu v porodnici,malej je na mě dost fixovanej a vůbec i já na něj,no jen doufám že nezačnu rodit jak tenkrát o pů4 ráno,to bych šla asi zatím rodit sama než muž sežene hlídání,chjoo :unamused: :wink:
25. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 v lovele,ale holky tu doporučovali persil sensitiv ale ten se mi zdál zbytečně drahej :frowning2:
25. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já v Persilu peru, teď jsem měla na odzkoušení 1 dávku sensitivu, hezky voní, tak asi u něj zůstanu, ale těch peněz....no utahování opasků přichází :grinning:
25. led 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky peru v lovele,bohatě stačí :wink:
25. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no mě teď říkala sestřenka že když je dítě alergik nebo atopik tak ta lovela není dobrá,ale už ji mám koupenou tak takový věci budu řešit až kdyby něco.Zas neplánuju mít sterilní děcko,tím bych akorát ty alergie vyvolala.
25. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky některá jste tu psala že chcete kočárek Danny sport,kámoška ho má,dovezli si mimčo z porodnice a kočárek od tchýně kde ho měli schovaný.Nafoukli kolečka a za chvíli byli prázný (to ještě nevyjeli ven)tak znovu a zase prázný.zjistili že jsou díry v duších zalepili,ale prý je to tam nějaký blbý že se to pořád propichuje o ten ráfek či co.Tak kdyby jste ho kupovali dejte si na to pozor,ale třeba mají jen špatnej kus.
25. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no tak já takhle moc nepřemýšlím,ono vůbec na atopika nebo alergika musím mít kde co speciální,to budu řešit kdyby se to náhodou stalo,ale nepočítám stím,v rodině to téměř nemáme a ne že by jsme žili v chlívku ale ve sterilním prostředí taky ne,takže věřím že obě naše děti budou zdravé,syn nemá žádný takový problém,díky bohu :dizzy_face: :sunglasses:
25. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:
jdu dočítat :wink:

@miste jéééé palačinky, mňam mňam, nedávno jsem zkusili rychlovku v sáčku - omelety s ovesnými vločky :slight_smile: teda to byla mňamka, jsme práskali ušima celá rodinka :grinning:

jinak koník mi teď ráno zatím jede v poho, že by už konec nerváctví :grinning:

@bizonka1 tak já chci nakupovat pomalu postupně a né na poslední chvíli, tak už pomalu sepisuju co potřebuju ještě :slight_smile:
26. led 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky spíš čekám i na další korunky a dám se zase do nějakýho nákupu, no každý měsíc něco :grinning:

@saminomimino toho je co , už po jednom dítěti :slight_smile: já si prvně vše přetřídila - 56,62,68,74,..... a zatím, protože nemám dost místa v přebalováku, tak mám vypraný a vyžehlený 56,62,68 a 30 plínek :slight_smile: no a pak si pomalu přeperu i osušky a ručníčky,,...... a to mám odkrytý , tak to dávám do sáčku velkýho igelitovýho :slight_smile: a pomalu musím sepisovat, co mi chybí, ....... skontrolovat hřebínek, teploměr do vody, dudlíky, ty čtverečky vatový,......... :slight_smile: no ono se nezdá a krátí se to, pak bude jaro, tak ať máme čas na flákání s dětma po venku :grinning:

holky taky jsem včera koupila tu tekutou Lovelu v tetě :wink: a jinak jsem kupovala u Ladíka i jakýsi prášek dětský v tescu :wink:
26. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Dobré ránko, u nás teda napadlo sněhu, zima je opět tady a pěkně chumelí :wink: My se jdeme v pátek podívat na kočárek, už se těším...a něco při tom ještě dokoupíme, chci už to dávat pomalu dohromady. Dnes odpo budu žehlit věcičky na prcka, je rozkošný, jak visej na věšáku takový pidivěci :grinning: Jinak seznam jsem si psala včera a je toho fakt požehnaně :slight_smile:
26. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo u nás už je taky konečně bílo a bude to i na sáňky :slight_smile: huráá, kéž by to aspoň nějakou dobu vydrželo :slight_smile: tak má vypadat zima :slight_smile:
já mám teď sušák plný, ale taky jak bude prázdný, tak vyperu ty osušky,....... :slight_smile:
máš sepsaný seznam drogérky na koupání,..... :wink: kdyžtak ho sem lupni jestli máš čásek a co nebudu mít, si napíšu, já to ještě sepsaný nemám , jen píšu bokem na papírek :slight_smile:
26. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata! Jsem tu po několika dnech...včera jsem byla na půl dne v práci vyklidit pole pro mou nástupkyni :unamused: a strávila jsem tam 4 hodiny, než jsem pokecala s kolegama a vyblila jim všechny novinky ohledně Cipíska...pak se jelo na nákupy a vybrali jsme s manžou kočárek...měli by dorazit po půlce února, tak ho nejspíš rovnou i koupíme a dovezeme k babičce a dědovi do baráčku uskladnit,,,,aby nebyl doma před porodem :slight_smile: .
26. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak jaký jste vybrali :wink: hoď odkaz :slight_smile:
jinak já se chystám , že už v tom 30t. si ho vezmu od ségry domů, vyperu v něm věci a vyleštím ho :slight_smile: a bude stát v ložnici :slight_smile:
26. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Seznámek drogérky nemám, k tomu jsem se taky ještě nedostala, mám sepsané takové ty větší věci, co ještě potřebujeme :wink: Na tu drogérku se vrhnu až na jaře, teď se mi do toho ještě nechce :grinning: Spíš potřebuju povlečení, prostěradla, osušky atd. Nejlepší by bylo koupit to v sadě s postýlkou, koukala jsem na docela hezký. Jinak tchýně je dětská doktorka, tak od kosmetiky mám hodně vzorků...zkusím je použít, ale někdo na ten Johnson nadává, že se děti osypou, tak uvidíme....
26. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak to máš super, že už máte vybraný kočárek, my jdeme v ten pátek, ale kupovat ho ještě nechci. Až na jaře. Postýlku taky, máme mini byteček a až to sem všechno nastrkáme, tak se sotva vejdeme :grinning:
26. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=OTcw&akce=detail&id=216134
přímo tuhle černobílou kombinaci...maj i barevný, ale nějak se mi do barevnýho jít nechce...
26. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, já jsem úplnej magor...já vymyslela, že malýmu udělám pokojíček ve stylu safari, zoo...apod...sice spát bude u nás v ložnici, počítám, že tak rok, ale stejně pokojíček mít musí a zatím tam bude mít svůj takovej hrací koutek....něco v tomhle stylu, samozřejmě, že ne přesně tenhle...nejsme milionáři, ale něco podobnýho, vidím to na zdi na obrovskou palmu jak se na ní houpe opička a k ní třeba sloníka nebo lvíčka...to sem blázen, co?
26. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jo,jo Johnson jsem taky nekupovala ani na Ladíka, dost jsem taky slyšela, že není dobrý,.... pak jsem kupovala niveu, ale třeba ti tchýně taky bude furt psát tu Linola - olej do koupele, v tom sem ladíka koupala do 2 let :slight_smile: je super :wink:
26. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine pěknej kočárek :wink: jééé už ať je doma co :grinning: :wink:
26. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine blázen nejsi :wink: to bude krásný :wink: jinak pěkný odkaz a té postýlce, já třeba nechtěla ani záclonky, ani ten mantinel, protože by mi vadilo, že na mě nevidí a já na něj taky ne :slight_smile: takže já to u Ladíka neměla ani v kolíbce :slight_smile: aby furt čučel na nás :slight_smile: ale je to každýho věc a má to dost holek :wink:
26. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek