• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many No hlavně, aby už byl plnej :grinning: já už se toho nemůžu dočkat...těhu si teda nijak zvlášť neužívam, těším se na výsledek
26. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Ladíček má pokojík zatím o ničem :wink: ale časem chci ten koberec se silnicema,..... když už víme, že kluci budou dva a žádná holka :slight_smile: tak časem , postupně budeme něco kupovat :wink: hodím fotku jak to u něj vypadá zrovna teď :grinning: jdu fotit :slight_smile:
26. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ne tak na záclonky já vůbec nejsem...v bytě nemám ani jednu... máme pouze žaluzie. Jsem takovej typickej chlap :grinning: ten pokojíček se mi líbí stylem, samo, že takhle naslazenej ho Štěpík mít nebude :wink: ale už jsem sehnala kolotoč a spirálku se zvířátkama z pralesa, mám v plánu dečku a taky samolepicí dekorace.
26. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekám, až bude někdo levnějš prodávat jednu z těchhle dek...znáš to, nemocenská není nekonečná :unamused:
26. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tu deku jsem v zeleném viděla na Aukru, ale cenu fakt netuším :wink: Jinak zoo je fajn, to bude prcek nadšenej, jinak souhlasím, taky si těhu neužívám, už aby byli na světě :grinning:
26. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no má tam věci i tatínek , je to muzikant :slight_smile: tak je tam vyfocen i jeho bordýlek :grinning: co si musí uklízet sám :slight_smile: abych mu něco nevyhodila, aby to dlouho pak nehledal,.... :grinning: snad časem to vymyslíme jinak a dáme asi do ložnice nebo nevím :-/ potřebujeme víc skříní ... máme málo uložného prostoru no, všem časem :wink:
Ladík dostal na vánoce magnetickou tabuli, tak jsme ji hned pověsili a nad ní má nástěnku na fotečky, obrázky,.... no takový přepleskaný to má no :grinning: a hraček, hrůůůza :frowning2: a to má teprve 2 roky :confounded:
26. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to bude mít fakt krásný pokojíček :wink: je to super nápad :wink:
26. led 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Jojo, mám jí ve sledování..nová vyjde zhruba na 700,- což mi přijde za blbou dečku dost, no uvidíme, zda jí seženu použitou levnějš...jo už se taky moc těším, až bude venku, i když to si zas určo budu stěžovat zas na jiný věci :grinning:
26. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na domečku zatím nespí, mám strach, že by nám v noci spadl :frowning2: tak jsme mu dali zatím starou postel a na té spí než trošku povyroste, pak budeme kupovat palandy určo, ten pokoj je blbej, že jsou tam dvoje dveře :confounded:
26. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo pěkný..to tam má patrovku i se skrýší, co? Ségra měli patrovou dvojpostel a před časem se jim rozpadla, jak na ní děti skákali, tak z ní museli udělat dvě obyč postele.
26. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Moc pěkný :wink:
26. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v tom domečku má svoje hračky :slight_smile: a jinak stavebnice na skříni, protože to když vysype vše dohromady, to by tě kleplo :grinning:
jooo dětičky tak řádili :wink: já bych hrozně chtěla takovou suprovou dvoupostel, se mi líbí v tesku a tam jsou schůdky a každý má dole svoje poličky na hračky,.... ale zase je delší a pokud jí koupíme , bude zasahovat do oken,.... no uvidíme časem, zatím kupovat nebudeme, až bude potřeba i pro Lukáška, aby měli dost místa v pokojíku :slight_smile: teď zatím zase šetříme na dovču,...... no a byteček zařizujeme tak pomalu postupně :slight_smile:
26. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no pěkně přepleskaný :confounded: kdyby tam tatin nemusel mít ty věci a kytary,.. ten počál..... to musíme časem nějak vyřešit :slight_smile: hlavní je , že je kde spát,...... :grinning: :grinning: :wink:
26. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj to se všechno dořeší, to my musíme řešit bydlení, protože to máme malé, ono do roku mimča to půjde, ale pak musíme do většího :wink: Já bych nejradči nějaký domeček, ale to by musely být jiný penízky než nemocenská :frowning2:
26. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak my máme už vše vybaveno, krom pokojíčku ale zase šetříme na autí...manža tvrdí, že potřebujeme VW Transportera...podniká a potřebuje větší auto na nářadí a tvrdí, že aby se tam vešel kočár apod...tak jedině větší auto. Je jak malej Jarda...oni ve svý podstatě jsou pořád jak malý kluci a stačí jim něaká nová hračka :grinning:.
A vy letos pojedete na dovolenou? Čechy nebo zahraničí?
26. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jo,jo domeček je domeček, no my máme naštěstí 3+1 tak to se dá :slight_smile: místa je tu dost i, akorát vše průchozí :confounded: no hlavně, že bydlíme, ale vy máte myslím 1+1 že
26. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jojky, tak auto nás taky bude asi brzo čekat :frowning2: tatin má hrůzu, kdy nám už doslouží :frowning2: tak se modlím, aby nějakou dobu ještě jezdilo :slight_smile: jsem mu říkala, no tak kdyžtak budeme chvíli bez auta no :confounded: naštěstí my se bez něj obejdeme, že ho nepotřebuje při práci, jak třeba tvůj mužíček
26. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.penziontony.cz/index.php

jedeme sem :wink: původně jsme nechtěli, že budeme mít mimi, tak budeme letos doma, ale lákalo nás to, ať zase někam vypadneme, tak jsme hledali něco poblíž a dobrýho, kde bude klid , pohodlí,...... :wink:
jedeme dva páry s dětma a dva bez dětí a ty ženský, kéééž by už jely aspoň s bříškama :slight_smile: taky by chtěly :slight_smile:
26. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme poslední týden v červenci :slight_smile: jinak aspoň uděláme výletek do Zlína do zoo a do Luhačovic :slight_smile: jinak nechceme moc cestovat, nemáme v autě klimu a pamatujeme si, jak nám Ladík plakal v autě ,když byly vedra :frowning2: to i my nemusíme, že :confounded: takže jsme vybírali tak, aby jsme tam měli vše a nemuseli nějak jezdit :slight_smile:psala jsem si s paní, je tam i pískoviště pro děti a taky nějaká bedna s hračkama...... a ten bazén u toho, to budou ostatní spokojení :slight_smile: no nic nám tam letos chybět nebude :slight_smile:
26. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many JO tak to vypadá pěkně...a když vás jede tolik, tak to ani nevyjde tak draho, co? Tak mi byli loni na Zakynthosu a letos myslím, že to budou tak výlety :wink: ale to nám neva, na výlety jezdíme rádi.
26. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak od domava hodina a půl cesty, tak to snad zvládneme :slight_smile: a nebudou vedra :slight_smile: na cestu :slight_smile:
26. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Přesně tak, my máme jen 1+1, pro dva super, pro tři už to stačit nebude :wink: Na baráček myslíme už dlouho, snad to vyjde....přece jen je tam klídek, což se o paneláku říct nedá. A zahrádka a blízko k lesu...to by se nám líbilo. Teď přítele čeká poslední splátka v podnikání a pak už se to snad pohne dopředu.
Děvčata já mizím, musím na poštu a nakoupit....tak zatím páááá.
@germaine no dala nám i 10% slevu a výjde nás to jako na rodinku 7 700,-
26. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine páá já si musím jít zase upravit obličej :grinning: ale budu furt nakukávat :wink:
26. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no to budu držet pěstičky aby vám to vyšlo :wink: jo ,žádný stěžování od sousedů, že dítě dupe, ................ :angry:
26. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dovču vynecháme, nacestovali jsme se dost :grinning: tohle léto strávíme na chalupě kousek od domova, je tam vše potřebné pro mimi, tchán teď zařizuje podkroví, budeme tam asi celé léto a bazének tam je taky :wink: Jinak ten kraj v okolí Zlína je fajn, tam jsem jezdila jako malá na prázdniny.
26. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine papa, já taky letím, musím to jít vyžehlit :wink:
26. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jsi hodná, díky, snad to jednou vyjde :wink:
26. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jééé no tak chata je super :wink: :wink: :wink: když je možnost tam jet :wink: parááádička :slight_smile:
tak zatím páááááááááááááááá
26. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek