• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bizonka1 jasan výjde a třeba i nám :grinning:
26. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se s Ladíkem zakoukala na film :slight_smile: a teď jsem naplnila pračku osuškama a zbytkem plín :grinning: ať se taky pomalu hnu:grinning:
26. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten druhý odkaz je asi nej :wink: tak jsem si to přepsala tak zhruba co potřebuju, nemám tiskárnu na odškrtávání pak,....... :grinning:
26. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Teda ten penzion vypadá super,musím si někde napsat ten odkaz.Mám hodně kámošek s děckama a tak jsme si říkali že by nebylo špatný někdy vyrazit někam na víkend.
Jedna kolegině tak jezdí s jen s holkama a dětma,říkají tomu expedice Apalucha :grinning: no já bych tak poslala asi tatínky :grinning: i když aby tam nezvlčeli jak v tom filmu a s chaty neudělali kůlničku na dříví :grinning:
26. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no taky si je nedokážu představit - ty tatínky :wink: bych z toho byla na nervy, místo klidu :wink:
26. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten penzion je vlastně 5 km od Luhačovic a 15 od ZLína :slight_smile: ale to si tam asi četla :grinning: vlastně :grinning: no snad budeme spokojení :wink: pak řeknu :wink:
26. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak poslední plínky a osušky se už suší, tak zítra budu žehlit :slight_smile: se těším :grinning:
26. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no je toho děsně to bych nikdy neřekla,já právě chci kupovat komodu až bude doma tak se na praní vrhnu abych to tam mohla zrovna dávat,snad ji do porodu pořídíme :grinning: :grinning: :grinning:
Taky tu musím probrat a podokupovat pač syna je prosincový a druhý mimi bude červnový takže mini věci na novorozeně mám hoodně teplý,ufff a o hřebenech a podobných věcech ani nemluv :grinning: :grinning: syn mi v tom úřadoval a netuším kde to je,chjoo,příjde mi to chaotičtější než tenkrát :grinning:
26. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já si teď vytáhla na přebalovák hřebínek, škaredý není, takže ho může mít Lukášek a jeden dudlík mám od ségry, co jí zbyl, tak koupím ještě jeden a flašenky - náhradní dudle, to asi budu vše mít, juknu pak :wink: a teploměr do vody jsem si vytáhla a řetízek na dudlík :slight_smile: ten mám taky pěkný po Ladíkovi :wink: no budu si to sepisovat, ať postupně vše nachystám, dnes na jiné dyskuzi psala jedna mamča, že jí známá porodila teď o dva měsíce dřív :confounded: takže mimi jí odvezli úplně někam jinam, kvůli péči,.... tak snad bude mimoušek v pořádku
no nemůžeme to přivolávat a musíme doufat,že budeme rodit tak jak máme,ale nikdy nevíš :frowning2:
já mám teď furt strach, zase mi tak často tvrdne břicho :frowning2: asi budu muset víc ležet a neflákat to :frowning2: no ale doufám, že příští pátek, to jdu na cukry a pak hned do poradny, tak že bude vše ok
26. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, vy jste toho teda naplkaly.
@many děkuji za seznámky, v pátek jsem tu seděla s hlavou v klíně a přemýšlela kde vzít nějaký seznam a kouknu sem dnes a je tady :dizzy_face: :dizzy_face: super
26. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já si to napsala do vyhledávače a šup a bylo to :wink: tak už si nemusí nikdo dělat hlavu a jet podle toho :wink:
26. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už mám jen 103 dní do porodu, no to je sííííla :grinning: :grinning: :grinning: honem nakupovat :grinning: to tak utíká :grinning:
26. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no v 26tt tvrdnutí je fakt na nervy,mě u syna tvrdlo až po 30tt a taky jsme byla na prášky nakonec jsme ho ale 10dni přenášela,takže to ještě nemusí nic znamenat :wink:
no o 2 měsíce dřív bych tedy rodit nemusela,to je brzy,mě stačí když to bude nečekaně před termínen,přenášení už nechci,ale co nadělám,
no já si furt říkám že mám čas něco chystat a sepisovat ale než se k něčemu dostanu tak zjistím že mám před termínem,tak asi lepší být připravená
takový ty věci jako řetízky na dudu ,dudu,a kosmetiku,nechám na poslední chvíli,taky jsme teď vzpoměla že musím mít porodnický vložky a kalhoty,ty jednorázovky,a modlím se aby to šlo bez nástřihu,chjo,to bude,ale těším se :wink:
26. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many v dobrém závidím já "ještě "131,ale když si vezmu, že je to 280dnů,tak je to síla :dizzy_face:
26. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no slyšela jsem , že při druhým už nenastřihávají :wink: tak uvidíme :slight_smile: taky doufám, že už nezažiju to co u Ladíka :grinning: jinak stím tvrdnutím se já dost bojím, u Ladíka mi taky tvrdlo , nevím už od kdy, to si nepamatuju, ale teď jak mám tu dělohu podrážděnou a řekla, že se můžu začít otvírat :frowning2: tak se moc bojím no :frowning2: bylo už dobře a teď to zase začalo :confounded: hořčík polykám poctivě 6 denně, asi si to zvednu sama snad na víc :confounded: nebo počkám do příštího týdne, ale uvidím, kdyžtak budu muset zavolat pro klid, uvidím, počkám ještě chvíli, nechci plašit :confounded: ale jak mě hodně varovala, že fakt klidový režim, asi bych měla raději ležet, a já furt sedím nebo chodím :slight_smile: no ale doufám, že vše bude ok, musí být
26. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no mě by nenasřihovali ani u prvního jneže malej musel vexem kvůli pupečníku a tam se nástřih k mé smůle dělá,a to jsem byla ráda že se v naší porodnici nedělá rutině a vyhla bych se mu,člověk míní.....
taky si měla veselý porod?a šel v termínu? :slight_smile:
no já vůbec netuším kdyby musela mít klidový režím malej je rarach divokej a máme docela velký dům taže je tu furt co dělat a chlap jezdí z práce až v pozdní odpol,babičky nehrozí,jak to máš ty,máš hlídání aspoň občas?
čekám že mě to po 30tt taky nemine magnézko a klid,snad tam ty mimíse udržíme aspoň do 36tt :wink:
26. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já šla na vyvolání, týden před termínem, natýkala mi levá noha jednou tolik co pravá, bál se primář, abych nechytla trombozu,jinak já bych si nevšimla ani že mě nastřihávají, ale tatin mi to pak říkal, že nastřihávala paní doktorka
26. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mě ho nechali vytlačovat ale když nešel tak paní dr,říká musíme nastřihnout ale nebojete,v tu chvíli mi to bylo vřele jedno i kdyby to bolelo,jenže oni mi to opíchali umrtvovákem prý se to dělá už standartně,což tedy je úleva,vůbec jsem to necítila,já bych jen nerada aby se do té jizvi stříhalo znova už teď je to jiné než předtím :unamused:
a proč tě nastříhavali,maleje byl velkej? :wink:
26. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nevím proč :confounded: ale měl omotanou šňůru kolem krku a ruky, tak jestli proto :confounded: to fakt nevím,no já byla sešitá moc :frowning2: šila mě hodinu a hojila jsem se dlouho, psala jsem tu, že jsem ještě rok po porodě při sexu brečela :frowning2: no tekly slzy, moc mě to pořád bolelo a jsem ráda, že to přešlo teda, fakt jsem se bála, že už to bude bolet pořád :confounded:
26. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jinak vytlačit jsem ho taky nemohla , byla to hrůza a jednou jsem si řekla, zkusím zařvat a doktorka hned, nekřičte, nebudete mít sílu tlačit, tak jsem držela hubu :grinning: fuj :slight_smile: zase straším :grinning: a pak jak to furt nešlo a už jsem viděla, jak se na sebe dívají baby a už jsem věděla, že jde do tuhýho, že budou kleště nebo něco , tak jsem tak zatlačila a byl venku :slight_smile: jinak taky mi omotávaly prostěradlo kolem břicha a jaksi hupsala na to břicho
26. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a něco jsem si z toho taky vytlačila, že :frowning2: no říkají, že je to po porodě už normální, že to má hodně ženských a většinou se to prý pak ztratí, tak jsem zvědavá :confounded: bylo líp a teď jak mám zase problémy na záchod,.. :frowning2: to jsou fakt problémy :confounded: mizím si lehnout, zatím pááá
26. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je šílený co,když nejde ven :unamused: :unamused: :unamused: no mě se to bohužel nakonec nepovedlo,i když na mě ležela hromada sester,a já teda řvala a dotorka mi říkala jen si zakřičte a bylo jediné co mi pomohlo pozbírat všechny síli,kdybych nekřičela tak tam odpadnu dřív :grinning: :grinning: :grinning:
oni naštěstí přistoupili k pumpě ne kleště..brrr a na druhou kontrakci byl venku,vytáhli jen hlavičku zbytek jsme porodila sama,oni fofrovali aby malej nebyl přidušenej,pupčník měl kolem krku a ramínek fakt byl jak v kokonu chudák ale byl dobrej,ale ta hrůůza

tak trochu jsme se vyděsili a hurá za pár týdnů repete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no už to není jak tobylo jestli myslím jizvu,uvidím po druhým porodu,jak to bude vypadat,jako není to ani jako vidět jak cítit a já o tom prostě vím že je to jiné,a tedy nevím ty 2 roky je to furt stejný :confounded: :confounded: :confounded:
26. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jak bereš to magnezko,jak ho máš silný že bereš 6?
26. led 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska kontrola v poradně dopadla dobře a mám potvrzenou holčičku i mým doktorem. Tak snad už teda nebude nějaké překvapení na porodním sále. :grinning:
27. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak ráno jsme si pospali do 8 a pak jsem jen žehlilia osušky a plínky a pak polehávala :slight_smile: předchvílí jsme si udělali prochajdu na nákup do alberta a trošku pojedli teď polívku, tak mě bere spaní :slight_smile: jsem celý den jakási unavená, tak snad na mě něco nepoleze :confounded: zachvíli udělám nádobí a budu ležet celý den :slight_smile:

@saminomimino jejky, tak to byl omotanej jak Ladík :wink: akorát bez kleští, no snad ten druhý bude v poho :wink: musí být, všechny to pěkně rychle vyplkneme ven a běda jak ne :wink: jo a ta jizva tě jako hodně bolívá ? Nebo to máš citlivý? Já trpěla ten rok poporodu nějak a pak jsem si to hledala na netu, jsem si říkala, že to není možný, že to tak dlouho bolí a našla jsem si i jiný holčiny co měly takový zkušenosti i po druhým dítěti :confounded: no jsem ráda, že to už nebolí, byla to fakt hrůza :confounded: a teď dobrý, ale jednou za čas se mi stane, že mě tam po sexu bolí třeba do dalšího dne, jakoby trne - brní :confounded: takový zvláštní, ale není to naštěstí často

@badik no beru 6 tablet denně, předtím jsem měla brát jen 3 - Tbl. Magnesii lactici 0,5 GLO

@miste super :slight_smile: velká gratulace :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky no kde jste :wink: je nás tu tolik a poslední dobou se nás tu schází pár :wink: není čas na net.................. :wink:
27. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek