• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
jinak jak píše Lolla, taky jsem žádnou vodu a ani čajík nedávala :wink: jen jsem kojila, přední mlíčko je vždy na žízeň a zadní už je hutnější na hlad :slight_smile: proto, když jsem měla ze začátku problémy a špatně sál a často kojila,.... tak mi porodní asistentka řekla, on se nasaje asi jen předního a zadního málo, tak si trošku přední odstříkejte a vylijte a pak mu dejte prso ,aby sál to zadní :wink: a napapkal se :slight_smile:
29. led 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, prosím o radu, který monitor dechu byste si koupily? Babysense, nanny nebo na plinku respisense? Diky
30. led 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Ahojky, já tedy kupovat nebudu, jedině, že by jsme se dřívě narodili, ale hodně si chválí Nanny, dávají ho i v porodnicích pod dříve narozené miminka. Je to vlastně průkopník těchto monitorů. Určitě je super na plínu, že jej vezmeš všuse sebou, je levnější ale hodně mamin říká že zbytečně plaší a pak taky musíš hlídat baterku.
30. led 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Nanny a byli jsme spokojení. Sice nám taky jednou plašil zbytečně, ale raději zbytečně, než ho nemít a později litovat.
30. led 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 ja ho prvne taky nechtela ale pak sem si rikala ze radeji ty penize investuju nez pak neco zameskat. me se prave libi ten zaves na plinku respisense
30. led 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Ve čtvrtek se mi vrátil manžel po 3 týdnech ze služebníi cesty. V patek jsme se 2x normálně milovali. Ale po tom druhém, když jsem šla na WC jsem docela dost krvácela. (dost myslím- světlá krev, skoro jako normální menstruace). Vyděsilo mě to. Pak už to úplně ustalo (do hodiny).. jen ještě do dneška s trochou obvyklýho výtoku jen hnědá na kalhotkách. Já si myslím, že mě asi jen trochu odřel, když mám mít ted překrvenou sliznici.. Co si o tom myslíte? Já mám jít v pátek do poradny a říkám si, jestli nemám jít raději už zítra. Celkově mám těhotenství usazené hodně dole a doktorka se trochu obává, že budu rodit dřív. Čekám první. Co byste dělaly vy?
30. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec mě doktor říkal že se to může při sexu stát,jak je to tam všechno víc prokrvený,tak když to pak přestalo asi bych do toho pátku vydržela,zvlášť pokud normálně cítíš pohyby.ale záleží na tobě,než být týden ve stresu asi je lepší si tam zajít ať máš klid.
30. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Děkuju badik, já bych to taky nehrotila. Nikdy jsme s manželem tak dlouhou pauzu neměli :slight_smile:). Pohyby cítím stejně jako předtím . A navíc jsem si říkala, že když mě při tom krvácení vůbec ale vůbec nebolelo břicho, že to musí být tím sexem :slight_smile:.
30. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec já bych vubec nic nepodcenovala a mazala v doktorovi,muže to být s překrvené sliznice,ale co když ne? jedinej kdo ti dá jistotu je doktor.
30. led 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec jestli se můžu přidat, tak já bych šla raději k doktorovi, když to nic nebude, budeš,alespoň klidnější a je lepší jít dříve než si pak něco vyčítat.
30. led 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec Mazej k doktoroj :wink: a při sexu opatrně, za to to vážně nestojí. Nechci strašit, ale světlá krev není prostě dobrá, raději hned zíra běž. Přeju Ti, ať to dobře dopadne.Pak písni.
30. led 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,zdravím všechny na konci víkendu.Zítra mě čeká poslední pracovní den a pak už budu jen vše připravovat na ten den D :slight_smile: Snad to všechno stihnu když čtu co už všechno máte nchystané a já zatím nic,ani kočárek ještě není rozhodnutý :slight_smile:
30. led 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy.Kde jste kdo?
31. led 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak konečně jsem si udělala čásek na net :wink: včera jsem měla 3 pračky a dnes jsem dala prát čtvrtou :slight_smile: převlíkalo se povlečení,... tak se to nahromadilo a dneska byla haldička na žehlení :grinning: teď už mám uklizený, vyžehlený,..... jen Ladíkovi se dát trošku do pokojíka :slight_smile: ale to počká do večera :slight_smile: ještě to párkrát vyháže, zaháže,..... jinak mu chci probrat letní tričenka a to taky ještě počká :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já monitor nemám, jen chůvičku :wink:
31. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec jojky, tak to se mi nikdy nestalo :confounded: to jste teda řádili asi co :wink: :grinning:
31. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jééé tak si to dnes naposledy v práci užij :wink: to máš určo lehárko, jen balení co :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec tak jakpak si nám dopadla :wink: doufáme, že vše ok
31. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste kdo :wink: :wink:
31. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jaký byl víkend? Já už ani nevím co je za den jak nechodím do práce.
31. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@many já jsem tady, tady haloooo tady :sunglasses:
31. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v červnu čekáme třetí miminko, tak jsem zavítala k vám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem v 21tt a v pátek jdeme na velkej UZ.
31. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@weryss Vítej mezi námi
31. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem byla na kontrole a mimčo je ok, mám i další fotečku ikdyž už tam mimčo není celé. Jinak pohlaví stále nevíme jistě, doktor říkal, že to řekne až to bude jisté,ale pinňdu tam prý nevidí, takže to vidím na holčičku. Takže taťka místo synáčka bude mít asi dcerušku, no co se dá dělat :slight_smile: jinak 23.2. jdu test na cukrovku, tak se moc netěším :frowning2:
31. led 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs jsme se minuly :frowning2:

@weryss vítáme tě tu :wink: už víš co čekáš nebo chcete doma překvápko :wink:

@trija tak dobrý, že je vše ok a snad už příště řekne pan doktor přesně :wink: já jdu na cukry v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky,
já jdu na cukrovku zejtra :confounded:
31. led 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych měla jít na cukry, ale pořád to odkládám. V Brně můžu jít na Obiňák bez objednání, dávají tam jen 2dcl ale píchají 3x tak já nevím, ale asi půjdu tam, nechce se mi pít půl litra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ja jdu na cukr v pondeli:frowning2:uz aby to bylo za mnou
31. led 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine týýýýýýýýýýýý jo, tak ať to zvládneš :wink:
31. led 2011 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs jojky tak val, ať už to máš zasebou :wink:
31. led 2011 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek