• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek tak to máme pěkně postupně :slight_smile:
31. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás,
taky se hlásím do kludu rodiček na červen, máme stejný termín jako s první dcerou, zítra mě čeká utz na vývojové vady.
31. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo:slight_smile: ja sem dneska tak utahana:frowning2:
31. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa vítáme tě tu a ať je zítra vše ok :wink:
31. led 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek byla si někde nebo si celý den doma
31. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes nešli ven vůbec, tak musíme na vzduch zítra :grinning: flákáme to :grinning:
31. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo zvládneme, jsme na to dva :wink: u nás se pije 0,3l teda aspoň tak je to na papíru, co jsem dostala do ruky.
31. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dneska byla akorát na nákupu...včera mě manža vytáh na prochajdu a nakonec z toho bylo skoro deset kilometrů...tak si dneska lížu rány.
31. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine u nás se taky pilo 0.3 tak doufám, že nepřidali :wink: týý jo, dlouhá prochajda, ty chceš rodit dřív či co :grinning:
31. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa to je pěkný ten stejný termínek :wink: nám to nevycházelo podle ovulace,měsíčků ... takže teď mám o 15 dní dřív :grinning:
31. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa chtěla jsem dalšího květňáčka no :grinning: aby stejně slavili,.... :grinning:a vidím, že na tom budou stejně 15 a 18 :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky byla jen s pejskem a na nákup, ale měla bych jít do knihovny. Dneska mě píchá na levé straně tak nevím jestli není lepší být v posteli místo trajdání po městě. Bolí mě to i když jen sedím, jako bych spolkla špendlík. :unamused:
31. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jinak holčička by u nás byla taky Eliška :wink:
31. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs mě včera píchalo na levé straně, ale jen chvíli a přešlo to, nevěděla jsem vůbec, jestli je to vaječník,.. :confounded: nešlo to poznat, bylo to po celé té půlce levé
31. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nepřála bych ti to, ale třeba budeš přenášet a ternínu Ladíka se přiblížíte.
31. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no mě právě taky píchá na celé levé straně, jako špendlíkem zevnitř, ale třeba procházka by neuškodila
31. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jo,jo taky jsem na to myslela :slight_smile: a určo bych raději přenášela, než aby to bylo dřív :slight_smile: no doufám, že mi v pátek doktorka řekne, že děloha je na výstavu :grinning: a nééé podrážděná :slight_smile:
31. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no já jsem si lehla na gauč a pak to přešlo naštěstí, tak snad už tě to brzo přejde, mě to píchalo fakt chvíli
31. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mě to tak říkala i dochtka, kdyby ste to chceli tak se vám to nepovede,a le su ráda, že je to tak :o), hlavně zdraví, já byla i na plodovce, če nemohli nějak dohledat nosní kůstku, ale naštěstí tuk tuk tuk vše ok.
31. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa tak to je fine a zítra napíšeš taky určo samé dobré zprávy z genetiky :wink:
31. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to píchání mám taky ale víc mě trápí děložní vazy k stydké kosti, hlavně s druhým mládětem moc odpočívat nende..
@many taky tiše doufám
31. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many od 7 v praci a skoro sem se nezastavila:frowning2:
31. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny,taky jdeme zítra na utz na genetiku,echo mimika,tak se moc těším že ho zase uvidím.
31. led 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak jsem zkoušela ležet, ale je to fajn jen když ležím, nikam dneska nejdu asi bych se plazila :angry:
31. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Google je můj věrný kámoš a ten mě uklidnil. Tohle píchání je prý napínání dělohy a těch vazů které ji drží a více či méně to cítí každá žena v těhotenství. Ať už se sakra dneska přestane napínat, cítím se jako bych složila metrák uhlí :confounded: :confounded: :confounded:
31. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Nam ve 14 tt řekli, že to vypadá na chlapečka, ale jen tak na75%. Na 100% to budeme vědět až v pátek, tak se moc těším. Doma máme dvě holky - jedou s náma se podívat, tak to bude napínavý :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@verapa držíme pěstičky :slight_smile:

@hribek jo, ty ještě děláš ...

@janadudy taky držíme pěsti :slight_smile:

holky to budou dnes samé super zprávičky :slight_smile:

@realgs to napínání je hnus no, někdy dost nepříjemný , jako by to břicho mělo puknout :grinning:
1. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste mi tu připomněli že se mám objednat na cukrovku a paní mi řekla že se neobjednává tak teď se dokopat a jít tam
1. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola dopadla dobře,vše je jak má být,akorát pořád na 100% nevíme,zda to bude opravdu kluk.Dnes jsme se s paní doktorkou snažily a ten pacholek prostě nechtěl nic ukázat.Pořád jsme do něj šťouchaly,on se rozčiloval a rozhazoval ručičkama,ale ty nohy od sebe nedal :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsem ode dneška na neschopence,tak se musím vhnout na přípravy :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky bych měla jít tento týden,ale jdu ve čtvrtek zubaři,tak to nechám až na další týden :slight_smile: brrr,vůbec se na to netěším
1. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek