Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
31. led 2011
@hribek tak to máme pěkně postupně 🙂
verapa
31. led 2011
Zdravím Vás,
taky se hlásím do kludu rodiček na červen, máme stejný termín jako s první dcerou, zítra mě čeká utz na vývojové vady.
hribek
31. led 2011
@many jojo:-) ja sem dneska tak utahana😞
many
31. led 2011
@verapa vítáme tě tu a ať je zítra vše ok 😉
many
31. led 2011
@hribek byla si někde nebo si celý den doma
many
31. led 2011
my dnes nešli ven vůbec, tak musíme na vzduch zítra 😃 flákáme to 😃
germaine
31. led 2011
@many Jo zvládneme, jsme na to dva 😉 u nás se pije 0,3l teda aspoň tak je to na papíru, co jsem dostala do ruky.
germaine
31. led 2011
Holky, já dneska byla akorát na nákupu...včera mě manža vytáh na prochajdu a nakonec z toho bylo skoro deset kilometrů...tak si dneska lížu rány.
many
31. led 2011
@germaine u nás se taky pilo 0.3 tak doufám, že nepřidali 😉 týý jo, dlouhá prochajda, ty chceš rodit dřív či co 😃
many
31. led 2011
@verapa to je pěkný ten stejný termínek 😉 nám to nevycházelo podle ovulace,měsíčků ... takže teď mám o 15 dní dřív 😃
many
31. led 2011
@verapa chtěla jsem dalšího květňáčka no 😃 aby stejně slavili,.... 😃a vidím, že na tom budou stejně 15 a 18 😃 😃 😃
realgs
31. led 2011
Já taky byla jen s pejskem a na nákup, ale měla bych jít do knihovny. Dneska mě píchá na levé straně tak nevím jestli není lepší být v posteli místo trajdání po městě. Bolí mě to i když jen sedím, jako bych spolkla špendlík. :-|
many
31. led 2011
@verapa jinak holčička by u nás byla taky Eliška 😉
many
31. led 2011
@realgs mě včera píchalo na levé straně, ale jen chvíli a přešlo to, nevěděla jsem vůbec, jestli je to vaječník,.. :-S nešlo to poznat, bylo to po celé té půlce levé
realgs
31. led 2011
@many nepřála bych ti to, ale třeba budeš přenášet a ternínu Ladíka se přiblížíte.
realgs
31. led 2011
@many no mě právě taky píchá na celé levé straně, jako špendlíkem zevnitř, ale třeba procházka by neuškodila
many
31. led 2011
@realgs jo,jo taky jsem na to myslela 🙂 a určo bych raději přenášela, než aby to bylo dřív 🙂 no doufám, že mi v pátek doktorka řekne, že děloha je na výstavu 😃 a nééé podrážděná 🙂
many
31. led 2011
@realgs no já jsem si lehla na gauč a pak to přešlo naštěstí, tak snad už tě to brzo přejde, mě to píchalo fakt chvíli
verapa
31. led 2011
@many mě to tak říkala i dochtka, kdyby ste to chceli tak se vám to nepovede,a le su ráda, že je to tak :o), hlavně zdraví, já byla i na plodovce, če nemohli nějak dohledat nosní kůstku, ale naštěstí tuk tuk tuk vše ok.
many
31. led 2011
@verapa tak to je fine a zítra napíšeš taky určo samé dobré zprávy z genetiky 😉
verapa
31. led 2011
to píchání mám taky ale víc mě trápí děložní vazy k stydké kosti, hlavně s druhým mládětem moc odpočívat nende..
@many taky tiše doufám
hribek
31. led 2011
@many od 7 v praci a skoro sem se nezastavila😞
janadudy
31. led 2011
zdravím všechny,taky jdeme zítra na utz na genetiku,echo mimika,tak se moc těším že ho zase uvidím.
realgs
31. led 2011
@many Tak jsem zkoušela ležet, ale je to fajn jen když ležím, nikam dneska nejdu asi bych se plazila ]-(
realgs
31. led 2011
Google je můj věrný kámoš a ten mě uklidnil. Tohle píchání je prý napínání dělohy a těch vazů které ji drží a více či méně to cítí každá žena v těhotenství. Ať už se sakra dneska přestane napínat, cítím se jako bych složila metrák uhlí :-S :-S :-S
weryss
1. únor 2011
@trija Nam ve 14 tt řekli, že to vypadá na chlapečka, ale jen tak na75%. Na 100% to budeme vědět až v pátek, tak se moc těším. Doma máme dvě holky - jedou s náma se podívat, tak to bude napínavý 😃 😃
many
1. únor 2011
ahojky holky 🙂

@verapa držíme pěstičky 🙂

@hribek jo, ty ještě děláš ...

@janadudy taky držíme pěsti 🙂

holky to budou dnes samé super zprávičky 🙂

@realgs to napínání je hnus no, někdy dost nepříjemný , jako by to břicho mělo puknout 😃
badik
1. únor 2011
tak jste mi tu připomněli že se mám objednat na cukrovku a paní mi řekla že se neobjednává tak teď se dokopat a jít tam
dostyna
1. únor 2011
Tak dnešní kontrola dopadla dobře,vše je jak má být,akorát pořád na 100% nevíme,zda to bude opravdu kluk.Dnes jsme se s paní doktorkou snažily a ten pacholek prostě nechtěl nic ukázat.Pořád jsme do něj šťouchaly,on se rozčiloval a rozhazoval ručičkama,ale ty nohy od sebe nedal 🙂 🙂
Jinak jsem ode dneška na neschopence,tak se musím vhnout na přípravy 🙂
dostyna
1. únor 2011
@badik taky bych měla jít tento týden,ale jdu ve čtvrtek zubaři,tak to nechám až na další týden 🙂 brrr,vůbec se na to netěším