• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj holky, celej víkend jsem se sem nedostala....v pátek jsem si ve škole střihla poslední tříhodinovku, teda myslela jsem, že to nedám....a žádná srážka ani nic podobnýho nebylo....o víkendu jsem biflovala techniku a zjistila, že mi to vůbec neleze do hlavy....mno ve čtvrtek se rozhodne, jestli to dám nebo ne!!!
A dneska jsme s manžou byli na screeningu...tak se s cipískem prvně osobně seznámil....už máme 75mm...jinak to vypadá, že je všechno tak jak má být....a pozor nic jsem neplatila...byla jsem připravená, že vbysolím až 1500,- ....ale zřejmě proto, že mi ho předepsala genetička, tak jsem neplatila ani kábli :grinning: to jsem byla ráda.....
22. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Držíme palce, ať je všechno tak jak má....
22. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
many-tak se drz at bacila brzo vyzenes :wink:
germaine-techniku tak neres k zenskym jsou v tomhle tolerantni :slight_smile: jinak ja taky na screeningu neplatila nevim jestli tam ma muj gyndar nejakou protekci ale co vim tak zadna jeho pacientka to neplati
22. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: zdravím a jdu ležet k telce :slight_smile:
holky je to zvláštní, někde se platí a někde ne :confounded: jestli možná podle toho, že ten screening je nějaký lepší :confounded: nevím :confounded: holky z Olomouce co je posílal doktor na fakultku, tak tam se taky neplatilo, ale my co jezdíme k tomu dr. Polákovi, tak tam se platí :confounded: 1 400,- ale letos už metal aliance proplácí 1000,- takže super a 20t. to budu mít zadara, takže to pak mám velký ultrazvuk i tady u své , ale i do Olmika pojedu, tam je lepší :slight_smile: no nevím proč to tak je, to je jedno, hlavní je ty prachy obětovat a jet, než kdyby to mělo dopadnout špatně :frowning2:
jinak díky :slight_smile:

@germaine - super, že je vše ok :slight_smile:
jinak vám sem dám odkaz, nevím, jestli ty stránky znáte, já na ně chodila už když jsem čekala Ladíčka :slight_smile: dosadíte si nahoru datum posledních měsíčků a ukáže se, v jakým týdnu jste a jak mimčo,.... roste :slight_smile: ten můj už by měl mít 15 cm :grinning: macan :grinning: a já až o 6 kg víc, ale to teda nehrozí, zatím jen kilčo, ale díky za něj :slight_smile:
23. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem k nám zvala jednu těhulku z jiné diskuze, co čeká mimi jako my :slight_smile: chtěla jít za náma, ale nejde jí sem dostat :unamused: je ze Slovenska :unamused: nechápu to, jestli je tato stránka vytvořena jen pro ČR , když na jiné diskuzi se vidíme :confounded:
23. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.chytrazena.cz/miminka/tehotenstvi/bylinky-v-tehotenstvi-2914.html
na počtení :slight_smile: koukám, jestli můžu třeba dětský čaj na průdušky,..... na to nachlazení, tak na toto jsem zatím najela :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ten odkaz je super
myslim ze ten co diskusi zaklada tam uvadi jestli je jenpro CR nebo i SK tak tady asi zadal jen CR proto se sem nedostane :frowning2:
A ty chodis kam na tu genetiku?Ja jsem prave byla ve fakultce v Olmiku,ale slysela jsem ze je tam jeste nekde nejakej soukromnik a toho si dost chvali.
23. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - tak to bude určo ten dr. Polák :wink: má toho hodně, nějaký i speciální na vady srdíčka,.. jsem se ho neptala nakonec, kolik to stojí,ale nedávno jsem ho viděla v telce a mluvit o tom, že o tom maminky hodně neví, ale že je to taky dobrý vyšetření :slight_smile: juknu na jeho stránky do papíru a dám sem odkaz :wink:
23. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.prediko.cz/polak/?art=99
v papírech jsem to už nenašla :slight_smile: tak na netu :wink:
23. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.petr-polak.cz/
jsem našla kartičku :wink:
23. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mamky u nás skočila do obchůdku Satva - tam prodávají bylinkové čaje,........ a nechala mi koupit nějáký ten čajík pro těhotné a dobrý i na nevolnosti, dala mi pak paní k telefonu, abych věděla, jaký tam jsou bylinky a naco jsou dobrý, abych se nebála, že je tam něco škodlivýho a prý je to dobrý i na tu nevolnost a kdy mi do týdne to nezabralo, tak že tam má nějaký silnější, tak bych pak mohla zkusit ten, tak uvidíme, no bylo by super být už bez nachlazení a hlavně bez nevolností :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak je vám, lepší se to, nebo už má některá z vás úplně hej :wink:
23. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to je škoda, že je to tu jen pro ČR :frowning2: mohly za náma i jiné holčiny, no co se dá dělat :confounded: už jsem to pochopila, dívala jsem se a je to vždy u diskuze označený
23. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočeny, many : me teda byva z rana porad nevolno,ale musim zaklepat,ale uz dva tydny jsem nazvracela :slight_smile: ,ze zacatku kazde pondeli rano :slight_smile: .jinak ja jsem za ten screening ve Zline platila 1400,- a ve 20.tydnu jdu na velky ultrazvuk a ten uz je zdarma,zitra pujdu zase na kontrolu,uz se nemuzu dockat,jak mimi povyrostlo :slight_smile:
23. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Super článek---mě švagrová nedávno posílala odkaz na nějaký mimistránky, kde si zadáš týden těhotenství a tam ti vyjede taky povídání a ještě obrázek nějakýho ovoce, který se aktuálně nejvíc blíží velikosti mimi...ale já tomu prd rozuměla, anglicky moc nerozumim :pensive: tak jsem ráda za tenhle odkaz
23. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko těhulky :slight_smile:
24. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvardosek - tak to máš s tím ultrazvukem stejný jako já :slight_smile:jééééé a dnes tě čeká kontrola :slight_smile: tak se těšíme na samé dobré zprávičky :slight_smile: já jdu až 9.12 a pak 21.12 na ten velký ultrazvuk :slight_smile: tak se taky moc moc těším a doufám, že bude vše ok, tak jak má být :slight_smile:
24. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine - já anglicky tak prd :wink: měla jsem jí jen 4 roky a popravdě, maturovala jsme z němčiny a už umít taky velký prd :grinning: skleróza :confounded: no co :slight_smile: ale furt si říkám, že to začnu zase sem tam mrskat, když se nudím a prrrrrd, nechce se mi nebo se spíš ani nemůžu dokopat :slight_smile: raději sem :grinning:
24. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mela anglinu 8let a reknu sotva dobry den.Chtela jsem zacit nekam chodit ale s mojema smenama to bylo nemozny tak jsem si rikala ze treba az budu na materske.Ale nevidim to moc ruzove.U nas je jedno matersky centrum ktery ma pro maminy jazykovy kurzy i s hlidanim,ale je to pro pokrocile,coz ja rozhodne nejsem.Meli jsme vzdycky takovy ucitelky co na to dost prdeli a my byli v tom veku ze jsme to ocenili.Dnes me to dost mrzi.
24. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja bleju porad :frowning2: Ted to zacina nejak obden,ale za to je to drsnejsi :unamused:
Jo a taky se musim pochlubit svym prvnim tehotenskym 0,5kg :slight_smile:
V pondeli jsem byla na tehu plavani a bylo to docela fajn.Ja miluju vodu,ale byla mi tam docela zima :frowning2:
24. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se divam ze na diskusi kveten se to zacina rozjizdet.Uz jich je tam dost.A k nam se nikdo neprida :frowning2: Ale aspon mam prehled kdo je kdo :wink: Kdyz jsem byla na BRMS bylo nas tam hodne a sama Marketa a takovy podobny prezdivky ze jsem uz nevedela ktera je ktera.
24. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves holky,
tak jsem tu...na chvíli, sedím v práci a snažím se trochu učit tu techniku, ale na to, že mám zítra zkoušku jsem docela klidná...si říkam, prdim na to, max. to nedám a zopáknu si to....jsem se kvůli tomu stresovala už dost!
24. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem děvčata, vložila jsem fotky ze svatby, zapoměla jsem se vám zmínit, že k práci, autoškole, těhotenství s nevolnostma jsem ještě zařídila svatbu a před třema nedělema jsem se vdala a konečně jsou nějaký fotky, další dodám o víkendu, zatím máme jen tyhle 4....jo musím se pochlubit, dá se to naplánovat a zařídit za tři neděle !!!
24. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak tak žádný stresy, zbytečně by se to přenášelo na mimi a dá se to kdykoliv zopakovat
Jinak velká gratulace k svatbě ať jste společně moc šťastní.Taky velký obdiv za rychlost zorganizování.A moc ti závidím šatičky,kdybych se znovu vdávala jdu do nich.Ale asi ti v nich musela být kapku zima ne?Jenže co by člověk nevidržel pro tak významný den že.
24. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak teď jsem si přečetla že sis šaty navrhla sama.Jsi dobrá.Na kolik tě vyšlo ušití.Když jsem se vdávala tak jsem zjistila že ušití vyjde kolikrat levněji než půjčení.Ale už bylo docela pozdě na to abych to stihla.I když tys to zvládla za 3 týdny tak je asi všechno možné.
24. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak šaty jsem si v půjčovně nevybrala žádný dle mých představ a hlavně kvůli vykukujícímu pupíku a taky kvůli tomu, že nejsem žádnej drobek :grinning: jsem chtěla něco antickýho s širšíma ramínkama a hlavně lehounkýho jako pavučinka a vedle nás bydlí paní švadlenka, tak jsem tam zaběhla a zeptala, zda je možný je mít za tři neděle hotový...a protože je zlatá, tak to v poho stihla. No a jak jsem byla před pár dny nemocná, tak to byla viróza z těch šatů...přece jen letní šaty a boty na konci října nejsou nic moc, přes sebe jsem měla jen lehkej velkej šál....jo a aabych nezapoměla, cena šatů komplet s prací byla asi 2600,- a všechno jsem si po poradě s krejčovou kupovala sama....jak jsem si řekla, tak jsem měla :wink:
24. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska naposled...zítra hned ráno dělám zkoušky, tak mi držte palce, ať to nezvořu... :frowning2:
24. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
germaine - držíme pěstičky moc moc moc :slight_smile:
jdu vás dočíst :slight_smile:
25. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - jééé plaváničko :slight_smile: to je fine :slight_smile: a je ti furt zle :frowning2: snad to taky brzo přejde :frowning2: mně už 3 večery bylo líp, snad to zase nezakřiknu :frowning2: kéž by už byl konec nevolnostem, že, snad brzo bude
25. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek