• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
holky už jste to četli?
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/prosim-pomozte-matejovi/?page=1
to je strašná tragédie teď když mám vlastní dítě na cestě si vše uvědomuju mnohem víc.Vím že už o ni nikdy nepřestanu mít strach a všechno mě hrozně děsí.
1. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tohle mi nedělá dobře,je to strašný a nedokážu si to ni představit :frowning2:
1. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem na genetice dopadli super,videli jsme mozeček ,meřili jsme jak daleko od sebe jsou očka,pusinku,srdeční tepny,barevné rozlišení srdíčka a jeho fukci,žaludek, sinivku,ledviny,močák,patičky,no proste paráda,važíme 400g a měřím 26cm prostě kluk jak buk :slight_smile:
1. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem nedočkavcům,
zřejmě jsem první, kdo byl dneska na cukrovce :unamused: tak to máme se Štěpánem za sebou, ráno jsme dorazili na půl osmou do nemocnice, odebrali mi krev, poté jsem jí odnesla do laborky, kde mi sestra nalila slaďocha do půl litrovýho kelímku z nějaký lahvičky, odhaduju tak 0,3l s tím, že musí počkat až to vypiju...kolem na chodbě stálo fůra lidí, ona měla otevřený jen takový malý okýnko a stála u něj...no prostě jsem to do sebe kopla asi na tři hlty :sweat_smile: opravdu se to dá přežít a je to fakt jako přeslazenej sprite :stuck_out_tongue_closed_eyes: poté jsem se odebrala do čekárny, kde jsem 2h dřepěla a čekala na další odběr...bez jídla a pití..copak jídlo, ale ta žížeň byla hrozná. Ale zvládli jsme to na jedničku! Akorát si nejsem jistá, zda jsou výsledky Ok...referenční mez je psaná 5,6-7,7 a my máme 6,9...takže se to skoro blíží k tý vyšší hranici. Zítra jdem na KO, tak jsem zvědavá co na to doktor...jestli se potvrdí její teorie, že je Štěpán velkej díky tomuhle... :unamused:
1. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine bereš nejaký tehotenský vitamíny,mě dr řekl že jsou děti veliký i z nich
1. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Jo užívám Elevit...ale mě DR říkala, že je možný, že budu mít těhu cukrovku, že z toho jsou děti větší, tak uvidíme, co mi řekne zítra..
1. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Teda gratuluji k úspěšnému zvládnutí :wink: Výsledky jsou podle mě výborný, vešla jsi se do hodnoty normálu takže neplaš
1. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo jeste jo a chvilema toho mam plny kecky:frowning2:
1. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky objevila jsem stránky sice jen anglicky, ale přece přirovnání plodu k ovoci...a když si to zadáte do překladače, tak to vyjede i jakžtakž česky.... http://community.thebump.com/cs/ks/blogs/nb_checklists/pages/how-big-is-baby.aspx?r=0
1. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jééé , tak mně jasně řekla sestra až 4.2 a pak rovnou do poradny, kdybych mohla jít dřív, tak už bych dávno letěla, abych to měla za sebou, už teď jsem z toho nervózní :confounded:
2. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik je lepší takový věci vůbec nečíst :frowning2: četla jsem jen začátek a pak už raději ne :frowning2: nedělá mi to dobře :frowning2:

@janadudy super zprávy :slight_smile:

@germaine jééé super, ty se máš a že si to zvládla :wink: šikulka :slight_smile: a jinak u nás se bere odběr každou hoďku :wink: jo a stím jídlem, to taky zvládnu já jím každý den až kolem té 10, ale ta žízeň - to bude horší, to věřím :confounded:

@janadudy no každý doktor má na to jiný názor a pravda to fakt určo není, protože moje sestřenka je nebrala a nabrala jen 8 kilo a malej měl 4.40 kg a já je brala , nabrala jsem 23 kg a Ladík měl jen 3,50 :wink:
jinak já beru Calibrum :wink:
2. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna super zprávy a čekáš stydlína :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine pěkný stránky :slight_smile: já chodíme sem jukat :wink: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
2. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinkáte :wink: :wink: :wink: pěkný den vám všem, mizím :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kde jste kdo?
dnes se chystám jako každou středu na cvičení a po něm máme besedu s gynekoložkou z porodnice a budem se bavit o porodu.Tak snad mě moc nevyděsí.
2. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many asi bude hodně stydlivej :slight_smile: no hlavně si myslím,že se ještě pobavíme až mi na dalším ultrazvuku řeknou,že čekáme holčičku :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj,tak nám pak musíš poreferovat co jsi se dozvěděla :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many máš pravdu,nedá se tak brát,já beru gravital,ale musím říc že jsem s ním moc spokojená,než jsem ho začala jíst tak mi šílně padali vlasy,až jsem se musela nechat ostříhat na krátko,a dr mi dal ten garvital a upně se to uklidnilo,i nehty mám pěkný :wink:
2. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many To krváceni bylo fakt jen ten večer. Pak už jen malý špinění a v pondělí ani vidu ani slechu :slight_smile:. Na kontrolu jdu v pátek. Reknu o tom doktorce.
2. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec super :slight_smile: tak to je určo vše v poho :slight_smile:
@janadudy no já mám pocit, že mi nepadají od té doby, co piju tu syrovátku :wink:
@dostyna no to by bylo překvápko :wink:
@badik tak co ses dozvěděla :wink:
2. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se snažím vybrat nějaký kočár a jsem z toho čím dál více zoufalá :frowning2: každý má něco a nevím co bude to pravé. Uvažujeme o těchto:
http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-sport-prestige-2010/
http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/odkazy-web/canu/canu/
http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=2362767
no a nemůžu se rozhodnout, který je ten pravý. poradíte?
2. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja si dnes kocar dovezla domu, je krasnej mam ho v albu, uz se tesim na cerven az v nem budem trajdat:slight_smile:
2. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a co to je za značku? vybírala jsi podle toho co se ti líbí nebo doporučení?
2. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek gratuluju ke kočárku :slight_smile: jo a vybrali jste moc krásný jméno
@trija mně osobně se nejvíc líbí ten první,ale každej máme jinej vkus
2. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme vybraný tento akorát 4kolečka
http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/13-1-KOCARKY/364-3-JEDO/5/2574-Kombinovany-kocarek-JEDO-FYN-3-DS
jen barvu jsme měli vybranou ze staré kolekce tak snad ji seženem já chtěla něco jak je č165 a manža podobnou 170 asi mu ustoupím ať se ho to taky trochu týká :wink:
2. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija puvodne sme meli vybranou teutonii ale v obchode mi prisla korba strasne mala, tak jsem to jeste prosla a nasla tam tento a byla to laska na 1.pohled:slight_smile: i priteli se libil a ma vyborny ohlasy, autosedacka na vetsi deti ted vyhrala cenu v crashtestech,... a jezdi v nem i danska kralovska rodinka takze sem neodolala:slight_smile:
3. únor 2011 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Dekuju:slight_smile:
3. únor 2011 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@hribek áá tady si dneska někdo přivstal :wink: jéé ty si vlastně v práci, že :slight_smile:
3. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak v tom moc neporadím :frowning2: já mám trošku jiný vkus, ale když už z těch třech, tak se mi líbí ten poslední :wink:
3. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek