• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek pěknej :wink:
3. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Ahoj, my máme objednaný ten první, ale v tyrkysové, vyzkoušela jsem ho v obchodě a super, takže můžu doporučit :wink:
3. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak test na cukrovku mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přežila jsem :slight_smile: zvracela jsem už doma při čištění zubů tak pak už byl klid :wink: jen se mi chtělo hrozně spát už hold nejsem zvyklá tak brzo vstávat tak to jdu dospat.
3. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Nazdar...jen si pěkně pospěte, já když jsem v úterý dorazila, tak si šla taky lehnout a dospat a celej den mě pobolívala hlava, zřejmě z nedostatku ranního pití.
3. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda to nebylo pekny, jj v praci:frowning2:
3. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak jsem se před chvílí vzbudila :slight_smile: ale taky mě pobolívá hlava :frowning2: asi jsem to se spánkem přehnala :frowning2: no nic vrhnu se na oběd,ještě nemám navařený.
3. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já už druhý den lítám po doktorech, minulý týden ve čtvrtek jsem dostala od mého gynekologa magnezium a do dvou dnů jsem se pěkně osypala (teda jen břicho, záda a stehna - ale pekelně to svědí). Tak z magnezka to prý není, tak teď bádají z čeho to může být. Už druhou noc jsem se pořádně nevyspala. :frowning2:
3. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste teeeda tak snad se co nejdřív zjistí příčina ať se to může řešit a příště tomu předejít.
3. únor 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše princezna bude asi pěkná provokatérka.Snažím se zachytit její kopance na kameru,jak začne řádit,mám ji hned po ruce ať ji neruším.Zapnu ji a nic :frowning2: chvíli číhám,pak to vzdám :frowning2: zahodím kameru a ona zase začne :angry: a tak je to pořád dokola.No jo paličatá bude asi po mně.
3. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
já se úplně zapoměla pochlubit...dneska ráno manža poslouchal Štěpánovi ozvy na mým břiše a prvně kopnul :dizzy_face: tak jsme poprvé cítili, že se něco děje....a bože na nebi, já cítím jak se tam vrní...byla jsem poslední kdo je ještě neměl a to jsem už v 25tt...já jsem táák šťastná.
3. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no hurááá,gratuluju.úžasnej pocit že.
3. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no ja to mam stejny, kdyz chci ukazat priteli jak kope, dam mu ruku na bricho a nic, oddela ruku a mala skace ze je to i videt:frowning2: no takze ho to uz pak po 6zkouseni prestane bavit:frowning2:
3. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek stejné jak u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jakoby to dělali naschvál,že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a manža je z toho pak špatnej a říká "ona mě nemá ráda",ale já mu vysvětlím že je to naopak že on ji vždycky uklidní :wink:
3. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, manža je v práci tak na vás mám konečn chvíli času.
Koukám, že problém s kopanci a tatínky máme všechny stejně, ale ten náš už je párkrát zachytil, jeden den dostal i kopanec do tváře když se mazlil s bříškem :grinning:
4. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je to v baráku šílený, sousedi předělávaj byt a od rána vrtaj :frowning2: šílený....hlava mě už může prasknout:frowning2: a ještě s tím hodlaj měsíc otravovat.
4. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 nevýhoda bytu a řadovek :unamused: by mě taky jeblo když se sousedi rozhodnou budovat :rolling_eyes:
4. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj hrůza a stále to trvá :frowning2: Šla jsem se na chvíli projít, ale je tam pěkná vánice, za chvilku napadlo mrtě sněhu :grinning: a přítel je na horách, snad nezapadne:slight_smile: Malej mě dnes šimrá pod žebrama, je to sranda kam až tu nožičku natáhne:slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 chudáku,my zatím máme klid to příjde s teplem :angry: to naše aktivista prosím spí,nebo je otočená,ona si to šetří až večer v 11 zalehnu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Malej taky začne nejvíc bláznit, když večer ulehnu, dřív byl v noci klid, ale teď už mě občas vzbudí jak se tam převaluje:slight_smile: A navíc mě teď dost pálí žáha, tak si to užívám :cry: žáha mě vždy chytne taky nejvíc před spaním.
4. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak to máš dvojtou "radost" :grinning: já si někdy říkám,mrška malá se moc nehlásí,jestli pak je vše o.k. :fearful: a večer mi dokáže že je :grinning: :grinning: :grinning: žáha díky bohu nepálí,vůbec to neznám
4. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino To se máš, to nikomu nepřeju, je to pěkná otrava a nic mi nepomáhá, možná zkusím ty pastilky Rennie, ale nechci prckoj dávat chemii už do bříška :wink: I když ty vitamíny, co píše doktor jsou taky vlastně chemie:frowning2: Dnes si byla vybrat nějaký bolerka do porodnice, místo kojící podprdy, tak jsem si udělala radost:slight_smile: Teď bych měla umýt ještě tu horu nádobí, co tady mám a večer jdeme na vernisáž do galerie, teda pokud budu mít sílu:slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes vrhla do většího úklidu.převlekla jsem postele,utřela prach,ještě vysát a vytřít a umýt nádobí.a zas na chvíli veget.zítra jsme na oběd pozvaní ke tchýni tak si ani nenadělám nádobí a pořádek se chvíli udrží.V neděli asi udělám svíčkovou ze slepice co dnes manža zařízl.
4. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Taky přemýšlím nad bolerkem do porodky a na spaní, zdá se mi to pohodlnější než podprdy, ale jestli mi to udrží ty mé 5tky :unamused:
4. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysáto,vytřeno,pauza a pak nádobí.
4. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs kámoška má taky velký prsa a po porodu se ji ještě dost nalili a taky nosí bolerka a je spokojená.ale je fakt že jak se ji v porodnici nalili tak už to měla tak tak.já si už taky jedno koupila u šikmoňů a jsem spokojená,ale asi budu potřebovat větší.
4. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není ještě brzy na výbavu? A na kočárek? Nebo jsem úplně mimo? :slight_smile:))
4. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Rennie jsem koupila včera :slight_smile:).. už je to fakt děs. Jen jsem zjistila, že prakticky nemůžu jíst v žádné restauraci. Naposledy mě pálila i po návštěvě biojídelny :slight_smile:))). Ale z věcí, co uvařím já, mě skoro nepálí.. teda nemyslím kynuté buchty minulý týden :slight_smile:))..
4. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z mytí nádobí byl důkladný úklid koupelny.i míst které vůbec neuklízím.je to sice takovej ten bordel co není vidět a nikdo ho neocení,ale mám ze sebe dobrej pocit :slight_smile: jen jsem úplně ko :frowning2: a to přišel táta jestli nepůjdem na procházku což se nestává často a jindy bych byla štěstím bez sebe ale dnes už se nehýbu
4. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec záleží jak pro koho myslím že je každýho věc kdy si začne vše chystat.já začla extremně brzy,ale chci mít ke konci klid.navíc teď jak je zima se stejně nic dělat nedá tak jsem chodila po nákupech prala a žehlila.po výplatě pojedem objednat kočárek koupit matraci do postýlky a pak už jen doplňky (povlečení,vanička,teploměry ........)až se oteplí budu chodit na procházky a jezdit po výletech a hlavně budu nachystaná :wink: ale kdybych chodila do práce asi bych neměla nic připraveno a nechala bych to na poslední chvíli.
4. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek