• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
ahojky holky :slight_smile: jen narychlovku nakukuju a napíšu zprávu a mizím :wink: nechte si moc moc dařit a pěkný víkend, jak bude čásek tak juknu :wink:
jinak testy na cukrovku jsem dnes zvládla a nevyhodila :grinning: hned jak jsem měla návaly, tak jsem si lehla a skoro hoďku ležela na lavce a to jsem asi udělala dobře :wink: příšla tam po mně i kámoška, co čeká jako já a nevěděly jsme o sobě :wink: takže jsme ležely naproti sobě na lavkách a plkaly :grinning: tak v pondělí budou výsledky a budou volat jen v případě špatný , takže doufám, že volat nebudou :wink: a na kontrole dobrý akorát jsem dostala zase injekční dávku hořčíku a mám jich brát raději 8 denně :wink: tak to je nááášup, ale raději, ať je klid než rodit dřív,.... :slight_smile:
tak a mizím, páááááááááá
4. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine moc gratuluju ke kopanci :slight_smile:)..
4. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no na porod času dost ,je to blbý že tě to tvrdnutí tak trápí,jako prý je normální občasné tvrdnutí v nepravidelných intervalech že se děloha cvičí,tak snad si mimi počká :wink:
4. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec A pomáhají Ti? Dej pak prosím vědět, jestli má cenu si je kupovat:slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Já myslím, že udrží, dnes jsem si je vyzkoušela a jsou super :wink: Pohodlný, nikde to netlačí a pak se dají využít i při sportu :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
V televizi prd,táta šel na karty a já se nudím :frowning2: spát se nechce tak co dělat?
4. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@many
@badik
Ahoj holky, to by mě teda nenapadlo, že by Aloe mohlo něco způsobovat. Já mažu Elasti-Q, takže klasikou, ale jestli je to dostačující, toho nevím :(
4. únor 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck Omlouvám se, koukám, že se mi nezobrazila poslední stránka diskuse a já odpovídám na téma bůh ví jak staré :grinning:
4. únor 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck no moje PA říkala že pokud je člověk na to aloe zvyklí normálně tak malé množství by nemělo vadit,ale to není můj případ a i tak bych to neriskla.jediný co si občas dám je nestea vitao zelený čaj s aloe a jahodou,ale vzhledem k tomu že jsem nenašla kolik je tam toho aloe řekla bych že je to tím jen tak ovoňaný.
5. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Myslím, že v tom čaji zase toho tolik nebude :wink:
5. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Rennie jsem zatím nepoužila, ale stály asi 70 Kc.
5. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo,jo času dost :slight_smile: ale už se to teda krátí pěkně :slight_smile: jinak břicho už mi tak často netvrdne a fakt od té doby co piju tu syrovátku se cítím líp :slight_smile: nevím proč mi to zvedla a dala další injekci :confounded: asi se jí to nezdálo a zrovna jak jsem vlezla na kozu tak mi hned stvrdlo :grinning: tak jestli se jí to nezdálo :confounded: nic neřekla
5. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já se bojím, že zase neseženu doborou kojící podprdu co by držela prsa :confounded: a ty body, z toho mám strach teda :confounded: můžu vědět jakou máš teď velikost :wink: bojím se, že ty bodyčka ty trojky, čtverky teda nahoře neudrží :confounded: kdyžtak pošli i odkaz, jestli to máš někde z netu, ať jukneme :wink:
5. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec tak u Ladíka jsem s renie byla moc spokojená :wink: měla jsem ty ovocný a teď u Lukyna mám koupený ty bílý a zatím jsem nepoužila :slight_smile: vždy mě pálila jen chvíli žáha a přestala :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste :wink: :wink: :wink: dočítat se mi už moc nechce, předtím jste toho dost nakecaly :slight_smile: :wink:
5. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@bizonka1
Rennie
tak už jsem použila ty ovocný a jsem moc spokojená. Hlavně ta úleva, co hned nastane.. :slight_smile:
5. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Tak to je super, díky za info a určitě si je taky koupím :wink:
5. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Teď mám tak dvojky, jinak jedničky, mě to udrží :grinning: Kupovala jsem je u nás ve městě, na netu jsou podobné, ale je to klasická sportovní podprsenka, taková ta lambada. Mě teda moc vyhovuje. Nikde to netlačí, je to pohodlné, ale já nejsem zvyklá na podprsenky, tak to je asi tím :wink:
5. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
6. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec super, že ti taky pomáhají :wink:
@bizonka1 no já mám 75 C svoje a teď už mám D a ještě se pak víc nalijí, tak si myslím, že ty body by to nedržely :confounded: no čekám na mateřskou a budu si muset jít koupit kojící, protože už jsou mi všechny malý a mám z nich otlačený prsa :confounded: tak doufám, že třeba po třech letech už seženu tady u nás lepší a né jak tenkrát, co taky prsa nijak nedržely :confounded: u nás není výběr no :confounded: nebo budu muset do Olmika někam..... nebo Prostějov, tak se taky někdy ukážeme
6. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jinak sestřenka taky měla mensí prsa a mívala bodyčka a do nich si dávala prostě plínu a byla spokojená hodně :wink:
6. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinkáte :wink: já teď nemám co dělat, vše uklizený a synek čučí na pohádky a tatin chrupe, dorazil až ráno v 5, byl na oslavě u kámoša a pak určo někde v hospůdce, tak mu asi dneska nebude hej :grinning: :grinning: :grinning: dobře mu tak :grinning: když nevědí, kdy mají dost :wink:
6. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj, taky jsem začala řešit prádlo, tak snad se mi povede něco dobrého sehnat. Už teď mám o dvě čísla víc, tak jsem zvědavá, jak dopadnu, až budu mít mléko :frowning2: Ale nestěžuji si, před těhu jsem měla B, teď D, tak jsem ráda, že tam konečně něco mám :grinning:
6. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se v těch velikostech moc nevyznám,normálně mám něco mezi B a C teď asi mezi C a D a nám tu lambadu obyč od vietnamců a jsem spokojená.Mám kámošky co mají větší prsa jak já a taky je používají a jsou spokojený.Já myslím že když koupíš spešl kojící tak je buď ta sportovní a to je to samý jak ta lambada akorát se dá odepnout a nebo už s kosticí pevnější,ale to většině holek s velkýma prsama nevyhovuje prej je to všude tlačí.Ale asi koždýmu vyhovuje něco jinýho,tak jak ve všem.
6. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic mám navařeno,pozvala jsem tchýni a švagrovou se švagrem tak už jen čekám kdy přijdou.slepičí polévka s nudlemi a zeleninou a svíčková ze slepice.Moc se mi nedaří to dochutit,ale tak je to vždycky když člověk vaří pro druhý a chce aby to bylo výborný :frowning2:
6. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky, já právě mám taky C-D C už je mi spíše malé a tak doma nosím tu lambadu protože jsou mi podprdy menší a nechci se doma mačkat, ale mám takovou s tenkými ramínky a tak si říkám že jsem v Hedvě viděla se širokými takovou pořádnou co ty prsa drží od sebe a nemačká je tak třeba na doma a hlavně na spaní jinak na ven si asi taky koupím pořádnou kojo podprdu aby to nějak vypadalo ale z netu se mi moc nechce, většinou mi to nesedí a vracíš to za své poštovné a nic z toho :angry:
6. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Kam že máme přijet?
6. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ale stejně když si vezmeš za ramínka tak by bylo prsa určitě kam povytáhnout ne? A jak se nalejou tak to bude těžké a kam do těch lambad dáme ty tampony aby neujížděly?
6. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck :grinning: :grinning: :wink:
@badik :wink: jéé a svíčková :slight_smile: ty jsi šikulka, já svíčkovou ještě nevařila :grinning: ale znám to , zákon schválnosti :wink:
@realgs tak, tak z netu se taky bojím :frowning2: a právě, pak furt platit poštovný, když mi nebude,.... :confounded: jinak v těch lambádách to třeba taky nebude ujíždět :wink: a sestřenka tam dávala plínu :wink: já mám z té lambády fakt strach ,no uvidíme kde na co narazíme :wink: a ozkoušíme :wink:
6. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek