• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many
@realgs
@badik
Tohle je pro mě dobré téma :slight_smile: Jak čekáme mimčo poprvé, tak nemám zkušenosti a ráda si nechám poradit, než utratím několik set za něco, co mi po porodu nebude vyhovovat :angry: Tak kdybyste narazily na něco dobré, tak to sem určo napište :sunglasses:
6. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych normálně do podprdy od vietnamců nešla,ale protože ju holky moc chválili tak jsem říkala že to zkusím.Vybrala jsem si s širšíma ramínkama takovou trošku lepší nevím jak to popsat je přes prsa volnější,ale zbytek pevnější,ale dobře drží.
6. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jéé teda venku krásně svítí sluníčko :grinning: to se krásně vstávalo :slight_smile: akorát ven teda půjdeme až odpoledne, protože si musím umýt vlásky :grinning:
7. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky jsem nosila u Ladíka od ťamanů :wink: s kosticema i ,ale byla fakt volná, že nikde netáhla, ale něco mám schvovaný a buďto je mi to malý nebo velký :wink: a pokusím se opět juknout a taky i po té kojící no :confounded:
7. únor 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte dneska v plánu :wink:
my zatím nic, akorát doufám ,že výsledky z cukrů jsou ok a nebudu mít žádný telefon :wink:
7. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nemám nic moc v plánu :frowning2: plavání nám dnes odpadlo protože jsou jarní prázdniny :frowning2: ale večer jedem na návštěvu podívat se na miminko a pak ještě k babičce pro postýlku,ať si ji můžu poměřit a koupit matraci.Je ještě po mě tak musíme zjistit v jakým je stavu a možná ji i natřem.Včera jsme byli obědnat kočárek.Barva co jsme vybrali je s loňské kolekce,ale naštěstí ji měli přímo na prodejně tak jsme si ji hned zamluvili.Jen autosedačku,k tomu už neseženem :frowning2: ,ale to je jedno stejně se to nevozí zároveň s kočárem,tak vemem asi černou.Ještě jsme se stavovali v makru a nechali jsme tam litr za plínky,měli v akci.
7. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jinak jsem se ptala porodní asistentky na ty vložky do porodnice,..... :wink: není povinný mít ty nelepící, klidně můžu mít i lepící a i ty na únik moči,...... :wink: že ty porodnický jsou jako dobrý, když se léčí pak ta hráz,..... ale můžu to třeba střídat, když budu chodit, ... aby mi ty nelepící nejezdily,.......
7. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jééé nevíš, do kdy je v makru akce :wink: a nakolik ti vyšla jedna plínka a kolikátka :wink: jinak já mám taky postýlku ještě po nás :wink: na co kupovat novou :slight_smile: a vajíčko, jsem měla z aukra za 300,- :wink:
7. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teď je akce i v globusu a dvojky - jeden kus za 3,- to je super :wink: a myslím a v tetě ty heřmánkový - oranžový :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsi vzpomněla tu PA já si budu muset nějakou najít na poporodní návštěvy :frowning2: ta moje ke které chodím cvičit má termín 22.dubna :frowning2: říkala sice že bude doma jen měsíc,ale nemůžu s tím přece počítat a navíc co když porodím dřív :frowning2:
7. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek,
@many já se na cukry vyprdla, nemám nijaký problema, tak mi dochtka řekla že není potřeba se tam trápit, tak sem i ráda... snad to nezakřiknu :sweat_smile:
Já sem podprdy někam založila a ještě nějak nebyla nálada něco nahánět.. ještě tak měsíc čas
7. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no ona u nás děla zdravotní sestru teď, jinak bych jí taky nevydívala :wink: ona k nám pak příjde až po porodě, na kontrolu a pro papíry z porodnice :slight_smile: a když některá mamina se bojí, tak jí třeba i okoupe mimi sní,.... :wink:
@verapa tak to je nářez, protože to je prý dost důležitý a miminko může i umřít,kdyby si jí nahodou měla :frowning2: zvláštní
7. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many měli akci hlavně na Hugisky (hodně holek mi je chválilo) snad všechny druhy,koupila jsem i jedny 1 dvoje 2 a jedny 3 vycházeli zhruba kolem 3kč bez dph některý i míň.Ale do kdy jsou akce nevím :frowning2: já ani nevěděla že jsou v akci,jeli jsme tam nakoupit tchýni do obchodu.Jinak mi kámoška říkala,že tam mívají akce tak bokem,co ani nemívají v letáku a bývají ty plíny i o 100kč levnější.Nevím co to je za akce jestli mají třeba pomuchlanej obal či co,ale neměli jsme to štěstí :frowning2: jinak ty heřmánkový bych nebrala když je dítě citlivější může se osypat.I ty vlhčený ubrousky se mají brát bez parfemace a alkoholu (nechápu proč to tam dávají když to není dobrý,pak aby si to člověk hlídal).Jinak ty ubrousky teď většina doktorů nedoporučuje (prej vysušují pokožku,což nechápu já vždycky žila v domění že je to napuštěný nějakým krémem),prý jsou dobrý na cestování,ale doma máme prdýlku omýt v umyvadle nebo žíňkou.
Jinak se musím pochlubit že už mám domluvenou dětskou doktorku :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa taky jsem někde četla jak je to důležitý a čemu všemu se dá předejít tím že se to bude včas vědět,tak jsem sebrala odvahu a šla
7. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nestraš, já tiše doufám že sem si toho lítání po dochtech užila dost a budu mít už jen klid .. uvidíme, nahlodalas mi svědomí tak třeba ještě se rozhodnu..
7. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa néé , já tě nechci strašit a určo máš miminkou zdravý, ale je to zvláštní, nedávno jsem tady na to taky měly odkaz :frowning2: smutný a je zvláštní, že se chodí povinně a někde se vůbec nemusí :confounded:
7. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many když máš taky postýlku po sobě to máš určitě tu samou co já myslím že tehda nebyl výběr.Jaký máš rozměr matrace?
7. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to jo, jo Hugies nechci, ozkoušeli jsme hodně druhů plín a pampers jsou prostě nej a je na ně často akce a výjdou ti pak stejně jak jiný značky, no třeba budeš hodně spokojená, ty hugies,.... když tam dítě čůrá, tak jsou ty plínky takový tvrdý :confounded: ale ty pampers, krásně měkoučký :wink: ozkoušíš, uvidíš :wink: já i manžel teda, ten dost přebaloval :wink: jsme se zhodli na pampers, sám mi vynadal, když jsem koupila jiný levný, že jsou to hrozný plíny :grinning: :grinning: :grinning: proč mu raději nekoupím tamty :grinning: ale třeba prostě budeš spokojená s hugies,.... :wink: toje jak s ubrouskama - hugies - hrůza - se furt trhaly :confounded: takže ty jsme zamítli hned a nejraději, jak jsem tu psala - velká spokojenost s LInteama - modrý, v makru jsou každou chvíli v acki, kolem 30,- :wink: jsou fakt super :wink: a ještě jedny z tety - oranžový - Happy mimi :slight_smile: a ty stávají v akci kolem 35,- :wink:
7. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik změřím a napíšu a ty postýlky jsou super :wink: :wink: :wink: :wink: víš proč :wink: :wink: :wink: tady byly už tenkrát rady maminek...... jak začal v 11 měsících sám chodit a slézal z postele,... tak jsme mu tu přední část oddělali a přisunuli k posteli :wink: bomba :slight_smile: tak krásně spal dál v postýlce a snáma :slight_smile: a neotravoval nás :grinning:
7. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak 60 x 120 :wink: doufám, že jsem měřila dobře :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik v porodnici nám dávali takový ubrousky, které jsem si šly vždy namočit a tím mimi utřely, pak že to budu dělat doma a prd, normálně jsem používala ubrousky a sem tam i v porodnici, nikdo nic neřekl, takže si je beru do porodky zase :wink:
7. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kdyby se stalo, že by mimi mělo problémy, tak bych mu napustila tu vodičku do mističky a utřela žíňkou :wink: ale snad nebude mít a jinak na prdýlku, když už se stane a bude bolavá ,tak je super bepanteh a nej je imazol :wink: :wink: :wink: bílý
7. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já na pampers slyším buď samou chválu nebo přesnej opak,nic mezi tím.Hodně mamin říká že se jim buď dítě osypalo nebo že se pročůrá.Já už má dvoje koupený tak vyzkušam.Ale hodně holek říkalo že se jim začalo osypávat až od čtverek a někde jsem četla že do těch větších právě přidávájí nějakej sajrajt.V nějakým článku tu dokonce nějaká mamina psala že si nechala udělat rozbor těch plen a že už by to dítěti nikdy nedala.No vyzkoušíme uvidíme.Hodně mi chválili i tesco pleny tak jsem si taky koupila,ale prý mívají dvoje a jedny jsou dobrý a druhý blbý,tak snad jsem koupila ty lepší.Pořád tomu mění obaly kdo se v tom má vyznat.
7. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to by měl být klasický rozměr dnešních postýlek já se bála že bude větší a že se mi bude blbě shánět matrace.Včera nám paní doporučila kokos-molitan-pohanka.Nemáte s tím někdo zkušenosti?prej když to otočím tou pohankou nahoru mělo by to i masírovat.
7. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych vás pozdravila a přidala se k vám. Jmenuji se Pavla a jsem ve 24 týdnu. Čekáme první miminko a moc se na něj těšíme. Ve 20tt jsem se začala otevírat :frowning2: (mám trombofilii a tím to asi bude) nyní jsem otevřená na 4 prsty a musím ležet. je to otrava, ale jsem ráda, že mě dokor nechal alespoň doma. nemáte nějakou radu na ty bolesti spojené s otevíráním. Není to "hrozně". Spíš se bojím o miminko :frowning2:
7. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulito vítám tě mezi nás a držím palce ať miminko donosíš,nebo aspoň udržíš jak jen to půjde.Ležení můsí být otrava jak píšeš tak ještě že je ten internet :wink: aspoň se zabavíš a dozvíš spoustu novinek.a víte co čekáte?
7. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik týý jo, tak to jsem neslyšela, jasan , každá mamina má jiný zkušenosti :wink: a ty tesko plíny, mám za to, že nadávaly na modrý a fialový jsou prý dobrý :wink:
jinak nám se Ladík teda vůbec neosypával ani nezapařoval :wink: jen jednou a to se mi zdá u zubů, když už měl moc průjem :frowning2: a to nám pomohl hned ten imazol a Ladík měl úlevu :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem mazala vším možným :wink: i z rosmanu na opruzeniny i od nivei, i od doktorky co psala :wink: pak jsem kupovala hodně rybilku :wink: a když byly průjmy ze zoubků tak bepanten pro jistotu, je fakt super :wink: teda aspoň naše zkušenost :wink:
7. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulito vítáme tě tu a drž se....................... u mě se doktorka bála minulý měsíc, že mám podrážděnou dělohu a že bych se mohla začít otvírat :frowning2: naštěsti dobrý ,ale už teď musím brát 8 tablet hořčíku , kolik bereš ty, moc se opatruj a lež, lež , lež a snad mimi u tebe vydrží dlouho v bříšku
7. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek