• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many Beru také 8 a ještě mi dal doktor nějaké hormony, tak snad. Říkám pořád mimísovi ať tam ještě vydrží, že je venku ošklivo a inkubátor nic moc, ať si počká na jaro, snad mě poslechne. Moc děkujeme za podporu.
7. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den...dnes je tam opravdu nádherně,to má člověk hned lepší náladu :slight_smile: Jinak kočárek už mám objednaný a zítra mě čeká to super testování na cukrovku :slight_smile: Holky,to bude mazec bez vody :slight_smile: Jak dlouho to trvá?vím že se to tu už psalo,ale nemůžu to najít jak to vyšetření probíhá.Jde se mnou manžel bo jsem omdlívací typ a bez vody bych to asi neustála a jako vždy spěchá do práce,tak ať vím na co ho připravit
7. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, řešíte tu plínky a zkoušení různých značek. Naše doktorka ke které budeme chodit, chodila jsem k ní i já tak říká hlavně plíny nestřídat, zůstat minimálně půl roku u jedné značky jinak se dítě opruzenin nezbaví. No já dám na radu doktorky a nechci kupovat a experimentovat. U nás vyhrály výběrové řízení dle rad maminek Pampersky a tak snad budou sedět.
7. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak počasí opravdu luxusní i v Brně, hned se lépe vstáválo. Jdu vařit bramborový gulášek :dizzy_face:
7. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak já tam přišla před 7 vzali mi krev a moč a pak jsem vypila ten hnus,pak jsem šla za hodinu zas na krev a moč a za dalčí hodinu zase.Takže zhruba 2,5hod.Jen už jsem pak neměla vůbec co čůrat když jsem byla bez tekutin.Jinak prej kdyby bylo nejhůř tak trochu vody můžu tak jsem si pak trošku cucla z kohoutku abych spláchla to sladký.Taky mně upozorňovala že nesmím žvýkačku,že by se to tím ovlivnilo a musela bych znova.Bála jsem se že mi bude zle když nebudu jíst ani pít,ale ustála jsem to jen se mi chtělo děsně spát.Zvracela jsem už doma tak to byla možná výhoda.Vzala jsem si křížovky ať mi to trochu utíká.
7. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přerov taky hlásí sluníčko :slight_smile: tak až trošku sedne oběd,vyrazím na procházku.
7. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Holky!! V pátek jsme byli na velkém UZ miminko krásně roste a je zdravé!!!! Ale pan doktor pro nás přichystal překvapení a řekl, že čekáme holčičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........už třetí !!!! Ve 14tt nám totiž říkali, že to vypadá na chlapečka, tak jdeme zpátky do růžové výbavičky :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss tak asi jste teď chtěli kluka co?ale aspoň nemusíš kupovat nové věcičky :wink:
7. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss jéééé,tak to je krása.No mě v tom 14tt řekla doktorka,že to je na 99% kluk.Na velkým UTZ ale nešlo nic vidět a na poslení kontrolem jsme 10 minut pátraly s doktorou a nic.Takže snad nás taky nečeká překvapení,když nakupuju ve velkém na kluka :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik brali ti i moč? ty bláho,co budu čůrat když nebudu pít,to je děs :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahojky, děkuji za přivítání i podporu. Snad vše dobře dopadne, hlavní bylo vydržet do 24 týdne a to se povedlo. Teď už je každý týden na víc jen a jen bonus. Jen si říkám, abych teď neležela a nakonec nepřenášela. Ale na poslední kontrole mi pan doktor dělal ultrazvuk a říkal, že je mrňous velkej, roste dobře, tak jsem ráda. Přibrala jsem zatím jen na 49kg (mám 172cm a počáteční váha byla 48kg), takže mám jen bříško a to ještě ani ne moc velké:slight_smile: Ale myslím, že teď se to rozjede a začnu přibírat.
7. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já jim darovala jen takovou crbku ale asi jim to stačilo.muselo víc bych nevykouzlila.Ale dobrý je že tam na záchodě mají napsaný ať chytáme jen střední moč,začátek pustit a konec taky,no tak co bych jim asi dala?navalila jsem jim vše co se dalo ať si to přeberou :wink:
7. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :wink: holky mně dnes tak často tvrdne bříško :frowning2: to je hnus a necítím malýho :frowning2: doufám, že chrní pořádně a zachvíli se probudí :frowning2: ležím a převaluju se, aby se probudil a prd ,i kávu jsem vypila teplou , to on většinou řádí, jak piju něco nebo jím :confounded: tak teď si dám polívku s Ladíkem a třeba se už snad probudí, kámoška mě furt posílá k doktorce, ale já ještě počkám, zle mi není :confounded: abych neplašila :confounded: fakt nevím :confounded:
7. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile:)) to je dobrý,tak to už se těším,určitě to tam budou mít taky napsaný.A jak se znám,tak tu malou kapku co zvládnu vypotit netrefím do kelímku :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jeje,no nevím jestli ti to pomůže,ale i můj čertík je teď strašně línej a vůbec ho necítím :frowning2: Bříškomi netvrdne,nebo aspoň myslím že ne.Ale jsem nervozní z toho,že se nehýbe :unamused:
7. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulito jéé tak to bereš jako já, akorát žádný další hormony, tak doufám, že to to tvoje miminko zvládne až do termínu v bříšku :slight_smile: moc držíme pěstičky

@dostyna tak já šla na 6 :wink: vzala mi krev a dala vypít ten nápoj citrónový a dost sladký :wink: ale na zblití to není, neboj, pak trošinku vody na zapití :wink: a za hodinu jsem šla na další odběr a za další na poslední :wink: u nás teda bez moči, tu jsem dávala až v poradně sesře :wink:

@weryss velká gratulace k dobrý výsledkům a k dcerunce :wink:
7. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jinak u nás se nesmí od půlnoci pít ani voda :wink: takže ráno jsme tak tak načůrala do zkumavky :wink:
7. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mně dnes tvrdne teda hodně a často moc :confounded: no ještě počkám a přinejhorším odpoledne vyrazím na ultrazvuk raději :confounded: ale doufám, že nebudu muset vyrazit a asi si dám větší dávku hořčíku ještě :confounded:
7. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many měla jsi to tak i v prvním těhotenství,to tvrdnutí břicha?
7. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no vezmu si ranní moč ssebou a uvidím :slight_smile: Pro mě budou muka nepít.Hlad dostávám později,tak to je vpoho,ale ta žízeň :unamused:
7. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak když půjdeš aspoň budeš klidná než se nervovat jestli se něco neděje
7. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dobrý, dala jsem si teplou polívečku, lehla si na záda a jak začal řádit :grinning: rošťák jeden, mě pěkně vystrašil :frowning2: a na to tvrdnutí jsem si dala další dva hořčíky
7. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u prního jsem to tak neměla, tvrdlo mi taky, ale málo , brala jsem normálně 3 tablety denně a pak mi doktorka řekla, že kdyby mi tvrdlo, tak si klidně můžu dát místo jedné tablety dvě :wink: až u Lukáška je to horší, ale hlavní je, že mi teď řekla, že se neotvírám, .. . a rodit musím teda pěkně až v květnu, běda ne :wink: to bylo naplánovaný - dalšího květňáčka :grinning:
7. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky jím později, takže jídlo nechybělo, akorát ta voda a jinak teda, to že jsem si lehla hned, jak jsem začala cítit ty návaly horka, to si myslím, že jsem udělala dobře :wink: takže pokud možno hají na lavici a do další hoďky hajat :grinning: :wink:
7. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo to máš recht :wink:
no nic holky , jdu ležet :wink: mějte se
7. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many zkusím taky něco teplého...pořád se nehýbe :unamused: Ale prý to tak je,že se začně hýbat míň jak roste
7. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic já jdu na procházku ať nehniju doma,když je tak hezky
7. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,
@dostyna člověk si může být jistej až na porodní sále :slight_smile: Právě mě kámoška říkala, že její sestřenici 3x řekli kluka a narodila jse jim Anička! Tak tomu říkám překvápko!!! :wink:
7. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss no to nestraš,nevím jak by u nás chlapeček vypadal v těch růžových šatičkách co mám doma :unamused:
7. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo máš recht, dneska se hýbe taky míň , ale teda břicho mi tvrdne dost často, tak nakukuju a budu ležet :wink:

@badik taky jsme byli na prochajdě celá rodinka :wink: je tam fakt suprově nebo teda bylo :grinning: akorát se mi dnes dost motala hlava :confounded: ale zvládla jsem to na lavečkách a kluci zařádili na houpačkách,... :grinning:

@weryss taky mám 3x potvrzenýho kluka :wink:
7. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek