• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
no nic, jdu si lehnout k bedně, nechte si těhulky dařit :wink: pohlaďte bříška :wink:
7. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky, taky jsme vyrazily na prochajdu - dnes i včera. Bylo tam nádherně, už se nějak ve mě probudilo jaro. Tak nad už nenapadne sníh a budeme moct za chvíli schovat zimní bundy a zimní boty. Už mi ta bunda začíná být nějak malá :grinning:
7. únor 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna já jdu taky zítra na cukrovku :slight_smile:).
7. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste ahojky :slight_smile: tak tak, taky už jí tak tak zapnu :slight_smile: a přitom jsem si jí kupovala při Ladíkovi :slight_smile: a unosila :slight_smile: a teď mám ještě míň kil :grinning: asi břuch roste rychleji :grinning: venku je teď fakt pár dní suprově
7. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak zítra držíme pěstičky ať vám není zle a vše pěkně zvládnete :wink: hají na lavici a hajat, žádný chození,..... :wink: jinak bude zle :confounded:
7. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer všem! Dlouho jsem tu nebyla, tak doufám, že vás nějak zvládnu dočíst:slight_smile: Vrátila jsem se z neschopenky do práce a tak moc nestíhám. Na tu cukrovku se budu muset taky vypravit, ale doktorka mi řekla, že mohu mezi 24 - 28tt, a jak se znám, tak to budu honit zase na poslední chvíli :grinning: Jinak jsem začala chodit plavat a je to super.
7. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Taky dobrý :slight_smile:, nám ta holčička docela vyhovuje a jak jsi to nesla ty, že čekáte třetího kluka?
8. únor 2011 v 05:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
8. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@julyanne ahojky :slight_smile: tak běž co nejdřív, ať to máš zasebou :wink:
@weryss my čekáme druhýho :wink: a dobře, my chtěli chlapečka víc :slight_smile: ale i holčička by udělala radost :wink: ale chlapeček víc potěšil :grinning:
8. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
spinkáte :wink: :wink: :wink:
no nic, mám tam malou hromádku na žehlení, tak to půjdu vyžehlit :wink: a pak se tu zase ukážu :wink: nemám už do čeho píchnout :grinning:
8. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko maminy.Dnes to vypadá na další hezký den :slight_smile: tak asi po obědě někam vyrazím :slight_smile:
Jinak postýlka už je doma :slight_smile: chtěla bych ji natřít na bílo,už je za ty roky zašlá :frowning2: ale tátovy se to moc nelíbí,že je lakovaná a bude se muset obrousit :frowning2: tak se zkusím poptat po nějaké vhodné barvě,třeba budu mít štěstí.
8. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@many sakra musela jsi mi to žehlení připomínat :angry: jsem na to mohla pozapomnět a mít den klid :wink: no tak se asi taky do toho pustím :frowning2:
8. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik my jsme jí nechali tak :wink: akorát jsem jí samo umyli z prachu :grinning: taky odpoledne půjdeme na prochajdu i s tatinem, už druhý den se mi motá hlava, asi změna tlaku, jak se oteplilo :confounded: tak počkáme na něj, sama s Ladíkem raději nepůjdu :confounded: jinak já už mám vyžehleno :grinning: tak ať ti to jde od ruky
8. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no mi tady žijeme zatím tak provizorně skříně co kdo vyřazoval,takže každý pes jiná ves,tak by to bylo teoreticky jedno,ale komodu máme novou a bílou tak jsem si říkala že by byla bílá postýlka vedle toho hezká,ale bude záležet jestli seženem nějakou vhodnou barvu.
8. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak teď jsem tu postýlku vydrhla a bude potřebovat natřít,je místama dost ošoupaná,ale když si vezmu kolik děcek se v ní vystřídalo,není čemu se divit.Jsem teď moc ráda že ji naši schovali,když vidím že švagrová má novou a už se rozpadá a tadle vydržela tolik mimin.a to jsem ji původně nechtěla,že si koupím novou.
už se nemůžu dočkat jak bude natřená povlečená nachystaná a my do ní poprvé vložíme ten poklad.Zdá se mi že to začlo nějak pomalu utíkat.
8. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
8. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo i mně to letí :wink: a ještě nemám pořád látku na peřinky do kočárku :confounded: snad brzo nějakou seženu :confounded:
8. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no já právě myslela že mi to vůbec neutíká :frowning2:
8. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
hurá už mám vyžehleno :slight_smile: a další várka v pračce :frowning2: jak příjde domů táta a donese nákup pustím se do pečení koláče :slight_smile: to normálně vůbec nedělám, i s úklidem začínám být akčnější tak nevím jestli začínám hnízdit,nebo je to jen z nudy :wink: ,ale myslím že jestli se ještě víc oteplí,bude to tu zas jak po výbuchu,přece nebudu doma lítat s hadrou,když bude venku krásně.
8. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Dneska mi celý den pořád tvrdne břicho. Nějak jsem na hořčík imunní. Neobjevila jsi něco? :slight_smile: Vím, že píšeš, jak tě to poslední dny trápí..já se vzbudila v noci a nemohla spát, protože jsem musela brzy vstávat a tvrdne mi už od noci :frowning2:..
8. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vsem.Tak mam dnes uspesne za sebou ten cukrovkovej test.Nebylo to tak strasny.Jinak opet pecu kolace a pritom bych mela spis zehlit:slight_smile:
8. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik aha, tak to jo, mně to u Ladíka taky neutíkalo :slight_smile: ale teď mi to letí :grinning:taky budu zase zítra žehlit trošku z dneška :slight_smile: jednu pračku menší :grinning: jinak s tím oteplením :frowning2: má se zase ochladit, takže asi budeš s hadrou v ruce pokračovat :grinning:

@vdovec nic :frowning2: taky mi často tvrdne a polykám jich 8 :angry: a zase mám problém jít na záchod :frowning2: a to jsem si to už vychvalovala, že syrovátka dost pomohla :confounded: ..............

@vdovec super, šikulka :slight_smile:

jééé holky děláte mi chutě s koláčkama :wink: jakýpak budou :wink: nebo už jsou :wink: bych si dala :grinning:
8. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna super, šikulka :wink:
8. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mě už to doma taky nebaví, už aby bylo malé na světě ať se mám kolem koho točit a hlavně pak budu moci ven. No to už budu moct od dubna, to bude končit nemocenská a bude to mateřská.
Jinak žehlení to je věc kterou já nedělám ale ty dětské si vyžehlím ráda. Vařím a peču taky nějak víc než normálně a s tím hadrem jsem taky snad už srostlá :unamused: a to jsem nikdy tak moc nebyla.
8. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Vřera o půl 11 večer mě přepadla chuť na broskve tak manža jel se mnou do Tesca pro broskve, co by pro tu svoji těhulku prý neudělal. Mám já to ale hodného manžu :dizzy_face: Ještě že tady máme ty nonstop obchody :sunglasses:
8. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, mám termín 15. 5. 2011. Je tu někdo z vás, jako já, která je rozhozená a nervní z toho, že nebude mít kde rodit kvůli zdravotnické krizi? Mám rodit ve FN Hradec Králové, kde má odejít 190 lékařů. Chodím tam i na předporodní kurz, v jehož ceně je započítán i otec u porodu, tak kvůli tomu by měla být přednost, ale nebydlím v hradeckém kraji, ale v pardubickém (vesnice vedle nás je ještě hradecký kraj, ale naše už pardubický, třebaže do Hradce to mám 5 km a do pardubic cca 20), takže fakt nevím. Ve FN nám při prohlídce porodního sálu sestra upřímně řekla, že neví, jak to tam od 1.3.2011 bude.. Pořád jsme s mimčem čekali, až bude to a až bude ono, nakonec nic z toho není a "ruplo" nám v hlavě a nechali tomu volný průběh. Bohužel zrovna v ne moc dobré době - porodné žádné, ale hlavně se spíš bojím, aby mě někdo kvalifikovaně odrodil...doma rodit nechci, mám určité zdravotní komplikace a to nechci riskovat...
8. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Mě na záchod pomáhá nalačno kefír a když ani to ne (mám s tím taky někdy problém), tak kefír nebo trochu tekuté šlehačky nalačno + k tomu pak rychlejší procházka :wink:
8. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Mě na záchod pomůže každé ráno teplé kakao :sunglasses:
8. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka2 Nepřipouštěj si to tak, horší to mají ty, co mají rodit v březnu. Já počítám s tím, že to nějak dopadne :slight_smile:.. Oni ti doktoři nemají kam jít.. taky mají půjčky a musí se nějak živit...
Jenom to zkoušejí, co z toho vytřískají. A my máme být jejich rukojmí. Hodně se mluví o porodnictví a tak, protože to nejvíc hraje na city a emoce... Podle mě, ale my nejsme úplně ta nejhorší skupina... Víc by mě štvalo mít nějaký nádor a čekat na operaci....
A když se budeme bát, bude to přesně to, co ti státní zaměstnanci, které platíme ze svých daní, chtějí!!
8. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs, @many, @evicka2
Já zkouším merunky, psilium,kafe.. a nic moc nepomáhá :frowning2:((... občas 2 dny ani nejdu :frowning2:(
8. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek