• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@evicka2 Já jsem z Náchoda a u nás to je to samé, myslela jsem, že HK je v poho, tak kde nakonec budeme rodit? Zavřou všechny porodnice v okolí, zbývá jen Rychnov nad Kněžnou, tam nedal výpověď ani jeden lékař, prý schválně, protože to tam měli zavřít a teď je nezavřou díky tomu, že v Náchodě budou nejspíš končit... :frowning2: Já to ale zatím neberu nijak dramaticky, kámoška je v Ná porodní asistentka a zatím nic neříkala, tak jsem v klidu. Jinak porodnice v HK prý hrůza, buď ráda, když budeš rodit v Pardubkách.
8. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zítra nás čeká poradna, už se těším :wink: Ale po ránu budu mít zase průjem z nervů... :grinning: Malej kope úplně na jiném místě než jindy, vypadá to, že se otáčí, docela brzy ne? :wink:
8. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se nam cukrovka nastesti vyhnula obloukem:slight_smile: co vy? jen me mala dneska nakopava jako bych ji necim zlobila:frowning2:
8. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já si ještě musím zavolat k doktorce, jak jsem dopadla, ale bylo to v pohodě :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 mimča se tam točí celou dobu dělájí kotrmelce a tak,ale jak jim ubývá místa tak už jen kopou a pomalu se otáčí do správné pozice.
8. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 tak u nás to naštěstí nehrozí nedal výpověď ani jeden doktor ale jak píše vdovec v tomhle bych to nebrala tak tragicky,ve většině porodnic rodí porodní asistentky a doktoři chodí jen ke komplikovaným porodům.U nás to tak není doktor chodí vždycky,ale já v tom nevidím výhodu.asistentky tomu nechávají víc volnej průběh,doktoři někdy až zbytečně zasahují.
8. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
9. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jaký máš vycházky ? Jinak včera jsem se taky ládovala broskvema z plechovky :wink: ale po 20.00 v tvoji dobu jsem už měla půlnoc :grinning: hodnej manžílek :slight_smile:
@evicka2 vítáme tě tu :wink: jinak pokud u metal aliance tatínci neplatí :wink: to platí pojišťovna :wink: jinak do té doby snad bude v porodnici tam u vás klid :confounded: jinak díky za rady :wink: ale na procházku bych se bála, že bych to nestihla domů :grinning: a gor s Ladíkem ještě :grinning:
9. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jéé já taky furt pila kakao a teď mám pocit, jestli nezabržďuje :frowning2: ale možná je to určo tím velkým množstvím hořčíku :frowning2: si myslím, je to tam napsaný, že může způsobovat i zácpu :confounded: ale beru i Lactulosu,ten sirup mi dávali i v porodnici i při kojení jsem ho brala, ale ten hořčík mě určo zaráží :angry:
9. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec ty meruňky si budu muset taky koupit a prý i kompoty je dobrý jíst, já jinak piju i tu sušenou syrovátku, jak jsem tu už jednou psala a taky se mi zdá , že pomáhá, je na pročíštění,...... vitamínová bomba a je to dobrý, není to špatný :wink: jinak ji vlastně kupuju v tesku - ten stříbrný sáček a modrá nálepka - 500g za 45,- a teď jsem zjistila , že u nás v jedné lékarně mají tu samou za 34,- :wink: :wink: :wink:
9. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jééé já bych chtěla mít taky průjem :grinning: :grinning: :grinning: :wink: jinak LUkášek je pokaždý v poradně hlavou dolů už :wink: ale může se ještě přetočit kdykoliv, ale já ho tak cítím furt, asi už se mu tak líbí a nemění to :wink: cítím jak mě dole lechtá hlavičkou :grinning: a na pravé straně kope :wink: nahoře :slight_smile:

@hribek super, že dobré výsledky, mně taky nevolali, takže taky ok :wink: hele co té Isabellce děláš :wink: :wink: :wink: Lukyn poslední dobou taky víč řádí :grinning: asi už tím, že tam mají pomalu míň místa, tak to víc cítíme, jak se tam šourají,.... :grinning: se mi pak dělá dost špatně, asi tlačí už sem tam na tu dutou žílu
9. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vykecala a jdu se natáhnout :wink: kde jste :wink: zachvíli juknu :wink: ráno jsem si přepisovala znovu seznam do porodnice :slight_smile: tak snad mám napsaný vše :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hoď ten seznam sem ať se inspirujem :wink: já dnes tak přemýšlela,že nemám pro malou nic na cestu z porodky.mám spoustu věcí,ale 56 minimálně,nějaký body ale s krátkým a polodupačky,ale ty jsou už nošený tak na tak slavnou událost by to chtělo nový.Tak jsem si říkala že koupím jedno body s dlouhým dupajdy a kabátek,viděla jsem že se dělají i sety do porodnice,ale nezkoumala jsem co v něm je tak po tom ještě mrknu,jestli to nevýjde levněji.
9. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já teda zácpu nemám (zatím)ale není to co to bývalo :frowning2: je to jako by mi přilehla střeva to se pak chce ale nejde to,a pak jako by se nadzvedla a to jsou pak fofry
9. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Dorinku cítím od začátku tak nějak víc na pravo,nevím jak je to možný teď už by měla být všude,ale i na dotyk je ta pravá strana tvrdší.15.jdeme na 3D tak uvidíme jakou má polohu.Já o tom přemýšlela a asi i kdyby byla hlavou nahoru a šlo by to zkusila bych rodit normálně.Jak jsme měli minule tu besedu s gyndařkou,tak říkala že to jde ale přihlíží se k velikosti mimča a pánve,když je vše ok mělo by to jít normáně.
9. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ja nevim ale dava o sobe dost vedet na druhou stranu diky bohu za to...:slight_smile: dneska sem utekla z prace driv, boli me bricho a krecuje jako kdybych mela strevni chripku jen na ten zachod nejak nemuzu jit....:frowning2: tak snad to prestane
9. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to jsem měla přesně včera,ale pak jako by malá dostala rozum a pustila to střevo a šlo to :grinning: ,ale byl to boj,jsem ji musela přemlouvat :wink:
9. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já ráno měla průjem ale teď nic jen křeče v břiše:frowning2:
9. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji ho
@bizonka1 Ahojda a odkud máš informaci, že je to v HK hrůza?? Mě to tam právě přišlo sympatický při té prohlídce. Nebo se to týká personálu? Jinak moje malá taky kope jednou dole, jednou nahoře, jednou napravo, jednou nalevo, ale myslím, že to je ok :wink:
9. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím tady všechny, je to fajn fórum, který "žije" :slight_smile: . My si dnes s malou daly pěknou procházku, musíme se trochu hýbat a ubrat trochu sladký (malá je šíleně zmlsaná :wink:) nějak moc přibíráme...
9. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 Ahojík, tuto informaci mám od kamarádky, personál prý na prdlačku, nevím no, určitě taky záleží na koho narazíš, ale zkus si přečíst nějaké recenze na netu o porodnici v HK :frowning2: většinou dost smutné. Kamarádka tam šla na odběr plodové vody, řvali tam na ní a prý jí řekli, ať počítá s tím, že nejspíš po tom zíkroku potratí, hrůza :frowning2:
9. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 Taky teď začínám pěkně baštit, furt mám hlad:slight_smile:
9. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 No tak vidíš, to si zjistím...já tam chodím právě přímo do nemocnice na ty předporod. kurzy a tam nám přednášeli přímo 2 doktoři, 1 sestra a 1 porod. asistentka odtamtud a byli velice milí... A o Pardubicích náhodou nevíš, jaké to tam je?
9. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Moc ti děkuju, opravdu jsi mi pomohla a jsem ti vděčná. Dohledala jsem vše o porodnici v Hradci a pak ostatních porodnicích a rozhodla jsem se pro Pardubice!!! Na diskusi ji chválí, WC a sprcha na pokoji (což v HK je považováno za nadstandard), atd...Patřím tam dle bydliště i spádově, tak mě snad přijmou. Píší tam, že registrace není nutná, ale asi si tam stejně zavolám a na vše se poptám a pojedu se podívat..Také tam nabízejí 3D nebo 4D foto miminka nebo dokonce 4D záznam mrňouska v pohybu, vše samozř. hrazeno, ale je to pěkná památka :slight_smile:. Jinak jsem se dívala i na Náchod a Rychnov a Rychnov dle recenzí je rozhodně lepší, tak nevím. Na Náchod si tam některé holčiny stěžovaly na neodborně vedené porody...Hledala jsem na MojePorodnice.cz.
9. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po celém dnu zase chvíli tady. Mám konečně dítě :sunglasses: sice jen na zkoušku do zítřejšího odpoledne ale už spinká. Holt náhradní mámy to s dětmi umí uvidíme jestli nám to tak půjde i s našimi.
9. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Vycházky mám od 14-18, ale dopoledne jdu většinou na nákup a se psem tak jsem tak hodinku venku.
Kakao u někoho staví u někoho působí projímavě u mě naštěstí projímá a už jsou pryč i ty žlučníkové záchvaty z něj tak je to dobrý.
9. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ... kolik pak kilo už jste přibraly? :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linh Já "jen" 6 kg :sunglasses:
9. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linh já 3kg
9. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho, já 10 :grinning:
9. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek