• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@linh no jo ale já mám velký tukový zásoby tak má mimčo kde brát,navíc za dva týdny můžu mít taky 10 :wink:
9. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 Není zač, ráda jsem Ti pomohla, taky chodím na Mojeporodnice a čtu tam recenze :wink: Včera jsem se dozvěděla, že nám Náchod asi taky zavřou, protože na dětském oddělení dali všichni výpověď, na porodnici ne, ale
je to prd platný, bez dětského nemůžou fungovat :angry: Štve mě to, ale nedá se nic dělat, budu muset hledat jinde, i když do té doby se uvidí:slight_smile: Pardubice prý super, tak pak musíš napsat jaké to tam bylo. Jeď se podívat a uvidíš jaký dojem z ní budeš mít, to je nejdůležitější :wink:
10. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linh Já 5 až 6 kg :wink:
10. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera mi kámoška,říkala že když brzo ráno kojila,tak si náhodou zapla tv a zrovna se tam řešilo že jsou nějaký tahanice ohledně zrušenýho porodnýho a že by snad mělo znovu být když to dobře dopadne a dokonce ho zpětně vyplatit těm co už ho nedostali.No nevím osobně jsem to neviděla,ale bylo by to super.
10. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takže si pánové dají na čas a i kdyby soud dopadl v náš prospěch ještě to neznamená že něco dostanem,o zpětném vyplácení se nic nepíše :frowning2:
jediný bod v balíčku se kterým souhlasím je že by si lidi na pracáku neměli ještě vydělávat bokem,to mi příjde fakt ujetý.
10. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahoj, tak pokud by něco měnili, tak mě akorát pěkně nas... :angry: abych byla zrovínka v nějaký půlroční mezeře, kdy nedostaneme vůbec nic !!! A kecy o tom, že si nepořizuju dítě pro nějakejch podělanejch 13000,- jsou jasný, ale tak se mluví většinou maminkám, co porodný dostaly a někdy i těch 17000,- což bylo asi nejvíc...ještě, že nám na kočárek donesl Ježíšek, tak mě to nemusí až tak vytáčet...ale stejně se mi ten jejich systém nelíbí a je pěkně nespravedlivej. Když se musí šetřit,ať to seberou všem...anebo ať dvšem daj 8000,- na první dítě.
10. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to s tebou úplně souhlasím,já jsem si nějak zvykla na to že nic nedostanem,ale sere mě že ti co nehnou prstem a mi je živíme dostanou,to mi příjde nefér.Já vím že o práci může přijít opravdu každej,ale všechny jsme tu pracující,tak všechny víme že když chcem pracovat,práci si najdem.Je pravda že dítě si nepořizuji pro peníze a budu ho mít i když nic nedostanu,ale je pravda,že pořízení výbavičky nás dost vyždímalo,a ty korunky by se moc hodili,ale zvládnem to i bez nich.
10. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No to mi povídej...proč mám živit já ze svejch daní nějaký nemačenka...ať jdou makat. Teď když jsem já "na holičkách" má mě snad živit můj bohatší soused? A o výbavičce ani nemluvím...stejně nakupuju asi nejvíc po bazarech a sekáčích...novýho jserm zas tak moc nekoupila...asi je to tím, že bydlím v malým městě, kde nic moc není, tak brousím po sekáčích. Jo a doplatek nemocenský za prosinec jsem dostala předevčírem :unamused: a mmch máme jednu černou sousedku asi v mým věku...a už maj čtvrtý...takže dostala nejspíš porodný na všechny 4 :frowning2: ale bacha to není závist :wink: nejspíš stejně jako já pracovala od 18, takže jí to ze srdce přeju :angry:
10. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,myslim,ze asi zadny porodny nedostaneme.Ale budeme mit to co nam bude po zbytek zivota hrat srdce-zdrave ditko.Holt se budeme muset uskromnit,ale hlady snad neumreme:slight_smile:.Ja si vzdycky rikam,ze je na svete strasne moc lidi,kteri potrebuji nejen penize:frowning2:
10. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jasně jestli bych si měla vybrat mít kopu peněz nebo zdravé dítě myslím že je to jasná volba.Těch pár korun navíc mě nespasí,a myslím si že děti boháčů nemají šťastné dětství.Neříkám že všechny,některým by jsme mohli závidět.Ale na co my vzpomínáme raději na luxusní vybavení co jsme měli doma a drahý dovolený nebo na to jak jsme si užívali obyčejných věcí?Jen když si vezmu jak se musíme ohánět aby jsme dokázali dětem poskytnout to potřebný na úkor těch dětí tak mě to moc netěší.
10. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: dnesk už od 5 jaksi nemůžu zabrat :grinning: tak se flákám na netu a synek chrupe a druhý sem tam kopne :slight_smile:
11. únor 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jéé tak to máš blbý vycházky :frowning2: já měla naštěstí od rána do 20.00 a kontrola mi nikdy nepřišla, ale znala jsem holky, co jim kontrola došla :wink:

@linh já mám ke 28t. 8 kg nahoře :wink: máš v poho váhu neboj :wink:
11. únor 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo porodný bych teda brala :wink: na plinečky by to bodlo :wink: a maminám , které nemůžou kojit tak třeba na mlíčko :frowning2: je to drahý jak čert určo :frowning2:
11. únor 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak věřím v zákon schválnosti a až porodíme, tak pak zase bude porodný a mi ostrouháme :frowning2:
11. únor 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím přečíst, zda mám napsaný vše :wink:
11. únor 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem do albíčka další fotečku jak rosteme :wink:
11. únor 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linh já 8kg :frowning2:.. a mam nadváhu ted už obezitu dle BMI :frowning2:
11. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tobě to sluší :slight_smile:)..a kde je těch 8kg :slight_smile:??
11. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, porad si rikam jak sem zajdu na pokec,ale stiham jen kveten 2008.A ted koukam ze je tu i Many :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Je tady nejaka brnanda????
Holky jak jste na tom s jmenama? My porad nic nemuzem vybrat, to je krize fakt.
11. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty máš tak pěkný těhu bříško,já mám takovej báchor.ale co bych chtěla,s těma kilama na víc :frowning2: ale mám vše v plánu teď nepřiberu moc všechno jim nechám v porodce,pak ze mně malá něco vysaje a při příštím těhu budu mít taky hezký břicho :grinning: :grinning: jen jestli budu žrát takovým tempem jak tento týden tak si nejsem úplně jistá že to výjde :wink:
11. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,dnes je tak osklivo,ze jsem az ted vylezla z postele:slight_smile: Jinak ja mam vychazky neomezene,jsem bez potizi a na rizikovem jsem diky memu zaamwstnani,kde je stres hlavni hnaci motor firmy,takze jsem nechtela riskovat zdravi meho Tonika
11. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je tam hnusně,aspoň dožehlím a konečně uklidím v lince,před vánocema jsem se k tomu nedostala.ještě ně čeká úklid špajzu,ale má být hnusně do konce měsíce tak to zvládnu,pak už vyleze sluníčko já jen ve skříni přeberu zimní věci a vyměním za letní,a budu připravená :wink:
11. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, konečně mám dnes už klídek. Včerejšek byl náročný.
@dostyna Já jsem na neschopence taky kvůli práci, jezdit s autobusem nemohu od začátku těhu a v kanceláři nemají žádné volné místo a přesto můj doktor mi napsal jen ty 4 hod. denně :unamused:
@livy Vítáme tě zde, já jsem z Brna. Se jmény máme taky trochu problém, holčičí by jsme měli jasné ale na kluka se nemůžeme rozhodnout, nejdřív to byl Daniel ale je přeDanielováno :frowning2:
11. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je vyžehleno :slight_smile: do té linky se pustím asi až příjde tatík z prace až budu skákat po vrchu tak ať je raděj doma.
11. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs kdyz to je tezky s tema jmenama,kterych neni moc. My mame prave Daniela jako jedno na vyber. Meli jsme ho uz u male. Na holku bych mela tolik jmen a na kluka se nam nic moc nelibi.
11. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livy No tak to jsme na tom stejně u holky je to jasné a je jich tolik ale ten kluk je složitější. Jménům jako je Petr, Pavel, Martin se chceme vyhnout........... Nic proti jménům ale je jich už taky moc.
11. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja mam ternin vypocitany na 12 cervna 2011 a cekam chlapecka.uz mam doma holcicku 3 a pul roku starou.
11. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm ahoj,máme stejný termín,teda mě řekli 12.6 a do knižky mi napsali 13.6. ale to už je asi jedno,joooa taky čekáme chlapečka.
11. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek