• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@livy ahojky ja sem taky z brna:slight_smile:

Koukam ze ste tu resily vahu - ja mam 1,5kg ale mimco melo z ceho cerpat takze .... snad se do 10kg vlezu
12. únor 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak jsem tu snad jediná od Plzně :frowning2: a máme +4,5kg...ale taky je Štěpán šikovnej, doposud bral hlavně z uložených tukových zásob :grinning:
12. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livy taktéž jsem z Brna.

A jinak váhový přírustek mám už 8kg nahoře. Ach jo...... a to se snažím nijak nepřejídat. U první dcerky jsem během celého těhotenství nabrala kolem 22kg, ale do tří měsíců po porodu jsem byla zpět na svých 50kg. Tak doufám, že pokud naberu opět tolik kil, že zase půjdou rychle dolů......

Jinak jsem tu docela dlouho nebyla a tak ani nevím, jestli jsem se zmínila, že dle mého tušení máme potvrzenou druhou holčičku. :slight_smile:
Ještě jdu příští týden na 3D ultrazvuk, tak doufám, že tam mi to taky potvrdí. Raději bych to slyšela od dvou různých lékařů - ať to mám jisté. :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ahojky,byla jsem tady na zacatku tehu a po dlouhe dobe prichazim kouknout co je tady noveho..Ja jsem taky od Plzne-Stankov..Jsem taky ve 25tt,cekam tez kluka a nahore mam cca 7,5kg..Jen teda uz cekam treti,ale ja jen ze nejsi jedina od Plzne..Vera
12. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Ahoj, jo pamatuju si tě...ještě tu byla jedna čekatelka od Plzně :grinning: , ale ta asi chodí do jiného fóra...
12. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli se chystáte s pupíkem k fotografovi,kdy je asi tak nejideálnější doba?
12. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj odkud jsi.jak pak se bude jmenovat.kde budeš rodit.
12. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky, tak my jsme od úterka na prázdninách na Moravě u babiček a už se nám to pomalu krátí, zítra zase frčíme domů. jinak můj váhový přírustek 5 kg - takže už se taky začínám koulet. No nejhorší jsou ty zimní boty :angry: , už aby bylo jaro, popř. léto.
12. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahojky, ja se chystam, ale nerada se fotim tak nevim no...snad to nejak prekonam.idela bych to asi kolem 32 nebo 33tt.uz mas vybranyho fotografa?
13. únor 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no mě fotografování neva,teda ne že by mě bavilo se kroutit před foťákem,ale beru to tak že budu mít památku.Fotografa mám vybranýho,jen nevím co na sebe aby to vypadalo pěkně :frowning2: ,ale po pravdě nebráním se ani hambatým fotkám.jen pořád čekám kdy se mi udělá hezkej pupík,zatím mám takovej báchor.říkají že je ideální tak ten 8.měsíc pak už zas můžu být oteklá a není to ono.Chci i nějaký fotky s tátou,ale on není moc fotogenickej,tak snad si s náma fotograf pohraje.
13. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste no já už chodím v jarních botech,zimní by mi dali zabrat,ale jestli bude ještě moc mrznout tak to nějak zvládnu,ale jaro už bych brala,s létem bych počkala až nebudu 2v1,moc si nedovedu představit jak se v těch vedrech valím a potím se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak mám čásek a jdu vás dočítat :wink:
13. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livy vítáme tě tu :wink:

@michalamm vítáme tě tu :wink:

holky díky za pochvalu :grinning: jinak začínám už jaksi ujíždět na sladkým :confounded: budu se muset začít krotit nebo těch 23 kg doženu ani nemrknu :wink: :confounded:
13. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste už mám taky plný zuby toho obouvání a navlíkání :confounded: vždy prnvě vyřídím synka a pak jdu na sebe, i tak spocená až až :confounded: už ať dáme jednu vrstvu, nazouváky :slight_smile: a bude pohodička :slight_smile:
13. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ja zatim 3 kg navrch,ale taky melo mimi veeeelky tukovy zasoby a bylo z ceho brat,ale na sladkym uzjizdim hrozne. Jinak taky bude kluk,koukam je tu prevaha.
K fotografovi je urcite lepsi zajit az s poradnym pupkem,ale jak ted vidim sebe,tak se ani nechci fotit,ale kamosky co jsou tehu a cekaji v breznu se ted byly fotit a krasny fotky.
13. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink:
no já se chtěla fotit, ale nakonec to kašlu :slight_smile: nebyla jsem ani s Ladíkem , tak nepůjdu ani s LUkáškem :slight_smile: aby jim to nebylo líto :grinning: a fotíme se jen doma :grinning:
kurňa dneska jsem nějaká moc unavená :confounded: asi to počasí, přitom jsem přechrápaná, ale ani ven se mi nechtělo, tak jsem chlapy poslala samotný :slight_smile: zkoušela jsem vytuhnout a nemůžu ani zabrat :confounded: tak večer no :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla v Ikei,nakoupila spoustu kramu,dala si obed a ted cekame na babi az nam prijde vratit malou.
Holky, jestli nekdo cekate holcicku, nechcete nejaky oblecky? Mam spoustu veci na prodej po male,prece jen kluk v ruzove je blby,kdyby nekdo chtel tak hodim odkaz na mimibazar,event.Brnandam,muzu ukazat.
@many jak jste na tom se skolkou, budes davat Ladika?
13. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mě zas lehce dostala tchýně :angry: začala mi spílat že jsem přibrala JEN 3kg,že je to málo,že to není dobrý......říkám proč čemu to vadí mimčo hezky roste prospívá tak jak má.tak prej že si to bere ze mě.říkám však má co brát jen ať si ty tuky veme,tak prej ne bere mi vápník a pak mi vypadají zuby a budou trpět klouby.tak jsem ji řekla že ten vápník si ze mně bere tak jak tak a pokud přiberu 20 kilo a budu jíst málo potravin s vápníkem tak budu taky trpět no ale tchýně je přece starší a zkušenější že.A já pomlčím o tom jak by moje tělo trpělo a zvlášť klouby kdybych při své počáteční váze 79kg přibrala min dalších 20 že.no vím že bych s tím nic nenadělala a ani se nějak neomezuju třeba teď večeříme palačinky se zmrzlinou :wink: ,ale tchýně má furt pocit že držím diety :angry:
13. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak jí přiště řekni, žes přibrala :slight_smile:.. to nepozná a budeš mít pokoj, když jí na tom tak záleží..
to já ti závidim :slight_smile:))
13. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no já nejsem dobrá na lhaní a nebudu se to na starý roky učit tak jí raděj nebudu říkat nic.ona je strašně negativní člověk za vším vidí hrůzy a pak kvůli tomu nespí,má malej obchůdek (švagr s manželem ji říkají baba Niklová) a pak vše řeší se všema zákazníkama.už si fakt musíme všichni dávat pozor na to co říkáme ať ji nestresujem.Takže jen pozitivní informace,ale i tam si kolikrát něco najde.ale nechci z ní dělat semetriku ona není špatná,všechno dělá v dobré víře a snaží se pomáhat,i když to spíš obtěžuje,myslí to dobře.
13. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm
@janadudy čau holky, tak to spolu potáhnem až do konce, já mám termín 14.6. a čekáme třetí holčičku :slight_smile:
14. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsme se vrátili z hor, sníh nebyl, tak jsme jen jedli a hráli stolní hry a já mám nahoře dašlí 4kg!!!!!! takže už mám celkem 10kg!!!! no já se snad neunesu než porodím :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
14. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím,že malej Toník je pěkný číslo a od včerejšího večera pořádá asi v mým břichu velkej mejdan :slight_smile:
Jinak nevím jaké máte zkušenosti s homeopatikama,ale nechala jsem si od svého původního gyndaře napsat homeopatika před a během porodu.Nevím,jestli mi to ulehčí,ale kamarádky rodila 4h a hlavně ty předporodní homeo potlačili poslíčky,takže to by bylo fajn:slight_smile:
14. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jsou ty homeopatika jen na předpis nebo se dají koupit v lékárnách? A co ti dr. napsal?
14. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss mělo by to být vše bez předpisu...každopádně by to chtělo osobní poradu s homeopatem..
před porodem
- od 36.týdne do začátku porodní činnosti
- GRAPHITES 30CH, 5gran denně na noc
začne porod
- ARNICA MONTANA 30 CH, 10gran a znovu před porodním sálem ( při příjezdu do porodnice )
I. doba porodní
- při pravidelných kontrakcích co 10-5min.
- CAULOPHYLLUM THALICTROIDES 15CH, 5gran střídat po kontrakci
s ACTAEA RACEMOSA 15CH, 5gran
II. doba porodní
- rodička tlačí, neužívá nic
III. doba porodní
- ihned po porodu plodu a před porodem placenty
- ARNICA MONTANA 30CH, 10 gran
IV. doba porodní a časné šestinedělí 6-8dní
- začíná po ošetření rodičky ihned po porodu - dle denní doby se napojí na schéma
- ráno CHINA RUBRA 9CH, 10 gran
- poledne ARNICA MONTANA 30CH, 10 gran
- večer ( na noc ) PYROGENIUM 9CH, 10gran
podpora laktace
- pokud nastane problém s nástupem pravidelného kojení
- RICINUS COMMUNIS 5CH, 2x5gran denně
Porod císařským řezem
- stejné schéma u neplánovaného řezu
- u plánovaného ( spontánní porod ještě nezačal ) se vynechá I.a III. doba porodní
14. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a to budes mit sebou v porodnici seznam homeo a vsechny ty krabicky sebou a dle rozpisu to do sebe hazet???? No nevim nevim
14. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: to nevím,je to jen doporučení.Je možný,že na to vůbec nebude čas a myšlenky :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o radu, kde najít taková ta odšktávadla týdnů a měsíců těhu, většina to má v albu, děkuju :wink:
14. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já si říkala, že bych si ho udělala sama :slight_smile:)
14. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna teda to vypadá strašně složitě :frowning2: , já zháním nějaký info, abych nemusela přenášet. Vždycky totiž přenáším a je to hrozná votrava ten konec. Na to jsou nějaký homeopatika? :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek