• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@weryss na to má moje PA nějaký úžasný recept na opravdu hnusnej koktejl,dává ho když hrozí vyvolání.Nevím co tam vše patří pamatuju na mlíko a licinovej olej a spoustu dalších sraček,švagrová si to dělala nejdřív měla hroznej průjem a pak ju to chytlo.ani ne za 5 hod byl malej na světě a to se to trochu zdrželo protože měl šňůru kolem krku jinak by to bylo rychlejší.na prvorodičku myslím slušnej výkon ne?a ani nepotřebovala klistýr :wink:
14. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many už mám tu syrovátku :wink: a není to špatný.kolikrát denně to piješ.asi si budu muset nechat taky napsat magnezium,začíná mi tvrdnout břicho a dnes na plavání mě mírně chytali křeče :frowning2:
14. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik o tom jsem tady myslim cetla,nejakej napoj od Ingeborg.Dal si to nepamatuju.Myslim,ze to bude neco hdne projimaveho:slight_smile:
15. únor 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@dostyna taky jsem to četla, ta diskuse je zajimavá. Jestli budu přenášet, tak to asi zkusím!! http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelma/?lastref=pager1&page=1
15. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nečetla jsem to celý jen první stránku,recept mají jinej ale základ je stejnej ten ricinovej olej.jinak tam švagrová měla ještě mlíko,vaječnej koňak,nějaký koření a nevím co všechno ani v jakým poměru.ale asi je důležitej ten olej.
15. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kazdeho pusobi neco jinyho,takze ja to vidm spis na velkej uklid,par drepu a pojede se do porodnice:slight_smile:
15. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
15. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik prď na tchýni :wink: ta moje taky někdy pěkně chytračí a hned jí odpálkuju :grinning:
@weryss neboj uneseš se :slight_smile: musím se taky zvážit :wink: určo budu mít něco nahoře, začala jsem se dost cpát sladkým :confounded:
@bizonka1 vždyť počítadlo tam určo máš ne :wink:
15. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jojky co to je za seznam :wink: z toho jsem jojin, jako cpát to do sebe jo :wink: :slight_smile: to néééé :grinning:
15. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to je ten koktejl, co se myslím řeší i tady na koníkovi ne :wink: někde jsem četla takovou diskuzi :wink:
15. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojda,já nemyslím to, kolik dnů zbývá, ale ty měsíce po týdnech, jak si holky tady vkládaj do alb. :wink:
15. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik piju jí 2x denně, ráno a večer, ale začnu asi i odpoledne :slight_smile: akorát zasytí a nemáš ani po ní hlad :grinning: jsem večer vždy plná a už chodívám spát a každý den mi je zle od žaludku :confounded: takže budu večeřet tak 5 asi a tu syrovátku tak v 6, 7 uvidím,
15. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 aha, jsem si nevšimla :slight_smile: u Ladíka jsem tenkrát taky měla toho hodně, obrázků jako nějaká žížala,kde se to ukazuje, že,.... nebo miminko přímo v bříšku jak plave a roste,.................. a teď jsem to už nikde neviděla :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Zkusím to někde objevit :wink: docela se mi to líbí. Ten metr mám na Facebooku, ale to odškrtávací nemůžu zatím nikde najít.
15. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: třeba holky poradí :wink:
15. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj uvidíme, teď půjdu žehlit koš miniaturních věciček, docela se těším :wink:
15. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hustej,co? no taky si nedokážu představit jak dodržuju pořadí...ale když to půjde tak to zkusím,pak dám vědět jak jsem 20hodin trpěla v porodnici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,poradíte co mám dělat když jsem strašně líná?měla bych žehlit,něco uvařit,ale vůůůůůbec se mi nechce :frowning2:
15. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já taky ráno žehlila pár věcí, spíš tatinových :slight_smile: a teď už mám padla :slight_smile: včera jsem si večer vysála a vytřela :slight_smile: tak teď šmejdím na netu a Ladík si hraje :slight_smile: jinak v tete byla akce na nějaké věci ,tak jsem si v sobotu skočila koupit aspoň dvoje pampers plínky ty oranžový slip a play nebo jak se to píše :grinning: brala jsem dvojky a jedna vyšla na 2,- super cena :slight_smile: a vložky do podprdy do porodnice a olejíček od astridu :grinning: musím každý měsíc něco a včera jsem si byla koupit jednu kojící podprdu a jsem ráda, že je už dělají i černý :grinning: aspoň se nezapere :grinning: akorát zase nejsem moc spokojená, vadí mi ,že ta guma se zařezává stejně pořád pod prsa a mám to i otlačený :confounded: a nezdá se mi, že by mě táhla ............................ no juknu i někde u ťamanů, mám toho plný zuby, drahý a nic moc, tak jak u Ladíka no :confounded:
15. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak nic nedělej :slight_smile: a až se ti bude chtít aspoň trošku , tak se do toho dej :grinning:
15. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera jsem si konečně koupila látku na peřinky do kočárku, jsem nemohla sehnat a dám to známé a uvidíme, jak mi to ušije :grinning:
15. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Plínky chci koupit do porodnice ty Happy newborn, mají ten výřez na pupík, ale u nás je nemůžu sehnat ani v Hypernově ani v Albertu :frowning2: Mají jen ty větší velikosti, to mě štve. Pak přejdem taky na Pampersky, ta cena je super, když jsou v akci :dizzy_face: Ty podprdy už mám jak jsem psala-bolerka a jednu si pro jistotu koupím normální, kdyby něco:slight_smile:
Teď měli v Hypru akci na vlhčené ubrousky na zadeček taky Happy 4x72 Ks za 75 Kč, úplně zadarmo, jen chci vidět, zda to malej snese...musíme to zkusit. Taky kupuju postupně, pak by to byla hrozná pálka :grinning:
15. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já si je nechala taky šít, včera jsem je vyprala a je to samej žmolík, jsem pěkně naštvaná, tolik peněz a na prdlačku :angry:
15. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já to neznám :wink: stím výřezem :wink: nic takovýho jsme neřešili :confounded: ani v porodnici nikdo, měla jsem normální plínky :confounded: tak nevím, a to jsou ty 1 ?
15. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 snad to snese, na Ladíka jsem ozkoušela vše možný a s ničím nikdy neměl problémy :wink: takže taky určo mít nebudete :slight_smile: teď už mám zkušenosti, že v plínách pojedu jen v pampers a ubrousky lintea a ty oranžový z tety :slight_smile: fakt super :slight_smile: pěkně vlhký, jdou pěkně od sebe vytahovat,......
15. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 fáááááááááááákt :frowning2: to je škoda, já taky už vyprala a vyžehlila, paní radila před šitím vyprat, kdyby se to náhodou trošku srazilo,.... ale je pěkná látka furt,
15. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many máš recht....dala ajsem vařit hovězí vývara odpo udělám rajskou omáčku :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna šikulka :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jinak super kup těch ubrousků :wink:
15. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v úterý jsem byla na té cukrovce a zatím mi nevolali,takže to asi vypadá dobře,že?
15. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek