• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
Ahojky, zakládám téma pro maminky březnových miminek 2012. Doufám, že se nás tu brzy sejde co nejvíc :slight_smile: :wink:
23. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie uz brezen 2012? to to leti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam doma "malembreznatko" 2010 (kdyby si pockala na termin) a breznatko 2011 a doufam, ze letos se nepripojim :grinning: :grinning: :grinning:
preju krasny a bezproblemovy tehotenstvi a na konci zdrave miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob ahojky, to jsme spolu musely být v diskuzi březen 2010, protože moje dcera je březňátko 2010. No a dneska ráno jsem zjistila, že budeme mít dalšího březňáčka. Dokonce možná i se stejným datem narození :slight_smile:
23. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie jeee, to je mozny :dizzy_face: no ta nase cacora se narodila nakonec 28.unora, tak breznatko vyslo az o rok pozdeji, ale docela jsem se bala aby si pockal az na brezen (je 5.) aby jsme neslavili dvoje narozky v jeden den :grinning:
23. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob Dcera je 10. března a synovec 13.března, je mezi nimi 4letý rozdíl. Druhý prcek by měl být 2. března, takže budou hned troje narozky v jednom :slight_smile: Jo, a já jsem taky březňátko :grinning:
23. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie to budete mit nabity brezen a pak celej rok nic, ne? :grinning: ja mam deti unor, brezen, duben a ja su v lednu, tak je to tak pekne kazdej mesic neco :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob to máš šikovný, pěkně každý měsíc někdo :slight_smile: U nás je to obstaraný ostatníma příbuznýma. Hodně se stýkáme. Manželova teta je v únoru, manžel v dubnu, tchán v květnu, mamčin přítel v červnu, máma a ségra v červenci, já mám v srpnu svátek, švagrová je říjen, tchýně listopad a švagr prosinec. já jsem radši, že budu dělat jen dvě oslavy, ale pro všechny :wink:
24. čer 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co, žádný březnový těhulky?? Nebo ještě neproběhly testíky? :wink:
25. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, ja jsem dnes rano vyzkousela testik, a byly tam :wink:
Teda vy jste si to pekne s manzelem\pritelem vypocitali, co :sunglasses:
A jak je? Mas nejaky tehu priznaky?
29. čer 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie Psala jsem tobe, kdyby se treba nekoukla :wink:
29. čer 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já nevím, či spadám do konce února nebo začátek března :slight_smile: ehm...:-/
29. čer 2011 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepina271 A uz jsi byla na KO? Ja se objednam az tak po 20catem, takze zatim neni nic potvrzeneho :wink:
29. čer 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stia jj já jsem právě byla ve čtvrtek minulý týden, doktor mi potvrdil těhotenství a objednal si mě na 21.7.2011. Řekl mi, že termín cca 26.2.2012...ale to je tak nejisté si myslím, že to může být klidně i zač.března. Dá se to vůbec přesněji určit?
29. čer 2011 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, to jsem ráda, že už se klubou březňátka :slight_smile: Já byla dnes u mudry a hned jsem tam sebou švihla :slight_smile: Prej mě ani nebude kontrolovat, že těhu jsem určitě :grinning: Vzala mi krev a zítra budou výsledky. Jinak kontrola až 20. července. To je tak strašně daleko :frowning2:
29. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepina271 A kdy jsi mela posledni MS? Vzdycky je u terminu nejaka prodleva, jsou vetsinou dva- jeden podle posledni MS a druhy podle UTZ. Tkze si vyber ze :fearful:
29. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepina271 určit se to dá podle poslední mestruace - datum prvního dne poslední MS, přidej sedm dní a pak odečti tři měsíce. Další možnost je podle UTZ ve 20. týdnu. A poslední pak podle pohybů. Říká se, že když cítíš první pohyby, tak jsi přesně v půlce těhulení. Takže datum pohybů plus 20 týdnů :slight_smile:
Já měla s dcerou datum dle MS 20,3, dle UTZ 16,3, a dle pohybů 5,3, a malá je rozená 10,3, Tak si vyber :grinning:
29. čer 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie A co ze jsi omdlela? Se ti udelalo tak blbe? Jo je to daleko, ale vzdyt asi sama vis, ze driv to nema smysl :wink:
29. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za rady:slight_smile: Poslední MS jsem měla 19.5.2011...
29. čer 2011 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepina271 Tak podle MS to asi bude unornatko- ale kdo vi, deti jsou nevyzpytatelne. Ja jsem mela termin 9.1 . a malej se narodil az 21.1. :wink:
29. čer 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stia seděla jsem tam bez jídla a bez pití od 11,30 do 13,30 a k tomu mi brali krev. Tak se mi po odběru zatočila hlava, k tomu to vedro a bylo to :slight_smile:
29. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stia musím říct, že u první dcery jsem neměla jedinou nevolnost, slabost, nic. Nemít bříško, tak jsem ani nevěděla, že jsem těhulka. Ale tenhle prcek, ten mi dává zabrat :frowning2: Nevolnosti, slabosti, nechutenství snad od prvního dne :slight_smile: určitě to bude malej rošťák
29. čer 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stia jj taky si myslím,podle výpočtu od ladybugie ... :slight_smile: vyšlo mi to jak doktorovi 26.2.2011, ale zůstala bych tady s Váma:slight_smile: Jinak bolí Vás taky břicho jako před MS? Dokonce mě aj píchá v boku, prva v pravém, dnes zase v levém..nevím, zda to něco není....:slight_smile: Jinak je mi fajně...návaly nemám...doufám, že ani nepřijdou :grinning:
29. čer 2011 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie A chtela bys chlapecka? :wink: Me je taky sem tam soufl, ale ne zase moc, zatim jsem nezvracela. Ale chut na jidlo taky nemam, dnes jsem ziva z broskvi a nektarinek :grinning:

No a to se nedivim, ze jsi omdlela. To je stejne sileny, jak dlouho jsi cekala :confounded:
29. čer 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepina271 Zustan, to je jasny :wink: Podbrisek me sem tam boli, spis ale kdyz jsem v klidu ( coz moc casto neni). No a prsa take, hlavne bradavky :confused: A cekas prvni ditko?

No tak premyslim, ze si na tu gyndu zitra zavolam a objednam se, at vim, na cem jsem.....
29. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stia jj čekám první dítko, tak nemám žádné info a až teť se o tomto dočítám:slight_smile: Já zase když moc lítám, tak mě píchá v břichu :-/ Prsa mě taky pobolívají,ale to už jaksi ani nevnímám. Teť jsem se tak vztekla...náš kocour si zase pohrál z koupelnou :angry:
Pak dej vědět, jak jsi dopadla:slight_smile:
29. čer 2011 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stia my už doma máme holčičku, tak by chlapeček byl fajn, ale zase mám kupu věcí po Any růžových, tak by byla zase šikovná holčička. Je mi to vlastně jedno :slight_smile:
29. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepina27 a kocourek asi je ockovanej, vid? V tehu by ses mohla totiz nakazit kocici toxoplazmozou- je nebezpecna :unamused:
A holky- reknete neco o sobe, ne? :wink:
29. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....zdravím, na testíku dneska //, víc se uvidí později....zatím jsem v šoku (v dubnu jsem byla na revizi 11tt) a měla jsem mít ještě měsíc pauzu s otěhotněním....tak nevím, jak si poradí tělo, miminko, co doktor.....snad to tntokrát vyjde...doma mám dubňátko 2010 a chtěla jsem zase beránka......
30. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie taky si tě maličko pamatuji z dubna 2010, je to možné???
30. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verher ahojky, jojo, chodila jsem tam :slight_smile: to je prima, že máš dvě čárky. To budeme mít opravdu naprosto stejné radosti a starosti, když máme stejně staré děti :slight_smile: Držím palce, ať je to ok
30. čer 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verher Omlouvám se, že sem lezu, ale já jsem teď čerstvě o miminko přišla, byla jsem 9+4 a nejradši bych se hned vrhla do dalšího "pracování" V nemocnici mi řekli, že nesexovat 14dní a otěhotnět nesmím 3-4měsíce. Tak nevím, jestli čekat, nebo se můžu vrhnout hned a doufat, že případné těhotenství by dopadlo dobře.
30. čer 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 17
Tvůj příspěvek