• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@mareka
@babel01 holky, jak vás čtu, jako bych to byla já před pár měsíci. U prvního jsem nevolnosti měla, ale ne tak šílené jako v tomto těhotenství. Od 6tt do 20tt jsem téměř nejedla a nepila, přesto jsem zvracela stokrát denně, dokonce jsem skončila s dehydratací ve špitále na kapačkách, byl to fakt děs. Do toho starost o malého. Nenáviděla jsem celý svět, nejhorší byl ten pocit, když jsem večer usínala, že zítra to bude úplně stejně, na nic jsem se netěšila....bylo to náročné, ale mám to za sebou, a už cca 10 týdnů existuju normálně. Držím vám palce, ať vám to rychle uteče a ať to máte za sebou!!!!!
29. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. ...tybrdo...to je slusny zahul...me opet neni absolutne nic, jen ten bruch se k veceru zda, jakoby byl v patem mesici a ne v 7tt :grinning: Tak uz jen 10 tydnu a mas to za sebou...ja jsem si cele tehotenstvi maximalne uzivala a tesila se z nej az do konce...po porodu mi brisko strasne moc chybelo....a ted to urcite nebude jine :slight_smile:
29. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy jsem na tom stejěn, taky mi nic není, jen čekám, kdy to bříško už začne vylejzat, abys si už připadala jako těhotná :grinning:
29. črc 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ...tak to jsem s Verunkou mela stejne....vzdy kdyz jsme sli ven jsem rikala...vypadam tluste nebo tehotne? A manzel mi vzdy rekl tehotne, pac vedel, ze mu jinak nedam pokoj...ale pravdou je, ze jsem vypadala "jen" tluste hrozne dlouho. V praci jsem to oznamila az ve 21tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted jsem tez pekne macata...ikdyz starovaci vaha je o fous mene nez startovaci s Veru...ale to brisko se fakt zacina boulet nejak brzo....asi tim, ze je to tak brzy po prvnim tehu :slight_smile:
29. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. Jé, v říjnu jsem taky měla mít miminko. Ale zakázala jsem si o tom tak přemýšlet. Teď se maximálně těším na to v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy :grinning: to je dobrý s tím manželem :grinning: to musím toho svého taky naučit. Já dneska končím 9 týden a pripadám si akorát že s emi zvětšil ten špek pod pupíkem a ne a nejde zatáhnout :grinning:
29. črc 2011 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessika na to už nemysli, jsi v 11 týdnu, ještě týden a "nejrizikovější" je za tebou a můžeš se naplno těšit na tohohle broučka :wink: :slight_smile:
29. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ...jo, tak on je hrozny dobrak fakt...vi presne co mi ma rict :grinning: Proto ho tak miluju :dizzy_face: Holky, ja bych taaak chtela vedet, jestli to nase mrne je oukej...jeste tak mesic a neco si pockam no....ale zase chmury me muzou prepadat jen tehdy, kdyz ta mala dablice spi (coz je zrovna ted)...musim verit :sunglasses:
29. črc 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy měsíc a něco do NT, nebo do dalšího utz? Já byla teď v úterý a taky mě občas chytne, že do 16. kdy ho zas uvidím, je to dlouho a může se stát cokoliv, člověk nad tím fakt nesmí přemýšlet :wink:
29. črc 2011 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ...do prvniho UTZ...dalsi bude ve 20tt a pak uz jen cekat na porod :grinning: Uz jsem to tu drive psala...zijem v UK a tady se proste do 12tt UTZ nedelaji (teda delaji, kdyz je nejaky problem...bolesti nebo krvaceni...ale standartne ne). Nahlasit se k porodni asistentce jdu 8.8. , vim ze se nic moc dit nebude...asi jen odber krve, ale i tak se na to tesim, ze bude aspon nejaka akce :sweat_smile:
29. črc 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ...mas pravdu, to by se clovek zblaznil, kdyby se tim vsim porad zaobiral...uzivej si kazdeho UTZ! Pro nas to byl mega zazitek teda...no ted nevim jak to bude...Verunka je divocak, tak abych nesledovala vic co v ordinaci vymamlasi nez abych koukala na druheho prdolku :grinning:
29. črc 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy jojo, já vím, že v zahraničí se to tak neřeší, jako u nás ty utz jsou nejčastější na světě snad. Ale tak snad nám to rychle uteče a nedivím, se, že se těšíš za PA, jak píšeš, aspoň něco. A na tom 1. utz už uvidíš krásného človíčka :wink:
29. črc 2011 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ...dekuju, taky v to moc doufam :wink: Planujes si koupit nejake udelatko na poslech srdicka? My ho mame...ja bych totiz do dalsiho UTZ urcite tehdy zesilela :grinning: Ale jeste je na poslech brzy...si jeste tak 3 tydny pockam a pak zacnu zkouset hledat a snad najdu. My ho koupili par dnu po UTZ...UTZ me sice paradne uklidnil, ze je bobanek v poradku, ale vydrzelo mi to asi dva dny....a milacek, nez aby poslouchal ty tragedie, tak mi to koupil :grinning: Ale ja Veru zacala citit dlubat uz od 16tydne (i manzel), tak jsem to uz pak tolik nehrotila...stacilo, ze me posimrala a byla jsem v poho :dizzy_face:
29. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
babel01 :
no taky právě bych malého někam dala ale není kam babča je ztahaná z práce a manžel je ještě nachcípanej ke všemu takže je mám doma komplet a já prostě katastrofa ..
Přesně jak ty, cítím smrady různé a je konec, nejhorší je že předtím s Dádikem mi nevadilo auto a ted ted vlezem rozjedem se a po 10km můžu jít , manžel už je ze mě hotovej,furt hubnu né že bych to nepotřebovala ale fakt prostě mazec , vypadám jak vyblitý zelí no hnus.
Jsem říkala že bych ted potřebovala chůvu na hlídání ale nevím zda bych zase ho dala někomu cizímu.
Zkoušela si i zázvor.lízátka? ty mi u 1. zabírali, ted jsem si je koupila a bohužel nic tak musim zkusit aspon limču.
Chtěla bych zažít krásné těhu bez starostí jako to maj ostatní fakt bych si to užívala :frowning2:
29. črc 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessika já měla mít miminko v červnu :pensive: ale taky jsem si zakázala na to myslet, že už by bylo na světě a tak....Tobě držím palce, ať všechno dobře dopadne:slight_smile:
29. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy tak já to mám přesně stejně, na dva dny mě kontrola uklidní a pak zase začne hlodat červíček :grinning:. Myslíš stetoskop na to srdíčko? takové to, čím poslouchá doktor průdušky, když je člověk nastydlý? To by bylo super to doma mít :grinning:. Ale asi bych to nedala z ruky :grinning:. No už se taky těším, až začnu cítit pohyby a budu klidnější :slight_smile:
30. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mareka já nebliju, ale zase mám o mimčo strach, takže si to taky až tak neužívám, ale tím si nechci určitě stěžovat, přeju, at je brzy líp.
30. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Bud v pohodě já si předtím s 1dít+tem taky užila špinila jsem krvácela, ale nakonec donosila , ale mohu říct že těch starostí bylo takže tě chápu .
Já se tenkrát taky bála 2 pokusy uměle a nic pak normálně a samé starosti atd pak mi bylo špatně, a ted je mi zle ještě víc jak s prvním, je to fakt mazec , ještě že mám doma muže a pomáhá mi takže já jen ležím a běhám na wc :frowning2:
Už se těším aby to přešlo ani těhu čaj na nevolnosti nezabírá ani zázvorové lízátka takže prostě mazec, holky závidím vám že jste ok budte rádi tohle bych nepřála ani nepříteli :frowning2:
Držte se a opatrujte :dizzy_face:
30. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ja jsem uplne vyrizena. Manzel ma hodne prace, babca teda obcas pomaha, ale je to tak na dve hodinky tydne, coz je na houby :-/ A mne je stale blbe. Teda asi dva dny to bylo lepsi, ale zase se to vratilo. Mam pocit na zvraceni, ale nezvracim. Zkousim to zajist, ale nefunguje to. Asi zkusim ty zazvorovy lizatka. Jo a pachy, to je taky des :-/ V prvnim tehu jsem byla jak reklama na tehotenstvi - nic mi nebylo, bricho vylezlo az v 7. mesici :slight_smile:
31. črc 2011 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 ....stetoskop tez muze byt fajn, ale ja mam neco jineho : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/o/3864301/ normalne se da na podbrisek trochu gelu a sudlatkem se hledaji zvuky...Verunku jsem si i nahrala na mp3, je to uzasne poslouchat tloukajici srdicko.

@verbalinka ...to me mrzi, ze je ti tak bidne...moje segra prozvracela prvni tehotenstvi do 5mesice a druhe myslela, ze bude v poho, ale zhruba od toho pateho mesice az do konce problila to druhe :grinning: Ja se sice nekdy citim slabeji, ale zadne zavrate nebo nechutenstvi...preju vam vsem, co je vam nedobre, at to rychle prejde!!!
31. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím do řady zvracejících těhulek :frowning2: dneska jsem poprvé zůstala doma, jak mi je zle...jsem asi přepracovaná. Až se mi udělá lépe, tak se půjdu projít a seženu si zázvor, snad to alespon trochu pomuze. Nemuzu nic ani citit, natoz jist. :unamused: A to jsem si ja blahova myslela, že budu mít pohodové těhu jako mamka. Ale už jako malá jsem vždycky blila, když jsme někam cestovali. Uplně mam hruzu z cesty domu do ČR. Budu muset zvladnout 5h v buse a pak 2h letadlem :frowning2: snad se to do te doby zlepsi
31. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska ...ahojky, no to je pech...a kdy odletate? 5h v buse? To je pekna dalka teda...a v CR to mas domu blizko? My to mame opacne, na letadlo cca 20min, ale v cr vlakem pres 4h :rolling_eyes:
31. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy Ahojik, odletame 23.8. z Bristolu. V CR uz jen hodinka v buse do Plzně a jsme doma :slight_smile: Už to chci mít za sebou. :wink: Můžeš mi prosím poradit kde ste kupovali ten pristroj na poslech srdicka? A od kdy je asi srdicko slyset? taky bych to moc chtela... :slight_smile:
31. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska ...my jsme to kupovali na ebay :wink: Takze uz byl pouzivany, ale hlavne, ze funguje no ne? :slight_smile: Hazu ti odkaz, at to nemusis komplikovane hledat:
http://baby.shop.ebay.co.uk/Maternity-Pregnancy-/87167/i.html?LH_Auction=1&_nkw=baby+monitor&_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282
At se ale nenapalis s cenama...nekteri to jen pronajimaji.... :wink: Odletas az za mesic, tak treba ti do te doby bude dobre...prala bych ti to, stejne jako vsem ostatnim blinkajicim :wink:
31. črc 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska ...jo a slyset by melo byt asi "snad" od 9 tydne? Je tam vice zvuku, ktere se musi odlisit...my puvodne se zatajenym dechem poslouchali tepani, ale pak nasli uplne jine a zjistili jsme, ze to puvodni, co jsme nekolik dnu obdivovali nebylo srdicko, ale tepani krve v pupecniku :grinning: Srdicko tepe jasneji a mnohem rychleji :slight_smile: Zalezi na udelatku...kamaradka vcera zkousela ten muj a byla z toho vedle jak ta jedle, bylo to krasne slyset. Rikala, ze zkousela i jiny s takovym pasem na bricho a ze bylo slyset kulove...spise nejake sumy jenom...
31. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy Super, děkuju :slight_smile: prodiskutuju s drahou polovičkou a třeba ještě pořídíme, než odjedeme...nebo pak v čechách...
Jak tady někdo už psal, tyhle nevolnosti bych nepřála ani nepříteli...Ale snad už bude brzy všem lépe a budeme si všechny užívat klidné těhu :slight_smile:
31. črc 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky já už třetí den v kuse jenom zvracím.... je to děs, to maličkatý stvořeníčko velikosti rýže se rozhodlo mě zničit :grinning: za 14 dní mám dole 4 kila a to jsem teprve v sedmém týnu
31. črc 2011 ve 21:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulka13 to je mi te lito :-/ Ja nastesti nezvracim, ale mam stale pocit na zvraceni. Od vcera zkousim utros polykat a ne zavadet, tak uvidim, treba se to zlepsi. A ty jsi v kolikatem tydnu? Ja koncim 8.tt a mimi ma uz velikost fazole :slight_smile:)
1. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@verbalinka já jsem 7tt, ode dneška na rizikovém a teď budu dalších 28 dní čekat než toho drobečka zase uvidím na ultrazvuku... mám pocit že to hrozně utíká, vidím sama sebe jak jsem naposled obrečela, když zase přišla ms a teď už vím že za sebou máme měsíc
1. srp 2011 ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulka13 mám mezi poslední kontrolou a tou další taky 3 týdny. Týden už je pryč, docela to letí, ale stejně bych ho už chtěla vidět a hlavně příště dostanu průkazku, tak se nemůžu dočkat :slight_smile:
1. srp 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek