• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@petulka13 vubec ti nezavidim ja sme na tom stejne uz od patku zvracim nic moc nemuzu snist fazolce se to nelibi uz nevim co snist jen obcas ty polevky ty mi pomahaji
1. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky pridavam mezi zvracejici, pres den jenom pocit na zvraceni ale vecer to zacne:( a to nic projistotu nejim od odpoledne ale stejne jdu spat kolem te osme, a za hodinu budicek a letim na zachod:(
2. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 mě to povídej, naprosto Tě chápu, mám neskutečný problém se donutit jíst, nemám ani pocit hladu, jen se mi stále chce zvracet...
@samsulak zkus se do jídla nutit, já už shodila 4 kila a prý to není zrovna nejlepší :frowning2:
2. srp 2011 ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 no ja to mam taky tak ale ja startuju az vpul 11 vecer :confounded: hruza nevim co jist taksnazim ted aspon suchou housku a to vcelku jde
2. srp 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a zkousely jste ty zazvorove lizatka? Pry to dost pomaha...Ale zkusenost s tim zadnou nemam.
2. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy tak lizatka nezabiraji tedy alespon u me ne , ale je fakt ze pres den mi pomahaji kdyz mam jenom takovy divny pocit u zaludku ale dneska jsem zkousela udelat zazvorovy caj a super:D doufam ze to zabere vecer ci v noci at se konecne vyspim, protoze potom ty pracovni rana jsou krute:( a moje pani doktorka ma dovolenou:(
2. srp 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 tak ja jsem zatim neshodila nic az na kilo a pul ale to je porad OK, tedy si alespon myslim ale me by prospelo tak deset:D a do jidla me nuti moje mamca pravidelne chodim na zdravou stravu aby mi neco nechybelo
2. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem jak vy trvá to 2 týden at snim co snim at vypiju cokoli prostě to jde ven...
Už mám dole 8kg a těším se k dr. aby mi něco poradil protože jsem jak bludnej holandan nemám sílu na nic, u prvního jsem to měla a lízátka zabírali ale tady u toho ani to nepomáhá ještě chci zkusit zázvor. limču tak uvidíme jestli to zabere jinak už fakt nevim.
I když tedy jsem ráda že mi jde kilčo dolů a doufám že nenaberu jako u mého syna :slight_smile:
P.S. čaj mi nezabírá už vůbec :frowning2:
3. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja mam od doktorky Torecan - cipky. To proti zvraceni fakt pomaha, ale proti nevolnosti ne. Vyzkousela jsem uz snad vsechno co je na trhu, ale asi se to proste musi nejak pretrpet. Po tech cipkach jsem prestala hubnout, ale zvracim dal, jen uz mam par hodin denne, kdy vsechno nevyzvracim. Tak se drzte, protoze mne uz nekdy i dochazeji sily.
@mareka mela bys zajit k doktorovi co nejrychleji, protoze Ti hrozi dehydratace a pri takove ztrate kg bys mela jit uz na kapacky, zejmena pokud neudrzis vodu. Ja byt tebou uz jsem na pohotovosti...
4. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisina81 : no snažila jsem se dovolat k dr. ale bohužel ono jak tam nemám zaplacenou nadstandrtní péči tak asi normální lidi neberou .-(
12.8 mám jít na ko tak vidím dnes jsem začala špinit , tak tam volám a nic ... už sem fakt vytočená.. :angry:
4. srp 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

musím vám napsat, co se mi stalo před chvílí ...

Byla jsem na kontrole (8+4), doktor dlouho koukal na UTZ, nic neříkal, a pak jsem z něj vytáhla, že nevidí strdeční činnost a vypadá to, že se plod od poslední kontroly (9 dní) nevyvíjí. Ani já jsem srdeční činnost neviděla. Takže šok, hned mi domluvil v nemocnici revizi, protože jsem zrovna byla hladová a řekl mi co a jak, napsal mi ATb po revizi, atd. Dojdu uřvaná do nemocnice, tam mi udělali UTZ a primář gyndy říká "jé, ono to obživlo". Srdeční činnost byla jasně zřejmá a velikost naměřil 9+2. ... Já se snad půjdu ožrat, takový nervy.
4. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Také čekáme březňátko. Jinak máme doma už dvouletou slečnu a ted mám celou dobu pocit,že tohle druhý dítko bude kluk.
4. srp 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 .....uau, to jsou soky teda...no bohuzel nejsi prvni ani posledni, komu se to stalo...konik je plny takovych pripadu...Jen mi prijde silene, ze kdyby se nahodou sekl i ten druhy doktor, tak bys prisla o zcela zdrave miminko :astonished: Ze oni hned posilaji na revizi, aniz by se nejak lepe presvedcili...Drz se, neoziirej se a bud stastna! :wink:
4. srp 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 wow, no to bych si rovnou něco šlehla. když si přestavím tu bolest, když jem v březnu potratila..... právě do té doby, než to bylo jisté, tak to byla nejhorší muka, jakmile je po revizi, člověk se s tím tak nějak smíří. a ty sis prožila právě tu nejhorší chvíli. neboj, teď už mimís poroste a bude mamince dělat jen samou radost :slight_smile:
4. srp 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to si měla dobrý šok ale bud ráda že srdíčko bije :slight_smile:
já se bojim jet na pohotovost , přijde mi to trapné že kvůli špinění tam budu prudit ale bolí mě i podbřišek a jsem jak lazar :frowning2:
Jestli to bude i zítra tak asi pojedu, ale měla jsem to i u syna tak si myslím že už je to u nás rutina i když s ním jsem taky zhubla ale né tolik jako tady s tím .-(
takže holky držte se a papkejte pokud můžete .-)
4. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka radeji pohotovost nez aby si o mimi prisla, to ja jsem vcera sla take k doktorce ale moje mela dovolenou a ta druha se ke me chovala no proste hrozne:( jsem si pripadala jako nejvetsi histerka na celym svete:(
5. srp 2011 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik vítám tě mezi námi:D
5. srp 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka Ahoj, pro klid duše si (pokud budou obtíže trvat) k lékaři zajeď :slight_smile: . Ale v takto brzkém těhotenství je to všechno nebo nic, pokud je něco špatně, žádný lékař nebo lék s tím stejně nic neudělá :frowning2: .
5. srp 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka Samozřejmě to platí i naopak, pokud je to malé v pořádku, bude v pořádku, ničeho se neboj :wink: . Špinění a krvácení některé ženy bohužel takto těhotenstvím provází, to že je to nápor na nervy, je pochopitelné :unamused: .
5. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Pane jo, úplně mi zatrnulo, ještě, že to všechno dobře dopadlo :dizzy_face:
@mareka rozhodně na nic nečekej a na tu pohotovost vyraž, lepší být za blbce, než přijet pozdě, už můžeš jíst klidně nějaké léky na to špinění.
5. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
no já taky špinila a rozhodně mě dr. nenedával, že ho otravuju s blbostí... naopak, když se to vrátí, tak rychle k němu... a beru až do 12.tt léky...
Jinak je mi taky neuvěřitelně divně... když mě nebolí a netvrdne břicho, tak je mi zle od žaludku... takové těhu s prvním dítětem neznám... no dávám to jen velmi blbě :frowning2:
@lenka5731 To musel být hrozný zážitek :frowning2:
5. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám přidat? Podle ultrazvuku mám termín 16.3.12 :slight_smile: Doufám, že všechno klapne jak má. doktor mi zatím říkal, že je vše ok, ale stejně pořád straší, že může být všechno jinak :frowning2: . Začínám uvažovat o nějakém těhotenském cvičení, nemáte někdo tip?
5. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misahe já při prvním do žádného kurzu nechodila (dodělávla jsem školu, tak nebyl čas) a teď taky neplánuju... přiznám se, že mi dost kurzů příjde jako tahání peněz a ty raději investuju do rodinných výletů a malé :slight_smile: Co se týká pohybu, tak v těhu jsem hodně chodila pěšky a taky jsem chodila plavat :slight_smile:
5. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozinkaa já jsem také koukala, že je to dost drahé. Líbila by se mi jóga a nebo pilates, ale dát 150 za hodinu mi příjde docela dost.....
5. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo recept proti nevolnosti? Nějaký dobrý čajík? Dřív mi pomáhalo málo a často jíst, ale teď už to přestává fungovat :frowning2:
5. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem tu z pohotovosti, předemnou paní co čekala mimi v pondělí jde na vyčištní :frowning2:
jinak naše mimi sdíčko bije řekl že jsem 10+2 ted a že mi uniklo kousíček placenty, nakaázal mi klidový režim takže pracovat nebudu ted radši a chtěl mi dát prášky na psychiku tak jsem mu řkela že jsem v poho že co se má stát stane se že to je osud že psychiku mám dobrou jen už prostě nemohu jak je mi špatně tak říkal lízatka, čaje a limonádu zázvor to jsem řekla že nefunguje tak říkal že to přestane samo snad brzy, ale kdyby se vrátilo silné špinění atd tak okamžitě zpátky jet na pohotovost .
Takže jsem klidnější!!Díky holky za podporu jdu se natáhnout malej usnul tak si schrupnu s ním .-)
5. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka super, že jsi jela :wink:. všechno bude v pořádku :wink:, jen odpočívej a dávej na sebe pozor :slight_smile:.
5. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leena: jj jsem teda max. unavená celý den ležím nic se mi nechce , ale příští týden už mi začne rachota manžel půjde do práce tak to bude záhul :frowning2:
Ale fakt odpočívám na práci kašlu , sice lidi píšou ale co zdravý je jen jedno...
Už se těším až mi bude dobře a budu moct normálně jíst protože už fakt nemohu .., i dr. na ambulanci mi řekl že sám by mě poslal už asi na kapačky že to dítko by mělo něco přijmout tak mu říkám že se najím a za 10-30min jde vše ven že už jsem zoufalá, tak řekl že mám počkat na svou dr. a kontrolu která bude v pátek a že se možná sejdem o víkendu v motole , to bylo taky pěkné pozdvižení :frowning2:
5. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka Jeeje chuděrko, tak snad se to pomalu ale jistě začne zlepšovat... :wink: Kdyby už to vážně jinak nešlo, tak je lepší jít na kapačky a budeš v pohodě. Mě nevolnosti teď jako mávnutím kouzelného proutku přešli. Už jsem se bála, že to bude trvat celé těhu, ale před dvěma dny jsem se probudila a bylo mi najednou dobře.
Takže neboj, určitě se to už brzy zlepší, přece tě ten mimísek nebude tak mordovat :slight_smile: Držím palce, bud silná
6. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi moc líto těch vašich nevolností :frowning2: Jsem ráda, že se mi to vyhnulo. Já fakt vůbec nevím, co to vůbe je. Držte se!
6. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek