• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
Ahoj holky,díky za přivítání! My ted měli práci s tety svatbou,tak jsem k vám nemohla. Ale svatba už je za námi,i úklid,dcerka spí,tak si ás jdu pročíst,at vím s kým mám tu čest.
Jinak abych napsala něco bližšího o sobě. Je mi 23 let,manželovi 30,v listopadu spolu budeme 5 let. Máme psa,který je úplně vynikající hlídač naší dcerky.Když byly miminko,mohla mi spát v kočárku na dvoře a nedovolil nikomu ani tchýni,aby se kek kočárku přiblížili bez mého vědomí. Pak máme dvě kočky,který si toho taky nechajíod dcerky dost líbit,tak snad přežijí i druhé dítko :grinning: Bydlíme na Mělníku,momentálně už rok u mojí babičky,ale na podzim se stěhujeme do podnájmu.No a jinak jsme taková normálně střelená rodinka,co se snaží být co nejvíc venku,když počasí dovolí.
6. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka a co si vzít nemocenskou radši? :wink: Máš pravdu, miminko je nejdůležitější. Kdyby se to nezlepšovalo, tak si s tím zvracením radši zajdi na pohotovost, klidně na tu kapačku, musí to být strašně únavné, držím pěsti :wink:
@jessika taky patřím mezi ty šťastné a koukám, že už jsi 12tt, takže nejhorší za tebou, viď? mě zbývá ještě týden a 9 dní do kontroly, už se nemůžu dočkat a zároveň se i bojím, aby bylo všechno v pořádku :slight_smile:
@benjik co máte za psa? My máme 2 boxerky a jsem zvědavá, jak přijmou miminko, hlídačky a mazlindy jsou úžasné, tak doufám, že nebudou moc žárlit. Jak to zvládl ten váš?
6. srp 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Já se bojím taky. Posledně jsem byla na kontrole 9+2, mimi bylo 8+4 a další kontrola bude až NT v 13+1. Bojím se, aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
Dneska jsem se byli podívat na kočárky a toto je favorit:
http://www.bambinomarket.cz/bambinomarket/eshop/2-1-Kocarky/513-4-Topline-S-i-s-brzdou/5/6708-sportovni-kocarek-Hartan-Topline-S-2011-barva-279
6. srp 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika Já tě úplně chápu, já byla podle utz 8+3 taky na poslední kontrole, tak jsme na tom stejně, ale musíme věřit a ono to pak i rychleji utíká. Já jdu na kontrolu 16.8 a na NT 23.8. Po NT si snad konečně oddechnem :wink:. Kočárek je krásnej :dizzy_face: Hlavně ta korbička s tou oranžovou, to by se líbilo manželovi :slight_smile:. A znáš někoho, kdo ho má?
6. srp 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Právě tuhle barvu bych chtěla :slight_smile: Ale korbičku mít nebudem, bydlíme v třetím patře bez výtahu, v tašce budu muset nosti mimi :slight_smile: Neznám nikoho, kdo ho má, ale na netu o něm píšou pochvalně a v reaálu je super. Hlavně ta přehayovací rukojeť :slight_smile:
Já jdu na NT 18.8., jen pár dní před tebou :slight_smile:
6. srp 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika ty jo, 3 patro bez výtahu je mazec, ale máš to hezky vymyšlené :wink:. Fakt je hezkej a vypadá, že má i velký kolečka.Mě se líbí Dorjan, hlavně prodávají trojkombinaci: hluboký kočárek, sporťák a autosedačka za super cenu a mám kamarádky, co ho mají a jsou moc spokojené :slight_smile: http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/dara-dorjan-danny-sport-prestige-2011-autosedacka-slunecnik-zdarma

6. srp 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leeno: mě nemocenská moc nepomůže jsem na mateřské a dělám sama na sebe mám svůj eshop, tkže když nemáknu nejsou hold korunky ale to se taky nezblázní :slight_smile:
Já už hlavně chci aby tohle bylo za mnou pokud se ve mě dítě neudrží tak si říkám lepší ted než později, ale když to bude bojovník tak bude bojovat .-)
Zítím nic moc stále je mi špatně a furt ležím a jse šíleně unavená a od pondělí mi to začne bez manži budu na kluka sama tak to budu pěkně v háji .. :frowning2:
Tak pa holky držte se já jdu zas ležet at mám čisté svědomí že jsem proto udělalal vše .-)
6. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 křížence střední plemeno. otec je kokšpaněl a matka jezevčice a Benji jako štěně vypadal jak bernský salašnický pes. Jinak boxerky ti mimčo příjmou skvěle,kámoška jednu má a také si od její dcery nechá vše líbit. Hlavní je hned po příchodu domů nechta psa sedačku s mimčem očichat a pak je to ok.
6. srp 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka ahá, tak se aspoň pořádně šetři při té práci :wink:. Je jasné, že je to hop, nebo trop, ale kdyby se neměl udržet kvůli podvýživě, tak bych ty kapačky riskla :wink:, právě kvůli tomu čistému svědomí :slight_smile:. Držím pěsti. :wink:
@benjik jé, tak to musí bej mazlík :slight_smile:. kříenci bývajínejzravější psi :slight_smile:. Tak to ráda slyším, ony ty naše jsou zlatíčka, ale jsou zvyklé být středem pozornosti, tak pak nehcám hned očuchat a určitě to bude dobré :slight_smile:
7. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka palce ne,držme pěsti,páč se říká palce´=kopance, pěsti=štěstí
@leeena_4 no mazel to je,hlavně je to taký moula malý. sice je pravda,že ted když ho Nelča tahá za uši,tak na ni izavrčí,ale radši uteče než by se po ní ohnal.A kolikrát spíme všichnu v jedné posteli,takkže si odstrčemý nepříjde,to spíš my,když Benji zabere manželův polštář a Nelča můj a my si nemáme kam lehnout.
7. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik :grinning: :grinning: :grinning: je to všude stejný, u nás jsou zatím jen ti psi, ale s místem na gauči je to stejný :grinning:. kolikrát sedíme na zemi :grinning:. Ještě, že do postele nesmí. Ono mít dva 30 kilový psi v posteli fakt nejde :grinning:
7. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jde,když tu postel budou mít pro sebe:slight_smile:
7. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik přesně :grinning:. To je jediné řešení :grinning: a to odmítám
7. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 Ahoj, naši mají doma taky boxerku a mýmu malýmu bráškovi jsou teď dva. Přijala ho skvěle, jsou z nich super kámoši a stará se o něj jak o vlastního a pořád spolu blbnou :slight_smile:
Jinak mě dneska zase začalo zvracení, jako kdybych to snad zakřikla nebo co. Už jsem byla pár dní v pohodě a dneska dopoledne jsem běžela asi 7x :unamused:
7. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska Jé, to děkuju za informaci, tak to se máme na co těšit :wink:. To je dobrý, že máš takovýho malýho brášku :slight_smile:. Ach jo, chudinko s tím zvracením :frowning2:, přeju, ať to byla jen jednodenní záležitost :wink:
7. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Jj, jsem rada, ze jsem to mohla vse nejdriv okouknout u nich, protoze nikdo jiny v mem okoli male dite nema. Ja doufam, ze ta nevolnost je jen dnesni a zitra uz budu v pohode. Vcera vecer jsme grilovali a ja se pekne nacpala, takze to snad je jen z toho :wink:
7. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska to je velká výhoda, já hlídala miminko (synovce) naposledy ve 12 letech, tak to bude makačka,ale těším se na to moc :dizzy_face: . To určitě bude z té grilovačky :wink:.
7. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Ale ono ikdybych to nemela natrenovane, tak verim, ze ta materska intuice je u vsech maminek tak silna, ze vime prirozene co a jak :wink:
7. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mohla bych se sem k vám taky vetřít? Taky čekáme malýho myšáka v březnu. A je to první dítko, takže budu určitě potřebovat hodněkrát poradit :slight_smile:
8. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, pěkně se to tady za těch pár dnů co jsem tady nebyla rozrostlo!
Včera jsem se vrátila z nemocnice, začala jsem totiž krvácet, tak jsem hned šla do nemocnice a tam si mě hned na pár dnů nechali, naštěstí už nekrvácím, ale zakázali mi pomalu i chodit do schodů, dneska v 13h. jdu ještě k mému gynekologovi, tak jsem zvědavá co mi řekne. Jinak mimi pěkně vyrostlo, už to není jen gestační váček, ale plod o velikosti 1,23cm, vypadá to na osmý týden, srdíčko krásně tlouklo, nádhera. Snad se miminko udrží a už mě nebude strašit dalším krvácením, jen nevím jak s tříletým dítětem budu udržovat maximální klid. Napsali mi Utrogestan, tak minimálně do 12týdne ho budu 2x denně zavádět.
Jinak aby Vám ostatním to nebylo líto, tak je mi také příšerně špatně, zvracím už asi 14 dnů bez ohledu na denní dobu, toť od rána do večera, snad to přejde, jsem už úplně neschopná, nemůžu uvařit oběd a s malou se musím přemáhat, abych vůbec vylezla ven na hřiště, snad to brzy přejde a bude zase vše v pořádku.
Moc Vás tedy holky všechny zdravím a snad nám už všem bude brzy dobře a budeme si moct v klidu a v pohodě bez jakýchkoliv problémů užívat těhotenství. Zdravím Vás Kristina
8. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě brouzdám po internetu a teď jsem objevila pěkdnou stránku s videi mimísků, podle týdnů atd. koukněte, mě se to moc líbilo.
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_10302602.bc
8. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajinovak: ahoj tak jsems e dívala je to moc hezké :slight_smile:
No já jsem ted 10+5 tak čekám kdy to zvracení přejde a přijde mi že to je horší a horší, a s 2letým klučinou fakt záhul :grinning:
Dneska jsem s nim byla venku celé dopoledne a jen tak tak jsem doběhla.., ale jsem tak unavená že si půjdu lehnout na chvíli s ním .
Ach jo holky už aby nás t o přešlo .-)
8. srp 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se z dnešního uz.Původně jsem měla jít i na kontrolu,ale bai,která mi hlídala malou nebylo dobře,tak půjdu až zítra nebo ve středu
Takže na uz mi řekli dvě zprávy. dobrou a trochu špatnou. Mimčo je ok,má 7mm,odpovídá 6+4 a krásně mu bije srdíčko - to je ta dobrá. ta nepěkná je,že to původně měli být dvojčata,ale ten druhý zárodek se nevyvinul. udělal se jen gest. váček s naznačeným žloutkovým a tot vše. No hlavně,že jsme si o víkendu s mužem dělali srandu,aby tam nebyly dvě mimča.dokonce to bylo dnes i první na co jsem se ptala doktorky,jeslti je tam vážně jen jedno.
Sice nás to trochu mrzí,ale na druhou stranu jsme rádi,že je tam to jedno. Švagrová má dvojčata a vím,že je to záhul jak na nervy,tak i na finance. Ted jen,aby to mimčo,dál propívalo jak má. Prý si nemáme dělat starosti,že by ho to nevyvinuté nějak ohrozilo.Že si s tím i tělo samo poradí a ono se to špatné vstřebá. Hlavně je na druhé straně dělohy než ten náš špuntík.
8. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Já to měla u prvního taky...jedno se vyvýjelo a druhé zakrnělo...nic si z toho nedělej,druhému miminku to neublíží :slight_smile: A jak říkáš,dvojčátka jsou pěknej záhul,moje sestra má roční páreček a nezávidím jí to ani náhodou...mě někdy stačí to jedno čertisko :grinning:
8. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babel01 asi atkta naše dvouletá dračičce vydá i za deset
8. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjik tak aspon že to jedno je v pořádku :slight_smile:
to já když sem byla na první kontrole tak mi řekli že ten gestační váček je nějaký větší že má podezření na dvě, a při druhé kontrole mi né 100% řekla že tam teda vidí jen jedno :grinning: sem myslela že padnu do mdlob.
Ale v tom motole bylo vidět jedno a bijící srdíčko a byla jsem ráda.
Holky vydržím do pátku na kontrolu a pak se uvidí ale já už takhle dál nemohu , nemám sílu na kluka na vaření na práci prostě jsem nechutně vycuclá jako nikdy budu mít co dělat abych vůbec do pátku vydržela, bojím se napít čehokoli jíst protože vím že za půlhodky mě čeká ....
Manžel říkal že mě odveze znovu pokud už zítra nezavolám ke své dr. :frowning2: takže to bude něco ukecávat ho do pátku a sebe taky, nejradši bych lehla na lůžko a dělejte se mnou cokoli hlavně at už p jídle nezvracím, připadám si jak bulimička, u dádika jsem to měla taky ale né tak šíleně moc :frowning2:
8. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka pátek je tu coby dup,držíme pěsti. U prvního si měla takové nevolnosti? já u Nelči ani nevěděla,že jsem těhotná,teda až cca do 3.měsíce,pak mě začala hrozně pálit žáha. Za to ted žaludek jak na vodě,ale nezvracím,já to neumím. Studená cola Ti nepomáhá?
8. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak dneska nám to také pan doktor potvrdil, že čekám miminko :slight_smile: :wink:
8. srp 2011 ve 21:51  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klarcak Ahoj, vítám tě! Koukám, že máš na počítadle stejně dní do porodu jako já... :wink: Ještě to tedy nevím přesně na den, protože jsem ještě nebyla u dr, ale spočítala jsem to tak podle dne početí (ovulace). Na první kontrolu jdu až za 17 dní...
Četla jsem, že to bude pro přítele překvápko, tak držím palce :slight_smile:
8. srp 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tu budu nejspíš druhá opuštěná. (teda doufám, že se to u ladybugie nestane)
Dnes ráno jsme se s chlapem zhádali kvůli výchově dcery (není jeho), prý nejsem dostatečně důsledná. No, to teď opravdu nejsem, protože jsem těhotná, v těhotenství samý jobovky (krvácení, hematom, údajně chybějící srdeční akce), v noci spím 3 hodiny, víc nemůžu, pořád mám šílené píchání v břiše a křeče, je mi zle, celou noc jsem prořvala (to neviděl - spal, je to těma hormonama asi, protože jinak žádná plačka nejsem) atd. a on mi teď ráno omlátil o hlavu, že jsem šíleně labilní a že se se mnou nedá vydržet. Tak mi opravdu ruply nervy, nechala jsem si od něj vrátit klíče od bytu s tím, ať večer nechodí - prý to ostatně ani neměl v úmyslu. Jo a prý nejsem schopná mu napsat pořádný nákupní seznam, když jsem celý den doma a nic nedělám. No nevím, kdy jindy má ženská nárok na labilitu, tím spíš v rizikovém těhotenství. Takže odjel do práce a já jsem tu zůstala jak opařená. Opravdu opora jak má být. Omlouvám se za výlev, ale muselo to ven.
9. srp 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek