• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
9. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka 5731 Někteří chlapi prostě nepřemýšlí a pálí od boku vše co je napadne a ani si neuvědomí, jak tim umí zranit. A v těhotenství jsme ještě víc zranitelnější. Vždycky si z těch jejich výlevů je třeba vybrat jen něco. Jsi určitě skvělá mamka a děti mají svoje dny, kdy když nechtějí poslouchat, tak prostě neposlouchají. Vím, že se mi to říká lehce, ale zkus to nějak rozdýchat, kvůli dcerce a tomu malýmu v bříšku. Určitě bude líp.
A často je dobrý to ze sebe dostat a někomu to všechno říct nebo napsat, uleví se. Držim palce
9. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi to moc líto, ale musím opustit Vaši diskusi. Březňátka se nedočkám, apoň ne teď. Včera jsem podstopila revizi dělohy kvůli zamlklému potratu. Mimi se přestalo vyvíjet hned po podlení kotrole, tedy před váce jak dvěma týdny. Moc to bolí, především proto, že už je to podruhé. Musíme najít sílu jít dál a dál bojovat. Prosím, držte nám palce.
9. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska Děkuju moc :slight_smile: :wink: jojo bude to pro přítele překvápko :wink: zatím nic neví, ani není zatím nic vidět tak uvidíme :slight_smile: on ted bude mít v říjnu narozeniny tak asi k narozeninám :wink: ale jeho rodičům zatím ještě nic :wink: snad do Vánoc nebude tolik vidět (což asi bude :grinning: ) prostě kdyby bylo něco vidět tak dříve :wink: . Tak taky držíme palečky ať vám to dobře dopadne :slight_smile:
9. srp 2011 v 11:15  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika Je mi to moc líto, buď silná a nepřestávejte se snažit. Určitě na vás čeká v budoucnu miminko, příroda to tak holt chtěla, nedá se s ní bojovat.. Ale určitě to vyjde, věřím v to
9. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarcak Tak jestli jsi hubeňour, tak třeba to vidět nebude, ale nevim nevim, v říjnu už budeš tak v 5. měsíci ne? :wink: A to si nevšimne, že nemenstruuješ? Ten můj by si všimnul hned, že můžeme sexovat pořád :grinning: A miminko jste plánovali? Promin, jestli jsem moc zvědavá :zipper_mouth:
9. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jessiko: to je mi moc líto :frowning2: ale neboj já se také předtím nevzdávala a vyšlo to na 3 pokus :slight_smile:
Takže moc moc vám držím palečky!!!
Lenka: ty chlapi jsou na pěst a nám hrajou v těle tak hormony že prostě se s tím nedá nic dělat on to musí pochopit že to prostě tak hold je a měl by tě podpořit než vyčítat kor když máš takové problémy, ach ty chlapi.
klarcak: no holka tak to nevím zda to do října nebude vidět mě teda u prvního jsem začala mít pupek vidět až okolo 5měsíce ale jsem bacule tak proto , ted jsem asi 11tt a taky zatím nic, ale jestli si hubená tak počítej že 4měs. budeš mít pupuček už vidět maličko.
a jak píše zr.ska tak u mě je to to samé hned si všimnul že mám zpoždění aniž bych já o tom věděla :grinning: takže můj chlap to má silně pod kontrolou a je rád že se mu prodloužilo sexování i když teda má velký útrum:grinning: jelikož v motole dostal zákaz :grinning:
9. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika to je mi moc líto,snad se brzy zadaří a vše dopadne dobře,budmee na tebe myslet!
@lenka5731 já ani nepočítám koloikrát jsem se od chlapa v prvním těhu kvůli těmto hádkám div nestěhovala. uvidíš, že večer nejdéle zítra vychladne a bude ok.
@klarcak tajit to do října, no nevím,jsem asi stejně skeptická jako holky. Hlavně,aby ti to pak chlap nevyčetl,žes mu to řekla takhle pozdě. vždyt t už budeš mít půlku těhu za sebou. A ono utajit,až ti začne být špatně a začneš mít chutě se moc nedá.
9. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska : no budu v 5. měsíci no :wink: no možná všimne :wink: jo to je pravda :grinning: Miminko jsme plánovali, ale až trošku déle (až mi bude třeba 24 ► chtěli jsme se trošku víc finančně zaopatřit :grinning: ) Ale tak to nevadí :wink: V pohodě :slight_smile: jen se ptej :slight_smile:
@mareka : j, my ale budeme oslavovat narozeniny v půlce září (nebo začátkem) :wink: (má narozeniny 1.10) a chceme trošku dříve je oslavit, aby pak jsme mohli :grinning:
@benjik: no to je pravda, ale myslím, že mi to nevyčte hele :wink: má rád překvapení :wink: Budu mít půlku za sebou, ale oslavovat budeme začátkem nebo v pulce září (já mám narozeniny v září takže to spojíme ) :grinning:
9. srp 2011 v 17:23  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarcak: to tě obdivuju, že to vydržíš neříct, mě přišlo, že to na mě musí každý poznat a vždycky to ze mě tak vypadlo, že jsem to neutajila před nikým :grinning: Ale držim palce ať to vydržíš...
9. srp 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca: no hele já se taky bojím abych to vydržela :grinning: :grinning: ale tak budu se snažit neprokecnout už jenom měsíc to budu tajit :wink: děkuju :wink:
9. srp 2011 v 17:41  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. :slight_smile: tak jsem v 10.týdnu.. :slight_smile: už dlouho jsem se snažila otěhotnět ale potom jsem to vzdala.. :slight_smile: a tohle miminko je trošku nečekané.. :slight_smile: ale Moc se na něj těším.. :slight_smile:
9. srp 2011 v 17:59  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika Strašně moc mě to mrzí, úplně mi zabylo špatně jak jsem si tvoji zprávu přečetla, je to moc smutné a strašně moc ti přeji, aby ses svého vytouženého miminka dočkala co nejdříve, jednou to určitě vyjít musí!!! Je to nespravedlnost! Budu na Tebe myslet a držet pěstičky ať se co nejdříve dáš dohromady a můžeš se zase těšit!
Hlavně se drž a nic nezvdávej - MOC TI TO PŘEJI!
9. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohu k vám, dnes jsem na testu zjistila // a to mám doma 8 měsíčního chlapečka - no fičák a t jsme se o Daníka snažili dlouhých 5 let, 3 IVF, lázně a teď najednou. Zatím je to jen test, u dr. jsem ještě nebyla
9. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarcak: hele já jsem taky ale doma zticha :grinning: teda ví to samozřejmě manžel protože ten ě hlídá :grinning: no a pak to ví mamča moje ale jinak jsem řekli že prostě budem zticha a až se na to někdo zeptá nebo bude to na mě vidět tak to hold přiznáme :grinning: takže napůl jsem s tebou v těch tajnostech :grinning:
No jinak vítám novou alenu:grinning: no hele taky sis koukám zkusila své než jste se dočkali mrnouska , to je přesně jak u nás, já chtěla aby mi prcka vzali do školky abych se mohla potom věnovat dalšímu, no a ejhle manžel hold ujel a hned se to ,,zatí" chytlo a drží .-D
Ale teda budeš mít holka záhul :frowning2: nám byly v dubnu 2 roky , ale zase si říkej že to je štěstí aspon máte jisottu že si nebudeš prcházet dalšími těmi hroznými procedurami, z toho já byla psychicky v háji :confounded:
9. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka no nějak se to bude muset zvládout, ale četla jsem , že se to dá....no co, druhý mimi chceme a když osud dal...
9. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 gratuluju. No je celkem běžný,že když je u prvního problém,tak pak jak máš hlavu zaměstnanou mimčem,druhý příjde ani nevíš jak. Viz adopce dle lékařů neplodných párů,sotva dostanou špuntíka,zcela bez lékařů počnou své vlastní. Tak hlavně hodně zdraví. A neboj zvládnout se to dá,jen ten první rok dva je záhul.
9. srp 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k vám :slight_smile:
10. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 ja tez gratuluju! je to super! a neboj zvladnout se to da!
10. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij gratulujeme a vítej
No jinak já dnes byla na kontrole,vše ok,jen teda si mám nakoupit vitamíny a pít magnesku,že ty křeče,co mívám zrovna dobrý nejsou. zítra jdu na krev a sedimentaci. No a 22 si jdu pro průkazku :dizzy_face: Dneska jsem si koupila ten gravimilk čokoládový,chutově ujde,ale teda ty následky,kam se hrabe šaratice :grinning: také jsem si dnes četal kolik se za co u nás v porodnici platí. No slušně to zvedli,za ty 2 roky co jsem rodila Nelču. Otec u porodu byl dřív za 300,ted za 1000,-. nadstandart byl za 700 a mohl tam bez příplatku přespat i otec,ted je to 900 + 500,- za každou noc otce. Zavedli konečně i epidurál a jiné chemické úlevy od bolesti,ale za takový palby,že to radši tu bolest vydejchám :angry: Vybrat si porodníka k porodu je za 6000,-. Ale dobrá zpráva zavedli i Nt sreening mezi 11-13.týdnem asi za 600,-,tak o něm uvažuji,u Nelči jsem ho neměla.
10. srp 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjik já když před dvěma roky rodila tak jsem platila otce u porodu tisícovku v podolí a epidurálj jsem měla zadáčo a screnning taky .
Ted chci znova do podolí - Motol se mi nelíbí , v podolí to bylo super , ael ted bych teda radši brala soukromý pokoj a šetřím pomalu na to, protože jsem vyfasovala 2 ženský který byly úplně , no já z nich byla v háji, jedna furt chovala malou což by mi nevadilo ale furt jí říkala budeme papat a takhle asi 18hod a furt tou hubou mlela , lezlo mi to šíleně na bednu :angry: a druhá když byly návštěy povoleny na pokoj tak se rozvalila na posteli ale fakt rozvalila a měla kozy venku to sem byla nasraná a řekla jí at se chová normálně jestli jí nevadí že tam chodí chlapi a ona že jí je to u pr..., no hele hrůza v tomhle ale personál byl super :slight_smile: nemohu vynachválit .-)
Ale ted prostě nadstandart beru všemi deseti a i epiduralek si nechám já bych to dalších 12hod teda nerozdýchávala už :grinning: lezla jsem tam po dlaždičkách :grinning:
10. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka tak tady jsme na pokoji jen po dvou,takže to je ok. Když já nakonec u Nelči byla i ráda za normál pokoj,že když jsem potřebovala do sprchy,tak mi ji ta druhá mamča pohlídla a naopak. jediný ale co ted chci,že se všem přátelům oznámí,at na návštěvu příjdou až budu doma. Já to tam měla jak průchodák,až mi to normálně i vadilo.Prostě ted s chci ty první dny užít jen s rodinou a ostatní,at si počkají. ale to mateřský množný číslo. budeme papat, budeme kakat atd z toho by mě hráblo,na to jsem silně alergická.
10. srp 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjik : no já bych byla taky spokojená na normálu ale tohle byla fakt hrůza a ta rozvalená jsem se shodli že byla alkoholička protože to já vycítím na sto honů na to jsem alergická já.
a s těmi návšěvami já sem taky řekla že tam chci jen rodiny protože když se pak kamarádům po nás narodilo mimino tak jsme nemohli přijít a byly samé výmluvy takže ted to krásně všem oplatíme :slight_smile:
už se na to těším, protože takový vychcánky miluju co musí hned všechno vidět a pak když oni sami ěco tak se pomalu ani neozvou , takže jsem připravena do boje :slight_smile:
Hlavně bych tam nechtěla tchýni a švagrovou ,ale to bohužel asi neprojde protože se vetřou všude :frowning2:
Hodně mi ublížily ...manželovi taky ale ten se snaží kvůli dětem jinak by bylo mezi nima ende :frowning2:
10. srp 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka koukám,že máme stejně "úžasné" příbuzné co? Jo,přesně u nás taky,na anše hned všichni a pak když se jim narodilo,tak to byly samé výmluvy,prvně jsme prcka viděla v půl roce.
10. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik děkuji a také Ti gratuluji :slight_smile:
11. srp 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžeu se taky přidat? Včera jsem byla na druhé kontrole, srdíčko už krásně bije. Tak užnetajíme že jsme těhotný když se někdo ptá kdy bude druhé mimi :grinning:
11. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
benjik jj příbuzenstvo z manželovi strany je teda katastrofální ...
11. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, i já se přidávám :slight_smile: Včera jsme byli na kontrole a už jsou ozvy srdíčka. V pondělí jdeme pro těhu průkazku. Je to naše první mimčo, tak se těšíme jako blázni :dizzy_face: Předpokládaný TP je 21.března, zrovna na manželův svátek :slight_smile:
11. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina gratuluji, termín máme skoro stejný, doktor mi to sice pokaždé změní, ale pohybuje se to mezi 18.-21.3.
11. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak Taky velká gratulace. Já mám obrovskou radost, povedlo se nám to snad napoprvé. 18. června jsme měli svatbu a přesně za měsíc jsem zjistili, že budeme 3 :grinning:
11. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek