• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@novina S dcerou jsem to měla také tak, vůbec jsem netušila, že to jde tak rychle a povedlo se, teď to bylo mnohem více plánované, ale také se povedlo tentokrát na druhý pokus, jen mám strach ať je vše v pořádku jelikož mě v neděli pustili z nemocnice, protože jsem krvácet a teď mám klidový režim a pořád hrozbu potratu. No snad to bude v pohodě! A co by sis přála holčičku nebo chlapečka?
11. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak Tak buď na sebe moc opatrná. Co bych si přála? Aby bylo mimčo zdravé :slight_smile: Ne, fakt je mi pohlaví úplně jedno. U druhémi mimča budeme chtít opačné, ale u prvního to neřešíme. Ze jmen se nám líbí pro holčičku Eliška a pro kluka Matyáš. Puvodně jsme si pohlaví vubec nechtěli nechat říct, ale když mi doktor potvrdil těhu, tak bych to z něj nejradši dostala hned :slight_smile:
11. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Opatrná se snažím na sebe být, ale moje malá bude mít za chvilku čtyři roky a je to pěkný raubíř, tak přes den moc odpočinku není, přítel je od rána do večera v práci a babičky nemůžou fungovat pořád, ani to moc nemám ráda jak je pryč, je mi pak smutno, atd..
Co se týče pohlaví, já mám sice už jednu holčičku, ale strašně moc bych si přála druhou, samozřejmě jak píšeš ty, je to jedno, hlavně ať je miminko zdravé, ale přeci jen, kdybych si mohla vybrat, tak holčička je na prvním místě.
Jména máš hezké, my jsme přemýšleli, že kluk buď Viktor, Tomáš nebo Lukaš - prostě klasika a holčička Viktorie, Zuzana, Eva? No tam se to ještě pořád mění, ale myslím, že hlavní slovo bude mít při výběru moje malá Kristinka, ta to ještě neví a ještě nějakou dobu ani vědět nebude, buď ji to řekneme na narozeniny v listopadu nebo na vánoce, i když nevím jestli to tak dlouho v tajnosti udržíme, jsem sice bacula, ale okolí atd..
A co nevolnosti, jsou u tebe nějaké?
11. srp 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat.
TP mám podle netu spočítanej na 27.3.(manželovi narozeniny) .-D
Byla jsem na kontrole minulé úterý, ale zatím tam byl jen váček, tak jdu na další v pondělí 15.8. už se těším až to bude za mnou a budu vědět na čem jsem. Zatím o tom ví jen manžel, sestra a nejlepší kamarádka. Kdyby to nevyšlo tak ať to ví co nejméně lidí okolo.
Už máme doma jednu holčičku, tak mě krásně vyjde přechod z jedné mateřské na druhou.
11. srp 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky...kdybyste vytvářely soukromé téma, ráda bych se přidala...veřejné diskuze nemám moc ráda :wink:

jinak všem těhulkám gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka no u nás posledních pár měsíců i příbuzenstvo z mojí strany.Bohužel příbuzný si člověk nevybere:-/
11. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny nové příchozí moc vítám!
Já jsem se ještě tady ano k jménům nevyjádřila. Takže u kluka se mi poslední dobou líbí Kubíček,s tím souhlasí i manžel. O holčičím jsme se nějak extra nebavily,teda vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uvažuji nad Deniskou.
Jinak se to v mém okolí to těhotenství šíří jak lavina skoro obden se dozvím o nových a nových těhulkách.
Už pomalu koukám po kočárku. No byla bych nejradši kdyby to zas za mě vyřešil švára,pro nelču jsme od jeho známé dostali sice použitý,ale jak nový kočár Patron. Jak hluboký,tak zvlášt i sporták a oba stály dohromady 1000,-. zato ted,když vidím ty ceny kočárků :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi budu mimčo nosit na ruce :grinning:
11. srp 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tiburcia Taky jsem spíše zastánce uzavřených skupin...až se přidají všichni,chtělo by to založit novou uzvařenou skupinu,do které nikdo nemůže :slight_smile:
11. srp 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babel01 @tiburcia to je dobrý nápad, přeci jen časem se tu budou psát i osobnější věci
11. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babel01
@benjik

no právě a každý si to může přečíst a některé věci bych ráda třeba psala jen vám :slight_smile:
11. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak Občas je mi blbě, ale spíš až navečer nebo večer. Jinak se to dá... Ale tak moc se těším, že to beru jako daň za miminko :slight_smile: Jinak na sobě zatím nic nepozoruju. A co ty?
11. srp 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia Já co jsem zatím ve skupinách jsou všechny uzavřené pro cizí a je to tak určitě lepší...ne každý musí o všem vědět :frowning2:
11. srp 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babel01 já sem právě taky jen v uzavřených skupinách, pro jistotu :wink:
11. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia @babel01 soukromá skupina je vytvořena,máte do ní přístup
Ostatní holky,které o to mají zájem, poprosím,aby se mi sem napsali a já vás přidám do soukromé skupiny.
11. srp 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Super...už jsem zaregistrovala...pro jistotu jsem psala o příštup,ale pak zjistila,že tam jsem :grinning:
11. srp 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik děkuju :slight_smile:
11. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik také prosím :slight_smile:
11. srp 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij hotovo :wink:
11. srp 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítám nové těhulky :wink: Nám už se to čekání na první kontrolu taky krátí, už jen 14 dní, jupiii
11. srp 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Jeeeje, nestačím dočítat koukám...můžu se taky přidat do uzavřené skupiny? :wink:
11. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prosím o přístup :wink:
11. srp 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolenka
@zr.ska
jste tam. Jo hlavní název je březen 2012
11. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohla bych se take pridat do uzavrene skupiny???
11. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjik , já chci také :grinning:
11. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samsulak jsi tam
11. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka to sis nemohla napsat o půl minuty dřív,když jsem tam dývala smasulak, Kdo to má furt hledat? :grinning: :grinning: :grinning: jsi tam také
11. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjik a jak se to ted jmenuje ? abych věděla zda píšu správně :grinning: já se tu moc nevyznám :frowning2:
11. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to jsem zrovna ležela u kýble .-D
11. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už přemýšlíte nad výbavou? Přiznám se,že i když jendo dítko mám,tak si vůbec nepamatuju,co budu muset pořídit druhému. Hlavně Nelča je letní,takže tam mi stačilo pár věcí,ale březen je proměnlivý,že vůbec nevím kolik jakých kabátků,dek atd nakoupit :grinning:
11. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mareka že by březen 2012? máš to o dva příspěvky výš. U kýble se zmrzlinou? :grinning:
11. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek