• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@verher Ahoj, s tou revizi je to tedy smutny....a smim se zeptet- proc se to pravdepodobne stalo? Tak preji hodne stesti!!
Teda preji ho nam vsem :wink:
30. čer 2011 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladybugie já si to ještě nechci připouštět...ona jedna špatná zkušenost moc poučí....ale věřím, že tentokrát to dopadne :slight_smile: ..... jj....to budou dost podobný rozdíly....snad to doma u malé projde :slight_smile:.....dětičky miluje (zatím) :grinning:
30. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia proč se to stalo ti konkrétně nikdo neřekne....když jsem byla u dokotora na kontrole v 10 tt, tak nebouchlo srdíčko..... a miminko někdy v 6 tt zůstalo stát.....to byl duben a já jsem se celý březen potýkala s jednou virózou za druhou, věčně zahleněná a podle doktora to byla nejspíš příčina, protože jinak jsem v pořádku (snad).....

Jinak tenkrát mě doktor uklidňoval, že podařené je každé 10té těhotenství, o těch prvních potratech nemusíme ani vědět a odejdou normálně s měsíčkami.....já to brala, že to tak má být. Nikdo to nevěděl a rodičům jsem to říkala den před revizí, protože jsme potřebovali hlídání a i proto jsem to pak snážela v pohodě (nikdo se mě na nic nevyptával.........

I teď asi počkáme dýl (snad rodičům řekneme, kdybych náhodou onemocněla, ať mám klid se uzdravit)........

Určitě nechci strašit, na naší předešlé dizkuzi se to stalo jedné holčině, ale asi z 30 holek.....tak to určitě všem dopadne dobře :wink:
30. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek .....úplně se vžívám do toho, jak jsem po tom byla já...taky jsem chtěla hned....po měsíci to přešlo a jen jsme plánovali, že přes prázdiny doděláme zahradu (na Vánoce jsme se stěhovali do nového domku), já se dám dokupy (začala jsem sportovat), vzala jsem si víc práce do práce...prostě jsem nechtěla.....doktor doporučoval taky tři měsíce (dokonce předepsal antikoncepci, kterou jsem pak nechtěla brát)......od revize je to dva měsíce a já se cítím fajn (o dost líp než v zimě)...doufám, že doktor nebude namítat nic..

jinak se neboj, další půjde v pohodě, říká se, že po revizi to jde snáz :slight_smile:....jen počkej aspoň do prvních měsíčků....a těch 14 dnů až 3 týdny bych 100 % dodržela....kvůli infekci a zánětům....a poroz ať neprochladneš....držím palečky, aby to i tobě šlo tak snadno jako nám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra odjíždíme na dovolenou...letím dobalit a snad nás tu až se vrátím bude víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verher Tak to jo......ja vim , ze se to nikdy neda poradne vysvetlit. Jsi silna holka, ze jsi to tak zvladla.
Uzij si dovolenou a odpocivej :wink: Zatim
30. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@verher Hmmm tak dnes říkám, že když se sere, tak pořádně. Mám rýmečku :o( tak snad to zatím nevadí, zítra jdu tahat steh po laparce, tak se ještě na všechno zeptám na gyndě- sem si napsala dlouhý seznam na co se chci zeptat :o) ale prostě chci začít co nejdřív. Dokonce mám chuť na sex, je to divné, ale jinak je mi smutno, ale prostě bych si trošku zasexovala. Ach jo, zítra snad budu chytřejší.
30. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek Hodne stesti !!!!!!
30. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verher s tím připouštěním ti rozumím. Nám naštěstí obě děti vyšly na první pokus :slight_smile: Ale stejně nemůžu věřit tomu, že fakt mám v bříšku dalšího malinkýho broučka. Hlídám se snad víc, než v prvním těhulení :slight_smile: Ani tady do profilu jsem si to nedala, krom rodiny ( a koníka :wink: ) to nikdo neví, dodržím pro jistotu 3 měsíce tajemství :grinning: Dneska mi dr. potvrdila, že to je těhu, ale musím počkat do konce července, zda bude srdíčko. Nebo dvě :grinning:
30. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte............TAk jsem dnes volala na gyndu a mam prijit az 29.7. To koukam, je to strasne dalekoooooo, budu z toho nervozni.....Chjoooooo
Ladybugie- na kdy jsi objednana ty? A vy mate v rodine dvojcata, ze te napadla dve srdicka? :slight_smile:

A holky- berete listovku nebo nejake vitaminy? Ja tu listovku uz beru cca tri mesice a budu zatim pokracovat..
1. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia Já taky beru tu listovku:slight_smile: ale jen chvilku, cca 2 týdny, jak jsem zjistila, že jsem, těhu :slight_smile: Jinak musím se podívat na nějaké vitamínky v lékarně. Nějak jsem teť ujetá na sladkém....:grinning:
1. črc 2011 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@stia manželův otec je z dvojčat :slight_smile: A při mém štěstí to fakt dvojčata budou :slight_smile: Na kontrolu jdu 20.7. odpoledne, taky mi to přijde strašně daleko.

Listovku jsem nebrala ani v prvním tehu, ani teď. Beru Calibrum Babyplan. Ten se bere před těhu a v prvním trimestru, pak přecházím na Calibrum Mami, které beru v druhém trimestru a při kojení. Ve třetím jsem nic nebrala a opět brát nebudu.
1. črc 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepina271 Ahoj................Uz mas vytribene chute na sladke, jo? Ja jeste ne, nechutna mi nijak nic. Ani kafe turka nemuzu, tak jsem zase presla na rozpustne :unamused: A kolik ti je, smim-li se zeptat? Me je 27 :wink:
Koukala jsem,ze uz mate vybrana holcici jmena :grinning: , -moc hezka, obe dve :wink: A kdyz se nemuzete shodnout na chlapeckem, tak ktere se libi tobe? Ja vubec nevim, jak se nas bude jmenovat, kdyz to bude kluk :confused:
2. črc 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladybugie tak me tak napada,ze ty by sis ty dvojcatkanakonec prala, ne? :wink:
Myho chlapa tata je take z dvojcat, takze mala sance je u nas take :grinning:
2. črc 2011 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@stia přála jsem si je u prvního, za jednu bolest dvě děti :slight_smile: Teď už by mi fakt stačilo jen jedno :grinning: Přeci jen tři děti je už dneska skoro hodně, uživit je a tak...

Včera jsem si prodělala naprosto příšernej žlučníkovej záchvat, Děs a hrůza. Skončila jsem až na pohotovosti a krom paralenu mi samozřejmě nedali nic jiného. Jen doufám, že už se to nebude opakovat. Nemáte některá zkušenosti se zlobivým žlučníkem v těhu?
2. črc 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladybugie Tak to je mazec, chudino, nemam zkusenost, tak si ani nedovedu predstavit, jak to boli :unamused:
A melas ho poprve, nebo uz byly problemy driv? No jo, paralen, lek v tehu na vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@stia ty záchvaty mi začaly po porodu první dcery. Trvalo to asi 7 měsíců a pak to přešlo. Teď jsem ho za dva týdny měla už podruhé. Je to fakt mazec, včera jsem div nelezla bolestí po zdi. Radši stokrát rodit než zase tohle :frowning2: Dneska jsem byla v lékárně a prý se mi tímto způsobem projevují těhotenské nevolnosti. Doufala jsem, že mi dají aspoň nějaký bylinkový čaje, ale fakt krom paralenu nesmí těhule vůbec nic. :confounded:
2. črc 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia jj, přes den mám chuť na sladké a večer na vše ostatní :slight_smile: Jinak je mi 29let..a 4.6.2011 jsme měli svatbu...tak jsme dostali takovýto dáreček :slight_smile: Mě se zatím žádné jídlo ani pití nepříčí, ani nemám žádné nevolnosti. Jen jsem stále nafouklá jak žaba..Na chlapečky se mě líbí Tibor a Michal...ale shodli jsme se s manželem na Viktorovi. To se nám nakonec zalíbilo:slight_smile: Přála bych si první dítko holčičku...ale můj mají v rodině už několik generací jen kluky...tak by to byl opravdu zázrak :grinning:
3. črc 2011 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepina271 Tak to gratuluji ke svatbe mlada pani :wink:
My take porad premyslime, kdy do toho prastime.........shodneme se a pak to zase nejak vysumi. No zatim to neni v popredi, mame starosti s bydlenim, takze asi prvni vyresime bydleni a pak (nekdy?) svatba :slight_smile:
Takze budete mit Viktora nebo Viktorku. Pekny- stejne to bude Viky, at kluk ci holka, vid? :grinning:

A ted nevim ,ale psala jsi , jestli uz jsi byla na prvni prohlidce, nebo teprve jdes? Ja se snad nedockam........ :confounded:
3. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia děkuji za gratulaci :slight_smile: My taky nyní řešíme bydlení, páč bydlíme zatím ve větším jednopokojáči :-/ a to už nám ve třech stačit nebude...jj bude to tak i onak Viky:grinning:

Já jsem byla na prohlídce....kde mi doktor potvrdil těhu...ale na tu "první" prohlídku jdu 21.7.:slight_smile:
3. črc 2011 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak my máme termín 1.3., přála jsem si rybičku a povedlo se to na první pokus :slight_smile:

3. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepina271 koukám, že máš napsaný termín 26 února, tak co děláš tady v březnu? :grinning:
3. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@eiram Ahoj.........Pepi se zakecala a uz tu zustala :wink: Tak nam neco o sobe napis :slight_smile: Na KO uz ses objednala?
3. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
na KO. jdu 18.7. už se moc těšim na UTZ, až uvidim naší pidi rybičku. Pořád tomu nemůžu uvěřit :slight_smile:
Špatně mi není, akorat se mi začali hrozně třepit nehty. Co vám?
3. črc 2011 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@eiram Bre rano.............Ja tomu taky moc neverim, ani mi nepripada, ze bych byla tehotna........Kdyby me k veceru nebolival podbrisek, tak ani nevim, ze se neco ve mne deje :wink:
Takze ty jdes z nas na KO jako prvni, ty se maaaas :grinning: Jo a me se prave nehty u prvniho tehu starsne spravily- mela jsem je dlouhe a pevne........po porodu slo vse do haje........Tak tajne doufam, ze se mi zase spravi :grinning:

A odkud jsi?
4. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé, můžu se přidat? Termín mám podle MS sice 22.2.2012, ale podle první kontroly je mimi malinko menší, takže to spíš vidím na ten březen. Trošku se bojím, protože jsem v březnu potratila a na začátku jsem měla stejný nález jako teď. Nezbývá mi, než drobečkovi věřit, že to tentokrát zvládne. :slight_smile:
4. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, já sama jsem taky březňátko :grinning:
4. črc 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessika hodne stesti!!!! At je vse, tak jak ma byt :wink:
To bys mela krasnej darecek k narozkam :grinning:
Ja jsem si Sebika taky nadelila k narozeninam....NArodil se mi treti den po nich :grinning:
4. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jdu na KO 14.7., to budu 8+1tt, tak doufám, že tam bude vidět broučínek, protože před deseti dny byla jen dutinka.
4. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Koukám, že se pěkně rozrůstáme :slight_smile: Vítám všechny nově příchozí maminky malých březňátek a nedočkavých únorňátek ( to je slovo, co?? :grinning: )

Sice je trošku brzo, ale už jste přemýšlely nad jmény těch svých pokladů? My máme první holčičku Anetku, to jméno jsme vybrali celkem hned a bez problémů, ale teď nejsem vůbec schopná vybrat aspoň uzší počet jmen pro holčičku. Kluk bude jednoznačně po tátovi :slight_smile:
5. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek