• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@zr.ska jo, tak v anglii je to jine. Svym zpusobem lepsi, ale ja taky, hlavne ze zacatku, rada vic kontrol, at muzu byt klidna.
@lilly_brno takze budes 6+... , ale dle ovulace 5+... Ja mela MS 1.6. a na utz jsem byla 5+5 a dr. mi jen potvrdila tehu a byl videt gest. vacek a v nem pidi midi tecka. Takze jsem otehu nejspis pozdeji. I v prvnim tehu jsem otehu pozdejc. A prave musis dr. rict, ze jsi otehu pozdeji, aby nevyvodil neprosperujici tehu. Dr. se ridi 28 dennimi cykly a klasickou ovu 14 dne. Takze kdyz jim nesedi velikost, tak radi strasi :-/ Proto jen radim klid :wink:
19. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka S tim pocitam, ze mu to reknu...aby si nemyslel, ze neprosperujeme :slight_smile: Diky za radu, to vis...poprve, tak v tom zatim trochu bloudim :slight_smile:))
19. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...co jste i na facebooku...vím, že se to sem moc nehodí, ale kdyby se Vám, chtělo., hodit nám hlas k fotečce, byla bych moooc ráda:slight_smile: Zítra už se těším na kontrolu, pak poreferuji.

Odkaz na facebooku: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=255056624510492&set=a.247819841900837.82399.184689541547201&type=1&theater

Nejprve se Vám musí líbit stránka, pak fotečka, moc děkuji.
19. črc 2011 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessika to je fakt :slight_smile: diskuze by bodla, ale já nevím jak ostatní, já se dostanu k netu vždycky, až když malá odpadne, což je maximálně dvakrát denně a to odpadnu pak taky :slight_smile:

Zítra odpo vyrážím na UTZ :slight_smile:

Ještě k té zdravotní péči. už během prvního těhu jsem někde četla článek, že u nás v čr je nejlepší péče o těhule a novorozence na světě. Všude jinde to prý spíš "nechávají osudu a přírodě"
19. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie tak to máš pravdu někde jsem to četla a musím souhlasit:D
a jinak s diskuzi by to bylo super ale ja se sem dostanu take az vecer, i kdyz chodim z prace v pohode ale potom jsem unavena a na chvilku odpadnu, takze az ted a za chvilku jdu zase odpadnout:D
19. črc 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to moje dítě dneska fakt neusne, to dřív vytuhnu já. Manžel začal sloužit odpolední a malá není zvyklá, že nedostane pusu od tatínka a řve a řve a řve
19. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie jj...tak to znam u me jeste ne ale u kamaradky ma take pritele a ten vzdycky dite koupal a ted chodi do prace skoro porad na odpoledni a maji to skoro porad, jelikoz mala chce tatinka:(
19. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie Držím palce!!! Dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
19. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, vsem dekuji za nazor s tim, kdy jdete k doktorovi. Zavidim vam, ze uz jdete ted, ale chapu doktroku, ze to asi dela az pri tech genetickych testech. Protoze ale mam po jednom potratu tak samozrejme stresuju. Ted ale z jineho soudku, je vam taky tak zle? Ja uz 10den zvracim, zhubla jsem 2 kila. Tak premyslim, jak se da v tomto stavu zvladat prace, zvlaste pokud nechcete, aby to nekdo poznal? Zkousim dnes homeopatika a vypada to, ze by to mohlo pomoc. Mate nejake dalsi rady?
20. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisina81 Tak ja nastesti nezvracim ale zaludek se mi zveda, ale je to v normalu nastesti a kamaradce je spatne od rana do vecera ze furt zvraci jelikoz nic jineho se neda delat tak dostala radu ze ma si davat jakesi tehotenske lizatka, a suche pecivo a horky caj, ze by to mohlo pomoci
20. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky....tak u nás je srdíčko a snad všechno v pořádku, jen dle UTZ je o týden menší, ale to se dožene :slight_smile:....jsem ráda, jen budu víc hlídaná než ostatní těhule....tak snad to dotáhneme do udárného konce:slight_smile:
20. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verher Tak to máš úplně stejný nález jak já :slight_smile: Určitě to dobře dopadne :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Pridavam se k vam :slight_smile: Jsem v 8. tydnu, takze TP nekdy na zacatku brezna asi. Dneska jsem byla na prvni prohlidce, uz tlouklo srdicko a mam fotku :slight_smile: Jsem po mimodeloznim, tak jsem byla dost nervozni az dodnes, kdy jsem na ultrazvuku videla, ze male je tam, kde ma :slight_smile: Jinak mne vubec nic neni, jen bych porad spala a mam nizsi tlak, jinak zatim zadny nevolnosti a tak..
20. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už pár dní vás čtu a taky k vám patřím. Byla jsem na kontrole v pondělí, špunt odpovídá 7+1 ale fakticky je o 4dny mladší. Byli jsme 13.6. na IUI (až 19DC), tak víme přesně datum oplodnění. Měřil 1,18mm a tlouklo mu srdíčko. Tak nevím, jestli mám brát že odpovídá, nebo je mladší, ale asi budu věřit té zprávě, kde je napsáno, že odpovídá i když je mladší.
všem blahopřeju a přeju, ať je vše v pořádku.

Když jsou miminka cca o týden mladší, nemohly jste mít ovulaci déle, než 14DC? to by se pak vše vysvětlovalo :wink:
20. črc 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Já měla ovulaci 15DC, byla jsem na folikulometrii po stimulaci Clostylbegytem. :wink:
20. črc 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika no tak, je miminko prostě jen o pár dní menší, ono různě dlouho trvá, než dojde do dělohy a usadí se :wink:.
20. črc 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky těhulky, tak jsem zpátky z UTZ a hlásím s velkou radostí a pýchou dvě nádherná dvojčátka!!!!
20. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
a pokud dobře čtu, tak zatím první :slight_smile: No tak, kdo se přidá? :grinning:
20. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie Tedááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No strašně moc gratuluju!!!!!! Taky jsem si dvojčátka přála, tak si je třeba dáme v druhém kole, jako ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já je chtěla v prvním, ale ve druhém, to mám strach, jak to dám. Přeci jen dceři budou teprve dva roky :frowning2: No ale je to fakt bomba. Ještě jsem si z toho dělala srandu a prásk, je to tam :grinning: A jsou dvojvačený :slight_smile:
20. črc 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisina81 Ahojky, ja jsem tady zrovna vcera cetla, ze nevolnost je dobre znameni. Psali tam neco o tom, ze samovolny potrat do 20tt je vetsinou u zen, kterym neni spatne.Takze bud rada :wink: Me je taky nevolno, ale ne tak, že bych až zvracela...vždy jen tak skoro :grinning: A myslím, že pokud budeš zvrac :grinning: t třeba 20krát denně, tak to v práci asi neutajíš :frowning2: Slyšela jsem, že pomáhá pít studenou colu po malých dávkách, nebo cucat led... :wink:

@ladybugie Obrovská gratulace k dvojčátkům :slight_smile: Přeji hodně štěstíčka a zdravíčka a hlavně taky silné nervy :grinning: Páááni věřím jaký to musel být šok :slight_smile:
20. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zr.ska to mi povídej, šok je to obrovský. Na tom utz by to poznal i totální laik :grinning: Pořád mám pocit, že je to jen nějaký sen a já se z něj probudím... :grinning:
20. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Koukam, ze Brezen se zacina plnit...vsem vam moc gratuluju! My jsme chteli deti rychle za sebou a hned pri prvni strelbe na cil se zadarilo a tak snad i pro nas bude Brezen stastnym mesicem :wink: Moc casu s tim mojim rarachem nemam, ale obcas bych rada nakoukla.

@ladybugie ...dvojcatka jo? Uau...no snad u nas nehrozi...kdyby byla Veru 2x, asi bych si to sla hodit :grinning: Ba ne, vzdycky je to ohromna radost. Byl u vas nejaky predpoklad ke dvojcatum?
20. črc 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@safryy no ona naše Any je taky poděs, ale říkala jsem si, že dvě děti snad zvládnu,ale 3? To je síla. Manželův otec je ze dvojčat. A prý to skáče přes generaci. Myslela jsem, že jen přes ženský, ale asi i přes mužský. U nás v mojí rodině nikdy dvojičky nebyly.
20. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, to je takový divný, najednou říkat, že máme tři děti :sweat_smile: teda skoro :grinning:
20. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie ... :grinning: tybrdo...me se o dvojcatech nekolikrat zdalo...u nas nastesti nic a u manzela snad jakysi stryc...ale ja uz ho nezazila....no nevim, ja doufam v jednoho rostaka :slight_smile: Samo, ze toho druheho bych neutopila :grinning: ...ale vis jak...uff. Jinak ja ziju v anglii a tak prdolku uvidim az ve 12tt...tak snad neni mimodelozni nebo nevim co...jeden nikdy nevi zejo...musim verit, ze je vse oukej
20. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@safryy tak pozor, mně se o tom taky zdálo, asi tak v době oplodnění a mojí mámě taky :slight_smile: ta dokonce viděla, že máme dva kluky :grinning: Já bych asi nevydržela čekat do 12. týdne. Když to tak vezmu, tak já v tu dobu budu mít za sebou min 3 UTZ
20. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie ...nestras! To byly jen nevyznamne sny :grinning: (ale desi me, ze nekolikrat...) No me ani nic jineho nezbyde nez cekat...a pak dloooouhe cekani na 20tt kdy je druhy a tim padem posledni UTZ...tak se setri co? :grinning: Mam poslouchatko srdicka, tak za nejake 3 tydny bych mohla prubnout hledat a pak brzo budou pohyby a to uz budu uplne v klidu. Verunku jsem citila bezpecne od 16tt a to ji citil i manzel...dodneska je takovy divoch :sweat_smile:
20. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@safryy to bych byla asi celé těhulení nervozní jako blázen, kdybych měla jen dva UTZ. To je přece děs a hrůza nechávat to až takhle na přírodě. Já měla za první těhulení tuším 26 kontrol v poradně a 13 UTZ. Byla jsem sice riziková, ale i tak jsem za to ráda.
V Anglii je krásně, je to nádherná země. Kde žiješ?
20. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska Hm, super, já nevolnosti neznám :frowning2:
20. črc 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek