Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

Ahojky, zakládám téma pro maminky březnových miminek 2012. Doufám, že se nás tu brzy sejde co nejvíc 🙂 😉
verbalinka
19. črc 2011
@zr.ska jo, tak v anglii je to jine. Svym zpusobem lepsi, ale ja taky, hlavne ze zacatku, rada vic kontrol, at muzu byt klidna.
@lilly_brno takze budes 6+... , ale dle ovulace 5+... Ja mela MS 1.6. a na utz jsem byla 5+5 a dr. mi jen potvrdila tehu a byl videt gest. vacek a v nem pidi midi tecka. Takze jsem otehu nejspis pozdeji. I v prvnim tehu jsem otehu pozdejc. A prave musis dr. rict, ze jsi otehu pozdeji, aby nevyvodil neprosperujici tehu. Dr. se ridi 28 dennimi cykly a klasickou ovu 14 dne. Takze kdyz jim nesedi velikost, tak radi strasi 😕 Proto jen radim klid 😉
lilly_brno
19. črc 2011
@verbalinka S tim pocitam, ze mu to reknu...aby si nemyslel, ze neprosperujeme 🙂 Diky za radu, to vis...poprve, tak v tom zatim trochu bloudim 🙂))
pepina271
19. črc 2011
holky...co jste i na facebooku...vím, že se to sem moc nehodí, ale kdyby se Vám, chtělo., hodit nám hlas k fotečce, byla bych moooc ráda🙂 Zítra už se těším na kontrolu, pak poreferuji.

Odkaz na facebooku: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=25505662...

Nejprve se Vám musí líbit stránka, pak fotečka, moc děkuji.
ladybugieautor
19. črc 2011
@jessika to je fakt 🙂 diskuze by bodla, ale já nevím jak ostatní, já se dostanu k netu vždycky, až když malá odpadne, což je maximálně dvakrát denně a to odpadnu pak taky 🙂

Zítra odpo vyrážím na UTZ 🙂

Ještě k té zdravotní péči. už během prvního těhu jsem někde četla článek, že u nás v čr je nejlepší péče o těhule a novorozence na světě. Všude jinde to prý spíš "nechávají osudu a přírodě"
samsulak
19. črc 2011
@ladybugie tak to máš pravdu někde jsem to četla a musím souhlasit😃
a jinak s diskuzi by to bylo super ale ja se sem dostanu take az vecer, i kdyz chodim z prace v pohode ale potom jsem unavena a na chvilku odpadnu, takze az ted a za chvilku jdu zase odpadnout😃
ladybugieautor
19. črc 2011
to moje dítě dneska fakt neusne, to dřív vytuhnu já. Manžel začal sloužit odpolední a malá není zvyklá, že nedostane pusu od tatínka a řve a řve a řve
samsulak
19. črc 2011
@ladybugie jj...tak to znam u me jeste ne ale u kamaradky ma take pritele a ten vzdycky dite koupal a ted chodi do prace skoro porad na odpoledni a maji to skoro porad, jelikoz mala chce tatinka😞
jessika
19. črc 2011
@ladybugie Držím palce!!! Dej vědět, jak jsi dopadla 🙂
sisina81
20. črc 2011
Hoky, vsem dekuji za nazor s tim, kdy jdete k doktorovi. Zavidim vam, ze uz jdete ted, ale chapu doktroku, ze to asi dela az pri tech genetickych testech. Protoze ale mam po jednom potratu tak samozrejme stresuju. Ted ale z jineho soudku, je vam taky tak zle? Ja uz 10den zvracim, zhubla jsem 2 kila. Tak premyslim, jak se da v tomto stavu zvladat prace, zvlaste pokud nechcete, aby to nekdo poznal? Zkousim dnes homeopatika a vypada to, ze by to mohlo pomoc. Mate nejake dalsi rady?
samsulak
20. črc 2011
@sisina81 Tak ja nastesti nezvracim ale zaludek se mi zveda, ale je to v normalu nastesti a kamaradce je spatne od rana do vecera ze furt zvraci jelikoz nic jineho se neda delat tak dostala radu ze ma si davat jakesi tehotenske lizatka, a suche pecivo a horky caj, ze by to mohlo pomoci
verher
20. črc 2011
Nazdar holky....tak u nás je srdíčko a snad všechno v pořádku, jen dle UTZ je o týden menší, ale to se dožene 🙂....jsem ráda, jen budu víc hlídaná než ostatní těhule....tak snad to dotáhneme do udárného konce🙂
jessika
20. črc 2011
@verher Tak to máš úplně stejný nález jak já 🙂 Určitě to dobře dopadne 🙂
martinakl
20. črc 2011
Ahoj holky. Pridavam se k vam 🙂 Jsem v 8. tydnu, takze TP nekdy na zacatku brezna asi. Dneska jsem byla na prvni prohlidce, uz tlouklo srdicko a mam fotku 🙂 Jsem po mimodeloznim, tak jsem byla dost nervozni az dodnes, kdy jsem na ultrazvuku videla, ze male je tam, kde ma 🙂 Jinak mne vubec nic neni, jen bych porad spala a mam nizsi tlak, jinak zatim zadny nevolnosti a tak..
leeena_4
20. črc 2011
Ahoj holky, už pár dní vás čtu a taky k vám patřím. Byla jsem na kontrole v pondělí, špunt odpovídá 7+1 ale fakticky je o 4dny mladší. Byli jsme 13.6. na IUI (až 19DC), tak víme přesně datum oplodnění. Měřil 1,18mm a tlouklo mu srdíčko. Tak nevím, jestli mám brát že odpovídá, nebo je mladší, ale asi budu věřit té zprávě, kde je napsáno, že odpovídá i když je mladší.
všem blahopřeju a přeju, ať je vše v pořádku.

Když jsou miminka cca o týden mladší, nemohly jste mít ovulaci déle, než 14DC? to by se pak vše vysvětlovalo 😉
jessika
20. črc 2011
@leeena_4 Já měla ovulaci 15DC, byla jsem na folikulometrii po stimulaci Clostylbegytem. 😉
leeena_4
20. črc 2011
@jessika no tak, je miminko prostě jen o pár dní menší, ono různě dlouho trvá, než dojde do dělohy a usadí se 😉.
ladybugieautor
20. črc 2011
ahojky těhulky, tak jsem zpátky z UTZ a hlásím s velkou radostí a pýchou dvě nádherná dvojčátka!!!!
ladybugieautor
20. črc 2011
a pokud dobře čtu, tak zatím první 🙂 No tak, kdo se přidá? 😃
jessika
20. črc 2011
@ladybugie Tedááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No strašně moc gratuluju!!!!!! Taky jsem si dvojčátka přála, tak si je třeba dáme v druhém kole, jako ty x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
ladybugieautor
20. črc 2011
já je chtěla v prvním, ale ve druhém, to mám strach, jak to dám. Přeci jen dceři budou teprve dva roky 😞 No ale je to fakt bomba. Ještě jsem si z toho dělala srandu a prásk, je to tam 😃 A jsou dvojvačený 🙂
zr.ska
20. črc 2011
@sisina81 Ahojky, ja jsem tady zrovna vcera cetla, ze nevolnost je dobre znameni. Psali tam neco o tom, ze samovolny potrat do 20tt je vetsinou u zen, kterym neni spatne.Takze bud rada 😉 Me je taky nevolno, ale ne tak, že bych až zvracela...vždy jen tak skoro 😃 A myslím, že pokud budeš zvrac 😃 t třeba 20krát denně, tak to v práci asi neutajíš 😞 Slyšela jsem, že pomáhá pít studenou colu po malých dávkách, nebo cucat led... 😉

@ladybugie Obrovská gratulace k dvojčátkům 🙂 Přeji hodně štěstíčka a zdravíčka a hlavně taky silné nervy 😃 Páááni věřím jaký to musel být šok 🙂
ladybugieautor
20. črc 2011
@zr.ska to mi povídej, šok je to obrovský. Na tom utz by to poznal i totální laik 😃 Pořád mám pocit, že je to jen nějaký sen a já se z něj probudím... 😃
safryy
20. črc 2011
Ahoj holky 🙂
Koukam, ze Brezen se zacina plnit...vsem vam moc gratuluju! My jsme chteli deti rychle za sebou a hned pri prvni strelbe na cil se zadarilo a tak snad i pro nas bude Brezen stastnym mesicem 😉 Moc casu s tim mojim rarachem nemam, ale obcas bych rada nakoukla.

@ladybugie ...dvojcatka jo? Uau...no snad u nas nehrozi...kdyby byla Veru 2x, asi bych si to sla hodit 😃 Ba ne, vzdycky je to ohromna radost. Byl u vas nejaky predpoklad ke dvojcatum?
ladybugieautor
20. črc 2011
@safryy no ona naše Any je taky poděs, ale říkala jsem si, že dvě děti snad zvládnu,ale 3? To je síla. Manželův otec je ze dvojčat. A prý to skáče přes generaci. Myslela jsem, že jen přes ženský, ale asi i přes mužský. U nás v mojí rodině nikdy dvojičky nebyly.
ladybugieautor
20. črc 2011
jé, to je takový divný, najednou říkat, že máme tři děti :-N teda skoro 😃
safryy
20. črc 2011
@ladybugie ... 😃 tybrdo...me se o dvojcatech nekolikrat zdalo...u nas nastesti nic a u manzela snad jakysi stryc...ale ja uz ho nezazila....no nevim, ja doufam v jednoho rostaka 🙂 Samo, ze toho druheho bych neutopila 😃 ...ale vis jak...uff. Jinak ja ziju v anglii a tak prdolku uvidim az ve 12tt...tak snad neni mimodelozni nebo nevim co...jeden nikdy nevi zejo...musim verit, ze je vse oukej
ladybugieautor
20. črc 2011
@safryy tak pozor, mně se o tom taky zdálo, asi tak v době oplodnění a mojí mámě taky 🙂 ta dokonce viděla, že máme dva kluky 😃 Já bych asi nevydržela čekat do 12. týdne. Když to tak vezmu, tak já v tu dobu budu mít za sebou min 3 UTZ
safryy
20. črc 2011
@ladybugie ...nestras! To byly jen nevyznamne sny 😃 (ale desi me, ze nekolikrat...) No me ani nic jineho nezbyde nez cekat...a pak dloooouhe cekani na 20tt kdy je druhy a tim padem posledni UTZ...tak se setri co? 😃 Mam poslouchatko srdicka, tak za nejake 3 tydny bych mohla prubnout hledat a pak brzo budou pohyby a to uz budu uplne v klidu. Verunku jsem citila bezpecne od 16tt a to ji citil i manzel...dodneska je takovy divoch :-N
ladybugieautor
20. črc 2011
@safryy to bych byla asi celé těhulení nervozní jako blázen, kdybych měla jen dva UTZ. To je přece děs a hrůza nechávat to až takhle na přírodě. Já měla za první těhulení tuším 26 kontrol v poradně a 13 UTZ. Byla jsem sice riziková, ale i tak jsem za to ráda.
V Anglii je krásně, je to nádherná země. Kde žiješ?
jessika
20. črc 2011
@zr.ska Hm, super, já nevolnosti neznám 😞

Začni psát odpověď...

Odešli