• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
autor
@jessika neboj, já s Anetkou taky žádný neměla, nebejt většího pupajze, tak jsem ani netušila, že jsem těhule :slight_smile:
20. črc 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika přesně, neboj, to jsou jen nějaký výzkumy :wink: moje mamka za 3 těhotenství nevolnosti taky nepoznala :slight_smile: Ale jak mi je teď špatně tak jsem o tom něco četla a tam to psali...přímo tady na koníkovi
20. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem to četla: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehotenske-nevolnosti-2/
"Oba vědci ze svých poznatků vyvodili závěr, že těhotenské nevolnosti zvyšují šanci ženy porodit zdravé dítě. Je to potvrzováno i dalšími vyšetřeními. Mnoho studií totiž dokládá, že mezi ženami, které v těhotenství zvracely, je jen malé procento samovolných potratů. Zjistilo se totiž, že ženám, které o dítě přišly před 20. týdnem těhotenství, velmi často vůbec nebylo špatně. "
20. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pupajz už mám dobrý. Toto je 8+5tt :grinning: :grinning: :grinning:

Je to fakt, mamce taky blbě nebylo vůbec.
20. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jessika jéé to už je pěknej domeček :wink: :grinning:
20. črc 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si kupovala sukni a ptala se prodavačky, jestli z ní nevyrostu. A ona: "To už určitě ne. V jakém jste měsíci, ve čtvrtém, pátém?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
já takovej pupík měla snad až v šestém nebo sedmém :slight_smile: Hele, nejedeš náhodou taky ve dvojčatech? :grinning::grinning:
21. črc 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie Nee, doktorka tam našla jen jedno :wink: Uvidím v pátek na kontrole. Teď si hlavně přeju, aby to jedno bylo v pořádku a mělo aspoň dvojnásobek toho, co minulý týden :wink:
21. črc 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...přidávám se mezi Vás,jsem teprve v 6tt,na srdíčko jdeme až 4.8.:slight_smile:

@jessika krásný bříško...takové jsem u prvního měla až tak v 6 měsíci...ale u druhého počítám za chvilku :grinning:
21. črc 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nakonec radeji volala doktorce, protoze uz jsem skoro tyden nic nejedla, Takze jsem ode dneska na neschopence kvuli vetsimu ubytku vahy a predesle anamneze. Je mi stale zle, tak se utesuju tim, ze to znamena, ze se miminku dari. A hlavne jsem videla srdicko!!!! jo a rikala mi doktorka, ze prave nevolnosti souvisi se zacatkem funkce srdicka.

@ladybugie: teda dvojcatka, tak to moc gratuluji, to se teda nudit urcite nebudes, ale bude to stat za to. Ze zacatku drina, ale pak uz si vyhraji spolu.
21. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie Moje sestra má taky dvojčátka,za chvilku budou mít rok, a je pravda,že prvních 8 měsíců to byl boj,ale teď už se zabaví,pořád se pokouší a je to mnohem lepší...chce to vydržet ten první rok a pak je to prý lepší jak mít jedno ukňouraný unuděný :slight_smile:

@sisina81 Mně u prvního taky doktorka říkala,že čím víc mi bude zle,tím víc se bude miminko držet...tak teď čekám,kdy to na mě zase přijde a já prozvracím prvních 5 měsíců,jako minule...zatím mám naštěstí jen klasické nevolnosti a nechutenství...ale držím se :slight_smile:
21. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika týjo, ty už máš krásné bříško.

Holky, taky vás občas píchne nebo pobolívá v podbřišku?
@ladybugie gratuluju k dvojčátkům :slight_smile:
21. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika ...tybrdo, to uz je solidni bejvak :grinning:
Ad nevolnosti...v tehotenstvi s Veru jsem si deeesne moc prala aspon sem tam nejakou nevolnost, abych se presvedcila, ze vubec tehu jsem...ted uz si to nepreju...verim, ze je vse v poradku a aspon je mi k tomu fajn. Na nejake vedecke hlody ohledne zvraceni=prospivajici tehu absolutne neverim. Kdyby mi nerostlo brisko, vubec bych o tehu nevedela.

@leeena_4 ...sem tam me pobolivalo, ted uz ne...spise me boliva stydka kost...ta me bolela v tehu s Veru, ale az mnohem pozdeji...z toho teda moc radost nemam...
@ladybugie ... UTZ jsou tu sice jen dva, ale kontrol je tu tak akorat bych rekla :wink: (ale jen s porodnima asistentkama...doktorku jsem videla poprve az po porodu, kdyz se sla mrknout, zda sit nebo nesit :sweat_smile: )
21. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy A ty jsi kde v zahraničí?
21. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy děkuju za informaci, já už jsem o tom našla hezký článek, o natahování vazů, do drží dělohu, tak jsem se trochu uklidnila. Dneska se tam zřejmě něco řádně roztahuje :grinning:
21. črc 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zatím na začátku, zjištěno zatím podle testu těhu před 5 dny, ale doktor ještě nic neviděl. Jsem objednaná na 28. 7. a koušu si nehty nervozitou a zdá se mi to pekelně dlouhy :/
21. črc 2011 v 15:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy Já po tom minulým těhu bych byla nejradši,kdyby mi vůbec nic nebylo,jen rostlo to bříško,abych to s tím našim čertiskem ve zdraví přežila...prvních 5 měsíců jsem prozvracela a zbytek mě tak pálila žáha,že jsem taky moc nepojedla,ale stejně jsem přibrala 14 kilo a Tomík měl při narození 3210g :slight_smile:Oni si ti broučci z nás vezmou,co chtějí i když nepapáme.Myslím,že je jedno,jestli nevolnosti jsou,nebo ne,jak říká moje babička...když se to má udržet,tak se to udrží a když ne,nepomůžou ani všichni svatí :grinning:
Doktorka mi tenkrát řekla,že zvracení vůbec nevadí,pokud člověk strašně neubývá na váze přeci jen něco pojí,že mimi je spokojené i tak a poradí si.

@leeena_4 Mě pobolíval podbřišek hned od začátku a dneska mě tam taky pěkně řeže...mimísek se asi hooodně roztahuje i u nás :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babel01 tak to jsem ráda, že je to normální, to víš, první těhotenství a ještě vytoužené, tak člověk je až paranoidní :grinning:
21. črc 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 to je ještě fakt brzy, uvidíš za 14 dní už určitě víc :wink:. A tu nervozitu dobře znám, tak ať to rychle uteče :wink:
21. črc 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Já tě chápu,my na první čekali skoro 2 roky...a při pomyšlění že něco není v pořádku jsem vyskakovala z okna :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jj já vím, že je ještě brzo, jen to můj nervozní mozeček ne a ne pochopit a ještě je venku ošklivo a človek se nemá moc jak zabavit.
21. črc 2011 v 19:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jestli se nic nepos.... tak i já patřím do března :wink:
21. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem v únorátkách a i tady u vás jestli mě přijemte, termín mám 29.2. a 5.3 podle dnešní kontroly takže uvidíme jak to dopadne každopádně srdíčko už bije :slight_smile:
Koukala jsemže tu někdo čeká dvojčátka tak moc gratuluji!!
21. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy Ahojky, teď koukám, že jsi taky v Anglii...a kde? já jsem v Cornwallu :wink:
21. črc 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska ....tyyyjo, tak to tam mate asi krasne co? Vsude blizko k oceanu....jak je to tam s praci? My jsme od Manchesteru...ne z centra, ale z okraje...je fajn, ze jsme tak nejak uprostred anglie a na vylety je to strategicky docela dobre misto. Peak District mame celkem prolezly (naaadhera) a taky k pobrezi to neni daleko (ale voda je takova nehezka) a tedka celkem jezdime do severniho Walesu. V sobotu se chystame do Yorku, snad pocasi vydrzi. Cetla jsem, ze jedes do cech...uz tam zustanes nebo budes jen obcas letat na nejake kontroly? Ja jsem se bala, jak to bude tady, kdyz vsichni za tehu sto UTZ a ja nic, ale da se to! Jak citis pohyby,nic jineho ke stesti nepotrebujes :wink:. Co povazuju za dost blbe je to,ze v pripade nejakych zavaznych vad se vse zjisti az v tom 20tt...tady mi chybi jeden UTZ v tom 16tt, kdy uz by melo byt vse viditelne. Ale verim,ze i druhy cumacek bude oukej.Tak nejak mi vubec nedochazi,ze jsem zase tehu...za par dni druhe narozeniny v rade a tehotna :grinning: Dneska me babina na skype celkem sokla....rikala, me se ti o tobe vcera celou noc zdalo a hadej co? Ze jsi tehotna a tak to furt resila...a ja mela nutkani ji to rict....ale nerekla...i Verunku jsme oznamili az po UTZ, tedy po 12tt :slight_smile:
21. črc 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mne vcera dopadla ko vyborne. Konecne bylo na utz neco videt - ja rozeznala jen flek, na kterem jsem odhadla, kde ma asi hlavu a bijici srdicko :slight_smile: Uplne jsem se tetelila blahem, ze je vse v poradku. Fotky mi vypalila na cd a hned dala tehu prukazku. Akorat je mimi o cca tyden mladsi, takze termin porodu posunut na 13.3. Coz me moc netesi, ze jsem se "vratila" zase do 7. tydne. Ale hlavne, ze je vse v poradku. Utrogestan uz musim brat az do tretiho mesice a dostala jsem zadanku na prvotrimestralni screening a krev.
22. črc 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy dobré ránko. No my žijeme hned u oceánu, přijei jsme sem kvůli surfingu :wink: Vracime se uz natrvalo...Je to pro me moc tezke rozhodnuti, zit bez rodiny, bez pratel...jasne, clovek tu ma spoustu novych znamych, ale vis jak to myslim. Budu vic v klidu doma. Byli jsme tu jen od listopadu, takze ani ne rok. Babi ma na to holt čuch :grinning: Uvdíš jak bude říkat:http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/brezen-2012/?page=6# Já to věděla, já to říkala! :grinning:
@verbalinka Máš krásný termín, na moje narozky :grinning: Já ho asi o 13 dní překračuju :slight_smile: Hlavně že ko dopadla dobře a mimísek se vyvíjí jak má, gratulujiii :wink:
22. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 Já to úplně chápu, mě taky při každém píchnutí napadají blbosti. V pondělí jsem byla na kontrole, srdíčko bilo, velikost odpovídala a tak jsem byla dva dny v klidu, ale už zas taky stresuju na novo :grinning:
22. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak to já asi těch 9 měsíců nervově nevydržím. Dneska jsem 4tt+5 a ráno jsem měla fakt silnou bolest v levém podbřišku, pak to vygradovalo a pak najednou klid. Vyděsilo mě to šíleně a lítala jsem každou chvilku na záchod kontrolovat jestli nešpinim.
22. črc 2011 v 10:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 já měla v tuhle dobu taky bolesti a bylo to v pořádku :wink:
22. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek