• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@leeena_4 spousta lidí to říká, tak snad to bude tak i u nás :slight_smile:.
22. črc 2011 v 11:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 já jsem taky z každé bolesti vyjukaná a musím najít dost stejných případů, aby mě to trochu uklidnilo :grinning:
22. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jj přesně tak, to uklidňuje. pak aspoň člověk ví, že není blázen
22. črc 2011 v 11:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky spolučekatelky, snad Vám nebude vadit, že se k Vám také přidám. Už nějaký ten den pročítám Vaše příspěvky a ráda bych mezi Vás i nějaký ten svůj zážitek či pocit přidala. Termín porodu mám zatím jen podle internetové kalkulačky 19.3.
Dnes jsem byla u doktora těhotenství potvrdil měla bych být 5+6, na ultrazvuku byl vidět pouze gestační váček 0,83cm v něm zatím nic viditelného, kontrolu mám 8.8. tak snad bude vidět mnohem více.
Byla to moje dnes druhá prohlídka, první před 4 dny v pondělí to byl také gestační váček 0,58cm a doktor mi řekl, že je to na ten týden dost malé, že mě chce vidět ještě dnes tj. pátek 22.7., ale ani dnes mě nějak neutišil a vlastně ani neřekl zda je vše v pořádku a tak jak to má být, jen řekl, že to vypadá CELKEM dobře, že ten váček se zvětšil. Ale jestli už to odpovídá normě či cokoliv jiného, tak nic :frowning2:
Nemáte někdo podobnou zkušenost nebo nejste na tom někdo stejně? Moc by mi pomohlo pár utěšujících slov. Přeji všem krásné těhulkování a zdravím Vás!!! K.
22. črc 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak ahoj, taky jsem nejdřív pokukovla, než jsem něco připsala. Víš, kdy jsi měla ovulaci? Oni to totiž počítají tak, že ovulace byla 14 DC, pokud byla později, pak je logicky mimčo menší, než podle jejich výpočtů. Důležité je, že roste :wink:. Ne každý doktor je sdílný a extra příjemný, tak si z toho nedělej hlavu, kdyby něco v pořádku nebylo, určitě ti to řekne, nebo si tě pozve hned zas za týden. 8.8. už bude určitě i srdíčko :wink:
22. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A
@leeena_4 ahoj, vím určitě, že oplozující soulož byla 26.6. doktor mi řekl přesně kdy budu mít plodný den a také to vyšlo, ale zdá se mi, že do té doby než mi řekl, že těhotná jsem tak byl úplně super a teď jako kdyby změnil chování ke mě, asi mi už hrabe a vše vnímám jinak než to ve skutečnosti je.
22. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak a kolikátý den cyklu to bylo? ať to nemusím počítat? :wink: Jestli ti ten doktor fakt nebude sedět, zkus klidně jiného, důvěra v doktora je důležitá :wink:
22. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl to 13 den
22. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí

@leeena_4 právě, že jsem doktora změnila asi před 4 měsíci, ten můj předtím byl příšerný, arogantní a hlavně měl ordinaci se dvěma dalšími doktory a tak jsem šla pokaždé k někomu jinému, no prostě hrůza.
Ten co mám teď, ten byl ze začátku úplně super, přístup z jeho strany úžasný, myslela jsem si, že jsem snad v ordinaci v růžové zahradě, a že to snad ani není pravda takový lidský přístup, ale teď po tom otěhotnění nevím, nevím, možná je to i tím, že má před dovolenou a už se na ní vidí, nevím, uvidím toho osmého.
22. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak tak jestli má před dovčou, tak může být nervní, to je jasný. A s tou velikostí si nedělej hlavu, ono se každé miminko nemůže vyvíjet podle tabulek. Znám minimálně 3 holčiny, co měli podle doktorů menší miminka a dneska už je mají doma :wink:. Zkus být v klidu a příští kontrolu už to bude dobré :wink:
22. črc 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Děkuji moc za podporu, je to fajn slyšet podporující slova, doma se to zatím snažím neřešit, mám starach, že by to špatně dopadlo, tak tomu raději nechávám volný průběh, aby pak třeba bylo zklamaných co nejméně lidí. Snad to dopadne dobře, vůbec bych takhle nepochybovala, kdyby mi ten doktor řekl o něco více.
Doma už mám tříletou holčičku a u ní jsem byla od 4 týdne v nemocnici necelé dva měsíce nebo jsem začala krvácet, tak snad bude vše dobré, u malé bylo vidět srdíčko až v devátém týdnu, tak to mám asi vše trošku opožděnější
22. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak tak zvlášť pokud i u prvního bylo vše maličko později, tak to může být i teď. Nemáš zač děkovat, utěšovat umím. Horší to je, když mě něco vleze do hlavy a chytnu paniku, to taky pak potřebuju uklidnit :grinning:
22. črc 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 trošku jsem pokukovala po tvojí historii tady na portále, taky jsi to tedy neměla jednoduché, viď? Vůbec si to nedovedu představit ty nesnáze co si některé maminky musí projít za vytouženým miminkem, tak ti hlavně držím pěstičky ať je to vše jak má, moc ti to přeji
22. črc 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak no, nebyla to procházka růžovým sadem, ale jsou na tom holky i hůř a čekají déle. Já pořád nemůžu věřit, že se nám povedlo 1. IUI. Děkuju :dizzy_face:
22. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Má sousedka také byla na IUI a na poprvé se povedla dvojčátka - je to moc krásné, a hlavně je úžasné, že když to přírodě nejde samo, že věda umí pomoct, to je fakt malý zázrak, a kdy máš tedy termín ty? A miminko bude jen jedno nebo je ještě naděje, že vás bude více?
22. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak podle výpočtů mi to vychází na 5.3. Podle doktorky jsem dnes 7+5. A je tam jen jedno. Já jsem radši už takhle se bojím, aby bylo vše v pořádku :grinning:. Jo a ta věda je fakt machr, díky za ty možnosti :dizzy_face:
22. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 a bývá ti špatně nebo máš nějaké příznaky nebo zatím nic. U dcery mi bylo hrozně špatně, nemohla jsem vůbec jíst, teď mi není vůbec nic, jen mám trochu citlivější prsa, ale jinak bych ani nevěřila, že těhotná jsem.
22. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak ahoj :slight_smile: ja byla na ko v 5+5 a gestacni vacek mel 4,6 mm. Spinila jsem, dostala jsem utros a dr taky rekla, ze uvidime, jestli se to udrzi a pozvala me za 10 dni. Vsichni doktori ze zacatku nejsou moc sdilni, sami nevedi, jaky bude vyvoj, a proto jsou takovi "chladni". Na vcerejsi ko se zjistilo, ze tehu je o tyden mladsi a bylo a bilo srdicko. Uklidni se, vse bude urcite v poradku :wink:
22. črc 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka Já naštěstí žádné bolesti ani špinění nemám, jak jsem už psala výše, kdyby mě trochu nebolela ta prsa, tak ani nevím, že těhotná jsem. Ale moc jsi mě potěšila, dnes bych měla Být 5+6 a váček je skoro jednou tak velký jak byl ten tvůj. Děkuji za podporu, hned jsem mnohem, mnohem klidnější :slight_smile:
22. črc 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak Tak já tě uklidním :slight_smile:
Já jsem byla na prvním UTZ v 5+2 (jako ty) a měla jsem taky necelých 6mm. Doteď jsme o 5 dní menší.

Dneska jsem bla na UZT, podle MS 9+2, podle UTZ 8+4, 20mm, srdce bije 150 tepů za minutu :slight_smile:
22. črc 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika tak to je fakt super, mám moc radost, dlouho jsem váhala jestli se mám sem zaregistrovat a jen tak tiše jsem pokukovala a četla vaše příspěvky a teď jsem moc ráda, že jsem napsala, hned mám opravdu super náladu! 8.8. jdu na kontrolu, tak snad bude vše ok a miminko už půjde vidět a srdíčko snad také
22. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my termin podle utz máme 10.3.2012 :slight_smile:
22. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, doufám, že krásně těhulkujete. U nás se to pěkně sere, a to doslova.
Manžela zpráva o našich dvojčátkách položila. Naprosto. Pak jsme to řekli jeho rodičům, kteří bydlí ve stejném domě s námi, ale o patro níž. Druhý den ráno na manžela tchýně vyjela, co že jsme si to vymysleli, že jedno dítě už máme a že už chtěli mít v baráku klid a že neví, jak dlouho ještě může být na světě ( manžel je nemocný, ale rozhodně neumírá!) a že zůstanu na tři děti sama a že se s tím ještě dá něco dělat a ať si to hodně rychle rozmyslíme. Mně do očí neřekla ani slovo a manžel je z toho strašně zhroucenej, dokonce začal brát i prášky na nervy a vyhrožuje, že to všechno skončí. A z toho jsem zase na prášky já. Přemlouvá mě do potratu, že prý to zkusíme jindy atd. Asi taky budeme muset změnit bydlení. Co byste dělaly vy?? Já mám palici jak vygumovanou...
22. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie předem gratuluji k dvojčátkům.....mě by taky položily :sweat_smile: :sweat_smile:

Tady se radit nedá, neznám situaci a nic...je to prostě na vás, jak se rozhodnete, jen si do toho s manželem nenechte od nikoho kecat.

Jinak moje životní zkušenost, za každou cenu bydlet sami.....samostatný dům nebo pak byt je dražší, ale za ten klid to stojí.....

Hlavně ať všechno vyřešíte a jste spokojení, myslím, že to vešchno dobře dopadne, neboj :wink:
22. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verher díky moc :slight_smile:
22. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie to je opravdu hrozné, jak se ti tvoji tchánovci chovaj, to si ani nedokážu představit, ale já bych si do života kecat nenechala. Promluv si o tom s manželem vklidu. Děti to jsou dar a nechat si je vzít? To snad ne. Jedno dítě už máte a čekají na něj dva sourozenci. Vždyt je to tak krásné. Nedělej nic čeho bys později litovala, vrátit se to už nedá a děti taky nepřicházej pořád. Já bych na tvym místě na potrat určitě nešla. Drž se! Držim palečky, at to všechno dobře zvládnete...
22. črc 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybugie Je mi moc líto,co se kolem Vás teď děje...nevím,jaká je vaše situace,tak se těžko radí...moje sestra má taky dvojčátka a já poprvé taky čekala,nakonec se udrželo jen jedno,tak nějak jsem s dvojčátky počítala napodruhé...ne že bych je chtěla,ale kdyby tam byly opravdu dvě,na potrat bych nešla,i když by to se třemi dětmi byl doma záhul...ty miminka za to nemůžou,ony si to nevybraly...zkus si s manželem promluvit až to za pár dní vstřebá,třeba změní názor...a na tchánovce nedej,nemůžou vám diktovat,kolik dětí mít :frowning2:
23. črc 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky moc. Já si ty děti chci nechat, ale manžel se nechá strašně od rodičů ovlivňovat. Chci ho vzít ještě do manželské poradny, aby si o tom promluvil s odborníkem. Pokud se budeme stěhovat, tak nás čeká hypotéka, ale moje mamča řekla, že nás v tom nenechá a půjde do toho s námi. Když to dopadne fakt blbě, tak holt budu samoživitelka od 3 dětí. No co, jiný to snad taky zvládají. Už aby to mělo nějaký konec :frowning2:
23. črc 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajinovak mám taky jen citlivější prsa a jsem hodně unavená. Jinak mi není vůbec nic a taky si nepřijdu těhotně :slight_smile:
@jessika gratuluju, krásné výsledky kontroly :slight_smile: :wink:
@ladybugie panejo, u vás se dějí věci. Neboj se nic, já myslím, že to je ten prvnotní šok a hodně děla ta tchýně. Věř, že to zvládnete, zkus dát manželovi čas, ať se s tím srovná, ale do potratu bych nešla. Určitě se za pár dní uklidní a pokud je tchýně taková, bude nové bydlení nejlepší řešení, aspoň nebudou ovlivňovat manžela. Já bych asi za tchýní došla a od plic jí řekla, co způsobila a co si o tom myslím:wink: Držím pěsti :wink:
23. črc 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak já vám závidím,že některé ani nevíte,že ste těhotné...u mě se projevily stejné přiznaky jako u Tomíka...celý den je mi špatně,nic nemůžu jíst ani pít,po všem je mi špatně...nezvracím,ale je to děs.Jsem znechucená...všechny vůně mi vadí...při všem se mi zvedá žaludek...to bude zase boj :frowning2:
Manžel naštvanej jako u prvního těhu...přála bych mu to na jeden den a viděl by,jak je to hrozný :frowning2:
24. črc 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek