• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, pokud máš TP v březnu 2012.

1. února 2012 
@babel01 chuděrko. Manželovi bych přála, aby si to aspoň 24 hodin taky "užil", aby věděl, jaké toje. Kamarádce pomáhá cucat cocacolu :wink:
24. črc 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, objevila jsem tyhle stránky, jsou tam krásný obrázky 3D mimísků jak vypadají od prvního týdne až do porodu :wink: je to vážně moc krásný, úplně mě to dojalo :slight_smile:
http://3dpregnancy.parentsconnect.com/rotatable/6-weeks-pregnant.html
Takhle teď asi vypadá ten náš :grinning:
24. črc 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, dlouho jsem tu nebyla a než jsem to ptočetla trvalo to, jinak všem gratuluji k pokrokům:D

coca cola je dobrá na nevolnosti:D musím to potvrdit i já a moje kamarádka:D jinak my jdeme na kontrolu zitra tak uvidim co a jak ale snad vse bude OK, i kdyz se mi to zda divne protoze jsme zvykla ze me boli kazdy den podbrisek a o vikendu nic:( ale tak jsem dostala paniku ale mamka rikala ze je to tim ze jsem mela klidovej rezim....
25. črc 2011 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@babel01 to jsme na tom podobne, ja uz pres dva tydny poradne nejedla, je mi zle cely dny, muzu jen banan a kompot a uz zvracim i to. Vidim, ze pritel uz ma taky dost, ale spis se boji. Nekdy uz jsem uplne zoufala...vcera jsem zkusila dat si malinkou sklenicku kofoly a je to prvni vec ktera na chvili pomohla, jen po lzickach, ale uklidnilo to zaludek. Tak drzim pesti, ja doufam, ze nevonosti12tym tydnem skonci :slight_smile:
25. črc 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak taky mě zítra čeká kontrola, tak na tom budeme stejně a taky plaším, když mě někde píchá a pak když mě nikde nepíchá :wink: :grinning:
25. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 jj ale to je tak ze me od sameho zacatku a proste o vikendu nic, ale dneska jsem zase v praci a zase boli tak je to zase v norme, ale tesim se na zitra jak uvidim prcka:D
25. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak to já taky. těším se i bojím zároveň. Mě popichovalo minulý týden středa a čtvrtek a od té doby zase nic.
25. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 tak u me je to normalni stav pry kvuli cystě....
25. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak ahá, tak to asi jo, to může být tím. On se těm obavám člověk nevyhne
25. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 to je automaticke obavy jsou a budou prece jen jeste neni nic jisteho jak mi rikala pani doktorka:( ale uz jsem videla minuly tyden srdicko tak ze me spadlo snad vsechno co mohlo......a zitra podle vseho dostanu neschopenku tak se uvidi:(
25. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak přesně tak, stát se může cokoliv, ale srdíčko mě taky uklidnilo a zítra po kontrole budem ještě kidnější. Proč neschopenku? máš nějaké komplikace? nebo rizikovou práci?
25. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 práci rizikovou nemám ale kvůli té cystě že je hodně velká, a tlačí na dělohu tak kvůli tomu....tak abych byla v klidovem rezimu
25. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak tak to jo, to je určitě lepší, člověk udělá maximum, aby to bylo v pořádku a jak je vidět, tak doma v klídku je ti líp a nebolí to :wink: V kolik jdeš? já hned ráno před devátou
25. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 já ráno hned na sedmou:D
25. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak týjo, to tady v Praze doktoři ještě snad chrní :grinning:
25. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 tak to my máme v tom výhodu:D
25. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Můžu se k vám přídat? Jsem cca v 8 tt a TP mám 11.3 :slight_smile:
25. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak mam po vysetreni jsme v 7tt + 3, vše je OK cysta se mi zmenšuje takže neschopenku jsem nedostala tak jsem rada:D a termín porodu mam 10.3.:D
26. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak mám po další kontrole, podle uzt jsem 8+3, miminko má 1,66 cm a vypadá jako Haribo medvídek. Už má normálně ruce a nohy, jsem koukala jako blázen :dizzy_face: A termín porodu mám 3.3. Krásný den všem
@samsulak gratuluju ke kontrole :wink:
26. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rozinkaaa ju to je dobrý ja 10.3 TP
26. črc 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 take gratuluji ke kontrole a jinak je to krasne:D se tesim az ten muj prdola bude mit vsechno co ma mit:D

@miselinka2 TP stejny jako ja:D
26. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsulak koukám na to :slight_smile:
26. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky...gratuluji ke kontrolám...já měla u prvního termín 5.3. a nakonec to bylo 6.3. v 1.05h...teď počítám,že se prcek narodí tak o 2 týdny později :slight_smile:

@sisina81 no já taky doufám,že to brzy přejde...ale vzhledem k tomu,že mě to u Tomíka drželo až do 6 měsíce :frowning2:
Předtím to bylo jednodušší,mohla jsem si kdykoli lehnout a zaspat to,ale teď s prckem to moc nejde,ale zase na druhou stranu,někdy nemám čas na to myslet,i když se mi celý den zvedá žaludek.musím fungovat.
26. črc 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, trochu vam ty kontroly zacinam zavidet! :grinning: Ja si pockam minimalne jeste mesic :rolling_eyes: Snad tam bobanek je a nevymizel :grinning:
@zr.ska .... na tomhle serveru jsme s manzelem kazdy tyden koukali, jak to nase mlade asi vypada....zacatky jsou teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsme si cetli (a ted zase) tyden po tydnu, co uz vsechno clovicek ma a dovede. Tento tyden uz by mel byt bobek velikosti boruvky :grinning: srandovni no ne?
26. črc 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy jj, je to sranda...my by jsme meli mit velikost cokoladoveho posypu na dortik :grinning:
26. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska ...tak tohle prirovnani vidim prvne!! :grinning: V minulem tydnu to mela byt velikost cocky...ale posyp je teda original! Koukala jsem na googlu na fotky odkud jste a ja bych se od tama do cech nevracela.....uuuuzasne moooore. Ale studene ne? A vy jste prijeli surfovat a tot vse? Nebo tam mate i nejakou praci?
26. črc 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@safryy More ma 16 stupnu, jde to...zrovna dneska jsem se koupala...ale zadny tropy to nejsou no...ale koupe se tu denne desitky, ne-li stovky lidi... :wink: Prijeli jsme hlavne kvuli surfu, ale tak praci jsme si taky museli najit, aby jsme tu nejak prezili...ale prace nic moc..mozna kdybych mela lepsi praci, tak tu zustanu, ale delam jen pokojskou. Penize sice dobry, ale je to makacka a jsem z toho denne mrtva. Ale tak treba se sem jeste nekdy vratime, az se nam cechy zase zprotivy :wink: A ja na tech obrazcich zase nevidim boruvku ani cocku...ale za to tiktak, olivu, orech :grinning: tak nevim kde jsme se ztratili :grinning:
26. črc 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@miselinka2 to ještě nemusí nic znamenat ;) Mám už jednu holčičku a ta se taky narodila pár dní před termínem :wink:
Holky chtěla jsem se zeptat, už jste se objednávali na Oskara?? Mě právě Dr řekl, ať už se raději objednám, že prý je tam nával... no ale jelikož mám celkem komplikace, tak nevím jestli to není předčasné... nerada bych něco zakřikla....
26. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kde najdu kam se mam objednat? kde to delaji ?
26. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozinkaaa Co je to Oskar?
26. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek