Procházky s kočárky v Havířově, přidáte se?

lusenda
19. únor 2015

Ahoj maminky z Havířova. Se synkem (4 měsíce) chodím na procházky každý den...Jenomže už je to trocha stereotyp 😀 Vůbec nevím, jak ty procházky okořenit nebo jednoduše udělat zajímavějšími...
Kam chodíte s kočárky?
Já teda do města, nebo nahoru k Merkuru a dělám takové velké kolečka.
Našla by se maminka s miminkem, ke které bych se mohla přidat na společné procházky? Ve dvojici (trojici, čtveřici atd) to bude jistě o moc lepší 😉

marcy83
25. únor 2015

@lusenda Ahojky, nevím, zda je to ještě aktuální, ale také sháním maminku, která by se ke mně přidala na procházky s kočárkem. Je mi 31 let, mám 6,5 měsíčního chlapečka a bydlím v části Havířov Město. Byla bych určitě ráda, kdybychom někdy zašly ven společně. Měj se krásně

lusenda
autor
25. únor 2015

ahoj @marcy83 urcite je to aktualne 🙂 ja mam 34 a 4,5 mes chlapceka 🙂 tak sa podme stretnut. My byvame HA-Podlesi a docentra chodimvlastne denne na prechadzky 🙂

marcy83
25. únor 2015

@lusenda Tak to by bylo fajn, jen to počasí se teď trochu zkazilo, pokud by bylo zítra nebo pozítří hezky, můžeme se domluvit, pokud bys měla čas. V kolik hodin chodíváš ven?

aklin
25. únor 2015

Kdybych byla z Havířova taky bych se přidala. Tento problém budu řešit taky. 🙂

lusenda
autor
25. únor 2015

@marcy83 ja chodím na prechádzku s malým za každého počasia 🙂 (inak by som sa doma asi zbláznila 😉 ).
CHodievam každý deň okolo 10doobeda. V utorky teda až okolo 10:30, pretože chodím do baby care na baby hrátky s říkadly (je to super)
Zajtra bude asi pršať - aspoň to tak vyzerá, ale záleží na tebe 🙂

lusenda
autor
25. únor 2015

@aklin ak budeš niekedy v Havířove, písni a hotovo 🙂

aklin
25. únor 2015

@lusenda to bych mohla. Ještě si musím počkat 16 týdnů než bude na světě 🙂

lusenda
autor
25. únor 2015

@aklin to ubehne ako voda 🙂

lusenda
autor
25. únor 2015

@marcy83 občas chodíme i odpo...hlavne keď je vonku pekné počasie 🙂

aklin
25. únor 2015

@lusenda zatím si užívám svobody 🙂

marcy83
25. únor 2015

@lusenda Ja vetsinou chodim az po obede kolem 13 hod, ale muzeme se domluvit i nekdy dopoledne. Ale za deste bych nesla, zitra to asi nevypada.

lusenda
autor
25. únor 2015

@marcy83 oka kludne mozme ist aj o 13tej. Alebo o 14tej 🙂 uz aby bolo hezky 🙂 mam i FB Lucia Janulíková...

lusenda
autor
1. bře 2015

@marcy83 ahojky, už by sme sa mohli stretnúť, či?

marcy83
1. bře 2015

@lusenda Ahojky, zrovna jsem na to před pár minutama myslela, že Ti pisnu ohledně zítřka. Viděla bych to spíše po obědě kolem té 13. hodiny

lusenda
autor
1. bře 2015

@marcy83 to mi vyhovuje. Kludne medzi 13 a 13:30. A kde sa stretneme?

marcy83
1. bře 2015

psala jsem Ti soukromou zprávu

lusenda
autor
1. bře 2015

😀 pardon