• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
@lulcca
@alzbetah Ahoj holky, tak vy taky 13.12.? :slight_smile: To je super. Škoda, že bydlíme až na východě republiky :frowning2:
9. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek Tak to je škoda. A už víš, co čekáte nebo se necháváte překvapit? :slight_smile:
9. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbetah Na screeningu nám řekli, že to bude holčička a minulý týden jsme tam byli na ultrazvuk znovu a doktorka potvrdila, že to bude holčička :slight_smile: Ale nikdy nevíš. A vy už víte nebo ještě ne?
9. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek U mě to na velkym ultrazvuku nebylo moc vidět, tak pan doktor říkal, že jde nejspíš o holčičku. A včera můj užasný gynekolog koukal znova a našel zrnko kávy - takže taky holčička :slight_smile:). To bude Ondrášek koukat, snad jí nebude moc masakrovat :dizzy_face: .
10. srp 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbetah Tak super, to moc gratuluju :dizzy_face: Já jsem taky zvědavá na prckovu reakci. Miminka má hrozně rád. Pořád je pusinkuje a mazlí se s nima. Jsem zvědavá, jestli to takhle bude dělat i s vlastním :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
10. srp 2011 v 18:15 • sawmy
@sawmy Ale ten ještě nebyl, ne? :wink:
10. srp 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Ja vim sem to popletla se to snazim vymazat a nejde my tooooooooooooo :unamused:
10. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě pořád nevím najisto, jestli to bude holčička. Dvakrát mi řekli, že to vypadá nejspíš na holčičku, ale že neví jistě:slight_smile: Ale už mám pár růžových oblečků:D tak snad. Jo a jen tak mimochodem, není tady mezi vámi někdo, kdo už mimčo má a rodil v Podolí?? Ráda bych se dověděla něco o tom jaké to tam je, co všechno máte k dispozici a co musíte mít vlastního. Děkuji :slight_smile:
14. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžu se k vám přidat? Zatím chodím do práce, tak nemám moc čas, ale budu se snažit. Kačus :wink:
29. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
též bych se přidala do klubu prosincových maminek pokud mě vezmete mezi sebe :wink:
1. říj 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky take
6. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím.Termín mám v prosinci na štědrý den a budu rodit v Hradci Králové.Je někdo z vás z Hradce Králové a okolí?Napište ať tu nejsem sama. :wink:
6. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja bych se rada pridala. Termin mame (dle UTZ) 31.12. tak jsem zvedava, zda to stihneme 2011 :slight_smile:. Podle vseho to bude chlapecek.
Pripravujete uz vybavicky?
10. říj 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokám že to to moc nežije ženy :sunglasses:

@ulda já jsem z Trutnova to je do Hradce ehm skoro kousek :wink: rodit teda budu asi ve Vrchlabí doufám že to klapne ve čtvrtek se tam jedeme kouknout do čeho jdu :dizzy_face: už se těším
@lucirella ty ju to bude třeba první miminko v novém roce to je docela pěkné kdyb jste to stihli :sunglasses:
no já už výbavu mám komplet páč mě strašili předčasným porodem už od 23tt mě měkne čípek ale dle mě to není až zas tak dramatické nicméně mě mudr vyplašila že jsem ještě v srpnu všechno vytáhla po synovi a dala to do kupy protože manžel by to určo nezvládl kdyby mě náhodou zavřeli do nemocnice a musela bych ležet tak že tohle už mám za sebou jen smontovat přebalovák a dát do kupy koš a jsme komplet připraveni :dizzy_face:
jinak pohlaví nevíme naše miminko si hraje na schovávanou všechny UTz jsou nejisté tak že 50na 50% a už to neřeším je mě to jedno co to bude jen ještě nějaký ten pátek vydržet v kuse :wink:
11. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda se přidám k prosincovkám, já mám úžasný termín 25.12. :slight_smile: Je tu někdo z Prahy??
13. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitousek: tak to mate pekneho sibala :slight_smile: holt vas chce prekvapit. moc ti drzim palce, at tehotenstvi dokoncite az v terminu.
ja se na kupovani vybavicky moc tesim. par veci uz mam od svagrove. vcera jsem koupila prvni hracku pro spuntika. je to moc hezky pocit, koupit ji pro sve ditko a ne pro nekoho jineho :dizzy_face: . pomalu budeme pokracovat...
@lenulka03: vitej. termin je moc pekny. to bude darecek!

Porad premyslim nad tim, zda koupit tu podlozku do postylky, ktera snima dech detatka. spis asi jo.co vy? poridite si ji? mate s tim skusenosti?
14. říj 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucirella když jsem čekala první dítko též jsem nad tím uvažovala páč člověk neví do čeho vlastně jde .....ale spíš ti poradím takto my jsme ji nakonec neměli protože jsem byla na kurzu pro nastávající rodiče a tam doporučovali vyčkat až do situace jaká nastane pokud se dítko narodí řádně v termínu a nemá problémy s dýcháním není to potřeba a pak náš míša nakonec v postýlce začal spát až v 9 měsících přes den byl v koši a večer usínal mezi námi v posteli na hnízdečkovém pelíčku bylo to pro nás naprosto přirozená záležitost byl vysoko a mezi polštáři a vůbec se člověk nemusí bát že by ho zalehl je to prostě jako když zvířátka mají mláďátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bylo to i lepší na noční kojení jen jsem si ho přitulila k sobě apak jsme zase odpadli a nikdo nemusel vztávat k postýlce .....tak že to můj názor na hlídání dechu určo je to dobré v tom případě nedonošenců nebo nějakého jiného problému ale jinak není potřeba :wink:
15. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Termín máme mezi 26.12. a 30.12. Tak uvidíme, kdy se našemu chlapečkovi bude chtít. Nejradši bych to sfoukla už před Vánocemi :slight_smile: a na štědrý den si ten svůj poklad přivezla domů. :slight_smile: Výbavičku už máme, začnu to pomalu prat a chystat do skříně. Do porodnice už mi taky chybí jen nějaká košilka náhradní s rozepínacím předkem na kojení a župan. :slight_smile:
18. říj 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitousek ...ahoj holky,taky se k vam s dovolenim pridavam,po trech letnich detech k nam prijde jedno zimni a navic presne pod stromecek,nedokazu si to stale nejak predstavit :sweat_smile: chtela jsem se zeptat,co to je ten hnizdeckovy pelisek?Ten bych rada vyuzila....Pro monitor dechu nejsem,podle me zbytecna zalezitost u zdraveho donoseneho ditete.Obesla jsem se bez uz 3x tak neporidim ani ted. :confused:
25. říj 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adunka73 hnízdečkový pelíšek mělo by to napodobit pocit jako mělo miminko v bříšku nic ho neohrožuje a je klidnější a spokojenější jako v děloze ....... no třeba takto ale nevím čím to mají paní naplněné musí v tom být kuličky jnebo něco měkkého jako v kojícím polštáři ten jsme nejdříve zkoušeli ale ten se rozjede a je na prd i když se sváže není to ono aby se to vytvarovalo podle potřeb miminka a pěkně se v tom zahnízdilo :wink: a využili jsme ho hodně dlouho malý se pak na něm ještě v roce a půl válel nebo na něm i usínal jako na polštáři děti vědí co je prima :sunglasses:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22265389&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25369137&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47341652&tab=5
2. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,taky se k vám s radostí přidávám :slight_smile:Čekáme prvního mimíse a termín máme 5.12.,takže Maxík by měl být dáreček k Mikuláši :slight_smile: Rodit budeme v Příbrami,přesvědčily mě alternativní porody a samá chvála na porodku celkově,tak jsem zvědavá :slight_smile: .V pondělí tam jedeme poprvé do poradny,tak se těším a určitě podám info :slight_smile:
4. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já mám termín 24.12. tak uvidíme jak to vyjde.
12. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak už jsem od včera na MD a už se nemužeme našeho prďolky dočkat. Už mám skoro vše vyprané a vyžehlené. S postýlkou ještě počkáme. Kočárek je u tchýně. Pomalu připravuju tašku, ale bojim, bojim víc než poprvé... :frowning2:
15. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak to mě to praní a žehlení ještě čeká. Vím, že se má vše vyprat na 60-tku, ale většina dětských věcí má na cetlíku 40-tku. Trochu se bojím, abych to nezničila :unamused: . No jo, snad se tomu nic nestane :slight_smile: . Tašku do porodnice taky pomalu připravuji. Kolik košilek na kojení berete sebou? Někde jsem četla až 4 :astonished: . To bude kufr a ne taška.
Manžel jede v pátek koupit přebalovací pult a postýlku. Už se moc těším, až to bude postavené v ložnici a až si tam poskládám všechny ty malinké věcičky. Nemůžu uvěřit tomu, že už jenom 6 týdnů... :slight_smile: .

@kacus: neboj. já čekám první mimčo a taky mám strach, ale nesmíme si ho připouštět. Ani to nemá smysl. Pozitivní myšlení má opravdu dobré účinky. Normální a běžné je, že vše jde dobře a bez komplikací. Tak proč se předem bát, že nebudeme "normální"? :slight_smile:
16. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucirell,
já si komplikace nepřipouštím, ale je to přesně jak se říká: Poprvé máš strach z neznámého a podruhý ze známého :unamused: . Já se poprvé nebála vůbec, měla jsem dost síly-malej se narodil koncem června, ale teď jsem strašně unavená jen co vylezu ráno z postele. Tak se utěšuju tou poloviční dobou druhého porodu, tak snad ty 4 hodiny nějak přežiju..
Jinak většinu věcí jsem taky prala na 40 a pak to vezmeš napařovačkou, takže je to v pohodě..
Podprsenky na kojení jsem měla 2 a stačily mi, navíc v porodce budeš 3-5 dní
pa pa
18. lis 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk zdravím prosincovky tak jak pak se vede tady nikdo moc nepíše a nechodí a tak du pozvednout morálku :wink:
už se nám to tu krátí já už docela solidně poslíkuji a mám dojem že klesáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že by do Mikuláše? no necháme se překvapit ale byla bych docela ráda abych na Štědrý den byla už doma pohoda bez pupíku je to přeci už jen trošku náročnější ohýbat se k druhému prckovy zavazovat boty a něco vytvářet moc dobře nejde :unamused: :sunglasses:
25. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki jsem prvorodicka hci se poradid dostavam mezes jsem tehotna gynekolog mi rika ze ne piha mne to vcera nad pupikem a male se ozyvaji muzete mi negdo poradid hci se zeptad co jsou to ty poslici dekuji
29. lis 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim poradte nam sem prvorodička nanaši opdove
29. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem maminkám ...taky čekáme další přírůstek v prosinci, tak bych se k vám ráda přidala:slight_smile:termím mám na 13 -18 tak uvidím kdy se malému bude chtít vylézt:slight_smile:
29. lis 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek