• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
muzete mi negdo odepsad
29. lis 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
@jitousek: ja se ti vubec nedivim. cekam prvni miminko a zrovna jsem si rikala, jak to probiha, kdyz uz clovek jedno mimi ma a musi se o nej starat. Mam co delat, nez oblecu a obuju sebe, jsem furt grogy... a s tim bibendem se ohybat, nebo si aktivne hrat... uff. :wink: Mam to velike stesti, ze manzel je poklad, zlaticko a krasne se o me (nas) stara - vari, zehli, pomaha kde muze.
@kacus: ja se normalne bolesti bojim. nejsem z tech hrdinu, kteri vydrzi hodiny cekat, jestli bolest neprejde sama.U zubare se strachem potim... ale porad si rikam, ze je to jedina cesta k miminku a tak to vydrzim... A nebudu tam sama, manzel tam bude se mnou. Tak snad to ale nebude uplne hororove :slight_smile: Ale epiduralu se bojim snad jeste vic, nez bolesti :confounded:.
@krehulka: ja jsem taky prvorodicka, tak bych ti asi moc nepomohla, ale nejak tomu dotazu stejne nerozumim... :confused:

Zitra u nas zacinaji vanocni trhy. Uz se tesim: trdlo, kastany, medovina (tu letos vynecham :slight_smile: )... Mate taky rady trhy? Akorat chybi snih :unamused: . A co darecky? Uz je mate vymyslene? Nebo dokonce snad koupene?
pekny advent L.
30. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krehulka nějak tomu též nerozumím zkus to znova napsat česky :confused: nějak se ti tam motají písmenka a ani mezi řádky nedokážu pochopit co tím chtěl autor říci ...jen chápu že chceš vědět co jsou poslíci to jsou nepravidelné kontrakce nebo stahy děloho jak chceš to nazvat prostě se děloho připravuje k porodu ale není to ještě pravidelné jako třeba že Ti tvrdne břicho několikrát za den .....nebo tě bolí záda a vystřeluje to do podbříšku dá se to srovnat k bolestem při menstruaci nebo tak ale ještě nejsou pravidelné proto se jim říká poslíci že signalizují blížící se porod :wink:

@lucirella vydrží to každá nic jiného ani už nezbejvá páč když už to mimčo máš v sobě prostě musí nějak ven :sweat_smile: :sunglasses: záleží na prahu bolesti a na průběhu porodu a ovšem nechci tě strašit ....ale porod se nedá srovnat s ničím být u zubaře je oproti porodu alespoň z mého pohledu úplná prkotina a legrace :confused: :sweat_smile: kdybych si teda měla vybrat kam chci tak bych šla raději k tomu zubákovi ale tam to asi nedopadne nakonec zase zkončím na úplně jiném křesle v porodnici s jinou diagnozou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....já jsem po prvním porodu už rodit nikdy nechtěla a ejhle asi to nějak vybledlo ale říkám že už to je poslední a dost víc bych toho asi neudejchala je to fakt fuška já teda děti nerodím jako po másle a ani to těhotenství není dvakrát procházkou růžovím sadem hold nejsem Marie Terezie :sunglasses:
30. lis 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “patří do bazaru”
2. pro 2011 ve 22:59 • vilca
@jitousek jasně, že zubař je jiný... je to jiný "druh" bolesti, ale stejně z toho mám větší strach :slight_smile: . Mám asi menší fóbii :slight_smile: . Tak to holt bolet bude. Bez toho to nejde. Jsem šťastná, že jsme otěhotněli, že jsme se i přes menší problémy dostali až sem, a že máme to velké štěstí a brzo budeme mít drobečka u sebe. Klidně ať to bolí jako ďas, hlavně ať nejsou komplikace...
pěkného mikuláše :grinning:
4. pro 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co hočiny jak jste na tom už se tu rodí ????????? nebo ne já jsem stále 2v1 a už bych rodila až by se hory zelenali :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. pro 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitousek ahoj my máme první termín přesně za týden :grinning: tak se to už blíží a začínám si říkat do čeho jsem to zas vlezla..těším se až to bude za mnou
6. pro 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny.
Rada bych se k vam pridala. TP mam 21.12. Preju vam bezproblemove a rychle porody a zdrava miminka.
6. pro 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csmirka tak u Tebe to půjde jako po másle ne :confused: když už to je páté dítko :sweat_smile: ty ju to bude doma veselo :wink:
6. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja se k vam taky rada přidam.Termín mam 20.12,ale v patek jdu na kontrolu a domluvit si termin na cisařsky řez.Doktor mě nechce nechavat přenášet a jelikoš jsem prvni rodila taky cisařem tak druhe bude taky.Jsem s toho už docela nervozní a doma dodělávam posledni vanoční uklid.
7. pro 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markibie já jdu zítra do poradny jsem zvědavá jak dopadnu minulý týden jsem stále lítala na monitor mudr se moc nelíbil :confounded: v pondělí mě miminko nadělilo k svátku učebnicoví monitor tak jsem se zase trošku uklidnila a myslela jsem si že bych už ani zítra do tej poradny nemusela :sweat_smile: ale zatím je ticho před bouří stále mám poslíky v noci třeba i hodinu a pak to ustane přes den též a zajímavé na tom je to že je to vždy ve stejné hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci vždy o půl druhé do půl třetí a přes den to samé :sweat_smile: jsem zvědavá co mě na to mudr zítra řekne ...jestli se to teda ještě dneska v noci třeba nerozjede :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už bych to fakt měla ráda za sebou abychom na vánoce byli doma kompletní :wink: :sunglasses: no ale je to na miminku až to bude tak to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak po dnešni kontrole mame naplanovanou ještě jednu na patek 16.12. Mala se ma dobře,ale už tam ma malo mista tak snad se to brzo rozběhne.Jinak v patek mě už pošle do porodnice.Snad na vánoce budem všichni doma.
9. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitousek jj tak v to doufám-že to půjde rychle ale stejně už aby to bylo za mnou..po kontrole v poradně mám přijít příští středu to už budu 39/2 .ale rada bych příští tyden už porodila abychom byly do vánoc doma :grinning:
9. pro 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moodymare je tak skorem na vánoce ..jinak taky přeji bezproblémový porod a hlavně zdravé miminko...já mám termíny příští tyden tak snad to do vánoc stihnem být doma
9. pro 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markibie - preju ti at je mala co nejdrive s vami, to cekani je sileny :slight_smile:
@csmirka- moc dekuju, taky ti preji bezproblemovy a rychly porod aVanoce stravene v klidu apohode doma. Urcite to do Vanoc date. :slight_smile:
11. pro 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní 1termín je za námi ale ještě stále nic.další termín je 18 tak uvidíme jak se malému bude chtít ven:slight_smile:
jinak maminy stále mě vrtá hlavou že jsem za celé těhotenství přibrala celkem 5kg, ale 2 kila jsme už shodily takže celkem mám jen 3 kila nahoře...doktor tvrdí že to nevadí, ale já jsem z toho nějaká mimo-ne že by mě ta kila netěšila, ale říkám si že jsem vždy nabrala skorem 17 kilo a tedka jen ty 3-tak snad malí nebude moc maličký a hlavně aby byl v pořádku...no uvidím ale stejně se mě to pořád nezdá
13. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak po včerejší kontrole jsem byla v nemocnici a zitra mam nastup do porodnice a v ponděli jdu na planovany cisař.Tak snad bude všechno v pořádku a na vanoce budem doma.Pani doktorka mi slibila,že jestli to bude bez komplikaci tak mě 23.12 pusti.
17. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem maminkam. Teda, tady je poradne mrtvo. :slight_smile: Posledni prispevek 17.prosince. :o No, snad se nekdo ozve. :slight_smile:
Jmenuji se Hanka, jsem z Ostravy-Poruby. Je tu jeste nejaka Ostravanda? Mam doma dubnatko 2007-holcicku Adrianku. Jako spravny beran je teda poradne tvrdohlava a obcas nam dava poradne zabrat. :slight_smile: Krom toho je to strasne ukecana zenska, papulu na chvili nezavre a rozdava rozumy na vsechny strany. No a krom Adrianky mame 11-ti denniho chlapecka Maximka.Puvodne mel byt teda lednatko.Meli jsme termin dle UZ 1.1.2012, ale jelikoz jsem mela planovaneho cisare, tak se nam vyloupl na svet uz 19.12.2011 a ja tak mohla prozit sve nejkrasnejsi vanoce, ktere uz jsme stravili doma spolecne.Maxicek je moc hodne miminko, vubec neplace a prisne dodrzuje pravidelne 3 hodinove rozestupy mezi krmenim. :slight_smile: Doufam, ze mu to jeste nejakou dobu vydrzi.Posledni 4 dny nas ale zacina trochu zlobit brisko. Sice teda neplaceme, ale kroutime se jak paragraf.Mamca hold bude muset zapracovat na tom,co jist a co ne. Jinak bastime moc pekne. Od 2.dne po porodu jsme bez jakychkoliv prikrmu a uz 3.den jsme nabrali nejakych 80 gramu.Tento tyden jdeme na nasi uplne prvni poradnu, tak jsme zvedavi, kolik jsme uz nabrali. :slight_smile: Zatim teda nemame z toho velkeho sveta moc rozum, ale moc se nam libi rozsviceny vamocni stromecek.Vzdy kdyz jsme na chvili vzhuru, tak ho pozorujeme. :slight_smile: Krome stromecku nas obcas zajima taky usinacek, ktery ma v brisku svetylka a kdyz hraje, tak svetylka jemne blikaji.To je taky super pokoukanicko.
No to jsem toho napsala. Rychle to uz ukoncim. Budu moc rada, kdyz se mi vy i Vase miminka taky predstavite, abych se mohla trochu zorientovat. Hezky zbytek vecera preji Hanka,Adrianka a Maximek :slight_smile:
30. pro 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že už máte všechny své prďolky u sebe. Samík se narodil 26.12.a vše OK. Je to zlatý miminko :slight_smile:
12. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek