• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
@kacabik Ahojíík;o)) tak dnes mám taky za sebou první větší hádku s přítelem...nikdy jsme se snad nehádali..ale prostě jako by mi vypnulo a už jsem ho chudáka obviňovala z úplných maličkostí :frowning2: ale naštěstí je tak sladký a chápavý, že mě jen obejmul a řekl....já tě stejně miluji...no a bylo po hádce;o))) na to už jsem neměla slov;o)) ale to usmiřování bylo nádhernéééééé;o))) :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Už máte nějaké divné chutě????
4. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jessinka117 Melnik tusim kde je :slight_smile:, mam sestrenici, co bydli ve Vraňanech(kousek od Mělníka) :slight_smile:. Jess, ty uz jdes za 7dni, to je parada ;), ja az za mesic :/. Myslela jsem, ze me bude chtit videt hned, kdyz nam otehotneni trvalo tak dlouho, navic jsem doufala v protekci :grinning:, muj soucasny gynekolog je muj byvaly ucitel ze zdravky-predmet gynekologie porodnictvi :grinning:.
Nervni zatim nejsem :grinning:, prave naopak. Driv jsem byla "hadaci" a ted mam najednou vse na haku :grinning:. A chute?... Minuly ctvrtek jsem vecerela cesnecku, zapila to horkou cokoladou se slehackou a pomerancovym dzusem. Kamarad na me, jestli bahodou nejsem tehotna :grinning:, ja ze neeeee;), a on.. Tak to si teda jen pekny čuně :grinning:
4. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dobrou noc budoucí maminky a přeju hezké sny...my jdeme s Bártíkem spinkat ( to je dočasné jméno našeho mimí, které mu vybral přítel) :grinning:
4. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jessinka117 taky preju krasnou noc:slight_smile:.
4. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessinka117 Ani nemluv s manzelem se uplne trepeme na mrnouska :slight_smile: Byla jsem na gynde asi 4-5 tyden a neslo tam nic videt :( tak jsem musela na krev kvuli mimodeloznimu tehu :/ nakonec podle krve mame zjisteno, ze to je tehu a ted uz 14 dni cekame a jeste tyden nas ceka :slight_smile:.
5. dub 2011 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie_kol neboj, všechno bude vpořádku, já taky čekám jen ty dobré zprávičky:slight_smile:
5. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucie_kol Luci, chapu dobre, ze u mimodel., jsou hcg hodnoty z krve odlisne oproti normalnimu tehotenstvi? Porad mam z toho hrozny strach, je to tim, jak procitam vsemozne diskuze a porad mam z neceho strach :frowning2: . Uz aby byl kveten a ja vedela, ze je mimi v poradku.

A ted hura pracovat, jdu prodluzovat rasy :wink:
5. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky dneska ve 14hodin držte palce, jdu k doktorce. Včera mi nebylo celej den dobře, ráno mi bylo na omdlení, tak jsem volala k doktorce, protože hodinu dojíždím do práce, tak mám dnes přijít. Dnes jsem 5+5tt, kdyby tam byla aspoň malinká bublinka a já ji mohla vidět, byla bych asi nejšťastnější :slight_smile: Tak uvidíme, aspoň mi těhotenství potvrdí nebo vyvrátí.....dám pak vědět....jinak já nevím,ale asi začínám trpět nechutenstvím....není to brzo? Ještě minulej týden jsem jedla pořád, měla jsem strašněj hlad,ale od včerejška se to nějak změnilo :unamused:
5. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika Veru, ty máš nějakej salon?:slight_smile: Jinak,ať se ti dnes daří
5. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat? K doktorce jdu sice až ve čtvrtek, tak jsem myslela, že to do té doby vydržím, ale nějak mi to nedá :slight_smile:
5. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zahradnicka ahojky, to víš,že můžeš:slight_smile: Ono je to těžký vydržet,to víme všechny :grinning:
5. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lentilka28 no nakonec jsem dnes volala a chtela se objednat na toho 12.4 a prej mam doj. dnes na krev a na UTZ.
5. dub 2011 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie_kol jůůůů, no vidíš, tak už dnes se dozvíš víc, pak napiš, jak si dopadla :wink: Držím pěsti
5. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lentilka28 Normalne se bojim :( jestli bude vse ok.
5. dub 2011 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie_kol já mám taky trochu obavy,ale zase si říkám, že musím myslet pozitivně, že stres a nervy nejsou to co to malinký potřebuje...ono stejně, pokud by bylo něco v nepořádku, tak s tím stejně nic nenaděláme :angry: Takže myslet pozitivně, ty se už dnes dozvíš víc, já od dneška nic moc neočekávám, i když jsem měla ovulku 12DC....
5. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zjistila, že vlastně do týhle diskuze možná ani nepatřím :grinning: Možná patřím spíš ještě do listopadu 2011 :sweat_smile: No nevím, asi to bude přelom. Našla jsem kalkulačku na výpočet předpokládaného data porodu, kde se zadá jen datum ovulace, kdy proběhla....tak uvidíme, jak to nakonec teda se mnou bude, jdu si do profilu zadat co mi vyšlo dle ovulace :grinning:
5. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak opět blbost :grinning: ,tady mi to píše, že už bych měla být v 7.tt, což je blbost :grinning: Tak já nevím no, uvidím časem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny..já vám tak závidím, že už jdete dnes ;o)) já jdu až v pondělí, ale zítra už je středa, tak se to přehoupne ;o)) budu všem držet moc palečky!! hlavně se nestresovat, určitě bude všechno v pořádku ;o)) !!!! jinak co se týče porodu... já to mám na 4.12.2011 a klidně můžu rodit i předčasně o týden dřív ;o)) to by byl taky listopad ;o)) LENTILKO28 opovaž se nás opustit!!!! ;o)))))
5. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessinka117 neboj jess, to víš, že vás tu neopustím,věřím,že to bude prosinecčátko :grinning: Jess, kdyby mi nebylo všelijak, tak bych k doktorce nešla, až toho 20.4, ale od včerejška i dnes cítím, že to není ono, že trpím nechutenstvím, sem tam jdu, něčeho si zobnu, ráno jsem si namazala chleba s máslem a marmeládou.....nezvracím,ale cítím se slabě a žaludek je trochu jak na vodě,tak tam dnes radši prostě skočím....no jo a bude to jen horší a horší s těma nevonostma....brrrrr :angry: Ale třeba zase včera večer mi bylo už dobře....
5. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessinka117 chutě jsem nějak neměla, jen minulý týdny mě honila pořád mlsná a co chvilku, to jsem něco žmoulala....ale od včerejška se to nějak změnilo :unamused:
5. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je opravdu divné, to máš pravdu, radši hned, aby si byla v klidu, viď?? upřímně, mě kdyby nebolely prsa tak sio myslím, že těhotná vůbec nejsem ;o))) občas si dělám i testík, abych se ujistila, že tom Bártíček pořád je ;o))) tak budu moc držet palečky aby ti to dopadlo dobře a dej vědět jak jsi dopadla..a jestli ti udělají první ULTRAZVUK tak se nám pochlub;o)))) všichni jsme určitě zvědavé jak asi mohou ty naše miminka vypadat v 6tém týdnu těhu ;o)))
5. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, také bych se k vám ráda přidala, už týden kontroluju nové diskuze, kdy tuto skupinu konečně někdo založí :grinning:
Já naši fazolku viděla už před týdnem a další kontrola se srdíčkem má být 20.4.
5. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@azeretka Vítej ;o)) to je príma, že se takhle rozrůstáme ;o)) a jak probíhalo první vyšetření?? a máš fotečku?? :wink:
5. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak rasy hotove, ted jedu delat dalsi :grinning:. Salon nemam, dojizdim externe do jinych a nebo i k nekomu domu. Mam skladaci maserske lehatko, tak ho taham s sebou, ale.. To mi asi skonci, je opravdu tezke a myslim, ze to neni dobre :confounded: .
Zrovna ted jsem pocurala dalsi test :grinning:, takze jsme na tom stejne, Jess;).
Jswm moc rada, ze nas je tu vic, akorat oomalu nestiham mit prehled :slight_smile:.

Holky, muzu se zeptat, kolik Vam je? Ja jsem mlade:grinning:, v kvetnu mi teprve bude 23. :sweat_smile:
5. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika Mě bude v květnu 25, ale už doma jedno děťátko mám :slight_smile:
5. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zahradnicka vidim, ze mame skoro stejne stare holky :slight_smile: v kolikatem jsi tydnu?
5. dub 2011 ve 14:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessinka117 ahojky! tak u nas zatim zadna zmena, k doktorce si zavolam v pondeli ale vydrzet to....O jej. mala strasne zlobi, to je peklo. snad jako by tusila, ze za par mesicu nebude pozornost JEN u ni. ja se citim tak dobre, az se desim jestli je vse ok. jsem jen strasne unavena /jenze kdo by nebyl z te nasi certice..../, obcas mam zaludek na vode a vetsi hlad. cekam kdy neco, ale zatim nic. a jak ty?
5. dub 2011 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacabik Měla bych být 5. týden, na ultrazvuk jdu ve čtvrtek, tak mi to řeknou přesněji. Máš krásnou holčičku a má nádherný jméno. :slight_smile:
5. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zahradnicka boze kdybys videla co ted to nase kvitko dela.... tlaci mne ze zidle a vzteka se jako o zivot :-/ dekuji moc za pochvalu -dlouho jsem vybirali a byl to boj! mrknu se k tobe do albicka jestli uvidim terezku :slight_smile: je to dracice nebo klidnejsi ditko? ja jsem take v 5t, tady to nejak pridava tyden navic. k doktorovi se objednam pozdeji, mam ho na uplnem konci mesta a minule jsem se tam prihnala velmi brzo a on rekl, ze vidi jen gestacni vacek a at se dostavim za dva tydny. takze myslim ze to vidim az na pristi nebo dalsi tyden. ale ta nedockavost...
5. dub 2011 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek