• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
Ahojky všem "starým" i nově příchozím :grinning: Tak jsem se vrátila od doktorky. Od prvního dne poslední menstruace bych teď měla být v 5+5tt, podle UZV jsem v 5+2tt, tak já tomu nějak nerozumím, doktorka říkala,že 5+5tt nebo 5+2tt je vpodstatě skoro totéž :sweat_smile: No to je jedno, na UZV ještě fazolka žádná nebyla, byl ale vidět gestační váček, tam kde má, tak jsem moc ráda :slight_smile: Na pravým vaječníku mi ukazovala nějaký žlutý tělísko nebo váček (už nevím), prý je to taky dobrý znamení....fotečku sice vytiskla, ale pro sebe :grinning: Nedala mi ji,ale je fakt, že tam zatím není co vidět.....každopádně mám přijít toho 20.4 jak tomu bylo původně a to už bude i srdíčko a průkazka :wink: Jinak ty moje "nevolnosti" jsou normální, mám nižší tlak, tak s tím prý mám trochu počítat.....ale jo, jsem ráda, že jsem tam dnes šla :wink:

@azeretka jéééé,ty jdeš taky 20.4? To budeme mít veselé Velikonoce :sweat_smile:
@veronikaprostenika mně je 28 a zatím žádné dítko - no jo, budu už stará mamina :grinning:
@kacabik jojo, taky mi přijde, že to tu přidává týden navíc......no, dám si do profilu zatím termín porodu dle prvního dne poslední MS + 40 týdnů a časem uvidíme.....
5. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentilka28 tak to velika gratulace!!!! a budeme se tesit na fotku z UTZ :slight_smile: prosim te nezminuj,ze jsi stara mama nebo se rozplacu :slight_smile: radeji nebudu psat, kolik je mne - urcite z vas budu nejstarsi!!!!
5. dub 2011 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabik děkuju, i u tebe se moc těšíme až sem dáš svého druhého prcka :wink: Jinak s tím věkem....na druhou stranu si říkám, že jsem si své mládí užila až až, že už jsem vybouřená a hlavně, ty rodičovské pudy mě chytly až teď, za to já přece nemůžu :grinning: A hlavně, toho pravého jsem potkala před 3 lety, takže dřív to vlastně ani nešlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já se jdu kouknout do tvého fotoblogu na první dítko....máš tam fotky?
5. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabik Terezka je spíš dračice, je dost aktivní a hlavně od rána do večera nezastaví pusu, takže mě už z ní večer bolí hlava :grinning: Akorát chce teď pořád, abych jí chovala, jak kdyby už cítila konkurenci :slight_smile: My budeme mít boj se jménem teď. Kdyby to byl kluk, tak manžel chce aby se jmenoval po něm a já jsem proti, tak aspoň, že máme dost času vyjednávat :slight_smile:
5. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste si některá jen tak zkoušela nějaký testy určení pohlaví mimča? Viděla jsem u Jess v albíčku jeden graf, tak by mě zajímalo, jestli existují další :grinning: Je to zábavný :grinning:
5. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkuste tohle....http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy.php
já jsem zkusila zadat 3 možné data početí a u všech mi vyšel chlapeček.....no necháme se překvapit, je mi úplně jedno co to bude, ať je hlavně zdravoučký, ale zkuste jen tak pro zábavu, ať si pak můžem říct komu co vyšlo a komu ne :grinning:
5. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lentilka28 Tak jsem zkousela tvuj odkaz a vychazi mi opet kluk :slight_smile:, oba bysme byli za chlapecka radi, ale samozrejme prioritou je zdrave miminko :slight_smile:.

Hplky, vymyslely jste uz nejaka jmena? U nas uz je temer jistota u holcicky-Andrea a nebo Kristina(opravdu s mekkym i), u chlapecka nevime.
A jak jste na tom se sexem :sweat_smile: , od objeveni //?
O me obrat o 180 stupnu :(, mam strach, tak nejak mi to nejde... :pensive:
5. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika Zkoušela jsem uložit do albíčka ten jeden graf, jak vyšel, ale nějak mi to nejde :angry: Tak asi nic, nebo zkusím zítra.....jméno pro kluka už máme vymyšlený, buď to bude Jakub (kubík) nebo Daniel (Daník)....a pro holčičku ještě nevíme, shodneme se zatím jen na Daniele....příteli se taky líbí Andrea a mně se líbí Kristina(nebo Kristýna). Znám i Kris s měkkým i tvrdým:D Ale to je u nás moje sestřenka, tak tohle jméno dávat nechci. No se sexem to je asi jako u vás....momentálně bod mrazu :sweat_smile: :zipper_mouth: No, tohle chlapi musí pochopit.....dnes končím holky, mějte se,dobrou noc :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessinka117 děkuju za přivítání :slight_smile: Na první návštěvu jsem se objednala co nejdříve to šlo, ani ne tak kvůli tomu, abych viděla něco na UTZ, ale proto, že se nám nedařilo více než rok otěhotnět a když se zdálo, že to jednou konečně vyšlo, tak následoval v 6tt samovolný potrat. Tak jsem měla strach, aby to naše vytoužení miminko nedopadlo stejně a chtěla jsem předepsat něco na udržení. Doktorka byla sama pžekvapená, že tak brzy na UTZ viděla už fazolku, ale měla jsem brzkou ovulaci (už 10Dc), tak je naše fazolka o něco starší než by při průměrném cyklu byla :slight_smile: Fotečku bohužel nemám, doktorka mi ji nenabídla, ale příště si ji zkusím vyptat :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentilka28 jj věřím, že Velikonoce budou veselé, snažím se věřit, že bude všechno v pořádku :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám vychází podle grafu holčička, tu bysme moc rádi jako první :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@azeretka same dobre zpravy :slight_smile:
Holky jak jste na tom s praci, mate namahavou praci? Ja vcera prodluzovala dvoje rasy a dnes jsem uplne mrtva. Jeste hlidam deti, tak jsem odpoledni hlidani zrusila.
6. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika jak se to vezme, moje práce je převážně na telefonu a pc, jednou týdně vyjížďka do terénu, takže namáhavá je spíše ve stresové sféře :wink:
6. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: jsem v 5tt a na ultrazvuku už jde vidět bublinka :grinning: 19.4.na srdíčko :slight_smile:
6. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. ráda bych se přidala. od doktora nemám nic potvrzeno, ale snad to bude dobrý. vezmě mě až 20.4. je to moje druhé tak prý rovnou se srdíčkem. podle MS bych měla mít termín 10.12.
6. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky:slight_smile:, parada, jak se nam to tu rozrusta. @ beponka , to nam TP vychazi uplnevstejne :slight_smile:.
6. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, nemáte zkušenosti s drobným špiněním? právě jsem to objevila, tak váhám, jestli mám plašit a jet k doktorce :unamused:
6. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Už od víkendu nakukuji, kdy se tady založí prosinec :slight_smile: TP mi vychází na 8.12. a k doktoru jdu 18.4.

@azeretka já špinila v minulém těhu, ale fakt jen chvilku, je to prý "zahnízďování"
6. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@azeretka sestricka me na to upozornovala, kdyz jsemse objednavala na prvninprohlidku, rikala, ze spinenu byt muze, ale krvaceni okamzite k lekari
6. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limete špinění k zahnízdění probíhá do 12 dne po ovulaci, já už sjem pár týdnů přes, tak to nebude ono :unamused:
@veronikaprostenika snad maličký zabojuje a nic to nebude, volala jsem na gyndu a tam mi řekli, že jediné co můžou, tak mi předepsat utrogestan, ale ten už beru, takže návštěva lékaře je stejně zbytečná, musím se uklidnit a věřit :frowning2:
6. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Já jsem při prvním těhotenství špinila,ale byla to taky jen chvilka.

6. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka no já tenkrát špinila 26.den po ovulaci, ale fakt asi jen 3 hodiny...
6. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holký...mě v grafu vyšla holčička což bych byla moc ráda, všude mi vycházel zatím jen klučík :grinning: ale co..vždyť je to opravdu úplně jedno;o)))

@azeretka moc držím palečky, aby bylo všechno v pořádku!! test ti pořád ukazuje // ??jestli ano tak buď silná a na nic špatného nemysli, tomu moc nepřidá...hodně odpočívej a papej hodně ovoce a zeleniny, hlavně kyselinu listovou ;o))) to už ale asi všechno znáš ;o)) žádné těžké věci, žádné prudké změny polohy (kůli tlaku) a věř že malinkej to zvládne...moc na tebe budu myslet a věřit s tebou..
6. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentilka28 Ahojík moc gratuluji ;o)) to je opravdu dobré znamení ;o)) mě už se to taky blíží, 11.4. ve 12:45h :grinning: jsem zvědavá v kolikátém týdnu budu já ;o)) mám to totiž taky rozházené..tak ti to vypočítala stejně jinak viď??Mě vyšlo podle tvé MS že bys měla být už v 6 týdnu ;o)no nebudu předbíhat ;o))) já se asi nedočkám.....

Jinak zatím nemám vůbec žadné nechutenství a ani žádnou žravou, jen mě pobolívají prsa..jen mi trochu kolísá nálada :unamused: jednou bych se chtěla strašně moc hádat, podruhé mi je šílené smutno a do třetice bych se furt chtěla mazlit ;o))) ják to máte s náladama vy všichni ostatní???
6. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Ahojky, držím palečky, ať nám to všem dobře dopadne a mimčo přivedem na svět....jen můžu se zeptat? Nevím, jak je to pro tebe bolestivé,ale zajímalo by mě, jak to bylo u tebe s tím samovolným potratem. Jak si to poznala? Krvácela si -měla si krev na kalhotkách a pak sis udělala test a // už tam nebyly? Promiň, že se tě na to ptám,ale nikdy jsem to nezažila (snad ani nezažiju), tak abych věděla o co jde,děkuju moc!
6. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika já jsem na tom s prací podobně jako azaretka - stresová sféra - 8 hodin u PC.....
6. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessinka117 Mě přijde, že jsem teď taky dost náladová. Taky jsem chvíli podrážděná nebo smutná, za chvilku zase naopak. Dneska jsem řekla manželovi, že jsem nějaká vzteklá a on mi řekl, že to není u mě nic divnýho :grinning: Hlavně čekám kdy se dostaví únava, při prvním těhu jsem pořád jen spala.
6. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24 ahojky, vítej:slight_smile: Tak to jsi na tom stejně jako já,akorát já jdu na srdíčko až 20.4 :wink:
6. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny nově příchozí :wink:
6. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu, jen vám chci popřát co nejpohodovější těhotenství a rychlej a bezproblémovej porod. Před rokem 26.3. jsem našla // a měla termín 2.12.2010, malej se narodil nakonec 28.11. :wink:
6. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek