• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
ahoj holky, asi se taky přidám :slight_smile: předevčírem najité // :slight_smile:
@limete koukám, že jsme na tom úplně stejně - malá má 13 měsíců a TP mi vychází na 8.12 :slight_smile: k dr letím po Velikonocích 28. už se nemůžu dočkat, nebylo to sice plánované ale nevadí :slight_smile:
všem nám tu držím palečky ať to dobře dopadne
6. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju za podporu

@lentilka28 začalo to bolením bříška jako při MS, pak jsem našla krev jako začínající MS, dvě hodiny na to jsem už byla u doktorky na UTZ, kde byla vidět malá tečička (vývoj byl pozastavený a už neodpovídal tt), den na to přišla MS s vyrazně velkou bolestivostí podbřišku a po ukončení MS již nebylo na UTZ po tečičce ani památky, nebylo potřeba žádné čištění, tak aspoň že tak
6. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessinka117 ahoj Jess....jojo, já jsem správně v 6tt.....dneska je to 5+6tt dle poslední MS, což už je 6tt :slight_smile: Jinak náladová nejsem, jen ta ranní slabost,ale dneska jsem si ráno dala piškoty, zapila to sladkou šťávou a slabost ustoupila :wink:
6. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 jééé, to je krásný, děkujeme :wink:
6. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zahradnicka tak unava asi sedla i na me :slight_smile:. Jela jsem k rodicum na navstevu a vytuhla jsem na sedacce v obyvaku :grinning:. Hlavne, ze jsem chtela uklizet :sweat_smile:
6. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka takže jsi nešpinila,ale rovnou začínající nerozjetá MS, jestli to dobře chápu.....tak to mě mrzí, teď už to ale vyjde,neboj....ale chápu tvé obavy :unamused:
6. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whiskey jj, tak to máme úplně přesně.....u nás je to teda neplánovaně plánovaný :grinning: , mám rodičák do února, tak jsme se chtěli začít snažit od května, no a vyšlo to už teď, květen je už skoro za rohem, tak je to jedno :wink:
6. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste kdo? :slight_smile:
6. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lentilka28 lentil, ja se odpoledne prospala u mamky :grinning:, a az do ted jsem uklizela ten bordel, co je doma :sweat_smile: a třídila věci, co už nenosím. Porad jsem nejak nemela srdce to vyhazovat, ale kdyz jsem si uvedomila, ze jsem to nemela treba dva roky na sobe a v nasem malem byte je !málo mista a moc veci", tak jsem udelala selekci :slight_smile: . Vsechno mi trva nejak dyl a jsem hned unavena. Ja jsem si vzdycky rikala, ze je to nesmysl, ze proste zadnou unavu pocitovat nebudu, az budu jednou tehotna. Nu a je ze mě ted hrozny "netáhlo" :grinning:
6. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka To mě moc mrzí.. Držím palečky aby to těď už vyšlo!!! Nožky hodně nahorůůůů ;o))) :wink:
6. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika Upřímně, taky jsem pěkně zlenivěla ;o)) hlavně se u všeho tak strašně zadýchám, že to pak 5minut rozdýchávám ;o)) včera jsem byla krmit pejsky a když jsem přišla a sedla si do obyváku naproti přítelovi, ptal se mě proč tak funím :grinning: ať si to jde zkusit ;o)) 10 schodů a jsem ko :grinning:
6. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessinka117 o tom zadýchání..mi povídej... co myslíš, je to blbý, že hlídám třikrát v týdnu děti?(celkem cca 24 hodin tydne), jednomu je 8 měsíců a druhému rok a půl a pochopitelně oba tahám. Já vim, že když bych měla doma své, tak ho taky nosim a ani se nad tím nepozastavim, ale takhle mi to sroubuje v hlave.. jestli se nemam na hlidani vykaslat... :sweat_smile:
6. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle toho jestli tě to baví nebo nebaví..Myslím si, že pokud je ti dobře a nic tě netrápí, tak bych klidě v hlídání pokračovala..kdybys ale měla nějaké potíže, tak bych s tím určitě přestala!!! Ano děti jsou krásné, ale teď musíš myslet především na to své, aby se i ono mělo dobře ;o)) takže to je asi na tvém uvážení..zatím máš malé bříško, ale až bude větší, budeš určitě moc ráda když si sedneš a nebo spíš lehneš a budeš mrtvá :grinning:
6. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessinka117 baví mě to moc, ale cítím na sobě, že mě to dost vyčerpává. Připadám si jak nějaká cíťa, že zjistím, že jsem těhotná a najednou padám unavou, jenze... ono je to opravdu tak :/... takže se obavam, že budou muset hledat jiné hlídaní.

Holky, co byste rekly na soukromou skupinu? Cca za tyden? Porad mam takovy blok, co se tyce sverovani-ze to cte treba nekdo znamej atd, tak bych si s vami rada povidala "za zavrenymi dvermi" :grinning:
6. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika Já jsem určitě pro soukromou skupinu, taky se mi bude psát líp.

6. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika Tak to asi budou muset najít nové hlídání;o)))no a možná bude i potřeba trochu vypustit a nabrat sílu na svoje budoucí mimíško;o)) viď? Asi bych do toho šla,ale teda nevím jak to funguje :sweat_smile: jsem tu teprve 14 dní a trošku v tom ještě plavu;o)
6. dub 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika
@zahradnicka
@lentilka28
@limete
@whiskey
@azeretka

Jůůů holkýýýý..já jsem to zkusila a dokonce sama jsem nám teda vytvořila soukromou skupinu, čekáme miminko v prosinci 2011 na koho jsem zapoměla se omlouvám ale jistě se přidá ;o) VERU nevadí, že jsem se ti do toho takhle nafušovala??jestli tomu chceš velet, nějak to zkusím na tebe přehodit ;o)))
6. dub 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessinka117 sikulaaa :slight_smile:, parada, tak ja už do te skupiny bezim :grinning:, moc dlouho jsme tu nefungovaly :grinning:
jestě ti tam chybí lucka, nick myslim lucie.kol ;)
6. dub 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj holky, moc vás zdravím, zjistila jsem //, tak tady hledám pro mě vhodný termín prosinec a vy už jste zamčené?Můžu se k vám přidat?
7. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k Vám přidat?Našla jsem před týdnem // a dneska jdu k dr., tak jsem zvědavá a termín taky bude v prosinci :sunglasses:
7. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky sem ráda vklouznu, jestli můžu :slight_smile: Po pravdě vyčkávala jsem, až tuto diskuzi někdo založí, neboť sama jsem // našla už 24.3. ( termín vychází na 3.12.2011 ), ale neměla jsem odvahu vzhledem k předchozím dvěma špatným zkušenostem v 12/10 a 01/11 :pensive: Poprvé jsem měla samovolný potrat a podruhé se neobešel bez revize.
Nyní se ale jeví vše uplně jinak, tak si myslím a tajně doufám, že při nás štěstíčko bude stát :slight_smile:
1.4. jsem byla u Dr. a potvrdila těhotenství v děloze - jako malý máček malinké :dizzy_face:
Další kontrolu mám příští čtvrtek, kdy budu 6+5 a mohlo by být už srdíčko, snad ano :slight_smile:
7. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivulee
@vendulka
@pitruskaskarolinkou
@kris2008
@jessinka117
holky, napiste jessince do ip, at Vas prida k nam do soukrome skupiny ;)
7. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika stalo se, děkuji :slight_smile:
7. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendulka ted asi jess neni online, ale behem odpoledne urcite zaridi pristup ;) hezky den
7. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás, prosím o radu. 22.3. mi začala menzes, trvala cca 4dny, potom sme vlítli na sexík :o), takže cca 12 dní sem bez menstruace. Už 4dny mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. A je mi sem tam špatně od žaludku. Nemohlo bý to být třeba uchycování miminka? Já vím, že je asi brzo, ale nebylo by vidět už na testu, kdyby to bylo miminko? Těhu by bylo max. 12 dní staré. Myslíte si, že je to tak bolestivá a dlouhá ovulace, nebo mi to mohlo být miminko? Test mi asi nic neukáže, že? Do další menstruace mám 14dní. Co mám dělat?
7. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessinka117 ahojky, poprosim o pridani do skupiny.dekuji,k.
7. dub 2011 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek