• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
@hanysek.hanysek pokud nevíš, kdy byla ovulace, tak těžko soudit, na testu se to objeví až cca 12dní po ovulaci, nezbývá než čekat do MS
7. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Po ovulaci, nebo po oplození?
7. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek po ovulaci (ale oplození je max do dvou po ovulaci), takže to už nehraje takovou roli :wink:
7. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek jinak mě bolel podbřišek (spíše teda píchání na vaječníku) před ovulací běžně i několik dní předem, takže to může být klidně ovulace. Míváš dlouhé cykly?
7. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka A taky to může být velmi ranné těhu. Nemusím otěhotnět v období ovu. S prvním synem sem otěhotněla velmi krátce po skončení menzesu.
7. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek je to možné, pokud máš brzkou ovulaci
7. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Ahojky, já nevím, nejsem v tomhle nějak znalá,ale já jsem objevila ducha na testu s citlivostí 25 až ve 27 DC, pak jsem si raději koupila test s citlivostí 10 a 29DC jsem už měla narůžovělou druhou čárku na testu. Takže jestli dobře počítám, tak u tebe je na testy ještě dost brzy. Nejspíš to bude opravdu ovulace (já jsem ji měla ten poslední měsíc strašně bolestivou, tak jsem ji bolsetivou nikdy dřív neměla). Takže podle mě je to ovulka.
7. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek já jsem třeba ovulku měla 12DC. A na testu jsem poprvé viděla toho ducha až ten 27DC.
7. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika

@ivulee
@vendulka
@pitruskaskarolinkou
@kris2008

Holky hotovo a vítejte ;o)))
Omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale celý den jsem prospala ;o(( mám hnisavou angínu a jsem na neschopence...
Doktorka mi napsala penicilin, prý se toho nemusím vůbec bát, jsou to jediný antibiotika co se v těhotenství může používat....sláva, jinak bych hrůzou umřela že to miminku vleze na srdíčko :frowning2:
7. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. vítám nově příchozí. Vy tady toho teda nakecáte že ůvbec nestíhám dočítat:slight_smile: to druhé těhu je jiné. včera jsem měla normálně problémy dopnout rifle a taky mě pořád bolí břicho....
8. dub 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže dneska je to 5.den co mě bolí břicho na menzes. Takže ovu to asi nebude. Je mi špatně, žaludek mám jako na moři!!! Je mi zle z jídla jenom když ho vidím, tak nevím. Už mě ta bolest "otravuje" podbřišek už 5dní nefunčkní, bolí, jako bych měla stále první den menstruace. No hnus.
8. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky přidávám. Včera jsem našla //. Mám 13 měsíců od porodu a MS jsem měla od té doby jen jednou, no a hned jsem otěhotněla. Takže zas doufám tak skoro na dva roky klid, paráda :sunglasses: Mimi je plánované, mám rodičovskou jen na dva roky - do února, takže jsme si řekli, že to začnem už zkoušet, no a ono to hned vyšlo.
Patřím do skupiny měřilek BT, takže dle vysokých teplot jsem už těhu tušila (navíc mi bylo tak divně po těle), včerejší test to potvrdil. V jakém týdnu jste byly nebo plánujete jít poprvé k doktorovi? Při prvním těhu jsem byla už asi v 5 týdnu, ale to proto, že jsem začala špinit.
8. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Moc a moc Vám držím palečky.Já otěhotněla buď 3. nebo 4. dubna loňského roku a 21.12.se mi narodil Filípek.Užívejte těhotenství :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 ahojky, tak tomu říkám hezká haluz :grinning: já jsem také měřitelka BT :wink:
8. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 tak to máme podobné, taky mám malou únoračku, ale MS jsem od porodu měla 10x :angry:
8. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka no vidíš :wink: Já pomocí BT otěhotněla i poprvé a teď jsem měřila první cyklus a hned těhu. Nedám na měření dopustit. Takhle přesně vím, kdy došlo k početí, i kdy se vajíčko zahnízdilo :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limete no já kvůli ms musela na doporučení doktora přestat v roce Elišky přestat kojit, protože o ni jsme se snažili přes rok, tak abychom už mohli začít.
8. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka děkujeme. Hrozmě moc se těším na celé těhotenství. Už vím, jaký je to krásný pocit. Po porodu jsem si říkala "tak tohle už v životě nikdy", ale na tu bolest jsem už zapomněla a těším se i na ten porod :wink:
8. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 teda já se zjištěním dvou čárek si vybavila celý porod a rozhodně se tedy netěším na to co mě čeká :frowning2:
8. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka no vidíš, a to máš od porodu o rok víc než já :wink: No na tu bolest se samozřejmě netěším, ale tu snad zvládnu jako minule. Snažím se na ni moc nevzpomínat :sunglasses:
8. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu mezi vás? Jsem čerstvá těhulka, teprve jsem objevila dvě čárky na testu... teda spíš na testech, abych viděla, jak ta čárka sílí. A sílí :slight_smile: K doktorovi jedu příští pátek na hcg a možná utz, ale na ten podle mě bude ještě brzo. Snažili jsme se dlouho, něco jsme si za tu dobu prožili, hezký to nebylo a teď už to SNAD konečně vyjde a budeme mít pod stromeček dáreček .Termín by totiž vycházel kolem 19.12.2011 :slight_smile:
9. dub 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ahoj a vítej mezi námi čerstvými těhulkami. určo to bude všechno dobrý a za pár měsíců si tu budeme psát čerstvé příběhy z porodu :wink:
10. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu mezi Vás? Podle data ovulace (byla na mě naprosto nezvykle brzo už 11DC) mám termín 3.12. :wink:
Na kontrole jsem byla 31.3. (doktorka říkala, že na ultrazvuku asi nebude ještě nic vidět, ale bylo - bublinka, teda spíš tečka), pak neplánovaně kvůli špinění kontrola 5.4. (větší bublinka, na 20 dní jsem dostala Utrogestan). Už od konce března mě pořád bolí v kříži, většinou snesitelně, ale občas je to děs běs (zvlášť když si na bolest člověk nemá co vzít, maximálně tak Paralen, ale ten stejně pomohl jen trošku). Teď mě po ránu už dva dny bylo trochu blivno, jsem se hned musela najíst, akorát nevím jestli je z od těhu nebo z toho Utrogestanu. Rozhodně jsem po něm jak Šípková Růženka.
Další kontrolu mám až 21.4., jsem strašně nedočkavá, to už by mělo být vidět srdíčko :slight_smile:
Jinak vítězný graf tedy: http://www.fertilityfriend.com/home/katyxq
10. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka Ahoj a děkuji za milé uvítání. Já si to špatné teď vůbec nepřipouštím. To víš, trochu strach mám, ale jakmile uvidím bijící srdíčko na utz, kterého jsem se předtím nedočkala, tak se mi moc uleví a budu už jen a jen šťastná. Teď už to vyjde!!! :wink:

@katyxq Ahoj, no krásný grafík! A gratuluji. Prosím tě, jen se zeptám, toho 31.3., jak byl ona utz kupodivu už něco vidět, kolikátý jsi byla tt? Já budu na utz přesně v 5+0tt... to je ještě moc brzy, viď?
10. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 31.3. Jsem byla 19 DPO, což odpovídá 4+5tt (podle data ovulace, podle data poslední MS teda jen 4+2tt, ale já měla ovu už 11. DC, ne tabulkový 14DC). Takže si myslím, že 5+0tt (podle data poslední MS) by mělo být něco (aspoň tečka) vidět. Ale záleží, kde je mimi zahnízděné, jak kvalitní má tvůj doktor/ka ultrazvuk a taky, který den cyklu jsi měla ovu.
10. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq No tak já měla ovu až 17 DC, takže podle ovulky budu o tři dny míň. Já si radši počkám na pozdějí utz, protože bych akorát měla nerva, chci vidět už pak rovnou bijící srdíčko. A doktor má supr utz.
10. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Teď jsem si to spočítala a budu 20 DPO, až budu u doktora. Nechám to na něm.
10. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek