• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
ahoj,můžu k vám?
11. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím poradte :frowning2: dnes celý den problinkaný :frowning2: :frowning2: :frowning2: vypada to, že na tom bude nejspíše stejně jak u Evičky, to jsem byla s kýblem pomalu do 4. měsíce, není něco proti nevolnosti? cokoliv sním nebo vypiju letí to ven nemůžu si dovolit ležet a nic nedělat, nemůžu pomalu ani chodit :frowning2:
11. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24 Ahojky, a zkoušela jsi zázvorová lízátka? Ta mi pomáhají :wink:
11. dub 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 nezkoušela ty se kupují asi v lékarně, že :sweat_smile: bylo mi tak zle že jsem si vzala Torecan čípek, které m i předepsala doktorka když jsem čekala malou, ale u ní jsem si to nevzala, až teď vůbec stím nemám zkušenosti, aby to neublížilo miminku, ale trošku se mi ulevilo :cry:
11. dub 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24 Jj, koupíš je v lékárně cca za 50kč a je jich tam 12. Můžeš max 4 denně, ale mě stačí vždy tak 2, jeden dopoledne a druhý odpoledne, když mi není dobře :slight_smile: Držím palečky ať ti uleví, ale na druhou stranu, alespoň víš,že mimi je v pořádku a něco tam ,,provádí" :wink: :grinning:
11. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, taky se k Vám ráda přidám, jestli teda můžu.:grinning: a zároveň nám všem tehulkám moc gratuluji.
Jsem dle testu (clearb...) ve 2-3 týdnu, k doktorovi jsem objednaná až 3.5 a už se nemůžeme s manželem dočkat :grinning: O mimčo jsme se snažili od listopadu ( kdy jsem uspešně ukončila hormonální léčbu ) a jsem moc ráda, že se to konečně podařilo a mimčo snad bude prosincové jako já :grinning: Jinak jsem z Kladna :grinning:
11. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.Můžu se přidat?Jedno dítko už doma máme(Šimonek 11měsíců) a nějak se nám povedlo i druhé.Mělo by být zhruba v půli prosince.Úplně přesně to ještě nevíme protože jsem otěhotněla bez menstruace :slight_smile: Já se ale mám...naposledy jsem ji měla v roce 2009 :grinning: Už jsem byla v sobotu na ultrazvuku a byla tam bublinka 4+2.Dr,ale říkal,že to bude přesnější až na dalších uz.Na příští ultrazvuk jdu až začátkem května....moooc se těšíme :wink:
12. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vám popřát pohodové těhotenství a zdravá spokojené mimča, přišlo na mě vzpomínání - před rokem jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná no a teď - teď mám vedle sebe na hrací dece nádhernou rozesmátou holčičku. A taky vzpomínám, jak mi bylo blbě:slight_smile: Tak ať to rychle přejde!
12. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabinka88 ahojda, no tak ten termín nám zatím vychází stejně :slight_smile: , doma mám taky už jedno 13 měsíční mimčo no a s tou menstruací jsem na tom podobně - já ji měla jen 1x :wink: . Jsme dost podobný případy :sunglasses:
12. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jsem objednaná k dr. na příští úterý, tak jsem zvědavá, jestli už něco bude vidět :slight_smile:
12. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlnkax děkujeme :slight_smile: . Tak ať obě děťátka rostou do krásy :wink:
12. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu mezi vás?
12. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice to ještě nemám potvrzené,ale doufám,že budu patřit mezi vás.
Měly jste některá slabou menstruaci jasně červenou?Já ji měla dva dny a k doktorce půjdu až příští tejden
12. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám všechny nově příchozí. holky mě se poslední dva dny pěkně motá hlava. asi jak piju jen kafe denně nebo nevím. u prvního těhu jsem to neměla.....
12. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte po ránu?Mě je od rána na zvracení. Začínám špinit, tak,vím,že to opět nevyjde
13. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka musí to vyjít! :wink:
13. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 já už jsem na ultrazvuku byla 9. a byl tam vidět drobek,ale zatím to bylo pidi pidi takže jdu začátkem května aby se potvrdilo srdíčko.Takže něco už tam bude :wink:
13. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka neboj, neházej flintu do žita. Já při prvním těhu taky špinila, šla jsem k dr., dal mi prášky (utrogenstan??, teď přesně nevím), a po pár dnech bylo všechno v pohodě. Takže to ještě vůbec nic neznamená. Ale radši si k dr. zajdi, ať něco neprošvihneš.
13. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, kdo z vás by chtěl, tak jessinka117 založila soukromou skupinu "Čekáme miminko v prosinci 2011", tak ji požádejte o vstup a můžete se přesunout tam. Dost to tam frčí.
13. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc,já jsem objednaná na příští týden,tak uvidíme, zatím mám ležet a mít klidový režim
13. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?V neděli mi vyšel slabě pozitivní test, v pondělí u Dr.nebylo nic vidět a mám přijít za týden, dneska už byl siiilně pozitivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: V úterý půjdu ke své dr. (teď tam byl jiný doktor)a jsem zvědavá, co mi řekne ona :wink: Jinak mám už doma jednu roštandu, které jsou dva a půl roku :slight_smile:
15. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisa ahoj a gratuluju. založila se soukromá diskuse. pro vstup napiš IP uživatelce jessinka117. budu se těšit na seznámení...
16. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka Děkuji, už jsem psala a čekám na přihlašovací údaje :wink:
16. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, budoucí maminky. Jsem tu taková "staronová". Přihlášená už déle, ale teprve teď mám pádný důvod sem zavítat. O miminko jsme se začali snažit 22.3. a už 30.3. se nám zadařilo :grinning: Termín mi podle výpočtu na jedné těhu kalkulačce vychází na konec prosince :dizzy_face:

Tak snad se můžu přidat.....samozřejmě v nějakou "slušnější" hodinu, než teď skoro ve dvě ráno :grinning:
17. dub 2011 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem že mi bude lépe a před chvíli opět kýbl.... :confounded: tak snad už dnes bude vše ok pro dnešek jsem si vytrpěla až až :sweat_smile:
18. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ojika Ahojky a vítej :wink: Tak to jste na tom jako my s přítelem, nám se taky zadařilo hned,ale nechci nic zakřiknout, je jedno, jestli se zadaří hned nebo později, hlavně,ať je všechno OK :slight_smile:
18. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá-ale naštěstí se mi nevolnosti zatím vyhýbají... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy už máte holky po kontrolách?
18. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky můžu se k vám přidat? :wink: Já jsem těhu od 1.4.....dělala jsem si tři testy a všechny vyšly pozitivně.Ve středu proběhla první ko u lékaře i ultrazvuk,ale zatím nění nic vidět :frowning2: Mám přijít přiští středu znovu na ultrazvuk,tak snad už bude něco vidět. :sweat_smile: Počítala jsem si termín a vychází na 25.12.2011.
22. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leonka24 ahoj:slight_smile:, zkusila jsem vse mozne, a to trpim jen nevolnostmi, nezvracim, takze Te plne chapu, musi Ti byt hrozne. V lekarne jsem si koupila tabletky Emesin-je tam zazvor a pyridoxin a vitamin C, zitra si jdu pro homeopatika. Zkus si vxgooglit Homset RN ma to byt primo na nevolnosti v tehotenstvi. Snad ti to k necemu bude :slight_smile:
25. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, po 6 letech snažení a pár IUI a IVF s nám konečně zřejmě zadařilo a našla jsem // a podle ms čekáme na ježíška Ježíška nebo tak podobně:slight_smile:
25. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek