Prosinec 2011

Ahoj holky, snad to není brzo, ale zakladám tohle téma pro všechny těhulky, co čekají mimi v prosinci 2011-dáreček pod stromeček 🙂.
terez27
11. dub 2011
ahoj,můžu k vám?
leonka24
11. dub 2011
prosím poradte 😞 dnes celý den problinkaný 😞 😞 😞 vypada to, že na tom bude nejspíše stejně jak u Evičky, to jsem byla s kýblem pomalu do 4. měsíce, není něco proti nevolnosti? cokoliv sním nebo vypiju letí to ven nemůžu si dovolit ležet a nic nedělat, nemůžu pomalu ani chodit 😞
evol06
11. dub 2011
@leonka24 Ahojky, a zkoušela jsi zázvorová lízátka? Ta mi pomáhají 😉
leonka24
11. dub 2011
@evol06 nezkoušela ty se kupují asi v lékarně, že :-N bylo mi tak zle že jsem si vzala Torecan čípek, které m i předepsala doktorka když jsem čekala malou, ale u ní jsem si to nevzala, až teď vůbec stím nemám zkušenosti, aby to neublížilo miminku, ale trošku se mi ulevilo 😢
evol06
11. dub 2011
@leonka24 Jj, koupíš je v lékárně cca za 50kč a je jich tam 12. Můžeš max 4 denně, ale mě stačí vždy tak 2, jeden dopoledne a druhý odpoledne, když mi není dobře 🙂 Držím palečky ať ti uleví, ale na druhou stranu, alespoň víš,že mimi je v pořádku a něco tam ,,provádí" 😉 😃
danielita7
11. dub 2011
Ahojky Holky, taky se k Vám ráda přidám, jestli teda můžu.😃 a zároveň nám všem tehulkám moc gratuluji.
Jsem dle testu (clearb...) ve 2-3 týdnu, k doktorovi jsem objednaná až 3.5 a už se nemůžeme s manželem dočkat 😃 O mimčo jsme se snažili od listopadu ( kdy jsem uspešně ukončila hormonální léčbu ) a jsem moc ráda, že se to konečně podařilo a mimčo snad bude prosincové jako já 😃 Jinak jsem z Kladna 😃
zabinka88
12. dub 2011
Ahojte holky.Můžu se přidat?Jedno dítko už doma máme(Šimonek 11měsíců) a nějak se nám povedlo i druhé.Mělo by být zhruba v půli prosince.Úplně přesně to ještě nevíme protože jsem otěhotněla bez menstruace 🙂 Já se ale mám...naposledy jsem ji měla v roce 2009 😃 Už jsem byla v sobotu na ultrazvuku a byla tam bublinka 4+2.Dr,ale říkal,že to bude přesnější až na dalších uz.Na příští ultrazvuk jdu až začátkem května....moooc se těšíme 😉
vlnkax
12. dub 2011
Ahoj holky, jdu vám popřát pohodové těhotenství a zdravá spokojené mimča, přišlo na mě vzpomínání - před rokem jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná no a teď - teď mám vedle sebe na hrací dece nádhernou rozesmátou holčičku. A taky vzpomínám, jak mi bylo blbě🙂 Tak ať to rychle přejde!
marky27
12. dub 2011
@zabinka88 ahojda, no tak ten termín nám zatím vychází stejně 🙂 , doma mám taky už jedno 13 měsíční mimčo no a s tou menstruací jsem na tom podobně - já ji měla jen 1x 😉 . Jsme dost podobný případy 😎
marky27
12. dub 2011
jo a jsem objednaná k dr. na příští úterý, tak jsem zvědavá, jestli už něco bude vidět 🙂
marky27
12. dub 2011
@vlnkax děkujeme 🙂 . Tak ať obě děťátka rostou do krásy 😉
pipinka
12. dub 2011
ahoj holky, můžu mezi vás?
pipinka
12. dub 2011
sice to ještě nemám potvrzené,ale doufám,že budu patřit mezi vás.
Měly jste některá slabou menstruaci jasně červenou?Já ji měla dva dny a k doktorce půjdu až příští tejden
beponka
12. dub 2011
vítám všechny nově příchozí. holky mě se poslední dva dny pěkně motá hlava. asi jak piju jen kafe denně nebo nevím. u prvního těhu jsem to neměla.....
pipinka
13. dub 2011
ahoj holky, jak se máte po ránu?Mě je od rána na zvracení. Začínám špinit, tak,vím,že to opět nevyjde
zabinka88
13. dub 2011
@pipinka musí to vyjít! 😉
zabinka88
13. dub 2011
@marky27 já už jsem na ultrazvuku byla 9. a byl tam vidět drobek,ale zatím to bylo pidi pidi takže jdu začátkem května aby se potvrdilo srdíčko.Takže něco už tam bude 😉
marky27
13. dub 2011
@pipinka neboj, neházej flintu do žita. Já při prvním těhu taky špinila, šla jsem k dr., dal mi prášky (utrogenstan??, teď přesně nevím), a po pár dnech bylo všechno v pohodě. Takže to ještě vůbec nic neznamená. Ale radši si k dr. zajdi, ať něco neprošvihneš.
marky27
13. dub 2011
jinak holky, kdo z vás by chtěl, tak jessinka117 založila soukromou skupinu "Čekáme miminko v prosinci 2011", tak ji požádejte o vstup a můžete se přesunout tam. Dost to tam frčí.
pipinka
13. dub 2011
holky díky moc,já jsem objednaná na příští týden,tak uvidíme, zatím mám ležet a mít klidový režim
kamisa
15. dub 2011
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?V neděli mi vyšel slabě pozitivní test, v pondělí u Dr.nebylo nic vidět a mám přijít za týden, dneska už byl siiilně pozitivní :-p V úterý půjdu ke své dr. (teď tam byl jiný doktor)a jsem zvědavá, co mi řekne ona 😉 Jinak mám už doma jednu roštandu, které jsou dva a půl roku 🙂
beponka
16. dub 2011
@kamisa ahoj a gratuluju. založila se soukromá diskuse. pro vstup napiš IP uživatelce jessinka117. budu se těšit na seznámení...
kamisa
16. dub 2011
@beponka Děkuji, už jsem psala a čekám na přihlašovací údaje 😉
ojika
16. dub 2011
Ahoj holky, budoucí maminky. Jsem tu taková "staronová". Přihlášená už déle, ale teprve teď mám pádný důvod sem zavítat. O miminko jsme se začali snažit 22.3. a už 30.3. se nám zadařilo 😃 Termín mi podle výpočtu na jedné těhu kalkulačce vychází na konec prosince x-)

Tak snad se můžu přidat.....samozřejmě v nějakou "slušnější" hodinu, než teď skoro ve dvě ráno 😃
leonka24
18. dub 2011
myslela jsem že mi bude lépe a před chvíli opět kýbl.... :-S tak snad už dnes bude vše ok pro dnešek jsem si vytrpěla až až :-N
lentilka28
18. dub 2011
@ojika Ahojky a vítej 😉 Tak to jste na tom jako my s přítelem, nám se taky zadařilo hned,ale nechci nic zakřiknout, je jedno, jestli se zadaří hned nebo později, hlavně,ať je všechno OK 🙂
kamisa
18. dub 2011
Já jdu zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá-ale naštěstí se mi nevolnosti zatím vyhýbají... :-p Vy už máte holky po kontrolách?
vladla
22. dub 2011
Ahojky holky můžu se k vám přidat? 😉 Já jsem těhu od 1.4.....dělala jsem si tři testy a všechny vyšly pozitivně.Ve středu proběhla první ko u lékaře i ultrazvuk,ale zatím nění nic vidět 😞 Mám přijít přiští středu znovu na ultrazvuk,tak snad už bude něco vidět. :-N Počítala jsem si termín a vychází na 25.12.2011.
veronikaprostenikaautor
25. dub 2011
@leonka24 ahoj🙂, zkusila jsem vse mozne, a to trpim jen nevolnostmi, nezvracim, takze Te plne chapu, musi Ti byt hrozne. V lekarne jsem si koupila tabletky Emesin-je tam zazvor a pyridoxin a vitamin C, zitra si jdu pro homeopatika. Zkus si vxgooglit Homset RN ma to byt primo na nevolnosti v tehotenstvi. Snad ti to k necemu bude 🙂
winterska
25. dub 2011
ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, po 6 letech snažení a pár IUI a IVF s nám konečně zřejmě zadařilo a našla jsem // a podle ms čekáme na ježíška Ježíška nebo tak podobně🙂