• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
jsem prvnička, tak se asi budu ptáti: kdy se mám objednat k dr? :slight_smile:
25. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winterska ahojky:slight_smile:, gratuluji k //. Ja jsem objednana az na 6.5.:(, to budu v 8+3tt, ale volala jsem hned po objeveni //. Sestricka Ti poradi, urcite bych zminila, ze jste se dlouhodobe snazili:slight_smile:, treba pak pujdes driv :dizzy_face:.
25. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika vzhledem k tomu, že mé těhu je z IUI musím nejdřív do CARu - tam by neměl být problém dlouhého čekání, pak se budu muset objednat na endrokrynologii kvůli štítné žláze, se kterou se léčím.

kdy počítáte že to řeknete v práci?? zůstanete až do konce??
25. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winterska ja jsem OSVC, takze dokud to pujde, tak budu pracovat, i kdyz ted mam cca tyden smulu, je mi tak zle, ze jen lezim v posteli:frowning2:
25. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska gratuluji ke // :wink: Já našla // 17.4. :grinning: :grinning: U lékaře jsem byla asi tři dny o pozitivním testu...proběhla klasická kontrola+vnitřní ultrazvuk.Ještě nebylo nic vidět,tak jsem objednaná na další ultrazvuk tuto středu.Doufám,že už tam bude nějaká bublinka vidět. :sweat_smile:
25. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika Já jsem taky OSVČ...už jsi řešila nějaké připlácení na sociálce kvůli mateřské?
25. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vladla materskou nedostanu :(, nepodilim se na socialnim 270 dni :(, tak jsemdi aspon zacala platit nemocenske pojisteni, abych mohla jit zhruba v 6.mesici(mozna dyl, podle briska) na neschopenku. Delam praci, ze mi btisko bude prekazet
25. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika tohle právě řeším taky.Při druhém těhu mi těch 270 dní uteklo asi o čtyři dny jelikož jsem porodila o týden dřív :angry: a teď řeším jak to udělat...slyšela jsem,že stačí tři měsíce si připlácet k zakladnímu výměru sociál. necelých 150 Kč nemocenskou a pak si nechat napsat neschopenku.Je to tak nebo v tom je nějaký háček?
25. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já uvažuji že bych byla v práci do prázdnin a pak bych zůstala doma. ale uvidíme, jak mi bude. Přeci jenom nejsem nejmladší tak na rizikové nárok mám, ale pracuji jako pokladní v bance a to byste nevěřily jak jsou peníze těžké :grinning: a ne vždy je po ruce kolega, který mi pomůže..

vladla - já je našla až 21. ale mli jsme dovolenou a tak jdu do práce poprvé po dovče.. (ještě mi zbývá asi 30 dní D vyčerpat tak to jsem zvědavá kdy??
25. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska máš už nějaké příznaky?
25. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@vladla kromě toho že mě bolí už od inseminace (téměř 3 týdny) podbřišek, a bolí prsa (i když ta bolela i před příchodem ms) tak mám velký apetit zatím na vše jako obvykle :grinning: a jsem unavenější... a už nenosím těžké tašky a nákupy - musí obstarat manžel (takže bude prázdná lednice :grinning:
25. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
vlad - jak jsi na tom ty - máš nevolnosti?
25. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska Zatím žádné nevolnosti nejsou.U prvního taky nebyly a u druhého jsem už od 4 tt měla žaludek jako na vodě.Teď(musím zaťukat) nic! :wink: Akorát ráno vstanu a za hodinu jsem zralá zalést opět do pelechu :grinning: Jsem nějaká ochrněná :grinning:
25. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska můžu se zeptat,jak dlouho jste se snažili?
25. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@vladla jsme spolu 6 let - tak víceméně od začátku.. až ted na imunologickém vyšetření mi našli problém, že mé tělo nedokázalo embryjko udržet - dostala jsem léky prednison a je to tu :slight_smile:
s tím ranním ochrnutím to cítím taky. ale zatím to beru jen proto že jsme nebyli doma ve svém ale u tchánovců - a to jsou nervíky se neprořeknout :grinning: - alespon zatím
25. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vladla kdyz si platis tech 150kc nemocenske tak se nejak navysuje i sovialni :(, a ne o malo. Koukni do tematu materska pro osvc
25. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu se taky přidat do party? :wink: včera jsem objevila na testíku // :slight_smile: takže zítra žhavím telefon na gyndu :slight_smile:
25. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenya79 ahojky, určitě se přidat můžeš :slight_smile: budeme mít ježíšky, co? :grinning:
25. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno!!! :slight_smile:
@lenya79 Gratuluji!Počítala jsi si jen tak pro sebe termín? :slight_smile:
26. dub 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky presunte se k nam ,do cekame miminko v prosinci-at nemusime docitat i tady :grinning:
26. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
me v pulce dubna se ukazaly dve //,ale MUDr. me chce nejdrive videt v pulce kvetna?! vubec nevim, nic nevim....aspon jsem vycetla a koupila kys listovou, pokud neni stejne pozde. ale co hur.....koukam, tu jsou vsechny nadsene....jen ja moc ne, a mela bych.aji si preji a aji si nepreji? prcka, stara jsem na to uz dost.
26. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
apropo, jsem tu kratce..nevim kde si pak dohledam diskuze. kde jsem neco napsala?
26. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dnes u toho svého dr (v CAR) byla, potvrdil mi těhotenství, dutinka je krásná, malá, v děloze :slight_smile: Další kontrola za 14 dní a pak už mě přepošlou k normální gyndr.
@kris2008 kam se máme přesunout??
26. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
založila se soukromá diskuse. pro vstup napiš IP uživatelce jessinka117 a tam je nás prosincovek mraky :sunglasses:
26. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jmenuje se jessinka117 napiste ji IP,ze chcete do soukrome skupiny cekame miminko v prosinci 2011 je na strance 2 -myslim. jsme soukroma skupina,ze nas nikdo nechtene necte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@winterska
26. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj my jsme teď 6tt a termín nám zatím vychází na 26.prosince :slight_smile: Můžu se taky přidat?
26. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vladla no já se v těch termínech atd. vůbec neorintuju, připadám si jak mimoň :slight_smile: takže jsem si našla nějaký výpočet na netu a tam mi vyšel TP 23.12 :slight_smile: takže pokud vše vyjde, bude mimi pod stromeček :slight_smile:
26. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska ahojky, jojo, už to tak vypadá, že budeme mít letos ty nejkrásnější dárečky jaké vůbec mohou být :wink:
26. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenya79 jojo :slight_smile: pojd na tu soukromou skupinu - tam nám holčiny dříve těhotné poradí více :slight_smile:
26. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska jasan, uz jsem napsala jessince, aby mi tam povolila pristup :wink:
26. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek